Abiye

Sarı gece kıyafetleri

Sarı gece kıyafetleri

tartışmaya katıl

 
İçerik
 1. haysiyet
 2. modası
 3. Tam ve hamile için sarı elbise
 4. Diğer renkler ile kombinasyon
 5. Akşam bakmak

Bazı renklerin her kıza uyacağı bir sır değil. Belirli bir rengin seçimi birçok faktöre bağlıdır. Çoğu zaman, bayanlar saç rengi, cilt tonu, göz rengi ile yönlendirilir. Uygun kıyafeti alarak en çekici ve ilginç görünüyorlar. Sarı gece elbiseleri çok popülerdir çünkü aydınlık ve güneşli bir görüntü yaratmanıza izin verir. Bu rengin renginin doğru seçilmesiyle, dikkatini kızın güçlü yönlerini düşünmediği alanlardan uzaklaştırabilirsiniz.

haysiyet

Sarı bir gece elbisesi lehine olan seçim genellikle bu rengin ana avantajları ile açıklanabilir:

 1. Sarı, gri gözlü kahverengi saçlı, sarıların mavi gözlerini güzel bir şekilde vurgular ve aynı zamanda mükemmel bir ateşli esmerin kahverengi gözlerine de odaklanır.
 2. Sarı, soluk ve boğulmuş, parlak ve doymuş bir renk çeşididir. Herhangi bir olay, yılın ruh hali ve zamanı için bir seçenek bulabilirsiniz.
 3. Bu kıyafet enerjiyle şarj olur, parlak, pozitif bir görüntü oluşturur. Sokakta bulutlar ve yağmur olsa bile, güneş gibi olacaksınız.
 4. Sarı - diğer tonlarla uyum açısından en iyi renklerden biri. Soğuk bir palette, sıcak renklerle harika görünüyor.
 5. Sarı elbise özel durumlar için ve günlük yaşam için uygundur. Tabii ki, partiye kutlama hissi veren aksesuarlar, dekor ve diğer birçok noktaya dikkat etmeniz gerekiyor.
 6. Yaştan bağımsız olarak hiç de harika görünüyor. Bu nedenle, sarı elbise okulda mezuniyet için uygundur, ancak aynı renkte Balzac yaşından bir kadın yıldönümleri, çocukların düğünü vb. İçin giyinebilir. Yaş sınırlaması yoktur ve hoş bir şekilde memnuniyet duyar.

modası

Sarı kıyafeti seçerek, bu rengin çekiciliğine ve özgünlüğüne güvenirsiniz. Elbiseler güzel ve aynı zamanda gizemli bir kadının imajını yaratır. Doğrudan seçilen tona bağlıdır.

Uzunluğu, aslında, herhangi birini seçebilirsiniz. Temel öneme sahip olan bu faktör önemli değil. Zarif kızlar hem kısa modellerde hem de yerdeki elbiselerde görünüyorlar.

bereketli

İnce genç bayanlar bir prenses tarzında sarı elbiselerle yüzleşmek için çok fazla. Onların özellikleri tam etek, açık omuz ve çete korse oluşur. Kesim hafif ve zarif olmalıdır.

Tasarımcılar bu sezon yaratıcı kızlara ve kalabalığın arasından sıyrılmak isteyenler için soyut eteklerle karmaşık bir kesim modellerini sundu.

Yeni görünüm stili de kendini sarı gölgelerde buldu. Evrensel olduğundan, istisnasız tüm kızlara uyacaktır.

Sadece kilolu gibi bir sorun varsa, sarı rengi dikkatlice seçmelisiniz. Gerçek şu ki, sarı renklerin çoğunun parlak, doymuş ve parlak olması. Bu bağlamda, renk şekle hacim ekler. Ancak zayıf insanlar bile önerebilir, çünkü eksik kıvrımlı şekilleri görselinize ekleyeceksiniz.

Yunan tarzı ve imparatorluğu

Akşam kutlamaları uzun zamandır olmasa da bir Yunan tanrıçası olmak için kendinizi hissetmek için mükemmel bir neden. Perdeleri, asimetrik olarak şekillendirilmiş bir korse ve kesikli güneş renginde bir kıyafet - böyle antika bir görüntü seyirciyi uzun süre doyurur.

İmparatorluk tarzı ayrıca antika köklere sahiptir, ancak daha mütevazı.Kollu fenerler ve yüksek bel ile karakterizedir.

Düz çizgiler

Düz elbise, sofistike ve sofistike silüeti verir. Bask, perdeler, kesikler ve delikler ile desteklenebilir. Kısıtlamalar sadece şekildedir.

Lütfen dikkat: Sarı gece elbisesinde hiçbir durumda kasvetli yürüyemezsiniz. Olumlu bir ışık yayarsanız, güneşli renk grubunuzun potansiyelini daha da ortaya çıkaracaktır. Ayrıca, sarı giyinmiş insanların etrafında olmanın başkalarına iyi bir ruh hali sağladığı kanıtlandı.

deniz kızı

Belki denizkızı tarzı sarıya bağlı değil, daha çok mavi dalgalar ve beyaz deniz köpüğü ile ilişkilidir, ancak tasarımcılar buradaki standartlardan uzaklaşıp çeşitli sarı tonlarında harika modeller yaratmışlardır.

kostüm

Sarı gece elbisesi modelleri çok yönlüdür. Bazıları bir kutlama ve ofise gitmek için eşit derecede iyi bakacaklar. Sadece uygun mücevherleri, ayakkabıları, makyajları kullan ve saç şeklini unutma.

Sarı bir gece elbisesi seçerken, kumaşı yüzünüze getirdiğinizden emin olun. Unutmayın, sarı biraz cildin gölgesini değiştirir, onu toprak yapar. Bu nedenle, yüz derisinde sorun varsa, elbise yalnızca onları vurgulayacaktır. Durumu düzeltmek, yetkin makyaj yapmanıza yardımcı olacaktır. Ancak bu sadece geçici bir önlemdir. Hemen rehabilitasyon ile başa çıkmak daha iyidir. Ayrıca hafif bir bronzluk zarar vermez.

kısa

Diz üstünde uzunlukta sarı elbiseler - bu hemen hemen her olay ve durum için iyi bir seçenektir. Ancak, bir kutlamaya, bir partiye katılmak zorundaysanız, o zaman görüntüye ek olarak sofistike bir kesim, nakış, süslemeler veya perdelikler seçin.

Sarı mini kıyafetler ve kılıf elbiseler haklı olarak popülerdir. Ancak dekoratif elemanlar çok fazla olmamalıdır. Ancak, zevkinize ve hayal gücünüze bağlı olarak farklı aksesuarlar seçebileceksiniz.

Kılıf elbiseleri, ofislerinde gri fareler gibi görünmek istemeyen kızlar için gerçek bir keşif haline geldi, ancak aynı zamanda işyerinde kıyafet kurallarının sıkı gerekliliklerine de uyun.

Tarz tarzında temalı partiler için sadece bir "kukla" kıyafeti gerekir.

Dantel üstlü yeni görünüm tarzında tam eteğe sahip sarı kısa bir elbise ve cilveli bir görünüme benzeyen çok katmanlı bir tül eteği sizin için en iyisidir.

Retro tarzı için, saçaklı süslü bir elbise iyi bir seçenek olacaktır.

Sonbahar kutlamaları hakkında konuşursak, kısa sarı elbiseleri yazmamalısınız. Örme kumaş veya dantel seçerek, parlak kıyafetinizi donuk ve karanlık sonbahar günlerinizi seyreltirsiniz.

Unutmayın, sonbaharın gelmesiyle birlikte birçok kişi koyu renk giysilerle giyinir, bu da parlak ve parlak görüntünüzün gri kütlenin arka planına karşı mükemmel şekilde durduğunu gösterir.

Yaz sarı elbise

Sarı elbisenin yaz versiyonu vücudun nefes alabilmesi için açık havadar, doğal kumaşlardan yapılmalıdır. Bu yaz kısa sarı alevlendi, düşük ya da yüksek bel seçeneklerine bakın.

Sarı abiye dünya yıldızları arasında çok popüler.

Bu renk çok etkili, bu elbisenin içinde kesinlikle dikkatin merkezi olacaksın.

Ayrıca, hiçbir durumda elbise gömleklerinden geçmeyin. Şimdi tam anlamıyla fashionistas arasında avlanıyorlar.

Kısa gece elbisesi seçenekleri yaz için mükemmel.

Tam ve hamile için sarı elbise

Eğer oranlarınız mükemmel olmaktan uzaksa, fazla kilo almışsınızdır veya karnınıza birileri takıyorsanız, sarı elbiselere dikkat etmeniz gerekir. Onlar sana çok yakışmış.

Enfes derin V yaka ve düz siluetleri görünüyor. Elbette bir favori Yunan tarzıdır. Kılıf elbise de pyshechkam uyuyor. Böylece bazı kusurları gizlersiniz, ancak diğerlerinin dikkatini açık değerlerine odaklayın. Kollu uzun seçmek daha iyidir.

Kumaşlara gelince, bu arada burada hafif, havadar malzemeler olacak.Basılı modellere göre geçmeyin. Benzer bir kıyafet giyerek aşırı utangaçlıktan kurtulacaksınız. Ancak hayvanların görüntülerinden kaçının.

Hamile kadınlar için tombul ve hamile kadınlar için tavsiye edilmeyenler, bu yüzden bunlar kesitli sarı kıyafetlerdir. Ne yazık ki, görsel olarak figürünüzü artıracaklar. Kesim sağlam olmalı ve kesici uçlar dikey olmalıdır. Ayrıca iyi bir ekleme uzun bir toka ve geometrik bir kalıptır.

Diğer renkler ile kombinasyon

Sarı kendi içinde mükemmel bir belirgin renktir. Ve bazı nedenlerden dolayı, birçok kişi, elbisenin sarı olması durumunda mutlaka monokromatik olduğuna inanır. Öyle değil. Desenleri, baskıları, zıt tonları ve renkleri parlak eklerle sulandırmaktan çekinmeyin.

Rafine elbisenin canlı bir örneği, tabanın sarı rengini avantajlı bir şekilde tamamlayan lekeli, çizgili, geniş dairelerdir. Bu nedenle, değişkenliklerin çok yönlülüğü nedeniyle, her yaştaki kadın ideal seçeneğini bulacaktır.

Çiçek desenleriyle daha dikkatli olmalısınız, çünkü burada sadece tek renkli çizimler faydalı görünüyor. Aksi takdirde, ana Paskalya özniteliğinin bir benzeri olacaksınız.

Gece elbisesinin temeli mutlaka sarı olmak zorunda değildir. Örneğin bej bir temel ve üzerinde sarı tonların ilginç desenlerini seçebilirsiniz. Bu etki çıplak vücudun yanılsamasını yaratacaktır.

Sarı ve beyaz elbise

Beyaz, sarı ile benzer özellik ve özelliklere sahiptir. Çünkü böyle bir kombinasyon yaz sezonu için çok karlı olacak. Ama unutmayın, beyaz ve sarı kontrast değildir. Bu bakımdan, kıyafetin koyu renkli aksesuarları alması gerekecektir. Böylece en ilginç görüneceksin.

Bronzlaşma konusunda endişelenmeyin. Sarı ve beyaz kıyafetler, açık tenli sarışın ve koyu tenli genç bayan için aynı derecede uygundur. Esmer esmerseniz, parlak bir makyaj yapın ve mutlaka göz kamaştırıcı kırmızı rujlu retro tarzı makyajlarla sarışınınızı daha iyi görünmesini sağlayın.

Sarı siyah

Aslında, bu asla modası geçmiş olma olasılığı düşük olan klasik bir kombinasyondur. Çok parlak bir kontrast elde ediyoruz ve kesinlikle fark edilmeyeceksiniz.

Hem elbise hem de görüntüyü tamamlayan aksesuarlarda siyah renk bulunabilir. Mükemmel bir çözüm, siyah bir kavrama, siyah ayakkabılar ve bir siyah tokalı düz sarı bir kıyafet olacaktır. Güneşli elbiseyi inanılmaz derecede tamamlayan siyah kuşak ve düğmeleri unutmayınız.

Sarı mavi elbise

Güneşin rengi ve gökyüzünün rengi. Daha iyi ne olabilir? Özellikle, bu iki rengi tek bir toplulukta birleştirirseniz. Efekt, siyah ve sarı kombinasyonundan bile daha iyi yaratılmıştır.

Sarı-mavi boyunca çeşitli aksesuarlara mükemmel uyum. Ancak en ilginç olanı turuncu, yeşil ve kırmızıdır.

Sarı ve mavi kumaşlar kullanarak aynı anda dikilecek bir elbise bulmak o kadar kolay değil. Çünkü diğer tarafa gidebilir, uygun aksesuarları durdurabilirsiniz. Örneğin, mavi bir kavrama, süet ayakkabılar, bir saç kurdelesi veya bir kemer deneyebilirsiniz.

Akşam bakmak

Bazı kızların yaşam tarzı, sürekli olarak çeşitli etkinliklere katılma gereğini ifade eder. Herkes her defasında yeni bir kıyafet satın alamayacak, bu yüzden dekoratif parlak unsurlarla sarı topluluğu durdurmanızı tavsiye ederiz.

Örneğin, kendi gardırobunuzu kabarık bir elbise ile doldurduktan sonra, çok parlak ayakkabılar satın almak veya bir tür renkli mücevher aramak zorunda değilsiniz.

Dantelli sarı renkli elbise de parlak aksesuarlara ihtiyaç duymaz, çünkü dantel modelinin kendisi muhteşemdir.

Güneşli renklerin altında bir bolero seçmeniz önerilir, ancak bir ceket seçmeyin. Uygun debriyaj ve stilettolar veya sandaletler, imajınıza incelikle gerekli kadınlığı sağlayacaktır.

Sarı metal takı olarak seçilmiştir, ancak altın daha iyidir.

Çok önemli bir kuralı hatırlayın - sarı elbiseli elbisenin ana rolü rengine verilir.Geriye kalan her şey onu tamamlar, dekore eder ve zenginleştirir.

İhtiyatlı davranarak, eşsiz, aydınlık ve neşeli bir görüntü yaratacaksınız. Her türlü figür, ağırlık ve boyda kesinlikle kendi güneşli elbisenizi bulacaksınız. Deney yapmaktan korkmayın, gri kütleden sıyrılın, ana avantajlarını vurgulayın. Ayrıca sarı gölgeler, problemli bölgeleri doğru şekilde maskeleyebilmeleri için.

Elbette, ciddi bir etkinlik için böyle bir elbise giymek için biraz cesaret kazanmanız gerekecek. Her zaman kendine güven, gülümse, olumlu ol ve üzülme. Güneş renginde bir kıyafet içindeki bir kız imajının algılanması büyük ölçüde onun havasına bağlıdır.

Yorumlar
 1. Alla
  25.07.2015

  Sarıyı nasıl seviyorum? Güneşli, pozitif ve çok parlak renkler. Tabaklanmış ten rengi sarı elbisenin altında - uçun!

 2. Natalia
  20.07.2015

  Parlak sarı elbisenin altında, özellikle sarışınlar için, böyle parlaklığın arkaplanına karşı kaybolmamak için yeterince parlak bir makyaj yapmanız gerekir. Ama renk kesinlikle benim favorim.

Yorum yaz
Referans amaçlı sağlanan bilgiler. Kendi kendine ilaç verme. Sağlık için her zaman bir uzmana danışın.

moda

güzellik

ilişkiler