Elbiseler renkleri

Pembe elbise - kadınsı bir görünüm için

Pembe elbise - kadınsı bir görünüm için

tartışmaya katıl

 
İçerik
 1. Kimler uygundur?
 2. Uzunluk özellikleri
 3. Popüler modeller ve stiller
 4. gölge
 5. Yıldız resimleri
 6. Ne giymeli
 7. Makyaj yapmak

Pembe renk hassasiyet, duygusallık ve romantizmdir. Açık kırmızı sıranın gölgelerinin sonundadır. Pembe ile karşılaştırıldığında, pembe, dinamik, canlı, ancak agresif değil. Asla bir tarz dışına çıkmayacak.

Kimler uygundur?

Yüzyıllar boyunca kadınlar, pembenin sadece genç yaş ve sarışınlar için tasarlandığı klişeleşmiş görüşlerine rağmen, gardroplarında pembe tercih ettiler.

Çok fazla pembe tonu vardır, bu yüzden hemen hemen her kadın bir elbise seçebilir - bir sarışın, esmer ve kahverengi saçlı bir kadın. Dahası, doğru gölgeyi seçerseniz, yüz daha taze ve genç görünecektir. Olumlu duygular garantilidir.

Tek dezavantaj - renk görsel olarak hafifçe dolu. Birisi için, bu seçenek bir avantajdır.

Ve eğer böyle bir elbise giymek istersen, ama yine kalıplaşmış kalıp müdahale ederse, bol miktarda fırfır ve kalıba sahip bir saf pembe tarz kullan ve diz boyu seç.

Uzunluk özellikleri

Zemine uzun

Kattaki uzun bir elbise inanılmaz güzel, şehvetli ve zarif görünüyor. Bu akşam görüntüsü. Bu nedenle, çeşitli rhinestones uçları harika görünecek. Ton hem parlak hem de yumuşak olabilir

midi

Üstüne siyah bir ceket giyerseniz midi elbise karmaşıklığı yayar (pelerin yapar). Ayakkabılar (siyah veya bej) sona erdi ve eksiksiz. Bu yay ek aksanlara (küpeler, kolyeler) ihtiyaç duymaz.

kısa

Mini elbiseler bir kokteyl için uygundur. Onlar fırfırlar veya perdelerle tamamlanır, sahibinin figürünü doğru bir şekilde tekrarlayabilir, böylece görüntünün doygunluğuna vurgu yaparlar.

Aksesuarlar kontrast olarak seçildi. Veya tahtayı boncuk veya pulla süsleyebilirsiniz.

Popüler modeller ve stiller

Tek omuzda asimetrik

Bu model sadece partiler ve kulüp gezileri için uygun değildir. Elbisenin pembe versiyonunda halılar için uygundur.

sevimli

Kabarık etekli bir tandemde korse, masal soluyan bir görüntü yaratır. Bu seçenek bir düğün ve akşam etkinliği için iyidir.

Kılıf elbise

Ve pembe versiyonunda, ofis için stiller var, katı ve özlü. Tercih edilen gölge - çay gülü veya buzlu-pembe. Olağandışı olmalarına rağmen, birçok iş kadını böyle bir görüntüye izin veriyor ve muhteşem görünüyor.

Uzun kollu takılmış stil, hatta belki biraz alevlendi. 80'ler ondan esiyor, ancak bu görüntü sadelik ve sükunet ile büyüleyici. Bir dizi inci ve topuklu ayakkabılarla tamamlayarak inanılmaz derecede kadınsı ve şık bir görünüm elde ediyoruz.

Kollu

Kolları olan pembe renkli elbise, sıcak zamanlarda günlük yaşam için uygundur ve uzun kollu olduğu zaman dışarısı serin olduğunda rahattır.

Ancak ciddi sürüm hariç değildir. Mesela, Cannes Film Festivali'nde, Jane Fonda uzun kollu bir zeminde yumuşak pembe bir elbise sergiledi. Dekorasyon olarak sadece küpeler ve damla şeklindeki gümüşi ekler servis edilir.

Takılan, pamuklu alt kısım, üst kolları ile iyi görünüyor. Mükemmel V yaka veya yuvarlak yaka.

Kollu, küçük omuzlar gibi kusurları gizleyebilir. Akşam giyimi için ayrı bir mücevher parçası gibi davranırlar.

dantelli

Dantel elbise en çok aranan modeldir. Pembenin kendisi hassastır ve dantel elbiseyi inanılmaz derecede havadar ve açık yapar.

Uzun, kabarık, hafifçe alevlendi - popülerliğin zirvesindeler.

örgü

Örgülü elbise, ajurlu iç kısımlar varken çekici ve güzel görünüyor. Sıcak iplikten yapılmışsa, bu seçenek ofis için uygundur, kış mevsiminde iyidir. Kıyafet yumuşak, yumuşak, soğuk havalarda sıcak olacak.

İnce pamuk ipliklerinden yapılmış örme elbise yaza yakışacak.

Muhteşem kombinasyonlar

Beyaz

Pembe ve beyaz tandeminin başarılı olduğu söylenebilir. Beyaz aksesuarlarda iyidir.

Beyaz bir ceket atın, görüntüyü beyaz bir bilezik veya bir boncuk dizisiyle tamamlayın. Soğan, pozitif, hafif ve neşeliliği yayar.

Siyah ile

Siyah ve pembe klasik bir kombinasyondur. Siyah renk parlak bir rengi vurgular yapar ve görüntüyü canlandırır. Siyah kayış veya şerit, görüntünün tam görünmesini sağlamak için genellikle çok gerekli olan küçük büküm olacaktır.

Gri ile

Gri pembe bir pastel tonu ile çok güzel. Bu kombinasyon soğuk mevsim için uygundur. Kış için harika bir topluluk pembe elbise, gri hırka ve bot olacak. Görüntü yumuşak ve kadınca olacaktır.

Mavi ile

Mavi ve pembenin kombinasyonu doğanın yaratıcısı için uygundur. Dikkat çekiyor. Ancak pembe, maviyi tamamlar. Kombinasyon genç yaşta uygulanabilir, ancak bu durumda pembe parlak ve zengin olmalıdır. Açık pembe, taze bir dokunuş katıyor.

Mavi ile

Bu aktif kızlar için bir kombinasyondur. Mavi ayakkabılarda, el çantalarında, mücevherlerde iyidir. Görüntüye uyacak minyatür bir kemer ekleyebilirsiniz.

Kırmızı ile

Kırmızı ile pembe biraz agresif görünüyorsun. Bu nedenle, en önemlisi, iyi bir kırmızı ton seçimi. Kırmızı aksesuarlar doğanın canlılığını ve açıklığını vurgulamaktadır.

Bej ile

Bej ayakkabılar, bir çanta ve boynun etrafındaki atkı zarif ve şık görünüyor. Bu görüntü için takı altın rengi olabilir.

Yeşil

Aksesuarlara yeşil uygulanabilir. Sandaletler, parlak debriyaj, mücevher - resim ilkbaharda olumlu oynayacak. Ve bir yağmurluk veya ceket parlak yeşil giyebilir.

Sarı ile

Sarı ve pembe - mütevazi doğalara uygun olmayan bir kombinasyon. Yay son derece parlak, ışıl ışıl parlıyor ve her kız buna karar vermeyecek. Soğuk pembe ve parlak sarı tavsiye edilmez. Ahenkli soğuk tonları.

Mor ile

Menekşe rengi soğuk olmalı ve pembemsi olmalıdır. Kombinasyon, ofis ve yürüyüş için idealdir.

Leylak ile

Leylak ve pembe parlaklığın bir düzenlemesidir. Gölgeler pastel ve yumuşaksa, romantizmle dolu bir görüntü yaratırlar.

gölge

Nazik, hafif

Narin gölgeye soluk mor ve somon atfedilebilir. Bu romantizm ve rahatlama, bu tür çiçeklerin elbiselerinde sizden esinlenecek.

Açık pembe tonları sadece gençlere özel. Bu nedenle, kadınlara bu renkte bir elbise giymelerini tavsiye etmiyoruz. Açık pembe bir elbise sarışın için mükemmeldir. Ancak iş toplantıları ve işe gitmek için uygun değildir.

Kirli pembe gölge genellikle ışık olarak adlandırılır. Bu gölge hemen hemen herkes için uygundur, evrenseldir ve her yaşta bir kadının imajını mükemmel bir şekilde tamamlar.

Parlak karanlık

Mor renk tonu da parlak ve doygun. Güçlü ve baskın bir doğa için tasarlanan amarant renklerini giydirin. Eğer bir iş kadınıysanız, o zaman bu sizin renginizdir.

Parlak bir gölgenin bir başka temsilcisi fuşyadır. Göze çarpan renk. Kıyafet, günlük olarak değil, tatil için tasarlanmıştır. Ton her zaman moda, ama hepsi değil. Esmerlerin güzelliğini vurgular. Açık kahverengi saçlı kızlar parlak makyaj yapmak zorunda kalacaklar ve sadece o zaman böyle bir elbise giyecekler.Sarışınlar tavsiye edilmez. Onlar için çok zeki. Daha hafif tonlara ihtiyaçları var.

Flamingo gölgesi, sarışınlara ve kahverengi saçlı kadınlara uyar.

Pembenin parlak tonu kıpkırmızı (macenta). Patlayıcı, ışıltılı, şehvetli ve romantik. Bu nedenle, kıpkırmızı elbise 18 yaş ve 50 yaşın üzerinde olan elbise için uygundur. Kıpkırmızı elbise evrenseldir. Bu renkte bir elbise ile iş, iş toplantısı, parti gidebilirsiniz. Tatiller ve günlük yaşam içindir. Hemen hemen her malzemeden yapılabilir.

Fuska çok zengin ve asil görünüyor.

Yıldız resimleri

Birçok yıldız pembe kıyafet giymeyi tercih eder. Paris Hilton, favori bir renktir. Sandra Bullock ve muhteşem sarışın Cameron Diaz'a yabancı değil. Yıldızlar gençliği ve kadınlığı yayar.

Ne giymeli

Hangi elbiseyi seçerseniz seçin: kabarık veya belinize uyan akan siluetiyle, zarif ve asaletle sarılacaksınız. İlaveten ayakkabılar, kontrast veya eşleşecek olanlardır. Takı - altın, gümüş veya incilerden. Ama daha detaylı olan her şey hakkında.

aksesuarlar

Partiye gidiyorsanız, parlak kırmızı bir elbise, yüksek kontrastlı bir platform, küçük bir debriyaj sizi olayın yıldızı yapar.

Kıyafet altın aksesuarlarla mükemmel uyum sağlar. Bu özellikle soluk pembenin gölgesi için geçerlidir.

Genel olarak, tuvaletin bu bölümünün seçimi, günün zamanına göre belirlenir. Casual yay küçük boyutlu küpeler kabul eder. Onlar taşlı ise, şeffaf olmaları daha iyidir. İyi görünümlü zincirler ve küçük kolyeler.

Akşam bakışları parlak vurgular gerektirir. Bu nedenle doğru karar, büyük bilezik, yüzük veya büyük kolyelerin seçimi olacaktır.

Görüntü ne olursa olsun, evrensel dekorasyon inci olacaktır. Hassasiyet ve özlülük verecekler.

Aksesuarlar, siyah bilezik, kemer ve debriyaj gibi farklı renklerde olabilir. Bej rengi, çay gülü ve mor rengi de ilginçtir.

Mücevher seçiminde pembe elbisenin hangi malzemeden yapılmış olduğuna dikkat edin. Yoğun kumaş, hafif - kadınlık için geometrik çizgiler ve şekiller gerektirir.

Ayakkabı

Pembe renk hem sıcaklık hem de soğukluk ile karakterizedir. Buna göre, kombinasyon aynı prensipte gerçekleşir: soğuk, soğuk (mavi, mor veya lila), sıcak - sıcak (kahverengi, bej). Kıyafet seçmek için ayakkabı seçmeyi unutma. Ayakkabılar ve kıyafetler iki tondur (ayakkabılar daha koyu renklidir).

Siyah topuklu ayakkabılar incelik ve zarafet katacak. Hepsinden önemlisi, elbisenin koyu pembe rengine uyarlar. Ancak aynı renk debriyajı ve aksesuarları yakalamayı unutmayın.

Ayakkabısı gri ve gümüş, altın tonlarıyla rekabet eden ve tasarımcılar tarafından dikkat çekiyor. Aynı beyaz ayakkabılar için söylenebilir. Bu arada ve ayakkabının kahverengi rengi her zaman pembe bir elbiseye gelir.

Modellere gelince, “tekneler” klasik ve kazan-kazan. Kadınlık verecek, görüntü zarif olacak.

Saç tokası, şık, pomp ve cinsellik getiriyor. Tek olumsuz, topuk yüksekliğinden kaynaklanan yorgunluktur.

Bale ayakkabısı ile pembe elbise rahat ve kolaylığı ile karakterize rahat tarzı bir özüdür. Onlardaki kadın güzel ve havadar görünüyor. Uçan stil ve hafif kumaş doğru karar olacaktır. Görüntüyü tamamlamak için bir hırka ve geniş bir çanta ekleyin.

Makyaj yapmak

Pembe renk kaprisli ve kırılmaya tahammül etmez. Aşırı her şeyi mahvedebilir, bu yüzden pembe bir elbise için makyaj oluşturma konusunda ciddi olmanız gerekir. Parlaklık, edepsizlik ve saldırganlık burada kabul edilemez.

Kıyafetle aynı renkteki gölgelerin kullanılması kesinlikle yasaktır. Soluk pembe bir elbise ve aynı gölgeler acı verir. Aksine elbise, parlak bir gölge varsa, gölgeler bir palyaço rengi verecektir.

Mat gölgeler, parlak bir ipucu olmadan mükemmeldir. Palet - kum veya bej.Sarı saçlı kızlar için rimel ve eyeliner kahverengidir.

İnci ve gri tonlarla iyi bir etki verilir. Ancak aşırı doygunluktan kaçının. Aynı şey mavimsi renk tonu için de söylenebilir (mor, lavanta, mavi). Gün geçtikçe koyu renk paleti tamamen yerinde değil.

Bu durumda makyajın temel prensibi doğallıktır. Doğal çekiciliği vurgulayan bir şey kullanın. Cilt renginden biraz daha koyu veya doğal renkte bir ton fondöten uygulayın. Açık yüz ve pembe elbise uyumsuz. Elbise cilde sağlıksız bir görünüm verecektir.

Allık rengi altın veya şeftali önerilir. Hafif ve havadar olmalı, yanaklarda ve yanaklarda parlak bir boya lekesi gibi görünmemelidir. Bu özellikle parlak ve koyu pembe için geçerlidir.

Parlak esmer dudaklara odaklanabilir - erik, bordo. Şeftali elbisesi, kahverengi, altın ve pişmiş toprak tonlarını gerektirir.

Dudaklarda pembe makyaj kullanılabilir. Ruj ve elbisenin rengi aynıysa, gölgeler nötrdür.

Kırmızı makyajda uygulanamaz. Bunun istisnası açık tonlardır.

Her durumda, pembe bir elbise giymeye karar verirseniz, kendi yaşınıza ve günün saatine göre rehberlik edin. Önemli olan - uyum önlemleri.

Yorumlar
 1. Lelia
  07.11.2017

  Soğuk kıyafetler

 2. Alexander
  19.01.2016

  Ne kadar kız gibi bir pembe ... Bu rengi seviyorum. Ancak 50 yaşından büyük kadınlar için bu renk dikkatle seçilmelidir, pudra pembesi kullanmak daha iyidir.

Yorum yaz
Referans amaçlı sağlanan bilgiler. Kendi kendine ilaç verme. Sağlık için her zaman bir uzmana danışın.

moda

güzellik

ilişkiler