Abiye

Mavi Abiye

Mavi Abiye

tartışmaya katıl

 
İçerik
 1. uzun
 2. kısa
 3. midi
 4. dantelli
 5. Kontrast ile birlikte
 6. Ayakkabı
 7. Makyaj yapmak
 8. manikür

Mavi, cennetin, okyanusun, derin denizin rengidir. Çünkü birçok kızın onu bu kadar çok sevmesi şaşırtıcı değil ve tasarımcılar gece modasının daha yeni başyapıtlarını yaratırken çok aktif bir şekilde kullanıyorlar. Mavi gece elbisesi muhteşem görünüyor ve doğru seçim ile kızı karşı konulmaz hale getiriyor.

uzun

Mavi renk, her türlü moda akşam tarzı seçeneğinde kusursuz bir şekilde kendini gösterdi. Bunları kesin bir şekilde değiştirerek ekstra bir drama yaratan siyah bir elbiseyle değiştirebilirsiniz ve aynı zamanda göstericilik açısından vermeyecektir.

Gerçekten muhteşem ve asil görünmek için, tasarımcılar ana malzemeler olarak boyun çizgileri, kesikler ve tafta, saten ya da ipek kullanılmasını önerir. En şık tonlara masmavi, gök mavisi ve peygamber çiçeği mavisi denir.

Mavi kattaki şık gece elbiseleri, performans bakımından değişken:

 • klasik ve sıkı balo salonu;
 • deniz kızı;
 • kılıf elbiseler;
 • Yunan ve İmparatorluk tarzı;
 • Bir gölge;
 • kollu;
 • frank modeller.

Onlarda durumu ve ciddiyeti ne olursa olsun, herhangi bir olayda uygun görüneceksiniz.

Pistten ve yarıya gömülü modellerden hafifçe işaretlenmiş bir etek ve bir V yakadan aşağı inmeyin. Renk tipini vurgulamanın ve figürü çerçevelemenin, esasına odaklanmanın en iyi yoludur.

Stilistler mavi elbisenin görüntüsünü fazladan bir dekora sahip olarak aşırı yüklememeleri, ancak tüm dikkatleri renk üzerinde yoğunlaştırmaları önerilir. Çünkü harika bir çözüm boncuk nakışı, cam boncuk kullanımı olabilir, ancak boynu süsleyen eşleme veya süslemeler olduğundan emin olun.

Mavi gece elbiseleri tamamen veya kısmen açık bir sırt ile zeminde muhteşem görünüyor.

kısa

Kısa mavi kıyafetler de farklı tarzlarda sunulmaktadır. Partiler ve düğünlerde, şeklinizi mükemmel bir şekilde anlatan ve pahalı, kaliteli kumaşlarla olumlu bir şekilde oynayan sıkı bir uyum tercih etmek daha iyidir. Elbisenin tonuna bir desen eklediğinizde, görüntü kazan-kazan olacaktır.

midi

Daha kısa bir şey istiyorsanız, ancak miniden korkuyorsanız, o zaman 50'li yıllara özgü kısaltılmış A şekilli elbise sizin için yapacaktır. Burada ana unsurlar takılı korse ve yemyeşil eteklerdir. Sezonun bu hit, gala gecesi için kelimenin tam anlamıyla yarattı.

dantelli

Dantellere dikkat edin. Bu kumaşın dokusu en iyi şekilde mavi tonlarının avantajlarını vurgular.

Dahası, kesim basit, altı çizili zarif çizimler seçmek için arzu edilir. Yani masmavi gölge veya su bir kadını tamamlama ve süsleme yeteneklerini gösterecektir.

Kontrast ile birlikte

Siyah ve mavi birlikte iyi uyum sağlar. Abiye koleksiyonlarını sunan dünyaca ünlü tasarımcılar, kıyafetlerin kasvetli görünmediğini gösteriyor.

Mavi-siyah elbisenin önemli bir avantajı esmer ve sarışınlarda saçın güzelliğini vurgulayabilmesidir. Daha ciddi görünmesi için, sadece biraz gümüş veya altın ekleyin. Ve partiler için parlak aksesuarlar kullanışlı olacak. Örneğin, mor debriyaj veya belde kırmızı ince kayış.

Sarı, mavi bir arka plana karşı çok güzel görünüyor. Ancak akşam kıyafetlerinde böyle bir kombinasyon bulmak oldukça zordur.

Beyaz, genellikle kontrast olarak kullanılır. Kıyafet daha taze, havadar, hafif olur.

Ayakkabı

Mavi bir elbise için ideal bir ortak, ayakkabı ve aksesuarlarda gümüş tonları olacaktır.Sivri burun botları, zarif sandaletler, küçük bir el çantası veya debriyaj mavinin derinliğini vurguluyor ve aynı zamanda gerçek güzellik gösteriyor. İlginç bir şekilde, bu görüntü tam bir akşam olarak adlandırılamaz, çünkü her zaman ve her yerde muhteşem görünmek isteyenler için sık sık gündeliktir.

Ayrıca, çıplak renkli ayakkabılar seçerseniz ya da inci tonlarını tercih ederseniz kaybedemezsiniz. Tasarımcılar oy birliğiyle mavi bir elbise giymenin ancak dikkatini dağıtacak ve dikkatini dağıtmayacağı gerçeğiyle mümkün olduğunu açıkladılar.

Mücevherattan gümüş veya ince mücevherleri tercih etmek daha iyidir. Ciddi bir akşam için doğal taşların seçilmesi önerilir, ancak sadece tek renk paletinde. Kıyafet hakim olmalı ve süslemeler sadece onu tamamlamalıdır. Ve başka bir şey yok.

Makyaj yapmak

Burada seçim tamamen size aittir, çünkü mavi elbisenin özellikleri hem parlak hem de gizli makyaj kullanmanıza izin verir. Ruh halinize odaklanın, arzular.

Uzmanların tavsiye ettiği tek şey gözlere odaklanmak. Çarpıcı bir örnek, gizemli ve çıplak cinselliğiyle dolu etkileyici, çekici bir görünüm yaratan enfes dumanlı etkidir. Gölgeler gri veya mavi, ruj ve allık alır - nötr bir gölge. Genelde, normal rujdan vazgeçmek ve onu parlaklık ile değiştirmek daha iyidir, çünkü gözlerin dikkatini dağıtmaz ve sünger onu daha da çekici kılar.

manikür

Manikür ile ilgili olarak, önde gelen stilistlerden birçok ipucu ve tavsiye var. Bununla birlikte, onların özünde tek bir şey vardır - elbisenin gölgesini ve stilini hesaba katın ve katılmayı planladığınız etkinliğin temasını da göz önünde bulundurun.

Eğer bir deney hayranı değilseniz, tercihiniz bir fransız ceketi. Her zaman alakalı ve talep gören bir klasik. En önemlisi, burada elbisenin gölgesi bir rol oynamaz, çünkü Fransız manikür avantajlı bir şekilde tüm geniş mavi paletiyle birleştirilmiştir. Belirli bir "vurgulama" elde etmek için, parmaklarınızın uçlarında, elbisenin renginde vernik uygulayın.

Sedefli beyaz annesi de tam olarak gümüş veya altın oje gibi koyu mavi renk tonlarıyla mükemmel bir kombinasyondur. Ek lüks yaratırlar, görüntüyü daha ciddi yaparlar.

Elbisenin renginde vernik - yetkin ve ilginç bir karar. Sadece almak tonu değmez. Uygulamayı nasıl tercih ettiğinize bağlı olarak, 2-3 ton daha açık veya daha koyu olan bir şey seçin.

Bir deney sever, cesurca sarı, kırmızı veya pembe vernik seçer. Sadece hatırlayın, çivi ek olarak görüntüde benzer bir renk tonu olması gerekir. Burada yardım aksesuarlarına, ayakkabılara, el çantalarına vb. Geleceksiniz.

Uzun tırnakların varlığında pırıltılar, desenler ve elmaslarla deneme yapmak oldukça mümkündür. Onları parlak elementlerle doygunlaştırmayın, çünkü bu görüntü acı çekebilir.

Gördüğünüz gibi, mavi elbise milyonlarca kız ve kadın için gerçek bir keşif. Bu renk, yaşına bakmaksızın hemen hemen herkese uyacak. Mükemmel tarzınızı ve gölgenizi bulmak için figürünüzün ayrıntılarına odaklanın.

Oldukça basit kurallara uyarak, tam olarak mavi gece elbisesi olacak ana bağlantı, hoş bir görüntü yaratacaksınız.

Yorumlar
 1. Ira
  16.09.2015

  Mavi rengi çok seviyorum. O sıkıcı değil ve oldukça iş. Çok yönlülük büyük bir meseledir. Mavi bir elbiseye beyaz mücevherler giymeyi seviyorum. Veya altın)

Yorum yaz
Referans amaçlı sağlanan bilgiler. Kendi kendine ilaç verme. Sağlık için her zaman bir uzmana danışın.

moda

güzellik

ilişkiler