Abiye

Siyah gece elbisesi

Siyah gece elbisesi

tartışmaya katıl

 
İçerik
 1. Moda modelleri
 2. Siyah renk seyreltme
 3. bez
 4. Makyaj yapmak

Ebedi podyum hit siyah elbiseler. Ve son gösterilerde, tasarımcılar yeniden canlanmalarına güvendiler. Çok yönlü ve zarif bir renk için taze ve cesur fikirler sundu. Birçok kişi Coco Chanel'i “küçük siyah elbisesi” ile hemen hatırlıyor.

Moda modelleri

Kattaki siyah elbiseler bizi nazikçe mahkemeye aldıklarında, onlara iltifatlar, çiçekler ve armağanlar sunarken, bizi geçmişe götürüyor gibiydi. Açık tenleri koyu renkli elbiselere karşı harika görünüyordu. Ve bu gizem ve gizem imajına ekledi.

Şimdi bile, sadece bir kadın, cazibesini göstermek konusunda ne kadar ileri gideceğine karar verir:

 • Kolsuz elbise, güzel kulplar, nazik askılar göstermek isteyenlerin tercihi;
 • Uzun ve ince bacaklara sahip olanlar için yüksek kesimler uygundur;
 • Derin bölünme iştah açıcı bir göğüs gösterecektir;
 • Dekore edilmiş kayışlar veya bir omuz askısı, ne kadar güzel ve bakımlı olduğunu gösterir;
 • Bel bölgesindeki kesikler vücuda maruz kalır, ancak izin verilen limitleri aşmaz.

uzun

Zarif, zarif bir gece elbisesine ihtiyacınız varsa, bu son derece siyah uzun bir elbisedir. Onun yardımı ile figürünüzün zarafetini vurgulayacak, gerektiği yerde incelik ekleyeceksiniz, göstermek istemediğiniz kısımları gizleyin.

Tasarımcılar bu sezon tüm asaletlerini ve yüksek maliyetini siyah gösteren parlak saten kumaşlara özel önem verdiler. En önemlisi, ek birimin etkisini yaratmazlar.

Başlıca aksanlar kadınlık ve karmaşıklığa dayanıyor, çünkü silüetler çoğunlukla özlü ama cinselliğin bir ipucu olmadan değil. Kışkırtıcı bölünme, tasarımcılar arasında bir trend haline geldi ve Bask, görüntüye sadece özgünlük verecek. Ayrıca, cilt rengini dert etmenize gerek yoktur, çünkü siyah renk her tür için uygundur.

Etek özellikle şık gözüküyor, eğer payetli altın rengiyle süslenmişse, gevşek süslemeler veya boncuklar, nakış, perdelik kumaş veya kabarık parlama kullanılıyor. Figürün ideal oranları varsa, tüm uyluk boyunca bir boyun çizgisi olan dar bir modelde şık görüneceksiniz.

Aynı etkiyi başkalarına da yapın, aşırı maruz kalmaktan kaçının, katman giysisinin etkisine yardımcı olacaktır. Burada şifon tüm çekiciliğini gösterir.

Kısa ve orta boy

Modern moda, her kız için zorunlu giyim eşyası neredeyse hiç olmadığı için çok çeşitlidir. Ancak istisnalar hala kaldı.

Ve hepsinden önemlisi, bu kısa siyah bir elbise. Dünyaca ünlü Coco Chanel ile geldi. En inanılmaz modern kısa gece elbiselerini yaratmanın temeli onun fikri.

Kılıf elbisenin temel özelliği yarı yarıya yakın bir siluet, kapalı yaka, bele odaklanılması. Uzunluk, diz kapağından biraz daha düşüktür. Tüm ustaca basit ve bu kıyafet bunun doğrudan bir kanıtıdır.

Siyah küçük gece elbisesi diğer tarzlarda sunulmaktadır. Örneğin, A şeklindeki siluet dizden ve yukarısından uzun, hacimli kabarık etekler, büyük fakat düz cepler, ayrıca mekikcoklar, kalıntılar, çeşitli kıvrımlar ve kümelerdir. Kısacası, kısaltılmış modeller, tarz ifade etmek için çeşitli araçları mükemmel bir şekilde “kabul eder”.

Dekor, dekorasyon ve aksesuarları unutma.Çok fazla olmamalı ve tüm dikkatini kendilerine çekmeye hakları yoktur. Ana unsur her zaman elbisedir.

Asimetrili elbiseler

Yan etek moda olmaktan çıkmıyor. Ve farketmez - bölünmenin uzunluğu veya etek bir tarafa kesilir. Ayrıca popüler olanlar, tek omuzlu ve boyunda asimetri olan modeller.

dantelli

Uygulamada görüldüğü gibi siyah bir elbisedir, dantel kumaşla birlikte akşam görünümü için en ideal seçenektir. İsterseniz asla kaybedemezsiniz.

Görüntü inanılmaz derecede feminen, zarif ve kesilmiş şekil ekstra incelik veriyor.

Siyah dantel altında çok sıklıkla kontrast veya cilt renginde bir substrat kullanılır. Her iki seçenek de, desenin güzelliğini olumlu bir şekilde vurgular.

Sıkı bir dantel kıyafeti topuklu ayakkabılar ve debriyaj ile daha iyidir ve "kullanımı" için en iyi yerler kültürel akşamlar, tiyatrolara geziler, opera, birinci sınıf bir restoran olacaktır.

Şekle göre kendiniz için mükemmel stili seçin. Astarsız bir dantel ve tabii ki, derin bir bölünme yanılsaması görüntüye eklenecektir.

Gardırobunuzu, uzun bir süre boyunca modanın tepesinde kalacakları için dantelle tamamlanmış uzun veya diz boyu bir elbise ile yenilemekten korkmayın.

Elbette, tamamen ince bir dantel elbise oldukça açıktır çünkü herkes buna karar vermez. Bir alternatif, manşon, korse şeklinde dantel ekleri olan bir model olarak işlev görebilir. Hem elbisenin siyah rengini tekrar edebilir hem de beyaz boyalarla kontrast oluşturabilirler.

Siyah tuval üzerindeki beyaz dantel, görüntüyü gözle görülür şekilde yumuşatır; bu, kurumsal etkinlikler, iş toplantıları ve diğer benzer etkinlikler için mükemmel olduğu anlamına gelir. Birkaç akılda kalıcı aksesuarlar eklemeye değer olmasına rağmen ve bir gala yemeği için hazırsınız.

Geri aç

Daha önce açık sırtın birlikte baharat verdiği belirtildi. Boşluğun derinliği sadece alçakgönüllülüğünüze ve şekline - tasarımcının hayal gücüne bağlıdır. Modaya uygun derinlik açma bıçakları veya bel hattının altına düşüyor.

Yaka çizgisinin kenarları, arka kısımda olduğu gibi dantel ile dekore edilebilir. Sonra bazen oldukça cesur görünen bir dövme efekti yaratılır.

Siyah renk seyreltme

Siyah, kadın modasında en çok kullanılan renkler arasında. Bu nedenle, bir renk paletinin tüm tonları mükemmel bir şekilde birleştirilmiştir.

En klasik, ama asla modası geçmeyen kombinasyon, beyazla siyah.

Onların yardımı ile, her türlü kutlamaya uygun şenlikli bir görüntü oluşturabilirsiniz. Beyaz, parlak bir üst, geometrik bir ek veya bir ilmek gibi hareket edebilir, şimdi çizgili bir elbise moda oldu.

En popüler ve ahenkli zıtlıklardan biri, siyahın katı ya da bej ile birleşimidir.

Her ne kadar hiçbir şekilde siyah ve pembenin bu kombinasyonundan daha düşük olmasa da. Elbiseler güzel, yumuşak ve romantik.

Gece elbisesinin kırmızı ve siyah versiyonu kararlılığınızı ve tutkunuzu vurgulayacaktır. Günümüzde pek çok gelin, bu görüntüyü diğer herkesle aynı olmayacak şekilde seçiyor.

Ayrıca siyah ve yeşile dikkat edin. Bu çiçek çifti inanılmaz bir topluluk oluşturur.

Harika bir alternatif, bir çift siyah ve mavi veya gri ve siyahtır. Düzgün geçişler mükemmel bir etki sağlar.

bez

Bir stil seçerken, kullanılan kumaşlara daima özel dikkat göstermelisiniz. Renk nedeniyle kesim nüansları üzerinde duruluyor. Bu nedenle, tasarımcılar mat ve sadece doğal kumaşlar seçmenizi tavsiye eder.

En önemli örnek ipek, yün, doğal deri ve danteldir.. Onların kombinasyonu, tasarım sanatının şaheserlerini yaratmanıza izin verir.

Makyaj yapmak

Gece elbisesinin koyu tonları makyaj için özel taleplerde bulunur. Buradaki minimum kozmetik miktarı işe yaramaz. Makyaj zengin ve parlak olmalıdır.

Ancak hiçbir durumda parlak ve kaba makyaj kavramını karıştırmayın, çünkü bunlar tamamen farklı şeylerdir.

İşte bazı önemli kurallar:

 1. Bir şeye odaklan - gözler veya dudaklar.
 2. Bunlar gözler ise, o zaman bütün bej, gümüş ve altın tonları yapar. Veya klasik beyaz, gri veya siyah gölgelerde kalabilir.
 3. Vurgu hala dudaklarda ise, ruj klasik kırmızıdır. Kişisel tercihlere, cilt ve saç rengine göre bir renk seçin.
 4. Makyajı doğru şekilde tamamlamak için, görünümünüzün etkisini vurgulamak amacıyla uzatma siyah maskara kullanın.
 5. Bazı durumlarda, gözleriniz sadece rimel ve göz kalemi ile etkileyici ve çekici olmasına izin vermiyorsa, sahte kirpik kullanmak oldukça mümkündür.
Yorumlar
 1. Irene
  28.09.2015

  Düz siyah elbiseler çok sıkıcı. Ama kırmızı ruj ve kırmızı aksesuarlarla sulandırırsanız, bekleyin! Resim "ateşe" dönüşüyor!

 2. burçak
  13.09.2015

  Siyah dantel elbiseler harika!

Yorum yaz
Referans amaçlı sağlanan bilgiler. Kendi kendine ilaç verme. Sağlık için her zaman bir uzmana danışın.

moda

güzellik

ilişkiler