Abiye

Kırmızı gece elbiseleri

Kırmızı gece elbiseleri

tartışmaya katıl

 
İçerik
 1. Renk özellikleri
 2. Yere
 3. midi
 4. kısa
 5. Dantel ile
 6. Sırtı açık kırmızı elbise
 7. Kırmızı ve Beyaz Abiye
 8. Kırmızı ve Siyah Abiye
 9. Tam için
 10. Kırmızı bir elbise altında akşam makyajı

Görünüşe göre yeni moda sezonu kelimenin tam anlamıyla belirlenmiş tüm kuralları ihlal ediyor. Tasarımcıların ve moda evlerinin hepsi parlak ve temiz gölgeler kullanır. Kelimenin her yerinde tam anlamıyla kullanılan kırmızı renge özel önem verdiler - gündelik kıyafetler, ofis tarzı, gece kıyafetleri. Kırmızı Abiye çekici bir görüntü oluşturan muhteşem bir çözümdür.

Renk özellikleri

Kırmızı, alev, tutku ve güzel kokulu güllerin rengidir. Enerji ve dizginlenmemiş cinsellik ile ilişkilidir.

Bu yüzden böyle kıyafetler giyen kadınlar kendilerine dikkat çekiyor, imajlarının cesaretini gösteriyor, erkeklerin görüşlerini alıyor. Seni güzel bir çiçek olarak görüyorlar ama aynı zamanda dikenlerden de korkuyorlar.

Hemen, her kızın kırmızı göze alamayacağına dikkat edin. Kendine güvenen olmalı, bir iradesi olmalı. Kural olarak, bunlar yaşamdan ne istediklerini bilen ve güvenle hedeflerine doğru ilerleyen amaçlı bayanlar. Erkeklerin yerini kolayca elde eder, iş bağlantıları kurar.

Kırmızılı kadınlar liderler, güçlü, kendine güvenen bireyler.

Kırmızının, güzel bir kadının güzelliğini yansıtabilecek agresif bir renk olduğunu da unutmayın. Kırmızı elbiseli bir kadınla tartışmaya bile çalışmayın, bu tamamen işe yaramaz bir egzersiz. Her zaman haklı olduklarını bilirler ve onlarla aynı fikirde olmayanlara ispatlayana kadar dinlenmeyeceklerdir.

Yere

Zaman, yerdeki kırmızı elbisenin istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde ilgi odağı olmak için uygun olduğunu göstermiştir. Bu sezon hafif top tarzı için bir tutku gösterir.

Bir korse, uzun bir etekle, neredeyse tamamen dekor eksikliği ile aristokrat imajı vurgulayan bir korse. Bir yandan, basit, ama diğer yandan - inanılmaz derecede lüks.

Boyunca kırmızı mükemmel:

 • ince örtü;
 • katman;
 • orijinal kesim;
 • pahalı malzemeler Bu, özellikle doğal ve mat ipek için geçerlidir.

Kadınlık ve romantizm gösteren kırmızı saten zemin uzunlukta elbiseler arayın. Böyle bir öğenin bir gece elbisesi için yaka olarak kullanılması da önemlidir. Kesimin varlığı ince bacaklara vurgu yapacaktır.

Kraliyet görkemli imajını mükemmel bir şekilde vurgulayan treni unutma. Tam bir etekle veya orijinal bir kaplama ile desteklenmiş şifon, şeffaf kumaşlardan yapılabilir. Kollara gelince, uzunluk tercihlere bağlıdır.

midi

Zaten kendi içinde kırmızı elbise kendi kendine yetiyor, çünkü en basit modeller bile harika görünüyor.

Bu nedenle, dünyanın dört bir yanından en iyi tasarımcıların defileleri çerçevesinde sunulan tarzlara şaşırmamalısınız. Kırmızı kıyafetlerinin özü, diz altı ya da ayak bileğinin ortasına, üç çeyrek kollu bir yarı-takılı ya da düz bir siluet kullanmaktı. Bu temel stile dayanarak, her biri kendi kuru üzümlerini ve nüanslarını ekledi. Harika ve pratik görünüyor.

kısa

Bunun çok cesur bir karar olduğuna korkmayın. Bu sezon benzer kıyafetler giyebilir ve giymelisiniz. Mini'nin kışkırtıcı uzunluğu, tüm yaşamları boyunca muhafazakar bir moda izleyenlere bile uyacak. Ve hepsi elbise parlak gölgelerle oynadığı için belirlenmiş kuralları ve gelenekleri ihlal ediyor.

Cazip olmak, başkalarını baştan çıkarmak istiyorsan, en iyi çözüm kısa kırmızı bir elbise.Gece kulüpleri için uygundur, çünkü hareketi engellemez, istediğiniz gibi dans etmenizi sağlar. Ayrıca bacaklarının güzelliğini vurgulayacaksınız.

Kollara gelince, deneyler için bir yer var. Biri etkileyici bir kol, diğeri açık omuzlar, sırt ve hatta dekolte için uygun olacak. Bunları yapay elmaslara, parıltılılara, saten veya gipür olarak ekleyebilirsin. En önemli şey, elbisenin güçlü kalitenizi vurgulaması ve şekil veya derinin kusurlarını göstermemesidir.

Ancak atılması gereken, aşırı açık göğüs, provokatif kesimlerdir. Bu moda değil ve aşırı açık.

Dantel ile

Dantel inanılmaz derecede baştan çıkarıcı görüntüler yaratır, bu nedenle kırmızı bir elbise söz konusu olduğunda en iyi şekilde karşılanacaktır. Özellikle de elbisenin içinde astar yoksa. Uzunluk, diz altı ya da küçük, diz altı ya da gömme siluetinin altında olabilir. Her neyse, dantelin kırmızı elbisesi kadınlık verir, kızı gerçek bir boyunduruk yapar.

Eteği etek veya korse giydirmek için astar olarak kullanmak gereksiz olmayacaktır.

Bu sezonun asıl trendi, dantel üstleri olan yerde uzun kırmızı bir elbise. Ayrıca balo için harika bir seçim böyle bir elbise olurdu, ama baldırın ortasına kadar bir uzunluk ile birlikte bir kontrast astarla. Altında stiletto topuklu ayakkabılar, debriyaj çanta ve zarif takı olduğundan emin ol. Dikkatini kıyafetin kendisinden saptırmamak için aksesuarlara çok fazla önem vermeyin.

Ayrıca trendde çıplak vücut ve dantel kollu yanılsama kalır.

Sırtı açık kırmızı elbise

İmajınızı kadınsı ve baştan çıkarıcı yapmak istiyorsanız, kırmızı elbisenin bu versiyonunu seçin. Ancak unutmayın, belli bir dezavantajı var - model, figürünüzdeki eksiklikleri vurgulayacaktır, bu nedenle, eğer aşırı kilo veya aşırı yalınlık varsa, elbiseden vazgeçmek daha iyidir.

Arkası açık kırmızı bir elbiseyi giyerek uygun iç çamaşırları alın. Geleneksel sütyen yok, yalnızca askısız veya silikon kayışlarda son çare olarak. Zeminin uzunluğunu seçerken, kesme zevkinize göre herhangi birini seçebilirsiniz. En cesur, bel için bir boyun çizgisi seçer, hatta daha alçaktır ve sadece omuzlar ve omuz bıçakları utangaç kadını çıplak tutar.

Kırmızı ve Beyaz Abiye

Kırmızı renk birçok renkle iyi gider. Ancak en iyi yoldaş çok yönlü bir beyaz renktir. Kırmızı dantel için iç kısım veya altlık olarak kullanılır. Kırmızı kumaştaki beyaz desenler çok ilginç görünüyor.

Kırmızı ve Siyah Abiye

En son moda yenilik, kırmızı kıyafetleri süsleyen aplike ve dantel şeklindeki siyah dekordu.

Tam için

Kırmızı rengin ne kadar çekici olduğunu anlamak çok önemlidir ve çok sinsidir. Bu özellikle tam kızlar için geçerlidir. Kırmızı ile olabildiğince muhteşem ve başarılı bir şekilde bakmak için birkaç basit kurala uyun:

 1. Gölgeler dikkat çekecektir, çünkü kırmızı elbise bir buzlu camı seçmek istenmektedir. Her türlü pırıltı, parlak dekor, payetler sizi görsel olarak daha büyük hale getirecektir.
 2. Kırmızı kıyafetin tek bir kırmızı renkli kumaştan yapılması gerekmez. Parlak bir vurgu, örneğin korse bölgesinde yeterli olabilir ve eteği karanlıkta bırakabilir. Güzel, büyük göğüslere odaklanırsanız, dikkatinizi mükemmel olmayan bel veya bacaklardan çekersiniz.
 3. Tek renkli kırmızı bir arka planla birlikte dikey çizimler - bu tam güzellikler için mükemmel bir çözümdür.
 4. Tarz kısıtlanmalı, özlü olmalıdır. Örneğin, bir dava. Enfes bir ceketi tamamlayan böyle kırmızı bir elbise, eşsiz ve zarif bir görünüm yaratacaktır.
 5. Küçük bir uzunluk almayın. En iyi seçenek - dizin ortasına. Bu durumda, ayakkabı topuklu olmalıdır.

Kırmızı bir elbise altında akşam makyajı

Önemli bir etkinlik, önemli bir toplantı veya başka bir etkinlik giymeye karar verirseniz, kırmızı bir kıyafet, hiçbir durumda parlak, zengin makyajla birleştirmeyin.

Görüntüyü ağır kıldığından, koyu renklerdeki kozmetikler sarışınlar için önerilmez. Eyeliner'ı likit olarak ya da siyah kalemle yapılmış ince okları tercih edin. Gölgeler, son derece açıktır, tercihen parıldayan bir etkiye sahiptir. Kirpikler için toplu maskara seçmelisiniz.

Esmerler dumanlı makyajlara, parıldayan gölgelere sığar, ancak renk siyah veya koyu gri olabilir. Bazı çok doğal tonlarda uygun. Üst göz kapaklarında, cilveliğin görüntüsünü verecek temiz bir ok yapın. Sahte veya uzun kirpiklere izin verilir, çünkü görünüşü daha ifade edici kılar.

Kırmızı ruj resminizi mükemmel şekilde tamamlayabilir. Hangi olmadan inanılmaz kırmızı bir elbise altında makyaj yapan kızlar allık olmadan yapamaz. Elmacık kemiklerinin çıkıntılı köşelerini vurgulayan yalnızca doğal tonlar. Ve allıkların pembe ve kırmızı tonlarında: Kırmızı elbiseyle birlikte tamamen uygunsuz olacaktır.

Yorumlar
 1. Katia
  21.09.2015

  Kırmızı elbiselerden daha güzel bir şey yok! Kalbim duruyor, ama erkeklerle olanları ... sadece tahmin edebiliriz.

 2. Lyuba
  07.09.2015

  Kırmızı elbise hepsi değil. Kendinizi böyle bir elbiseyle sunabilmeniz gerekir, görüntünün kendinden emin olması gerekir. Aksi takdirde, böyle bir elbise içindeki kız saçma görünebilir.

Yorum yaz
Referans amaçlı sağlanan bilgiler. Kendi kendine ilaç verme. Sağlık için her zaman bir uzmana danışın.

moda

güzellik

ilişkiler