Elbise stilleri ve modelleri

Kışlık elbiseler - mevsim dışı kadınlık

Kışlık elbiseler - mevsim dışı kadınlık

tartışmaya katıl

 
İçerik
  1. uzunluk
  2. Stiller ve modeller
  3. Büyük Beden Elbiseler
  4. düğün
  5. gece
  6. renk
  7. Ne giymeli

Kadın gardırobunun temeli genellikle kış görünümünüzde kullanabileceğiniz ve hatta ihtiyaç duyduğunuz elbiselerden oluşur.

uzunluk

uzun

Kadın vücudu, özellikle kış aylarında önemli olan uzun elbiseleri ılık ve süsleyecek.

kısa

Kışlık bir gardıropta bulunan mini elbiseler, altında yoğun bir yapıya veya tozluklara sahip ılık tayt giymenin geleneksel olduğu uzatılmış bir süveter görevi görebilir.

Stiller ve modeller

sarafan

Yaz stilleri için özlem kışın dayanılmazdır. Bu yüzden tasarımcılar, yaz pantolonlarına çok benzeyen ince kayışlarla kışlık elbiseler yaratırlar.

Böyle açık bir kıyafeti dondurmamak için, onun için ince kazaklar veya balıkçı yakalarını almaya değer. Bu iki elementin gölgelerini dikkatlice seçin.

Kollu

Kısa kollu elbiseler uzun eldivenlerle iyi görünür. Böyle bir kıyafet altında ince bir kazak veya balıkçı yaka seçebilirsiniz, ancak bir dokunuşla tahmin etmeniz gerekir.

Bilek bölgesinde sıkıca çekilen gevşek uzun bir kol modaya döner. Yarasa tipi manşonu görmezden gelmeyin.

spor

Spor kıyafetleri o kadar sağlam bir şekilde kurulur ki, birçok görüntü bunlara dayanarak oluşturulur. Yürüyüş yapmak, alışveriş yapmak, arkadaşlarla buluşmak - sportif tarzda sıcak elbiseler her zaman uygun olacaktır.

Elbise kazak

Figürünüzü bozan kusurları gizleyerek, elbise-kazak kullanabilirsiniz. Tayt (mutlaka yoğun ve karanlık) veya tozluk, boncuk veya fular, kemer veya bilezikler olsun, ek elemanlarla ustaca birleştirilmelidir.

Böyle bir elbisenin rengine gelince, hepsi zevkinize bağlı: karanlık ve tek sesli, aydınlık, desenlerle, baskılarla, sıradışı viskoz, geometrik veya etnik motiflerle.

Gömlek elbise

Bir yandan, basit ama özgün, rahat ve konforlu - bir kış için daha mükemmel bir kıyafet bulmak zor olacaktır.

Elbise tunik

Hareket özgürlüğü ve rahatlık, gardırobun diğer unsurlarıyla doğru bir şekilde birleştirildiğinde farklı bir ışıkta görünebilecek olan elbise ve tunikler.

Bir kafeste

Kareli renkleri olan elbiseler her mevsim kullanılabilir.

Örgü ve tığ

Kıyafet her şeyden önce rahatlık ve ısınma etkisi uğruna seçilirse, kesinlikle örme modeller düşünülmelidir. İyi oturtulmuş ve dekore edilmiş elbise giydirmek için figürün özelliklerini desen ve örgünün özellikleriyle doğru bir şekilde birleştirmelisiniz. Bir dantel model veya kaba örgü bir elbise seçebilirsiniz - her durumda, kışa rağmen harika görüneceksiniz.

En sıcak seçenek yakalı elbiselerdir. Bu tarz elbiselerin seçimi çok büyük, görüntüyü dekore ediyor, rahatlık ve rahatlık yaratıyor. Standart yakalı bir model seçilerek boğaz açık bırakılabilir.

örgü

Kış, trikoyu gardırobtan çıkarmak için bir sebep değildir. Aksine, bu kıyafetler bir rahatlık, yumuşaklık ve hassasiyet hissi yaratacaktır.

Örme elbiselerin rahatlığı ve çok yönlülüğü açıktır ve kadınsı bir siluete hitap etme ve uyumunu vurgulama yetenekleri yadsınamaz. Kışın örme bir elbise giymek için özel bir fırsat beklemenize gerek yok. Malzemenin kalitesi, bileşimi ve dikişlerin işçiliği çok önemlidir.

kot

Denim'nin çok yönlülüğü onu gardırobunuzun herhangi birinde kullanmanıza izin verir.

Büyük Beden Elbiseler

Kadın kıyafetlerinin ilk kadın olarak kabul edilmesi gereken ilk versiyon Yunan tarzıdır. Çizgilerin yumuşaklığı, formların kadınlığı, yüksek alttan kesilmiş kısım, boydan tırnağa - bu elementlerin bir elbisenin kombinasyonu sizin lehinize oynayacak, uyum sağlayacak ve figürün kusurlarını gizleyecektir.

Doğru çözüm, belinizi bir kemer veya kemer ile vurgulamaktır.

Güzellik arayışı içinde, bir kadının gardırobunun tüm unsurlarının sahip olması gereken rahatlık ve rahatlık unutulmamalıdır. Yunan elbisesi ile birlikte, aynı zamanda tam rakamlarla iyi görünen yamuk modeller de düşünülmelidir.

Hacimsel bileziğe sahip örgü modeller, örneğin bir boyunduruk, gerekli inceliği verebilir. Kontrast çözümleri açıktır. Ancak büyük dokuma tercih edilmemelidir.

düğün

Bir kış düğünü için bir gelin elbisesi seçin sorun değil. Kışlık gelinlik koleksiyonları arasında her tarz ve malzeme bulunuyor. Düğün klasiklerini temsil eden satenlere ek olarak, tasarımcılar brokar ve tafta, kadife ve krep kullanırlar, vurgunun kürk süslemesiyle vurgularlar.

Bir elbise rengi seçerken özen gösterilmelidir. Kar beyazı karının arka planına karşı, birçok renk dönüştürülür, ancak beyaz elbise birleşebilir ve salonda olduğu kadar hoş görünemez.

Gittikçe daha fazla gelin, bir kış düğünü için kısa elbiseler seçmeye başladı; kürk süslemeli botlarla birlikte, pelerin ve eldivenler muhteşem bir görüntü oluşturuyor. Ama yine de uzun elbiseler en popüler olmaya devam ediyor.

gece

Kış sezonu için uygun olan birçok popüler abiye çeşidi vardır. Elbisenin herhangi bir yerinde bulunabilecek asimetrik çizgileri olan elbiseler her zaman iyi bir seçimdir.

Şimdi boyun çizgisinde yüksek kesikler ve derin kesikler var ve sonra podyumların üzerinde beliriyor.

Özel günler için, alevlendi, tam etek elbiselere izin verilir. Şekil mükemmel olduğunda ve her çizgisi keskinleştiğinde, ilk önce fitting modellerini seçmek gerekir.

renk

Sonra monotonluktan ve renksizlikten uzaklaşın. Modern moda bir renk isyanı gerektirir. Ünlü tasarımcıların koleksiyonlarına bakın - gösterileri özellikle kış mevsiminde geçerli olan parlak renklerle dolu.

Parlak bir elbise, süslemek ve aksesuar eklemek için özellikle gerekli değildir. Onların tam yokluğu ya da en mütevazı mücevherlerin varlığı mazereti olacaktır.

Sıkı bir kıyafet kuralına uymaya zorlanan ciddi bayanlar, siyah, gri renkler ve metalik tonların nasıl seçileceği ile ilgili hiçbir şey kalmadı. Bu kıyafetler de ilginç görünebilir. Pastel renklerde örme elbiseler dokunuşlu bir karakter, hassasiyet ve ruhta heyecan yaratma kabiliyeti kazanır.

Günlük versiyon için, çeşitli tonlardan oluşan bir melanj iyi bir seçim olacaktır.

Ne giymeli

Herhangi bir elbiseye ruh halinizi ve fırsatınızı gerektiren karakter verilebilir.

ayakkabı

Uzun botlar veya botlar, herhangi bir olaya uyan klasiklerdir.. Böyle bir elemente sahip bir elbise daima romantik ve zarif görünecektir.

Her şeyden önce rahatlık ve özgünlük koyan cesur genç bayanlar, elbiseleri güreş ile birleştiriyor.

dış giyim

Tüvit gibi yumuşak malzemeden yapılmış bir ceket romantik bir görünüm için iyi çalışıyor. Uzun bir kürk manto veya koyun derisi mont, klasik kesim bir mont - bunların tümü yürüyüş yapmak veya çalışmak için uygundur.

Deri ceketleri süpürmeyin, kış kıyafetleri için de uygundurlar.

Bir gece elbisesi için, tüm bu seçenekler çok uygun değildir, ancak kürk pelerin, görüntüyü gerçekten şık hale getirecektir.

Aksesuarlara iyi bir şekilde dikkat edilmesi gerekir, çünkü ihtiyaç duyduğunuz görüntüyü şekillendirmede önemli bir rol oynarlar.Orijinal broş veya inci boncukları, size daha önce sıradan görünen bir elbise ile harikalar yaratabilir.

Yorum yaz
Referans amaçlı sağlanan bilgiler. Kendi kendine ilaç verme. Sağlık için her zaman bir uzmana danışın.

moda

güzellik

ilişkiler