Elbise stilleri ve modelleri

Sırtı açık elbiseler - baştan çıkarıcı ve çekici görüntü

Sırtı açık elbiseler - baştan çıkarıcı ve çekici görüntü

tartışmaya katıl

 
İçerik
 1. uzunluk
 2. Modeller ve stiller
 3. dantelli
 4. yaz
 5. kroşe
 6. örgü
 7. Derinlik ve kesme şekli
 8. Kesme Dekorasyonu
 9. Fantezi kesme
 10. düğün
 11. Akşam ve kokteyl
 12. Mezuniyet
 13. renk
 14. Ne giymeli
 15. saç modeli

Sizce hangi elbise imajınızı çekici, baştan çıkarıcı ve cesur yapabilir? Belki derin bir yaka ile? Ve belki bacağını keserek? Şüphesiz, böyle bir elbise açık sırt ile!

Sırtın tasarımında çeşitli değişiklikler vardır. Onlardan daha fazlası aşağıda durmaktadır.

uzunluk

Sırtı açık uzun bir elbise, uzun boylu ve şeklin mükemmel oranlarına sahip kızlar için daha uygundur.

Önemsiz değil, duruşunuzu koruyabilmeniz ve topuklar üzerinde yürüyebilmeniz gerektiği gerçeğidir. Sırtı açık tüm elbiseler akşam aktiviteleri için daha uygundur.

Sırtı açık kısa bir elbise seçeneği, uzun olmayan ince bayanlara özgüdür. Genelde daha mütevazı bir kesime sahiptir.

Kısa modeller ciddi bir olay olarak giyilebilir ve günlük yaşamda kendilerini rahat hissedebilir. Örneğin, sahilde sıcak bir yaz gününde veya romantik bir tarihte.

Ayrıca arka midi uzunluğunda kesilmiş bir elbise seçeneği de vardır. Bu elbiseler daha kısıtlı görünüyor, ama tüm bunlarla daha az çekici ve kadınsı.

Modeller ve stiller

Kollu

Kollu elbise modelleri, serin bir günde dış mekan etkinliği için çok popüler bir seçenektir. Ve hatta sırtındaki en samimi kesim bile kolun varlığı ile telafi edilir.

Bu kombinasyondaki en uyumlu görünüm tek renkli kıyafetler. Bir örnek yay oyuncusu Kate Hudson.

Bölünme ile

Boyun çizgisinin ve sırtın aynı anda açık olduğu elbiseler, her şeyi bir seferde göstermekten korkmayan parlak, kendine güvenen kadınlar için tasarlanmıştır.

Temel olarak bu tarz modellerde yaka çok derin değil.

Bir kesim ile

Herhangi bir insizyonun görsel olarak bacaklarınıza uyum sağladığı düşünülmektedir. Çizgili ve yarıklı elbiseler modaya uygun ünlüler arasında çok popülerdir.

Böyle bir elbiseyi seçerken nüanslar olduğuna dikkat etmek önemlidir. Örneğin, uyluk için daha uzun bir kesim genç kızlar için daha uygun olacaktır ve “balzak yaşı” olan kadınlar için diz için zarif bir kesim daha uygun olacaktır.

Kısa ön uzun arka

Kısa ön uzun arka, sözde elbise "YüksekDüşük" tarzında, daha az popüler değil. Açık sırt ve dizler, görüntüye biraz baştan çıkarma ve samimiyet katacaktır.

Kapalı ön

Tamamen, gizlice ve gizemli bir şekilde, elbise önden tamamen kapalı olacak, ancak arkası açık olacak şekilde.

İlk bakışta, bu sizin imajınıza tasarruf sağlayacaktır, ancak arkanızı döndüğünüzde, baştan çıkarıcılığınız hakkında hiç kimsenin şüphesi yoktur. Modelin bu sürümü bir restorana gitmek için ideal.

sevimli

Daha az popüler olmamak elbise ile sırtı açık bir sırt ile tam eteğin birleşimidir. Ve böyle bir elbisenin uzunluğu hiç önemli değil. Yetkin ve uyumlu kombinasyonlarını bulmak çok önemlidir.

direkt

Bir kadın silueti sorunsuz bir şekilde yinelenen yaygın ve etkili doğrudan elbiseler olarak düşünmek mümkündür.

Uyumu vurgular, görsel olarak büyüme ekler. En sık sosyal olaylar için giyilirler.

deniz kızı

Trendi ve yaka kısmı ile deniz kızı elbiselerinde bir bayan gibi görünmek için inanılmaz derecede zarif. Akşam ve düğün modasında oldukça popülerdirler.

A-hattı

Uzun yıllar boyunca A-siluet elbise şimdi kızlar konfor ve rahatlık verir.

Işık akan etek ve aç geri mükemmel sahibinin lütfunu vurgular. Ve en önemlisi, bu elbiseler muhteşem form sahipleri için uygundur.

Tren ile

Trenli ve sırtı açık olan elbiseler, minimalizm tarzında yapılmış olsalar bile her zaman bir zevk veriyor. Onların ciddi görünüm şık bir elbise sahibi durumunu vurgulamaktadır.

dantelli

Sırtı açık elbiselerden yapılan dantel modelleri nazik ve kendine yeterli görünmektedir. Hem sosyal etkinliklerde hem de günlük hayatta giyilebilirler.

Belirli bir durum için yalnızca doğru renk şemasını ve çentik boyutunu seçmek önemlidir.

yaz

Summertime, daha güçlü cinsiyeti özendirmek ve baştan çıkarmak için harika bir zamandır. Hafif kumaşlar, kadınsı silüetler, geriye dönüş - bu coquette'lerin ağır bir silahı.

kroşe

Gardırobunuzdaki tığ işi elbisenin görünümü çok avantajlı olacaktır. Resminiz özgünlüğü ve münhasırlığı nedeniyle unutulmaz olacak.

örgü

İnce triko, güzel figürün kusursuz altını çiziyor. Açık sırtın küçük bir kesikliği veya taklidi görüntüye bir damla baharat verir.

Derinlik ve kesme şekli

Çentiğin derinliği omuz kanatlarının bölgesi ve koksiks bölgesinde değişir.

Küçük askıları olan kızlarda harika görünen omuz bıçaklarının altındaki yuvarlak ve üçgen kesikler çok popülerdir.

Mütevazı kadınlar için, damla, kalp veya çiçek biçimindeki romantik figürlü kesiklerin çeşitli varyasyonları uygundur. Uzunluğa göre, elbise hem kısa hem de uzun olabilir.

Bel için uzun boyun çizgisi, ideal bir figür ve cildin sahiplerini karşılayabilir.

Kuyruk kemiğine kadar oval bir yaka ile inanılmaz derecede seksi görünüm elbiseler.

Kesikler gelince, hepsi sayılmayacak kadar çeşitlidir.

Az bilinen ve yaygın bir kesim şekli değil - izci. Onun tarafında omuz bıçakları ve askılar açık.

Çift kesimler etkileyici görünüyor.

Kesme Dekorasyonu

Çıplak sırt süslemenin çeşitli yolları da vardır.

En yaygın olanı arkadaki birbirine geçen kayışlardır. Sayıları, kalınlıkları ve konumları fantastik tasarımcılara bağlıdır.

V yakalı, her çeşit taş, elmas ve pul ile lüks nakışla sıkça görülebilir. Çeşitli inciler ve boncuklar, düğmeler ve ilginç şekilde oynayan saten yaylar aktif olarak kullanılır.

Omuz bıçaklarına kadar olan figürlü yaka, düğün tarzında sıkça karşılaşılan lurex, dantel ve taşlarla işlenmiştir.

Fantezi kesme

Sırtı açık olan bir elbise seçerken, cilt durumu gibi bazı kısıtlamaları göz önünde bulundurmanız gerekir, ancak bu, çıplak taklidi olan bir elbise için geçerli değildir.

Derin yaka, ten renginde bir kumaşla ya da üzerinde her türlü deseni oluşturan ince yarı saydam bir dantel parçasıyla kaplanmıştır.

düğün

Adil cinsiyetlerden biri düğünlerinde dayanılmaz olmak istiyor. Bugüne kadar, birçok tasarımcı arkada kesilmiş çeşitli gelinlikler sunar.

Ayrıca kesimin derinliğini ve şeklini, istek ve zevklerinize göre dekorasyonunu kendiniz seçebilirsiniz.

Akşam ve kokteyl

Sırtı kesilmiş zarif elbiseler akşam modasının favorisi oldu. Mütevazı veya şok edici - figürün itibarını en iyi şekilde vurgularlar, ancak bazı nüansları göz önünde bulundurmalısınız.

Bel ölçüsü belirgin bir şekilde işaretlenmemişse, o zaman bağcık veya kıskaçlı dar uzun kesikler bu kusuru maskeleyecektir.

Oval yakalı, üçgen biçimli, uzun omuzları olmayan, omuz bıçaklarının arkasına biten kızlar giymemeleri daha iyidir, çünkü sivri ve uzamış söylenemeyen gereksiz santimetre katarlar.Bu seçenekler, fit ve azami şekilde uzatılması gereken kısa bir gövdeye sahip kızlar.

Uzun boylu kızların sırtındaki küçük oval, üçgen veya damla şeklindeki çentiklere bakmaları gerekir.

Mezuniyet

Ciddi akşamlarında mezunlar daha olgun görünmek için baştan çıkarıcı arka kesim elbiseler giyerek bağımsız yaşamaya hazır olduklarını vurguladılar.

Uzun veya kısa balo elbisesi tercihlerine ve şeklin özelliklerine bağlı olarak seçilir. Eşsiz, şeffaf veya parlak kumaşlar, katmanlama veya yerleştirme ve yakadaki güzel süslemeler ve dekor.

renk

siyah

Siyah elbise klasiktir. Sırtı açık siyah bir elbise içindeki herhangi bir etkinlikte mükemmel görüneceksiniz.

kırmızı

Sırtı açık kırmızı elbise, kendine güvenen çirkin kadının özünü taşır.

beyaz

Açık sırt trendi tam olarak beyaz bir elbise ile gerçekleşti. Kumaşın pahalı görünmesi ve yüksek kalitede olması çok önemlidir.

yeşil

Yeşil arkası açık bir elbise daha az zarif görünmeyecek. Hem akşam hem de günlük seçenek olabilir.

pembe

Pembe bir elbiseyle inanılmaz derecede romantik ve çekici görüneceksiniz.

bej

Çıplak sırt bej renginde bir elbise seçtiğinizde dikkatli olmalısınız. Etkinliğe “çıplak” olarak geldiğiniz izlenimini yaratma riskiniz var.

Ne giymeli

aksesuarlar

Bu tür elbiseler için aksesuar seçerken, ana aksanı unutmamalısınız - geri çekin. Minimalizm ve daha fazlası!

Parlak hacimli mücevherler giymeyin. Düzenli küpeler, ince bir zincir bileklik ve zincirdeki bir kolye, görünümünüzü tamamlayacak.

sutyen

Haklı olarak ideal formların sahibi olarak kabul edilseniz bile, bu tür bir elbise için yayın için doğru iç çamaşırın seçimini ihmal etmemelisiniz.

Bel bölgesinde her türlü askısız ve destek halkası vazgeçilmez yardımcınız olacaktır.

Eğer boynunuz çok açıksa, askısız bir silikon sütyene ihtiyacınız olacaktır. Seçim boyun askılı bir elbisenin üstüne düşerse, sırtınıza ve boynunuza bağlanan bir sütyen alabilirsiniz.

saç modeli

Kısa ve özlü bir görüntü için doğru saç şeklini almanız gerekir. Unutmayın, vurgu sizin açınızdan geri dönüş olacaktır ve diğer her şey yalnızca üstünlüğünüzü vurgulamalıdır.

En doğru şey saçları toplamaktır ve eğer uzun saçlarınız yoksa, pürüzsüz bir şekillendirme daha uyumlu görünür.

Sırtı kesilmiş elbiselerin popülaritesi değişmedi ve stillerinin çeşitliliği, unutulmaz, kadınsı ve seksi, mükemmel göz kamaştırıcı olacağınız elbiseyi seçmenize izin verecek.

Yorum yaz
Referans amaçlı sağlanan bilgiler. Kendi kendine ilaç verme. Sağlık için her zaman bir uzmana danışın.

moda

güzellik

ilişkiler