Elbise stilleri ve modelleri

Flounced elbise eğlenceli ve romantik bir görünüm.

Flounced elbise eğlenceli ve romantik bir görünüm.

tartışmaya katıl

 
İçerik
 1. Özellikler
 2. Kimler uygundur?
 3. Popüler renkler
 4. kumaşlar
 5. Shuttlecocks türleri
 6. Fırfırlı gelinlik
 7. Moda trendleri
 8. Ne giymeli?
 9. ayakkabı
 10. aksesuarlar

Flounces ile süslenmiş bir elbise yardımı ile, herhangi bir kız romantik ve yumuşak bir görüntü yaratabilir. Flounces dönüşümü ve kısa yaz kıyafetler, kokteyl elbiseleri ve uzun akşam modelleri. Bu giyim eşyası zerafeti ve kadınlığı vurgulamaya yardımcı olur.

Özellikler

Fırfırlar ile, elbise ilginç ve özgün bir görünüm alır. Aynı seçeneklerde flounces seçenekleri çok çeşitlidir.

Bir stile ait bu dalgalı detaylar hacim, pozisyon, renklendirme ve boyut olarak farklılık gösterir. Shuttlecocks varlığı nedeniyle bu tarz elbiseler bereketli görünüyor. Böyle bir parçayı doğru yerde kullanmak, hacim eklemenize yardımcı olur.

Kimler uygundur?

Flouncusların dekorasyonunda bulunan elbiseler tüm kadınlar için uygun değildir. Kalçalardaki yemyeşil unsurlar hacim katar, bu nedenle bu modeller sadece ince güzellikler giyilmelidir. Bunun tersine, eğer kızın figürü ters bir üçgene benziyorsa, eteğin üzerindeki halkalar silueti dengelemeye yardımcı olur.

Ayrıca, figürlü dikdörtgeni olan kadınlar için eteği fırfırlı elbiseler önerilir, çünkü böyle bir elbisenin bacakları daha geniş görünür ve ince bir bel görünümü olur.

Etekleri flounces ile kesilmiş modeller kesinlikle armut veya elmayı andıran bir figürle kızlar için kontrendikedir. Bunun bir istisnası, içinde bir raketle dikildiği uzun etekli bir elbise olabilir.

Popüler renkler

beyaz

Flounces ile kar-beyaz elbiseler, kız yumuşak ve çekici görünüyor. Bu elbiseler altın rengi bronzlaştırmaya yardımcı olur, bu yüzden özellikle yaz aylarında talep görürler.

Yatay veya dikey kesimlerle süslenmiş Batiste elbiseler, zarif dokuları ve vintage çekicilikleri ile ayırt edilir.

siyah

Siyah renkli fırfırlı modeller, etkileyici aksesuarlar eklerseniz akşam görünümü için iyi bir temel oluşturabilir. Çoğu zaman kısa bir elbisedir. İçlerinde bulunan flounces göğsünde veya eteklerinde bulunabilir.

Tüm uzunluk boyunca bol miktarda yatay yüzeye sahip siyah ürünler de çekici görünüyor.

mavi

Bu renkteki flounceleri olan modeller kısıtlanmış ve zarif görünüyor. Bu elbiselerdeki bir raketle, örneğin omuzda veya etek boyunca sadece bir tanesi olabilir. Koyu mavi kısa ipek kıyafetler çok şenlikli görünüyor.

Bu tarzın soluk mavi elbiselerinde, kız çok hassas ve romantik görünüyor.

kırmızı

Düzeltme aparatları ile böyle parlak bir kıyafet muhteşem görünüyor ve görünüm çekiyor. Kendine değer veren ve ilgiyi seven kendine güvenen kadınlar tarafından seçilir.

Herhangi bir uzunlukta böyle bir elbise farkedilmeden gidemez.

kumaşlar

Bol bol flounces ile hafif elbiseler için şifon idealdir. Bu kumaş mükemmel şekilde akıyor ve elbiseyi havalandırıyor. Orta uzunlukta modeller için, pamuk, ipek, batis sıklıkla seçilir.

Zarif elbiseler şifon, dantel, organze ve benzeri kumaşlarla birleştirilebilir.

Shuttlecocks türleri

Omzunda

Bu kesim çok orijinal görünüyor, bu yüzden model şenlikli bir etkinlik için uygundur. Raketle genişliği beş santimetre veya daha fazla. Böyle bir elbise modeli giymek sadece ince kızlara tavsiye edilir.

Etek

Flounces hem uzun hem de kısa etek süsleyebilir. Bu durumda, en sık etek üzerine paralel sıralar halinde yerleştirilirler. Ayrıca yaygın olarak, flouncukları asimetrik olarak dikilmiş modellerdir.

Altta

Hem draping süslenmiş elbiseler hem tatil hem de yaz yürüyüşlerinde giyilebilir.Her şey ürünün kumaşına, renklerine ve dekoruna bağlıdır.

Göğsünde

Boyun çizgisindeki bir ya da daha fazla sayıda fiyasko büstü dikkat çekecek ve ona biraz hacim katacaktır. Böyle bir kesimi olan elbiseler modelleri farklı uzunluklarda ve farklı stillerde gelir.

Bir omzunda

Raketle yerinin bu sürümü elbise en kadınsı ve zarif yapar. Model asimetrik ve çok sıradışı görünüyor. Çoğu zaman bu elbiseler kırmızı, beyaz veya mavi renklerle sunulur. Bu elbiselerin dekorasyonunda sıklıkla elbiseye romantizm katan dantel kullanılır.

Fırfırlı gelinlik

Fırfırlar çok gelinlik, yumuşak ve görkemli görünüyor. Fırfırlı gelinlikler farklı malzemeleri birleştiriyor ve raketler farklı boyutlarda ve farklı düzenlemelerde olabilir.

Benzer bir kıyafetle yeni evlenmiş bir çiçek gibi görünüyor. Gelinin isteklerine bağlı olarak beyaz veya fildişi tonda ve daha özgün bir renkte (kırmızı veya siyah) bu tarzdaki bir elbiseyi seçebilirsiniz.

Moda trendleri

Çeşitli ebat ve şekillerde flounces ile kesilmiş elbiseler şimdi çok popüler ve podyumlarda bulunur. Tasarımcıların koleksiyonları düğünler ve diğer kutlamalar için çeşitli şık elbiseler ve günlük kullanım için sevimli modeller içeriyor.

Hassas renklere sahip en yaygın kısa modeller. Bu elbiseler ince bacaklı genç kızlar arasında talep görüyor. Daha katı ve ölçülü fırfır diz boyu elbiseler denir. Bu modellere genellikle kokteyl elbiseleri denir. İçlerinde bulunan flouncanlar göğsün yanı sıra bel üzerine basklı bir elbise gibi yerleştirilebilir.

Çok sayıda raketle dolu uzun gece elbiseleri de moda tasarımcıları tarafından geniş bir ürün yelpazesinde sunulmaktadır. Bazı modellerde, fırfırlar renk veya şekilleriyle ayırt edilir. Genellikle asimetrik olarak yerleştirilirler. Tüm bu elbiseler pahalı ve zarif bir görünüme sahip, bu nedenle ağırlıklı olarak şenlikli bir etkinlik için seçiliyorlar.

Ne giymeli?

Shuttlecocks ile birlikte, seçilmesi gereken ek öğeler hafiflik ve ağırlıksızlık hissini engellememelidir. Bu nedenle, görüntü saydam elemanlar ve havadar kumaşlarla desteklenir. Flounces ile yaz ürünleri geniş kenarlı bir şapka veya fular ile giyilebilir. Soğuk havalarda, yastıklı ceket, deri ceket veya hırka giyebilirsin.

ayakkabı

Dikkat çekmeyecek basit ve düzenli ayakkabılar seçmeniz önerilir.

Bu stilin tarafına en iyi katkı, topuklu olmayan klasik ayakkabı ve sandaletler olacak. Ayrıca benzer bir elbise ile bağcıklı ayak bileği botları ve platform botları giyebilirsin.

aksesuarlar

 • Böyle bir tarzın kenarına takıları seçmek, minimalizme bağlı. Örneğin eteğinde fırfırlı bir elbise, basit küpeler, bir boncuk dizisi ve ince bir bileklik ile desteklenebilir.
 • Elbise yaz ise, birkaç küçük bilezik takabilirsiniz.
 • Fırfırlı elbise bazı modeller dar bir kemer veya kemer ile iyi görünüyor.
 • Flounces ile süslenmiş bir elbise için bir çanta basittir. Deri veya tekstil olabilir.
 • Büyük boncuklar, hacimli çantalar ve bu tarz elbiselerdeki büyük bilezikler zayıf bir şekilde birleştirilmiştir.
Yorumlar
 1. ışık
  22.02.2016

  Eteklerinde fırfırlı elbiseleri gerçekten seviyorum. Eğlenceli bir görüntü ortaya çıkıyor ve kalçaya ses katılıyor, bu da figürümü daha güzel kılıyor.

 2. Elizabeth
  19.02.2016

  Şimdi omzunda fırfırlı bir elbise istedi!

 3. Lera
  15.02.2016

  Kısa etekli bir fırfırın etek ucu bir yıl gibidir)

Yorum yaz
Referans amaçlı sağlanan bilgiler. Kendi kendine ilaç verme. Sağlık için her zaman bir uzmana danışın.

moda

güzellik

ilişkiler