Abiye

Lila Abiye

Lila Abiye

tartışmaya katıl

 
İçerik
 1. Özellikler
 2. Seçimin Sırları
 3. modası
 4. Şık kombinasyonlar

Lila rengi, bilgeliği, sükuneti ve huzuru simgelemektedir. Bu nedenle, duygularını güçlü bir şekilde ifade etmekten hoşlanmayan ve biraz mistik bir yapıya sahip olan entelektüel, yaratıcı insanlar tarafından tercih edilir. Kurumsal bir akşam veya seküler bir resepsiyonda hoş ve unutulmaz bir izlenim yaratmak veya birinin düğününde belirgin bir figür olmak istiyorsanız, o zaman mor bir elbise giydiğinizden emin olun.

Özellikler

Herkesin kendi gardırobunda leylak elbisesi olabileceğini unutmayın. Bu, modern modanın diktelerine meydan okuyan bir çözümdür. Her zaman alakalı kaldı ve olacak. Aslında, bu rengin ana özelliğidir.

Uygulama gösterdiği gibi, leylak hemen hemen her kız için idealdir. Görünüş tipi büyük bir rol oynamıyor. Kıyafet imajınıza aristokrasi ve romantizm verir. Birçok kişi ipek elbiseleri seçmenizi tavsiye eder, çünkü lila renginin güneşte parlamasını, farklı tonlarda oynamasını ve sizi gri kalabalığın arasından ayırmasını sağlar.

Bu elbiseler aşağıdaki dekoratif unsurlarla iyi gider:

 • yaylar;
 • shuttlecocks;
 • fırfır;
 • güneşlik;
 • saten kurdeleler;
 • payetler, yapay elmaslar, boncuklar.

Leylakın önemli bir avantajı, genç güzelliği vurgulamasıdır. Bu nedenle genç güzelliklerin leylak tasarımında kokteyl elbiseleri seçmesi tavsiye edilir. Bu lüks bir görünüm yaratır. Özellikle şifon veya triko malzeme olarak kullanılıyorsa.

Ancak, sadece gençlerin bu rengi kullanabileceğini düşünmeyin.

İstisna, genç kızlar için daha uygun olan parlak mor renktir.

Lavanta, açık lila ve menekşe tonları genellikle lila rengine bağlı olduğundan, bu yazıda hepsine bakacağız.

Seçimin Sırları

Tabii ki, mağazaya gidip ilk elbiseyi seçemezsiniz çünkü renklidir.

Seçim konusuna yaklaşmak için yetkin olmalı, bir dizi faktöre ve nüanslara odaklanın:

 1. Hafif giysiler kullanırken leylak kıyafeti en iyi şekilde görünür. Bu nedenle, çoğu tasarımcı bu elbiseler dikerken hafif ipek kullanır. Sonuç olarak, kadınsı ve yumuşak bir görünüm elde edilir.
 2. Küçük ve ince genç bayanların leylak elbise modellerinde yüksek bellere dikkat etmesi önerilir. Perdeli bir elbise seçmek ve eteği serbest bırakmak arzu edilir. Ancak uzun akan etekleri aksine, rakamı gizleyebilir.
 3. Bu renk, ten tenli güzellikleri vurgulamaktadır, ancak en lüks görüntü tabaklanmış ten arka planında oluşturulmuştur. Esmer esmerler ve esmer esmer kesinlikle kendilerini beyaz ve leylak gece elbiselerinde denemelidir.
 4. Leylakın kızıl saçlı ve ayrıca açık tenli kızlar için ideal bir seçim olduğu vurgulanmalıdır, çünkü koyu tonları seçmeleri zordur. Leylakta harika görünecekler.
 5. Bir leylak rengi tonu seçerken, kumaşın yüze tutturulması zorunludur. Rengin özelliği, ciltteki kusurları vurgulayacağı şekildedir. Öyleyse, cildi sırayla getirdiğinizden emin olun.

modası

Lila renginin oldukça karmaşık olmasına rağmen, farklı stillerde ve gece kıyafetlerinde ilginç görünüyor. Lila giysiler, mütevazı veya tam tersi lüks bir görüntü oluşturabilir. Doğrudan seçilen aksesuarlara, mücevherlere ve ayrıca vurgulara bağlıdır. Uzunluğa gelince, hepsi doğrudan zevkinize bağlı. Ancak, kısa versiyonların seçilen rengin önemini bir miktar seviyelendirdiği gerçeğini dikkate almak gerekir.

bereketli

Mezuniyet partisi ve diğer şenlikli akşam etkinliklerinde, bir prenses veya A-siluet tarzındaki elbiseler uygun olacaktır. Eflatun koyu renklerini, maviye düşürmek için seçim daha iyidir. Demek kalabalığın arasından sıyrılacaksın.

Doygun renk kendi başına zengindir, ancak boncukların yardımıyla, göğsün güzelliğini vurgulayarak korsata odaklanabilir, ya da tam tersi sorunlu bölgeden dikkatini dağıtmak yerine kabarık, çok katmanlı şifon etekli bir model seçebilirsiniz.

Gerçek bu sezon gradyan oldu. Renklerin yumuşak geçişi, kesinlikle spot ışığında kalacağınız için büyüleyici bir manzara.

Düz çizgiler

Leylak aynı zamanda iş kadınları ve iş kadınları için bir renktir. Bir kılıf elbisesinde, aynı zamanda hem sert hem de şık, kadınsı görüneceksiniz. Çeşitli gölgelerle deneme yapın, en karanlıktan en hafif olana kadar deneyin.

Koyu leylak çeşitlerinin size birkaç yıl daha ekleyeceğini unutmayın. Bu etkiyi telafi etmek için, dekorasyon için değerli metaller veya parlak taşlar kullanın.

Daha romantik kıyafetler veya hatta açık sözlü aşıklar, Yunan tarzında, asimetrik bir üst veya alt ile bir yarık olan modele dikkat etmelidir.

dantelli

Hassas leylak rengi dantelle uyumludur. Ana kumaşın tonunda olabilir veya biraz farklı olabilir. Ayrıca ilginç olanlar ajur aplikler veya nakışlardır. Kıyafet tamamen bağcıklı olmak zorunda değildir, örneğin korse gibi ekler kullanabilirsiniz.

deniz kızı

Bazı düz ve kısa stillerde gece kıyafetleri günlük yaşam için uygunsa, bir denizkızı hakkında söyleyemezsiniz. Tarzın yemyeşil bir "kuyruğu" var, ancak modern versiyonda uzun bir trenle değiştirilmiş.

Değişmeyen kural, sersemletici bir üst, ancak performansı için çok fazla seçenek var - örtü, her türlü dekorasyon, çıplak bir vücut yanılsaması. Dekolte kollu veya omuz askılı olarak açılıp kapatılabilir. Bir denizkızı içinde bir kelimeyle leylak rengi gerçekten özel hissedebilir.

Kısa modeller

Yaz kutlamaları, kulüp partileri veya 50-60'ların tarzında temalı akşamlar hakkında konuşursak, kısaltılmış modellerde kalmaya değer. Tüm lila tonları onlara uygundur. Kısa elbiselerin öncelikle ilginç etek türleri olduğu dikkat çekmektedir. Bu bir tutu, çan etek ya da sadece kabarık çok katmanlı olabilir.

Mini elbisenin uygunluğunu kaybetmeyin. Güzel bacakları ve kumlu figürü olan kızlar tarafından güvenle takılabilirler. Neden güzelliği saklıyorsun? Modellerin seçimi de yetersiz: perdelik, Yunan tarzı unsurlar, yaylar, fırfırlar ve diğer süslemeler.

Tarz günlerine dalmak istiyorsanız, o zamanki elbiselerin karakteristik parlak renklerini yumuşak leylak olarak değiştirebilir ve boncukları parlak unsurlar olarak kullanabilirsiniz.

Önde kısaltılmış, arkada uzun, sıradışı kesim, uzun bir tren ve aynı zamanda açık bacaklar ile etkileyici modeller.

Tam ve hamile için

Aşırı kilo ile ilgili bazı problemleriniz varsa veya bir çocuk bekliyorsanız, ancak leylak renginden vazgeçmek istemiyorsanız, Yunan tarzını tercih edin. Bu stil, figürün kusurlarını gizlemenize ve aynı zamanda göğse odaklanmanıza izin verecektir.

Dekolte bölgesine odaklanmak istiyorsanız, en iyi çözüm V şeklinde bir boyun çizgisidir. Çok fazla aksesuar kullanmamalısınız, kendinizi geniş bir kemer, elmas taklidi şerit veya zarif şeritlerle sınırlayabilirsiniz.

Şık kombinasyonlar

Lila rengini en iyi şekilde vurgulamak istiyorsanız, onu birleştirmek için deneyin:

 • mor;
 • lavanta;
 • pembe;
 • limon;
 • şeftali;
 • beyaz;
 • nane;
 • Gümüş.

Mavi ile birlikte sıra dışı bir degrade oluşturabilirsiniz.

Bazen elbise, modülasyon denilen renkle aynı renkleri kullanır. Böylece, leylak, mor ve lavanta birlikte muhteşem görünüyor.

Ama yine de en sık, beyaz ve leylak kombinasyonunu görebilirsiniz. Muhteşem görünüyor.

Lila kıyafeti altındaki serin havalarda, belirtilen renklerden herhangi birinden hırka seçin. Amacınız sıkı ve gizli bir görünüm ise, ceket koyu mavi olmalıdır.

Ayakkabı konusu da önemlidir. Uygulamada görüldüğü gibi, sandaletler veya ayakkabılar leylak elbiseler için uygundur, fakat tercihen gümüş rengi bir gölgeye sahiptir. İğne ile altın sandalet ciddi bir görünüm oluşturmaz.

Parlak ayakkabıları beğenmezseniz, gri, beyaz, bej veya çelik ayakkabılar seçmeyi bırakın.

Gördüğünüz gibi, orjinal leylak gece elbisesi şirket partileri, doğum günü partileri ve hatta düğünler için mükemmel bir seçim olabilir. Tabii ki, gelin rolünde değil, kız arkadaşı olarak. Kimse denemenizi yasaklamamasına rağmen, gelinliklerle bile gölgeler üzerinde oynayın. Lila rengi sizi tamamlamalı ve baskın bir rol oynamamalıdır.

Doğru rengi seçtikten sonra, pembe veya koyu mor tonlarda makyajla destekleyin. Bu tür çözümler günlük yaşamda kullanılmaz, bu da başkaları üzerinde kesinlikle unutulmaz bir izlenim bırakacağınız anlamına gelir. Ve pozitif olandan daha fazlası.

Yorumlar
 1. Tatiana
  29.07.2015

  Eflatun elbiseler ilkbaharda çok güzel ve güzel. Özellikle modülasyonlu kumaşlarda gerçek bir lilaya benzerler.

Yorum yaz
Referans amaçlı sağlanan bilgiler. Kendi kendine ilaç verme. Sağlık için her zaman bir uzmana danışın.

moda

güzellik

ilişkiler