Abiye

Bej Abiye

Bej Abiye

tartışmaya katıl

 
İçerik
 1. Renk özellikleri
 2. Kimler uygundur?
 3. modası
 4. Diğer renkler ile kombinasyon
 5. Çıplak tarzında gece kıyafetleri
 6. aksesuarlar

Bir gece elbisesi seçerken, çoğu kız öncelikle rengine dikkat eder. Stil daha sonra toplanabilir. Birincil görev bir dokunuşta karar vermektir. Farklı renklerin bu gençlere ve diğer genç bayanlara farklı görünebileceği bir sır değil. Cilt rengine, göz rengine, saç rengine ve hatta vücut tipine bağlıdır. Uzun yıllar boyunca bej abiye modası geçmiyor. Cildin rengine sahip, bayanın avantajlarını vurgulayabilen ve aynı zamanda bazı figür kusurlarını gizleyebilen sakin ve pastel bir tondur.

Renk özellikleri

Bazı nedenlerden dolayı bej bej çok basit olduğuna inanıyoruz. Aslında, öyle değil. Giysilerde bej renk çeşitli şekillerde kendini gösterebilir.

Deneyleri seversin, ama öyle görünüyor ki bu renk sıkıcı, sağduyulu ve tamamen yüzsüz mü? Boşuna. Aslında, bej genellikle ünlü tasarımcıların tacıdır.

Pembe vanilya, soluk deniz ıstakozu veya buz mocha gibi olağandışı isimler altında, aslında bej rengi sakladığı anlaşılmalıdır.

Bu soluk bir renk değildir. Kadınsı, inanılmaz derecede yumuşak olma yeteneğine sahip. Yaz kıyafetlerini bej seçerek hafif, ağırlıksız bir görüntü yaratırsınız. Daha yoğun kumaşları tercih ediyorsanız, görünümünüze şıklık ve şıklık ekleyebilirsiniz.

Birçoğu zaten sinir bozucu siyahtan bej rengine başarıyla geçti. Bu, yeni renklerle oynayabilecek ve yeni izlenimler verebilecek harika bir alternatiftir. Son zamanlarda kırmızı halıda sahnenin ve televizyonun yıldızlarının bej kıyafetlerde gittikçe daha fazla görünmesine şaşmamalı.

Kimler uygundur?

Bugün moda dünyası, bej tonlarında yapılan çok çeşitli gelinlik modelleri sunmaktadır. Sadece her kız ve kadının kendileri için mükemmel seçeneği seçebileceğini söylüyor.

Eğer kahverengi saçlıysanız bej bir elbise tercih etmenizi tavsiye ederiz. Bal sarısı aynı şekilde gidebilir, çünkü bej modaya uygun bir spa etkisi sağlar, yani yüzün tazelenmesini sağlar, vücudun ve yüzün doğal çekiciliğini vurgular.

Elbisenin renginin ve cildin gölgesinin hiçbir şekilde çakışmaması gerektiğini hatırlamak önemlidir. Bu durumu önlemek için, dokulu kumaşlar, saten, baskı ve dantel olanaklarını kullanın. Çarpıcı bir örnek, açık kahverengi güzellikler için ideal olan siyah ve bej renkli gece elbisesinin birleşimidir.

modası

Yalnızca akşam toplantılarına yapılacak geziler için kısa modeller seçebilirsiniz. Bu, bir kutlamada veya bir kokteyl partisinde güzelliğinizi vurgulayabilen çok zarif bir seçenektir.

Elbiseler için uzun seçenekler şimdi her türlü biçimde sunuluyor. Bu çeşitlilik arasında kıyafeti özellikle boyun bölgesinde derin bir V yakalı ve arka kısımdaki çentiklerle vurgulamak istiyorum. Benzersiz bir havadar görüntü yaratacak bu hafif ve şeffaf kumaşa ekleyin. Havada yüzeceksin.

Tarafsız bir renkle uğraştığımızı unutmayın. Bu çok önemli bir noktaya işaret ediyor - perdeler, boncuklarla alışılmadık bir kesim kullanmanız gerekecek. Bu kıyafetler nakış, tüyler, taşlar ve pullarla veya elbisenin kendisine yapılan diğer ilavelerle tamamlanmalı veya parlak ve iyi seçilmiş mücevherlere ağırlık verilmelidir. Sadece bir şey seçebilirsiniz.Bütün bunlar elbisenin yüksek maliyetine katkıda bulunuyor, görüntünün karmaşıklığını ve kadınlığını vurguluyor.

Romantik bir tarihte gitmeyi planlıyorsanız, bej renkli bir elbise en iyi şekilde dantel, gipür veya kokteyl elbisesinde seçimi durdurma temelinde yapılır. Fitting modeli siyah ceketler, deri ceketler ve aynı renkte topuklu yüksek topuklarla mükemmel bir şekilde birleştirilmiştir.

Diğer renkler ile kombinasyon

Düz elbiselerin muhteşem görünebileceği bir sır değil, ancak takı ve aksesuarlar için özel bir gereksinim var. Bir veya iki veya daha fazla rengin kullanılmadığı kıyafetlere gelince, belli bazı nüanslar da vardır.

Bej, neredeyse tüm pastel tonlarla başarıyla birleştirilebilen inanılmaz derecede esnek bir renktir.

Ayrıca klasik çiçeklerle tandem yapmaktan hoşlanıyor:

 • siyah;
 • gri;
 • kırmızı;
 • beyaz;
 • mor;
 • zümrüt;
 • şarap;
 • koyu mavi vs.

Bejin önemli avantajlarını kullanabilirsiniz - zıtlıkta iyi bir kombinasyon.

Bununla birlikte, belirli durumlar veya olayın niteliği, kıyafetinizin daha kısıtlanmasını gerektirebilir. Bu gibi durumlarda, bej tonları pastel ve beyaz solüsyonlarla birleştirmek daha iyidir.

Pratik gösterdiği gibi, bej elbise birkaç ya da birkaç saatten fazla süren olaylar için idealdir. Burada düğünlerden, promslardan bahsediyoruz. Bu durumda iyi bir ek, bir şal veya ceket olacaktır. Tatil öğleden sonra başlayıp yalnızca akşamları serinlediğinde akşam sona ererse, onları giyebilirsiniz.

Çıplak tarzında gece kıyafetleri

Son iki mevsim, iç çamaşırların ve çıplak tarzın büyük popülaritesinin ortaya çıktığını açıkça gösteriyor. Bu yılın ilkbahar-yazında, saydam kumaşların, ağların, dantellerin, harika kesimlerin, açık arka alanların önemli bir unsur haline geldiği popüler tasarımcılardan birçok koleksiyon gösterildi.

Çıplak etkiye sahip bir elbise yaratmanın temeli, yarı saydam veya saydam bir kumaş veya yoğun bir yapıya sahip saten sade ipek kumaşlar olabilir. Kural olarak, ortaya çıkan etki, özellikle gece kıyafetleri ile ilgilidir. Boncuklardan, taşlardan veya nakışlardan en iyi görünen bazı süslemeler gerektirir.

Elbette, bikiniyi veya büstü bölgesini tamamlarlar. Çok ilginç bir oyun çıkıyor. Öyle görünüyor ki, bir yandan tüm takılar kapsanıyor, ancak öte yandan - diğerlerinin en çok dikkatini çeken bu "utanç verici" yerler. Görüntü kaba değil, aynı zamanda inanılmaz derecede çekici.

Bej rengi tonlara teşekkürler. Sonuçta, çıplak vücudun etkisini yaratmanın en iyi yoludur. Kıskanç kadınlar, fazladan bir şey gösterip göstermediğinizi, her şeyi boncuk ve nakışla kapatmayı başaramadığınızı kesinlikle görmeye çalışacaktır. Fakat gerçekte, fazladan bir cinsellik olmadan, dürüstlükle kusursuz giyineceksiniz.

Yine de, gerçek kadınlık çizgisini geçmemeli ve kabahat unsurlarına gitmemelisin. Bu bayan, sevgilisi olan bir restorana gitmek için bir gece elbisesi seçerken bile buna izin vermez.

Çıplak etkinin genellikle Oscarlar çerçevesinde gerçek bir trend haline geldiği dikkat çekicidir. Birçok yıldız zaten cilt ve vücudun zevklerini vurgulayan kıyafetler kullandı.

Renk çıplaklığının sadece cildinizin rengini bir elbiseyle kopyalamaya çalıştığı anlaşılmalıdır. Bu nedenle, izlenimin tamamen çıplak olduğunuz ve yalnızca küçük bir boncuk veya dantel “utanç” a gizlendiği için yaratılmıştır.

Tam şeffaf kumaşların kullanımı hakkında hiç kimse söz konusu değildir. Çok kaba ve meydan okuyan. Maruz kalmanın etkisinin doğru kullanımı, bayanın inceltilmesini, seçkinliği, saygınlığı korumasını ve kıyafet seçiminde gerçek tadı göstermesini sağlar.Ancak unutmayın, karamel, kum, krema veya katı gibi çıplak renklerin kullanımı belli bir dereceye kadar uyuyor.

Öyleyse, görüntü gevşek ve devrimci ise, pozlamanın etkisi hoş görmez. Bu durumda, hiçbir durumda garip, cesur saç stilleri yapmamalıyız, üslupsal yönün ait olduğu bilinmeyen ilerici ayakkabılar kullanmamalıyız.

Öte yandan, klasik formların gizli bir stiline veya şık, ancak düzgün ve bakımlı bir saç kesimi, çıplak etki için mükemmeldir. Saçın her yöne yapışması imkansız, bazı şekilsiz paketlerde bile toplandı.

Aynı ayakkabı seçimi için söylenebilir. İdeal çözüm klasik bir tekne olarak hizmet verecek. Platformun üzerlerinde olup olmayacağı tamamen bireysel bir karardır. Alternatif olarak, parlak kayışlarla tamamlanan sandaletler, tıkanmalar kullanın. Ayakkabılar taşlarla süslenmişse, bu, çıplak vücudun etkisiyle birlikte en karlı görüntüyü yaratacaktır.

aksesuarlar

Bej kıyafetler ile oldukça nazik, sofistike bir görünüm yaratıldı. Aksesuar seçiminde yetkin bir yaklaşım sergiler. Örneğin, geleneksel ve klasik tarzda ayakkabılar veya zarif sandaletler seçin. Ancak yüksek topuklu giymeyin. Boyunca parlaklık vermek isteyen ayakkabı ve aksesuarlar yumuşak gölgeler - mavi, mercan, pembe, vs.

Altın veya kum kıyafeti seçmek, altlarında daha parlak mücevher ve aksesuarları kullanmak daha iyidir.

Birçoğu çorap ve taytın önemini unutuyor. Fakat aslında aynı zamanda dikkatli olunmalı. Unutma, külotlu çorap doğru cilt tonunu seçmek için. Ancak, bazı stilistler tersini söylüyor - siyah tayt onlar için mükemmel bir seçim. Burada seçim yapabilir, deneyebilir ve deneyebilirsiniz.

Gördüğünüz gibi, bej renk birçok insanın düşündüğü kadar sıkıcı ve monoton değildir. Tabii ki, istenen sonucu elde etmek için yetkin bir elbiseyi seçmek gerekir. Aslında, benzer kelimeler herhangi bir renge atfedilebilir.

Bejin önemli bir avantajı, akşam görünümünde kullanım için ideal bir figür veya oranlara sahip olmanın gerekli olmamasıdır. Sadece stile, uzunluğa karar verin, doğru aksesuarları seçin, belirgin avantajlara vurgu yapın ve kusurları gizlemek için etkili yöntemler kullanın.

Bir gece elbisesinin seçimi zor, ama birçok bakımdan ilginç bir süreç. Burada deneyimlemeli ve deneyimlemelisiniz, kadınlık ve kırılganlık arasındaki çizgiyi açıkça hissedin ve ayrıca doğanın size verdiklerinden en iyi şekilde yararlanın. Asla ne kadar güzel olduğunu ve sadece en iyisini hak ettiğini unutma. Bir elbise için en güzel dekorasyon gülüş ve kendi çekiciliğine güven. Bunu her zaman unutma.

Yorumlar
 1. Alice
  11.08.2015

  Bir bej ten rengindeyken, çok kışkırtıcı bir elbise elde edilir ...

 2. Katia
  24.07.2015

  Bej renkli elbiseler çok güzel fakat hepsi uygun değil. Ancak gardırobumda bu renk genellikle.

Yorum yaz
Referans amaçlı sağlanan bilgiler. Kendi kendine ilaç verme.Sağlık için her zaman bir uzmana danışın.

moda

güzellik

ilişkiler