Abiye

Yeşil abiye

Yeşil abiye

tartışmaya katıl

 
İçerik
 1. Renk özellikleri
 2. Renk ve tonlar nasıl seçilir?
 3. Makyaj yapmak
 4. modası
 5. dekorasyon

Elbisenin rengi o kadar sıradışı olabilir ki aksesuarlar bile gereksiz ve gereksiz olur. Bu renklerden biri yeşil, gece elbisesinde bile başarılı bir performans buluyor.

Renk özellikleri

Gizemli, çekici ve özel tanımına giren renkler vardır. Aslında, az sayıdadır, onlardan biri yeşildir. Çekici ve zarif olduğunu söylemek yeterli değil. Yeşil, yağmurdan sonra Mayıs çimenlerinin saflığını, yenilenmesini, gençliğini ve tazeliğini sembolize eden renktir. İnsan gözü için bile, yeşil renk en hoş, özellikleri en olumlu olanıdır. Bu, sinir sistemi için en uygun olan en sakin ve en dengeli renktir.

Kıyafetlerde yeşil renk, güçlü bir mizaç ve dengeli davranış ile karakterize açık, kendine güvenen kızlar için tercih edilir. Tüm bunlar sadece yeşil gece elbisesi içindeki kıza bakarak anlaşılabilir. Yeşil giysili bir rahatlık yaşamak, çok güçlü bir iç enerjiye ve kişisel değişiklikleri kabul etmeye istekli olan bir kişi için mümkündür.

Renk ve tonlar nasıl seçilir?

Yeşil bir elbisenin kontrendike olacağı kız türlerini belirlemek zor olacak. Diğer tüm tonlarla birleştirilebilen rengin çok yönlülüğü ile ilgileniyoruz. Aynı zamanda, seçimi saçtan etkilenen birçok gölgenin varlığı ile karakterize edilir. Evet, evet, başlangıç ​​için yapmanız gereken saç renginden, kendinize yeşil bir kıyafet seçmek.

 1. Kahverengi saçlı ve saçı derin ve zengin bir renge sahip olan esmerler, açık yeşil bir elbiseyle güzel görünürler. Saçlarını gölgeleyecek ve onlarla birleşmeyecek.
 2. Sarışınlar için parlak veya koyu yeşil bile iyi bir seçim olacaktır.
 3. Koyu ve koyu ten rengi, deniz dalgası da dahil olmak üzere yeşil gölgenin tamamını olumlu şekilde vurgulayacaktır.
 4. Ancak açık tenli kadınlar için genç bahar yeşillikleri renginde parlak bir elbise sadece cildin hafifliğini ve solukluğunu vurgulayabilir.

Makyaj yapmak

Ana öğenin yeşil bir elbise olduğu bir görüntü oluştururken, makyaj gözden kaçırılmamalı ve küçümseyici davranmamalıdır. Yeşil renk, görünüm eksikliğini vurgulayacaktır.

Bir akşam yemeği planlanırsa, ancak çok açık ve orta derecede parlak bir makyaj yapılabilir. Aksi halde, yüz dünyevi bir renk tonu kazanacaktır ve kendinizi iyi hissetmediğinizi düşünebilirsiniz. Sıcak tonlar, deniz motifleri ve soğuk tonlar iyi bir seçenektir. Donuk renklerin en ufak bir korkusunun varlığında, derhal ve koşulsuz olarak reddetmelisiniz.

modası

Yeşil renkte uygun şekilde seçilen kıyafet, her durum için iyi bir seçenek olacaktır: mezuniyet, restoran ziyaret etme, ilk buluşma, sosyal etkinlik. Koyu yeşil tonlar iş ve iş kıyafetlerinde kabul edilir.

Yere elbise

Herhangi bir yeşil gece elbisesinde kısa ve uzun seçenekler var. Yaz için - kısa bir elbise, resmi bir resepsiyon, parti veya kutlama için - uzun yeşil bir elbise.

Uzun eteklerde genellikle muhteşem bir şifon, pürüzsüz bir saten, sihirli bir organze vardır. Her seçenek güzel ve sıradışı olacak:

 • "prenses" silüeti sizi fantastik bir kahraman yapacaktır;
 • denizkızı elbisesi, her bir çizgide korunan yumuşaklık ile etrafındakileri fethedecek;
 • taban uzunluğu yüksek bel ve büyük kesimler - kraliyet seçimi;
 • Sırtı açık uzun, akıcı bir elbise, güzelliğinde inanılmaz bir görüntü yaratacak.

Zemine tam uyumlu bir elbiseyi bozmamak için bazı kurallara uyun, sonra karşı konulmaz olacaksınız.

Üç rengin kuralına sadık kalın. Uygulamada, bu kural aşağıdaki versiyonda uygulanabilir: yeşil, düz bir elbise, siyah, dar bir kemer, sağduyulu ayakkabılar ve sarı veya gümüş takılar.

Sırtında kesik ve siyah dantel süslemeli akşam yeşili elbise daha az etkileyici görünüyor.

Farklı renk tonlarını kullanarak tek bir renkle yapabilirsiniz, ancak soğuk veya sıcak tonları seçmeniz gerekir. Karıştırma kesinlikle önerilmez. Yeşil bir gece elbisesinin bolero ile kombinasyonuna yalnızca bu ayrıntıların renklerle birleştirilmesi durumunda izin verilir.

Dantel kıyafet

Dantel ve Ajur uygulamaları tasarımcılar için paha biçilmez bir malzemedir. Özellikle bütün bir tuval olarak ve ayrı ekler olarak iyi göründüğü içindir. Aynı zamanda, çeşitli açıklık kalıp tipleri de iyi monte edilmiştir. Ve rhinestones sadece asalet yumuşak malzeme verir.

Dantelin kendisi bir süs olduğundan, böyle bir elbise ve hatta yeşil renkte hiç süslemeye gerek yoktur. Siyah bir debriyajı alın ve düzenli saplamalar seçin.

Bazı tasarımcılar uyumsuz olanları birleştirerek cesur adımlarla ilerler ve farklı elbise modellerinin yarıdan oluşan gece elbisesi gibi orijinal kıyafetler oluşturur. Hassas danteller ve kalın kumaşlar alçakgönüllülüğü ve dürüstlüğü temsil eder.

Yerdeki koyu yeşil renkte yapılmış her elbise, abiye için yadsınamaz bir şekilde zarif, kadınsı ve zarif bir seçenek olacaktır. Evet ve eğer gerekliyse, bacaktaki eksiklikleri gizleyin. Burada, topukluların varlığı bile gerekli değildir - siluet ve böylece uzatılacaktır.

Modeller mini ve midi

Yeşil elbisenin kısa versiyonları, tenlerini, inceliklerini ve mükemmel cilt durumlarını vurgulayarak bacakları göstermeye izin verir. Modeller arasındaki fark pompada ya da kısa eteğin düz kesiminde, korse biçiminde ve kayışların performansındaki değişikliklerde gizlenebilir.

Yeşil saten ve kısa kesim bir nedime veya bir kokteyl partisine gitmek ile ilgili olacaktır.

Siyah, gri veya beyaz tonlarında bir elbise çantası ile beslenirler. Yeşil renkte böyle bir elbise yeni, sıradışı ve parlak görünecek.

Zümrüt-turkuaz renkte bile olabilen tüm nane tonları, bir elbise çantası için mükemmel ve Baskça'a eklenebilir.

Açık omuzlar, hafif ve akan dokularla birlikte, diğerleri üzerinde büyüleyici bir etkiye sahiptir. Bu modeller, elbisenin kanvasının serin tazeliğiyle zıtlık yaratan sıcak bir cilt tonunu vurgular.

Yeşil kokteyl elbiselerinin çeşitliliği şaşırtıcı değil ve kafa karıştırıcı değil, çünkü gayrı resmi toplantılar için çok uygun. Kumaşların seçiminde çok az kısıtlama vardır: Zengin dantel elemanları ile dekore edilmiş ipek, açık şifon. Dekoratif elemanlar için, kısıtlama ancak tasarımcıların yanı sıra biçim, boyundaki çentik, kollar ve uzunluk için hayal gücü olabilir.

Yeşil renk o kadar basit değil, sadece iyi düşünülmüş bir silueti ile muhteşem ve avantajlı görünebilir.

Yaz modelleri

Yeşil rengin evrenselliğine rağmen, birçok kişi onu gayrı resmi olarak görüyor ve sadece uçuş detaylarına işaret ediyor. Çiçek desenleri, karmaşık soyut baskılar, ulusal temalar, renk oyunu ve yeşili diğer renklerle birleştirmenin ilginç varyasyonları burada önemlidir.

Yaz kıyafetleri seçiminde yeşil severler bunlarla sınırlı kalmaz: bir elbise sundress, uygun bir mini elbise ve ücretsiz bir elbise tuniği.

Yaz versiyonu için saf yeşil bir renk seçmek gerekli değildir. Zümrüt, nane, yeşil elma ve hatta seladonların herhangi bir rengi tüm mevsimlerde geçerlidir.Hepsi mücevherle uyum içinde.

Görüntünün donukluğu ve yeşil rengin birbiriyle hiçbir ilgisi yoktur, buradaki tasarımcılar ellerinden gelenin en iyisini yaptı, modellerine güzel kesim, orijinal yüzey ve sıra dışı kesim ekledi.

Bildiğiniz gibi, soğuk gölgeler incedir, çünkü dolu bir kızın gardırobunun yeşili olmadan var olamaz.

dekorasyon

Elbise yeşil renkte yapılmışsa, o zaman zaten zarif, ölçülü ve zarif. En azından bu, yeşil rengine yeni bir hayat vermeyi başaran bir tasarımcı olan Elie Saab'ın abiye elbiselerinin aynısı. Koleksiyonunda pek çok başarılı seçenek var, ancak çok az sayıda insan büyülenmiş bir görünüme bakıp, malzemenin her tarafına dağılmış parlak bir dekorasyona sahip.

Mavi ve kırmızı iplikler yardımıyla kontrastın yaratıldığı süslemeli kıyafetlerde nakışın popülerliğinin asırlık kilometre taşı çoktan geçti. Ana renk yeşilse, nakış oluşturmak için en iyi seçenek parlak iplikler olacaktır.

Ek olarak, rhinestones, boncuklar, pullar, dantel ve çiçek aplikeleri yeşil bir arka plan üzerinde güzel görünür. Bu sezon, tek omuz üzerine atılmış flounces, renkli taşlar ve bir omuz askısı çocuksu bir popülerlik kazanmıştır. Orijinallik olmadan nerede? Bizim durumumuzda, tek bir modelde birleştirilmiş farklı uzunluklarda oynayabilirsiniz: uzun bir trene sahip kısa bir elbise.

Renklerin bir kombinasyonu üzerinde başarıyla oynayabilirsiniz: siyah-yeşil, beyaz-yeşil ve diğer eşit kalın kombinasyonlar.

Yeşil gece elbisesi zaten bir kadının süsü olduğundan, aksesuar biçiminde ilavelerde fazla bir şeye ihtiyaç duymaz. Aksi takdirde, mücevher seçerken, doğa ile bir karşılaştırma yapmak gereklidir: doğal ortamda böyle bir renk kombinasyonu varsa, o zaman sizin görüntünüzde olabilir.

Yorumlar
 1. Lena
  17.08.2015

  Zümrüt yeşili en güzel olanıdır. Bu renkten çok şey var ama yine de sıkılmaz!

 2. Sofya
  31.07.2015

  Gradyan renk tonlarına sahip ilk elbise ve elbise en muhteşemleridir. Böyle reddetmem.

Yorum yaz
Referans amaçlı sağlanan bilgiler. Kendi kendine ilaç verme. Sağlık için her zaman bir uzmana danışın.

moda

güzellik

ilişkiler