Abiye

Beyaz abiye

Beyaz abiye

tartışmaya katıl

 
İçerik
 1. Zemine uzun
 2. kısa
 3. Beyaz tonları
 4. Beyaz ve Siyah Abiye
 5. Beyaz ve mavi
 6. Beyaz ve Kırmızı Abiye
 7. Kollu
 8. Dantel ile
 9. Hamile ve dolu
 10. Kulüp partisi için

Akşam modasında beyaz renk çok önemlidir. Şenlikli ve alakalı. Eğer onu daracık bir kesim ile birleştirir ve çarpıcı bir bitişi tamamlarsanız, muhteşem bir görünüme sahip olacaksınız. Ayrıca beyaz gece elbisesi hemen hemen herkese yakışır.

Zemine uzun

Zemine güzel bir elbise giyme nedeni özel olmalı. Ve böyle bir elbise içindeki beyaz renk, yarı saydam ekler olarak kullanılsa veya tüm görüntünün ana bileşeni olsa da çok uygundur.

Bacaklar kumaşın arkasına gizlendikten sonra, dikkat kıyafetin üst kısmına yönlendirilmelidir. Alışılmadık bir şekle sahip kollarda veya boyun çizgisinde asimetri kullanılabilir. Nereye gitmek istersen, bu elbise harika görünecek.

Sıkı bir etkinliğe davetlisiyseniz, resminizin kıyafet koduyla eşleştiğinden emin olmanız gerekir. Buradaki yerde beyaz bir elbise çok uygun olurdu. Bu kıyafet iki farklı stil önerir:

 • Orijinal kaplama ile seyreltilmiş sıkı kılıf elbise;
 • göğüs ve bacaklarda derin kesikler olan baştan çıkarıcı elbise.

Ciddi bir etkinlikte keyifli bir şekilde görünmeniz gerektiğinde, kolları olan beyaz Yunan elbiseleri seçimini durdurmalısınız. Ve eğer kumaş yarı saydam bir versiyonda, uçan bir etkiye sahip olarak seçildiyse, o zaman bu gibi hatlar boyunca fiyatlar değişmeyecektir. Renklere gelince, monotonluk bir önkoşul değildir, göze çarpmayan bir düzen bulunabilir.

Yunan tarzında elbise kalın kumaştan dikilir. Altın bu görüntüde iyi görünüyor. Altın takı olmak zorunda değildir, altın rengindeki herhangi bir dekor kabul edilebilir. Bu tür kıyafetler siyah saçlı güzellikler güvenle giyilebilir. Ancak ilkbahar ve yaz renk tipinin temsilcileri inci veya krem ​​rengi bir elbiseyle iyi olacaktır.

Çok katmanlı bir etekte, birkaç renkten oluşan bir kombinasyon, biri beyaz olacak şekilde iyi görünüyor.

Zemin modellerine dikkat çeken birçok tasarımcı şovlarda gösterildi. Kısıtlamaları ve sertlikleri, kalçalara maruz kalan yüksek kesimlerle seyreltildi. Böyle bir uzunluk ile iyi derin yaka görünüyor.

Uzun etek, terbiye için harika olanaklar sunar. Kumaşın kendisi zengin bir doku ile ayırt edilebilir (örneğin dantel elemanları ile) veya büyük elmasların saçılması olabilir.

Rhinestones beyaza çok yakışmış görünüyor, çünkü elbisenin arka planı parlamaya başlıyor ve diğer gölgelerde olduğu gibi sadece arka plan olarak hizmet etmiyor.

kısa

Genç bayanlar için, temiz ve masum bir görüntü, ince bir siluet ve güzel bacaklar ile, akşam görünümünüz için güvenle beyaz bir kısa elbise seçebilirsiniz. Birçok seçenek var ve hepsi kendi yolunda güzel:

 • kılıf elbise;
 • antika elbise;
 • çeşitli etek biçimli elbiseler (güneş, trapez).

Bu popüler sezonda, süslemeler sadece çeşitli değil, aynı zamanda sıra dışı. Ve bunların birleşimi bir görüntüyü romantik yapabilir, aksine tutkulu ve meydan okuyabilir. Balo için bile genç kızlar, süslemeler ve kumaşlarda mevcut olan modülasyonlu elbiseleri seçiyorlar.

Beyaz tonları

Ne kadar şaşırtıcı olursa olsun kulağa ne kadar gelse gelsin, ama gölgesinden çok sayıda beyaz bir elbise seçmek gerekiyor.Diğer beyaz renk çeşitleriyle iç içe geçmeyecek yalnızca bir renkte durmanız önerilir. Kimse bununla tartışamaz.

Krem renginin kendisi güzelse, beyazın yanında kirli gözükecektir. Genel olarak, iki beyaz gölgenin kombinasyonunun nasıl algılanacağının ışıklandırmadan etkileneceği belirtiliyor. Riske değmez ve tek bir renk tonu değil, birkaç renkten oluşan bir elbise seçin. Aksesuar seçiminde bile uzmanlar risk almamak için renkli modeller seçmeyi tercih ediyor.

Beyaz renk ne kadar göz kamaştırıcı olursa olsun ve ne kadar etkileyici olursa olsun, gerçekten güzel bir iki kişilik sadece koyu tenli bir elbise yaratacaktır. Vücudunuzun cildinin en azından hafif bir grimsi renk tonu ve tuzluluk ipucu varsa, beyaz bir kıyafet bu dezavantajı daha da vurgulayacaktır.

En popüler ve favori renklerden biri krem ​​veya kremsi beyazdır. Hafifçe göze çarpan bir sarımsı-bej tonunun varlığı ile karakterizedir. Cildiniz sıcak bir gölgeyle karakterize edilirse, bu renk size uyacaktır. Krem gölgesinin kendisi yumuşak ve yumuşaktır, bu nedenle kızın görüntüsü aynıdır. Lüks olmak istiyorsanız, krem ​​altınla iyi gider. Tatlılar elbisenin üzerine çikolata-kahverengi elemanlar ekler.

Beyazın bir diğer varyasyonu ise süt beyazı bir tondur. Biraz farkedilebilir bir mavilik ile karakterizedir. İyi bronzluğa sahip sarışınlar için bu renk mükemmeldir.

Zarif inci beyazı tonu. Yüzdeki pembe allık vurgulamaktadır, ancak koyu tenini grimsi yapabilir. Platin sarı saç sahiplerinin bu tür elbiselere dikkat etmesi gerekir, çünkü tüm görüntü birleşecektir.

Şampanya rengini farklı bir beyaz tonla karıştırmazsınız, çünkü burada sadece hafif yeşil bir tonda sarılık olabilir. Aristokrasi ve zerafet böyle bir kıyafet taşır, ancak her kız için uygun değildir. Cilt rengi mükemmel olmalı ve soluk olmamalıdır.

Beyaz ve Siyah Abiye

Siyah ve beyaz şık bir kombinasyonu olan bir gece elbisesini arayamazsınız, ama orijinalinde buna eşit değildir. Tasarımcılar tarafından çok popüler bir karar:

 • beyaz kumaş üzerine siyah dekor veya ekler;
 • Son yenilikler siyah ve beyaz çizgili elbiseler;
 • Beyaz üst hala korse ve siyah alt biçimiyle ilgilidir. Eteğin şekli bir engel olmayacak, bu yüzden moda ve takma, kısa ve uzun seçenekler sıklıkla moda koleksiyonlarında bulunur.

Tüylerden yaratılan siyah ve beyaz kıyafetleri görmezden gelemezsin. Büyük tüyler beyaz ve siyah renklerin değişimiyle tabana dikilir. Kontrast düzensiz kenarlardan yaratılmıştır. Birçok modelde parlak bir kemer var - bir ciddiyet unsuru.

Beyaz ve mavi

Beyaz ve mavinin birleşimi deniz tarzıdır. Böyle bir kararın birçok çeşidi vardır - mavi kenarlı tamamen beyaz bir elbise, çizgili kıyafet veya mavi ve beyaza eşit bölme. Deniz temalı desenler çok iyi görünüyor: zincirler, çapalar veya dalgalar.

Stillere gelince, pratikte hiçbir kısıtlama yoktur. Denizkızı tarzında giydirin, mümkün olduğunca uzun veya düz ve bereketli.

Beyaz ve Kırmızı Abiye

Beyaz rengin bir sonraki kutupsal arkadaşı kırmızıdır. Beyaz bir arka plan üzerinde varlığı çok farklı olabilir: bir çiçek, çizgili veya dekor şeklinde.

Kollu

Uzun şeffaf dantel veya gipür kollu elbiselerden önce, diğer tüm kıyafetler kaybolur. Kol, kollarınıza uyacak veya genişleyecektir - seçtiğiniz hakkı.

Hala uzun kollu seçerseniz, elbise düz bırakılabilir. V şeklindeki çentiğin özelliklerini unutmayın, burada daha önce hiç olmadığı gibi çalışırlar. Uzun kol zorunlu bir kural değildir.Ayrıca dörtte üçünün, kıyafetinizin uygun ve işlevsel bir unsuru olarak görünme hakkı vardır.

Dantel ile

Bugün romantik olmak ister misin? Sonra beyaz dantel baştan çıkarıcı çizgileri ve ajur örgülerinden dolayı favorilere gider.

Bu elbise sadece özel günler için giyilir. Mesela balo gecesi. Kışın dantel elbise giyemezsiniz, çünkü bu kumaş serinlik verebilir. Güzellik, fedakarlık gerektirmesine rağmen, ancak muhtemelen kış resepsiyonundaki herkes sizi anlayamaz.

Hamile ve dolu

Gebelikte güzel, güzel ve hassas bir şey var. Yuvarlak şekiller ile gelecek anne beyaz renk çok uygun ve çekici olacaktır. Bu, vücudunuzdaki değişikliklerden utanmanız gereken bir durum değildir, aksine, onlarla gurur duymanız ve her şekilde vurgulamanız gerekir. Bu yüzden hepsi hamile - kendiniz için beyaz rengini seçin.

Giysiler, özellikle karın bölgesinde rahatsızlık yaratmamalıdır. Bu nedenle, yüksek bel - arama için tüm hamile olan mükemmel bir seçenektir. Buradaki göğsün altı çizili, mide sıkışık değil ve hareketler kısıtlı değil. Bir dekor istiyorsanız, o zaman kemer bunun için mükemmel bir yer.

Gardırobunuzu, eteklerinde parlama olan yamuk elbise ile de sulandırabilirsiniz. Uzun ve basit olmaları gerekmez. Ekler şeklinde dantel açığız.

Kulüp partisi için

Kulüp kıyafetleri arasında birçok beyaz model var. Ultraviyole ışınlarının altındaki dans pistinde beyaz elbisenizde gerçek bir yıldız olacaksınız. Ve parti odanın dışında tutulursa, beyaz renkteki kıyafet sadece vücudunuzu süslemekle kalmaz, aynı zamanda karanlık kumaşların yapabildiği gibi güneşin sıcaklığını da çekmez.

Özetlemek gerekirse, çok yönlülük beyaz bir gece elbisesinin özelliğidir. Ve her renk tipindeki kızlar için beyaz bir elbise giyebilme özelliği.

Yorumlar
 1. yavşanotu
  18.09.2015

  Beyaz gece elbiseleri güzel, ama görüntü daha çok düğün gibi. Bu gibi durumlarda diğer renklerle beyaz bir kombinasyonu veya parlak baskı ile beyaz elbiseleri tercih ediyorum.

 2. Svetlana
  06.09.2015

  Ve beyaz elbiseleri severim! Aksesuarların yardımıyla çok parlak ve hatta kalın bir görüntü oluşturabilirsiniz. Beyaz renk diğer renkler için eşsizdir. Boş bir sayfa gibi.

Yorum yaz
Referans amaçlı sağlanan bilgiler. Kendi kendine ilaç verme. Sağlık için her zaman bir uzmana danışın.

moda

güzellik

ilişkiler