Abiye

Bordo abiye

Bordo abiye

tartışmaya katıl

 
İçerik
 1. Renk özellikleri
 2. modası
 3. Ne giymeli
 4. Aksesuar seçimi

"Bordo" rengini kullanarak cesaretinizi kıyafetlerle vurgulayabilirsiniz. Bu orijinal isim bordo veya vişne gibi yaygındır. Aslında, tüm bu renkler kırmızı renk tonlarıdır, ancak herkes tarafından farkedilemeyebilecek çok ince ve neredeyse farkedilemez farklar vardır. Bornozdan daha çok kadın kıyafeti oluşturmak için kullanılan daha şık bir renk bulmak zor olacak. Aynı zamanda görüntüyü zenginleştirebilir, renk ekleyebilir ve ifade edebilir.

Bordo abiye gibi basit bir elbise yoktur, çünkü böyle parlak bir elbiseyi giymenin uygun bir nedeni yoktur.

Renk özellikleri

Dayanıklılık, güven ve muhafazakarlık, istikrar ve istikrar - tüm bunlar bordo renginde yansıtılır. Buna göre, bordo şeyleri sevenler güvenle yaşamdan geçiyor, gereksiz duygular göstermiyorlar ve güçlü bir karaktere sahipler.

Bordo renginde çok yönlülük vardır, yaşama parlaklık getirir ve insanı daha neşeli yapar. Bordo gece elbisesi içindeki bir kız asla gri bir fare gibi hissetmeyecek ve konukların genel kitlesiyle bir araya gelecektir.

modası

Mağazalar her zevke hitap etmeye ve misafirlerini kesimin en basit ve en sıradışı ve cesur varyasyonlarıyla sunmaya çalıştığından Bordo gece elbisesinin tarzını seçme konusunda kendinizi sınırlamak mümkün olmayacaktır. Ondan tüm görüntünün veya sadece bireysel unsurların yaratılması mümkündür. Seçim, bu elbisenin neresine gideceğinize dayanmalıdır. En etkili görüntü, zemindeki bordo renkli bir gece elbisesinde çıkıyor.

Bir gençlik partisi için kırmızı şarap renginin iyi bir seçim elbise olurdu. Bordo rengindeki ipek elbise sizi karşı konulmaz kılar. İyi seçenekler brokar veya şifondan yapılmış elbiseler.

Bordo renginin çok yönlülüğünden zaten bahsettik, ancak hala daha avantajlı ve bu renkte iyi görünen bazı stiller var:

 1. Birinci tür elbise, Yunan tarzı ile benzer unsurlara sahiptir, örneğin yüksek bel.
 2. Bordo'nun düzenlemesi için ikinci mükemmel seçenek, V yakalı bir elbise olacak, fakat derin ve çok açık değil. Bırakın sadece hafifçe entrika yaratsın ve görüntünün baştan çıkarıcılığı rengin üzerinde kalacak.
 3. Üçüncü - perdeli modeller.

Kıyafet iş için seçilmişse, hiç şüphesiz ağırlıklı olarak klasik bir uyum olacaktır. Resmin diğer tüm öğeleri zeytin veya gri renkte yapılabilir. Bu renk size çok yakışmıyorsa, ancak bordo bir elbiseye sahip olma arzusu size üstün geliyorsa, diğer tonlara dikkat edin.

Ne giymeli

Aksesuarları ve diğer kıyafetleri almaya başladığınızda aslında o kadar basit değildir, bordo bir elbiseye dönüşür. Ve buradaki stil sadece renk değil en büyük rolü oynar.

Her zaman iyi ve kazanan bir seçenek, siyah renklerin bordo renkli bir kombinasyonudur. Kısıtlama ve titizlik getirecek.

Peki, bu seçenek size uygun değilse, o zaman tek bir görüntüde farklı bordo tonlarını karıştırmak artık çok moda. Koyu mavi ve mor, bej ve pembe, mor ve koyu gri - tüm bunlar bordo elbiseyi tamamlamak için seçilebilir.

Akşam çıkışı için, gümüş renkli hafif bir pelerin ve kavrama kullanabilirsiniz.

Aksesuar seçimi

Bordo renginin kendisi zengin ve parlak olduğundan, dekorasyonlar masif, çığlık atan ve zorlayıcı olmamalıdır.

Aksesuar seçiminde asıl şey kısıtlama ve özlülüktür. Altın veya gümüş bileklik veya zincir, doğal taşlı küçük bir broş. Altın bir kuşakla veya bir fularla deneme yapmak mantıklıdır.

Makyajda siyah ve beyaz renkler bulunmalıdır. Dudaklar için, koyu tonlarla değiştirilebilecek bordo rengi seçin.

Yorumlar
 1. Margaret
  16.09.2015

  Bordo gece elbisesi kırmızı kadar gösterişli değil, aynı zamanda dikkat çekiyor. 3m fotoğrafın üstüne elbise gül yaprakları ile sadece muhteşem görünüyor.

Yorum yaz
Referans amaçlı sağlanan bilgiler. Kendi kendine ilaç verme. Sağlık için her zaman bir uzmana danışın.

moda

güzellik

ilişkiler