Elbise stilleri ve modelleri

Etek güneşiyle giyinen her modacının gardırobunda olmalı

Etek güneşiyle giyinen her modacının gardırobunda olmalı

tartışmaya katıl

 
İçerik
 1. Flare parlama etekleri
 2. Kimler uygundur?
 3. Kol ile
 4. uzunluk
 5. yaz
 6. Renkler ve baskılar
 7. Tamam mı
 8. Ne giymeli?

Modern kıyafetlerin stilleri çok çeşitlidir. Ve aralarında özel bir yer, etek ve güneş gibi bir elbise gibi kadınsı bir kıyafet tarafından işgal edilir. Modadaki bu elbiseler birinci yüzyıl değil.

Flare parlama etekleri

Böyle bir etek tarzına sahip elbiselerdeki büyük popülerlik, onları dikmenin çok kolay olmasından kaynaklanmaktadır ve bu şekilde herhangi bir şekilde bu elbise çok çekici görünmektedir. Eteklerin bir veya iki dikişi olabilir, ancak dikişsiz seçenekler de vardır. Uzunluğu büyük ölçüde değişebilir - maksimum uzunluktan çok kısa modellere kadar ürünlerle temsil edilir.

Kimler uygundur?

Etekli elbiseler güneş, her kadına uyacaktır, çünkü içlerinde oluşan doğal kıvrımlar, şekil inceltme ve zarafete katkıda bulunur. Aynı zamanda, böyle bir etek, eksik yerlere hacim kazandıracak ve hacim katacak ve gerekirse ekstra santimetre gizleyecektir.

 • Figürü dikdörtgene benzeyen ince kızların bu elbiseyi dizlerinden biraz daha uzun süre giymesi önerilir. Böyle bir elbise, kalçalarını daha hacimli görünecek ve bel daha ince olacak. Çok iyi bir şekilde böyle bir rakam yoğun malzeme bir elbise gibi, güneş çok katmanlı bir etek ile bir elbise görünecektir.
 • Kız figürü bir üçgene benziyorsa, eteğin belden değil kalça çizgisinden genişlemeye başlayacağı bir elbise aramalı. Bu, dolgunluğu gizler ve görüntüye hafiflik katar.
 • “Tersine çevrilmiş bir üçgene” benzeyen bir rakamla, bu tarz kıyafetler iyi bir seçim olacaktır. Birden fazla kıvrım sayesinde, belden başlayarak, kalça görsel olarak artacaktır, bu da silueti bir bütün olarak dengeleyecektir.

Kol ile

Etekli elbiseler için güneş kolları tamamen olmayabilir, ancak böyle bir kesim parçası mevcutsa, kolların uzunluğu değişebilir. Mevsime göre tavsiye edilen bir ürün seçiniz. Örneğin, kollu modeller genellikle ofis için ve serin hava koşulları için satın alınır ve bu tarz elbise askılı kıyafetler yaz aylarında talep edilir.

uzunluk

kısa

Bu elbiseler özellikle uzun ince bacaklı güzellikleri sever. Kısa boylu yazlık elbiseler pamuklu kumaşlardan yapılmış olup, serin mevsim için kadife, yün veya kadife modelleri talep edilmektedir.

midi

“Güneş” tarzının eteğinin bulunduğu ortalama elbiseler uzunluğu, geçen yüzyılın 70'lerinden bu yana popüler hale geldi. Şimdi bu tür modeller de oldukça talep görüyor. Zarif midi elbiseler saten, şifon veya dantelden dikilir. Dizlerini biraz kapatırlarsa, çok kadınsı görünürler.

Zemine uzun

Etekli elbiselerin bu modellerinde güneş, 20. yüzyılın altmışlı yıllarda özellikle popülerdi. Şimdi genellikle sandaletler, hacimli çantalar, gözlükler ve bir şapka ile giyilen hafif kolsuz sundresses ile temsil edilirler. Bu elbiseler genellikle bacakları çok ince olmayan kızlar tarafından seçilir.

yaz

Etekli elbise modelleri, yaz dönemi için güneş ağırlıklı olarak örneğin pamuk, saten ya da ipek gibi ince kumaşlardan dikilir. Bu tarz kıyafetler genellikle parlak renkler ve manşet eksikliği olarak not edilebilir. Sırtında ya da boyun kısmında oldukça açık kesik modelleri var. Saydam şifon ile çok çekici elbiseler güneş etek.

Renkler ve baskılar

siyah

Etekli kısa, siyah bir elbise, güneş, kılıflı elbisenin yerini başarıyla alıyor. Resmi etkinlikler için oldukça kısıtlanmıştır. Buna parlak aksesuarlar eklerseniz, bu elbise özel durumlar için iyi bir seçim olacaktır.Bu tarzın uzun siyah bir elbisesinde, kız alışılmadık şekilde zarif görünüyor.

beyaz

Kar beyazı eteklerinde etek bulunan kız çocuğu, kadınlık ve hassasiyet verir. Kısa modellerde V benzeri bir yaka, omuz kayışları, tekne yaka veya başka bir üst bulunabilir. Genellikle, bu tarzdaki beyaz elbiseler, parlak bir kemerle tamamlanmaktadır.

kırmızı

Etekleri ile giydirin kırmızı tonlarda güneş, cesur ve engelsiz kızlara yakışır. Bu elbisenin uzunluğu çok farklı. Uzun kollu kısa modeller etkileyici görünüyor, diz elbiseleri çok çekici, ancak yerdeki ürünler özellikle şenlikli görünüyor. Kırmızı elbiseler genellikle bel vurgulamak için siyah veya beyaz bir kemer ile giyilir.

Bir kafeste

Etekli kareli kıyafetler, güneş kısa, diz veya zemine kısa olabilir. Bu baskının en yaygın renk kombinasyonları siyah ve beyazın yanı sıra kırmızı ve siyahtır.

Polka noktaları

Polka-dot güneş etek sevimli ve şımarık görünüyor. Bu elbisenin üst kısmı aynı baskı veya tek sesli olabilir. Şekle bağlı olarak, bezelye büyüklüğü farklı toplanır. Etek bezelye elbisesinin en popüler renkleri güneş - siyah ve beyaz, beyaz ve siyah, kırmızı ve beyaz, kırmızı ve siyah ve mavi ve beyaz.

çiçekli

Etekli elbiselerdeki bitkisel motifler, güneş en çok yazlık modellerde bulunur. Bu elbiseler parlak ve çekici. Çiçek baskısı genellikle retro tarzdaki modellerde ve ayrıca kayışlardaki sundresslerde kullanılır.

Tamam mı

Etekleri “güneş” tarzı olan elbise, tam kalçalı kızlara tavsiye edilir, çünkü figürün bu kısmı görünmeyecek. Buna ek olarak, hacimli etek bel vurgulayacaktır.

Ne giymeli?

 • Etekli kısa bir elbise için ayakkabılar, yüksek topuklu ayakkabılarla güneşin olması gerekir ve uzun modeller için sandalet veya bale giyebilir.
 • Bu tarzdaki elbise, elbisenin modeline ve sahibinin şekline bağlı olarak değişecek olan tek renkli veya kontrast bir kemerle giyilebilir.
 • Yukarıdan etekli bir elbise üzerine kısa bir ceket veya bir bolero giymek mümkündür.
 • Bu tarzın manşonsuz ürünleri kısa eldivenlerle tamamlanabilir.
 • Etekle birlikte güneşe uyumlu mücevherler şık olmalı. Bununla birlikte, bu tür elbiselerdeki bazı modeller büyük bilezikler ve uzun boncuklarla iyi bir şekilde birleştirilmiştir.
 • Bu elbise için küçük bir debriyaj, el çantası-retikül veya taşıma çantası seçin.
 • Bu tarzın kabarık eteği bir elbiseyi güneş gözlüğü ve şapka ile tamamlayarak, vintage bir görünüm yaratacaksınız.
Yorum yaz
Referans amaçlı sağlanan bilgiler. Kendi kendine ilaç verme. Sağlık için her zaman bir uzmana danışın.

moda

güzellik

ilişkiler