Abiye

40 yıldır bayan elbiseleri

40 yıldır bayan elbiseleri

tartışmaya katıl

 
İçerik
 1. Orijinal stilleri
 2. Kumaşlar, renkler ve baskılar

Küçük yaşta, bir kızın doğal güzelliği büyük ölçüde doğaya bağlıdır, ancak 40 yaşında kadınların kendi görünüm parametrelerini belirler. Genelde kendi tarzlarına sahipler, modayı takip ediyorlar, ancak kör olarak takip etmiyorlar, figürün kusurlarının farkındalar ve kolayca gizleniyorlar. Ancak gece elbiseleri için seçim yapmak zor olabilir, çünkü durumu vurgulamaları ve yaşa uygun olmaları gerekir. Bu konuda ve ayrıntılı olarak durmalı.

Orijinal stilleri

Bir kadın için her yaş güzeldir, örneğin, 40 yaşındaki dönüm noktasını geçerken, gardırobunuzu denemek, oluşturmak ve değiştirmek istersiniz. Akşam tuvaletleri de deneysel dalganın altına düşmekte ve çoğu zaman sofistike olmaktadır, ancak abartılılık göz ardı edilmemektedir.

Böylesine ilginç bir yaş, stil seçimindeki kısıtlamaların altına girmiyor ve bir mini ürünün uzunluğu bile iyi görünebiliyor. Her zaman olduğu gibi, temel şey, gözlemleri misafirlerin önünde şaşırtıcı kıyafetler içinde görünmenizi sağlayacak önlemdir.

dantelli

Pahalı dantelden bir gece elbisesinin kazan-kazan seçeneği olacağını söylemek güvenlidir. Her şey malzemenin evrenselliği, asaleti ile ilgilidir. Ancak “yüksek maliyetli” kelimesi korkutucu ise, o zaman üst kısmı, kolları, ekleri ve açıklık motiflerini içeren bir model seçebilirsiniz. En iyi stiller her zamanki uzunlukta bir siluet ve takılmış bir çanta olacak.

Geri aç

Biraz cinsellik eklemek istiyorsanız, ancak bir gece elbisesi seçerek, derin bir boyun çizgisi kaba olan boyun çizgisini düşünün, ardından modeli kısmen çıplak sırtlı olarak dikkatlice düşünün.

Burada zerafet, göze çarpmayan, hafif cinsellik ve gizem korunur. Kesim çok derin olmamalı ve bel kısmının ötesine geçmemelidir. Eşsiz elbiseler yapmak, her zamanki gibi değil. Boyun çizgisinin etrafındaki dekor arkaya daha da dikkat çekiyor.

Böyle bir elbiseyle iyi görünmek için kendi inceliği ve kırılganlığı ile pratik bir model figürüne sahip olmanız gerekir.

Asimetrik modeller

Ancak daha gür kadınlar için bu sezon popülerliğin zirvesinde olan yeni bir tarz geliştirdi. Onun özelliği, korse üstündeki parlama. Burada sadece hafif dokular önemlidir ve bir tüy tercih edilir.

Eteğin ön ve arka kısımlarının asimetrisindeki fark, sadece boyunuza göre belirlenmelidir. Uzun boylu kadınlar, kısa bir ön ve iyi bir popo ile bir etek seçebilirsiniz. Boyunuz istediğiniz kadar büyük değilse, uzun bir tren seçeneğiniz değildir. Görüntüde zaten ilginç bir unsur olan sıra dışı kesim nedeniyle, dekor ve renk varyasyonları eklemek gereksiz olacaktır.

Asimetrili klasik elbiseler için, figürünüzün özelliklerine de uymanız gerekir. Tek omuzlu bir model göğse dikkat çekecek ve şekil şeklinde kabarık bir etek ekstra santimetre gizleyecektir. Sıkı oturan, figürün güzelliğini vurgular. Kıyafetlere özel bir çekicilik kazandıran cepli ve asimetrik altlı uzun etek modaya uygun hale geldi.

deniz kızı

Gece elbisesi içindeki bir deniz kızı silüeti her yaş için uygundur ve hatta 40 yaşlarındaki bir kadın bu gecenin kraliçesini yapacaktır. Sofistike ve zarafet - bir deniz kızı silueti ile kattaki gece elbisesi hakkında söylenebilecek her şey. Çok katmanlı bir eteğe sahip bir sürümü düşündüğünüzden emin olun.

Bask kıyafetleri

Tasarımcılar ve stilistler için karmaşık olan, bir elmaya benzeyen şekil, bir baskın tamamladığı böyle bir elbiseyle harika görünecek. Birçok marka, dikkatini yetişkin kadınlara yönelik bu gece kıyafetleri türlerine odakladı.

Akşama yavaşlama söz vermiyorsa, ancak tam tersi - neşeli ve aktif, o zaman elbise serbest olmalıdır. Bu gibi durumlarda, İmparatorluk tarzı ya da alevlendi etek ile Yunan tarzı çok uygundur. Gelenek ve sadeliği, zengin bir renk ile seyreltilebilir. Dekor perdelik ya da herhangi bir üç boyutlu eleman sunacak.

Kumaşlar, renkler ve baskılar

40 - Bu, giysilerdeki herhangi bir renkten vazgeçmeniz veya renk seçiminde çok dikkatli olmanız gereken yaş değildir. Sadece kendi isteklerince yönlendirilmelisin.

 1. Kadınlık ve romantizm için toz tonları.
 2. Parlak renkler ile dikkat çekebilirsiniz, ancak sarı ve turuncu için dikkatli bir yaklaşıma ve dikkate ihtiyacınız olacaktır.
 3. Biraz koyulaşmış kırmızı, kahverengi, mor, yeşil ve mavi her zaman alakalı ve başarılıdır.
 4. Her zaman olduğu gibi siyah beyaz versiyonlarında görünen klasikleri unutma. Sizin için sıkılıyorsa, kalın kombinasyonları ve akılda kalıcı desen kombinasyonunu kullanın. Bütün bunlar Carolina Herrera'nın akşam koleksiyonlarında görülebilir.

Kumaş seçiminde kendinizi sınırlamayın. Bu sadece şeffaf kıyafetlerle ele alınmamalı. Kumaş seçiminde bir rehber sizin figürünüz olmalıdır. Mükemmel olana yakınsa, ipek kullanımı nedeniyle akıcı etkisi olan uzun bir elbise iyi görünecektir. Dekoratif unsurlarla aşırı yüklemediğiniz sürece. Ceketlerle iyi görünen parlak kumaşlardan korkmayın.

40 yaş için ilginç yaştaki katı kadınlar, nakışla süslenmiş desenli elbiseler ya da elbiselerle yüzleşiyorlar. Burada lüks akacak, dramatik bir yön ile estetik hayranları sevgi dolu.

Baskılar yasaklanmış öğeler listesine girmiyor. Aksine, birçok stilist tarafından getirilmesi önerilir. Kendinizi perdelerden, zengin katmanlı eteklerden, el nakışlarından ve trenlerden inkar etmeyin.

Kısacası, yeni çözümler deneyin, izin verilen şeyin kenarlarını kendiniz keşfedin. Kıyafetinizde bir bilmece oluşturun, böylece uzun süre ona bakmak istersiniz ve gözlerinizle çözülebilir ve yenilebilir.

Yorumlar
 1. Svetlana
  20.09.2015

  40 yaşındaki her kadın farklı. Kesinlikle her elbiseyi giyebilecek kesilmiş figürlü genç kızlar var. Elbise seçimi harika.

Yorum yaz
Referans amaçlı sağlanan bilgiler. Kendi kendine ilaç verme. Sağlık için her zaman bir uzmana danışın.

moda

güzellik

ilişkiler