Elbise stilleri ve modelleri

Kurumsallık için ne elbise?

Kurumsallık için ne elbise?

tartışmaya katıl

 
İçerik
 1. Özellikler
 2. Uygun stiller
 3. Popüler renkler
 4. Yeni yıl
 5. Tam parti için hangi elbiseler uygundur?
 6. Ne giymeli?
 7. ayakkabı

Tatil döneminde, çalışan kadınlar kurumsal partiler için uygun bir kıyafet aramaya başlar. Bu, özellikle katı bir kıyafet kuralları altında çalışanlar ve kurumsallıkta kadınlıklarını ve güzelliklerini muhteşem ve çekici bir kıyafetle göstermek isteyenler için ilginçtir. Ancak, doğru kıyafetlerin seçilmesi önemlidir; böylece kurumsal etkinlikler için uygun olur ve yalnızca sahibinin yararına vurgu yapar.

Özellikler

Kurumsal bir tatil için zarif ve şık bir elbise seçmelisiniz, ancak aynı zamanda aşırı fırfırlı ve gösterişli modeller de kabul edilemez. Bu vesile ile uygun bir elbise, şık ve feminen, aynı zamanda şık ve mükemmel uydurma olacak şekilde tasarlanmıştır. Burada zayıflık, aşırı parlaklık ve altı çizilen cinsellik kabul edilemez. Ancak, şirket partileri için çok sıkıcı elbiseler ve uygun olmayan genel kıyafetler de çalışmayacaktır.

Kurumsal faaliyette bulunan elbiseler için kumaş, pahalı ve kaliteli malzemelerden birini seçin. İpek, saten ve kadife elbise en popüler. Ayrıca her zaman dantel kumaştan yapılmış moda kıyafetler.

Uygun stiller

Kurumsal bir parti lüks bir restoranda bir ziyafet veya resepsiyonsa, en iyi seçim zarif bir gece elbisesi olacaktır. Büfe masası resmi bir olay değil, bu nedenle basit kesimli ve minimum dekorasyonlu orta uzunlukta bir kokteyl elbisesi en uygun olacaktır.

Kurumsal bir parti için en popüler olanlara bu modeller denilebilir:

 1. Yakalı elbise. Bu tür kıyafetler şık bir görünüme sahiptir ve derin bölünme ile oldukça rekabetçidir.
 2. Korseli elbiseler. Bu tür ürünlerde, göğsünüzü görsel olarak gür yapan ve belinizi daha ince yapan, figürünüzün görünümünü etkileyebilirsiniz.
 3. Perdeli elbiseler. Doğru yerlerde bu tür dekorasyon unsurları küçük bir miktar katacak ve şeklin küçük dezavantajlarını gizleyecektir.
 4. Amerikan armhole ile elbiseler. Bu elbisenin içinde silueti açılı omuzlarla yumuşatabilirsiniz.
 5. Asimetri ile elbiseler. Eğik tabana sahip en popüler modeller, çünkü çapraz çizgiler sayesinde, şekil görsel olarak geriliyor ve daha ince görünüyor. Bir omzunda daha az talep yok elbiseler.
 6. Önünde yarık olan elbiseler. Bunlar genellikle zemindeki uzun elbiselerdir ve kalçadan bir bacak boyunca kalın kesikler vardır.

Popüler renkler

En kazanan model siyah bir elbise. Dikkat çekecek, ancak aynı zamanda cildi gölgeleyecek ve figürün avantajlarını vurgulayacaktır. Bu kıyafetle zarif ve gizemli bir kadınsı görüntü elde edersiniz.

Abiye beyaz, pastel veya menekşe renklerde de şık görünüyor. Ayrıca iyi bir seçenek gri, bordo veya lacivert bir monofonik elbisedir. Bu durumda, koyu gölgelerin zayıflama kabiliyetini gösterdiğini ve açık renkte formların daha gür ve yuvarlanacağını unutmayın.

Yeni yıl

Yeni Yıl'ın kurumsal kutlamasından önce, doğru kıyafeti seçmeye özellikle dikkat edilir. Çoğu zaman, Yeni Yıl partisi muhteşem ve parlak kıyafetler içerir, bu yüzden dekorları genellikle payetler, süslemeler veya payetler içerir. Dantel, boncuklar, sıradışı boyun, perdelik kumaş, Bask, sıradışı kemer, raketle - Yılbaşı'nın kurumsal partisine ait elbise çeşitleri gerçekten harika.

Birçok kadın burcun rengine göre elbisenin rengini seçme tavsiyesini dinler, ancak böyle bir kutlama için kar beyazı, gri veya bej rengi bir elbise seçerseniz kaybedemezsiniz. Muhteşem görünmek istiyorsanız, bir fuşya gölgesi veya koyu mavi bir renk seçin.

Tam parti için hangi elbiseler uygundur?

Kurumsal bir parti için bir kıyafet seçerken, muhteşem formlara sahip kızlar, figürlerinin kusurlarını gizleyebilecek bir model seçmelidir.

En uygun stiller göz önünde bulundurulur:

 • Yüksek bel ölçülü elbiseler
 • Kılıf Elbiseler
 • Flared etekli orta boy elbiseler

Muhteşem bir formunuz varsa, şirket için uzun bir kıyafet seçmeyin. Daha iyi bir seçenek dizlerin biraz altında olan modeldir. Renklere gelince, kızlara koyu renkli, örneğin koyu gri, kiraz, siyah veya koyu mavi gibi tam renkli kıyafetler seçmeleri önerilir. Kıvrımlı kalçaları olan kızlar iki renkli kıyafetler kullanabilir (daha koyu renkli) veya siyah beyaz baskıya sahip bir model seçebilirler.

Ne giymeli?

Şık bir elbise için bir debriyaj çanta veya bir zarf almanız gerekir. Bir çok kıyafet, genişliği, kızın stiline ve şekline göre belirlenen bir kemer ile bir kombinasyon içerir. Dış giyimden kokteyl elbisesine, gömleğe gömülmüş bir ceket ve akşamları bir bolero alabilirsiniz.

aksesuarlar

Elbisedeki omuzlar açıksa, uzun küpeler takmalısınız ve üstü üstü kapalı olan model şık bir zincir ve kolye ile iyi görünür. Kısa kollu bir elbise için, özellikle kol asimetrik ise, bir bilezik alabilirsiniz.

İyi bir fikir büyük bir elmas veya başka bir taş kullanmak olacaktır. İnci mücevherleri de iyi bir seçenek.

ayakkabı

Kurumsal parti ayakkabıları için en iyi seçenek, şüphesiz, yüksek topuklu ayakkabılar olacaktır. Açık ağızlı, kama veya askılı olabilirler. Ayakkabının rengi en çok siyah olarak seçilir, ancak elbiseye uyması veya kayışı eşleştirmesi için bir ayakkabı çeşidi uygun olacaktır.

Yorum yaz
Referans amaçlı sağlanan bilgiler. Kendi kendine ilaç verme. Sağlık için her zaman bir uzmana danışın.

moda

güzellik

ilişkiler