Elbise stilleri ve modelleri

Sonbahar kıyafetleri - tartışmalı mevsimler için en muhteşem görüntüler

Sonbahar kıyafetleri - tartışmalı mevsimler için en muhteşem görüntüler

tartışmaya katıl

 
İçerik
 1. uzunluk
 2. Stiller ve modeller
 3. Tam için
 4. Hamile kadınlar için
 5. gündelik
 6. Ofis için
 7. gece
 8. düğün
 9. baskı
 10. renk
 11. Ne giymeli

Sonbahar, elbisedeki bir kadın gibi sıkı ve hüzünlü, eğlenceli ve anlamsız bir şey. Ve nasıl bir elbise, ve çözmeliyiz.

uzunluk

uzun

Uzun elbise hayranları için modern tasarımcılar gerçek bir hediye yaptılar - benzersiz bir tasarımda ilginç modeller yarattılar.

Boyun, alacalı malzeme, hafif ve dantel kumaşlarla uzunluğu maxi iyi bir kombinasyon görünüyor.

Uzun elbiselerdeki en son versiyonlar sonbaharda titremeye izin vermeyecek ılık üst unsurlarla birleştirilebilir.

kısa

Kısa elbiseler her kesimde iyi görünür. Düz kesimdeki sahibin silueti hafifçe görünecek, bacakların uyumunu vurgulayacak ve vücudun orantıları doğru biçimde sunulacaktır.

Sonbaharda gabardinden, özellikle parlak renkler, kalın ipek ve yün gibi kısa elbiseler seçmelisiniz.

Kısa versiyonda, bir tekne biçiminde bir boyun ve kimono tarzında bir kol ile modeller iyi görünüyor.

Stiller ve modeller

dava

Sonbaharda, kılıf elbiseler genellikle balıkçı yakalarıyla veya hatta hafif bir şifon bluzlarla birleştirilir, bunun üzerine bir yay sıkı bir görünüm kazandırır.

Sonbahar bir elbise ile yüksek çizmeler arayın.

bereketli

Sonbaharda bile bir prenses gibi hissedebilirsiniz. Bu, görüntünün kolaylığını ve silüetin eğlenceliliğini koruyan yemyeşil elbiseler sağlar. Özel günler için böyle bir kıyafet bırakın.

Ücretsiz kesim

Serbest silüetler koleksiyonlarında sadece tembel tasarımcıları kullanmazlar.

Sonbahar kıyafetleri pratiklik ve çok yönlülükleriyle dikkat çekiyor ve şaşırtıcı bir şekilde herhangi bir stile sığabiliyor.

Elbise tunik

İhtiyaç duyduğunuz yerde ücretsiz, tozluk veya sıkı taytlarla ideal - tüm bunlar tunik tarzında dikilmiş elbiseler için geçerli.

yensiz

Sonbaharın başlamasıyla birlikte yazlık stillerine veda etmek istemiyorum. Ve neden bir elbiseyi, ince askılı, bir beatlovka, tişört veya kalın bir bluz ile birleştirmeyin. Sıcak, güzel ve orijinal.

Özgünlük ister misiniz? Sonra bir ayakkabı için yüksek eldivenler alın, bu ayakkabılarla veya hatta yüksek botlarla iyi görünecek.

Kol ile

Bir kılıf ile giyinmek gerekli değildir sıcak ve sıkı olmalıdır. Modern tasarımcılar bu tarz kıyafetlerle oynamayı öğrenmiş ve onlara çok farklı bir tutum sergilemiştir.

akciğer

Sonbaharda, hafif kumaştan yapılmış sıkı bir elbise giymenizi sağlayan sık sık ılık günler vardır. Poplin, saten, pamuk veya saten olabilir.

Kolsuz modeller bile düşünülebilir. Donmaktan korkuyorsanız, omuzlarınızın üzerine bir tonluk bir ceket atın.

Kendinizi soğuk aralardan nötr renklerle sınırlamayın, sonbaharda bile pastel renklerde sonbahar ışık elbiseleri önemli görünecek.

sıcak

Değiştirilebilir sonbahar, gardırobunuza sıcak yünlü ve kaşmir elbiseler eklemek zorundadır. Modern tasarımcılar, kalabalığın içinde dondurulup fark edilmemenin zor olacağı çok sayıda orijinal kıyafet.

İnce, tüylü modellere dikkat edebilir.Sıkı sıkıya bağlı örgü modelleri, kalın viskonlu maksi elbiseler ve uzun kazakları gardıroptan çıkarmak gerekmez.

Kürk süslemeli

İstisnasız herkes kürklü kıyafetlerden hoşlanıyor. Cepler, yakalar veya kelepçeler olsun - her durumda, bu tür kıyafetler kral gibi görünür.

Boğaz ile

Özellikle soğuk havalarda kendinizi sıcaklıkla kuşatmak istediğinizde ilginç boyun tasarıma sahip elbiseler uygundur.

Özel pratiklik, balıkçı yaka türü tarafından örme yakalı yapılan uzun elbiseleri ön plana çıkarmaktadır. Ancak kısa seçenekler de dikkatlerden mahrum bırakılmamalıdır.

örme

Özellikle soğuk sonbahar günlerinde iğneli örgü elbiselerden tasarruf edin. Doğru silueti seçerseniz, kalın ipliklerle yoğun bir bağlanma, şekle gereksiz ve aşırı istenmeyen bir hacim kazandırmaz.

örgü

Soğuk bir sonbaharda vücudunuzu örme bir elbise giydirmekten daha iyi ne olabilir? Sıkı jarse koyu ve açık renklerde ortalama uzunlukla iyi görünür.

Tam için

Şeklinde olmayan, dolgun bayanlar gardırobundan atmalı ve kokulu bir elbise çantasına koymalı, lale şeklindeki etekli modelleri ve A-siluetli elbiseleri değiştirmelidir. Bu dört tip elbise kendileri tarafından kabul edilmeli ve yardımı ile sonbahar dolabınıza çeşitlilik getirmelidir.

Parlak elbiseleri ve hatta parlak modelleri atlamamalısınız.

Hamile kadınlar için

İlginç pozisyondaki kadınlar için sonbahar kıyafetleri bir kurtuluş, rahatlık veriyor, hareketleri engellemiyor ve doğal çekiciliği arttırıyor. İlk adım A-line ile elbise seçmektir. Sonbaharda serin bir elbise altında tozluk giyebilir.

Ve elbette, yüksek bel hamile bir kadının dolabında ana unsurdur. Kendinize mükemmel şekilde gerilmiş örme bir yapıya sahip örme bir elbise seçebilirsiniz ve bu sayede hamileliğin son dönemlerinde bile sahibine eşlik edebilir.

gündelik

Günlük kullanım için kullanılacak elbiseler seçerken, sadelik ve rahatlığa odaklanmanız gerekir.

Buradaki parlak renkler uygun olmayacak, aksan dikkatlice kullanılması gereken süslemeleri süslemeye yardımcı olacak ve orantı duygusunu unutma.

Basit aksesuarların yardımıyla her seferinde bir elbiseden farklı görüntüler oluşturabilirsiniz.

Ofis için

Bir iş kadını imajının oluşacağı sonbahar elbiseler, genellikle normal kısa kollu, düz veya hafif kesilmiş kesime sahiptir.

İnce kayış, klasik renkler ve son derece basit baskılar - bu sınırlı olmalıdır.

Bir ofis görünümü için kabul edilebilir kesim seçenekleri gömlek elbise, yamuk şekli, klasik A çizgisi ve sarma seçenekleridir. Malzemelerin içinde yün, pamuk ve triko daha çok dikkat çekmeyi hak ediyor.

gece

Sonbaharda, çarpıcı görünmenin önemli olduğu ciddi olaylar vardır. Bu sonbaharda parlak renkler ve koyu renk kombinasyonları seçmekten korkmayın.

Bu tür elbiselerin uzunluğu, yalnızca tercihlerine odaklanarak bağımsız olarak belirlenebilir. Kıyafetinizin uygunluğundan şüphe etmemelisiniz - temel şey size uygun olması ve rahatlık vermesidir.

Derin ve keskin bir yakalı sonbahar bel ve belinde geniş bir kemer, gür formlarda harika görünecek. Etek üzerindeki asimetrik çizgiler beklenmedik şekilde sıradan bir şekilde güzel görünür.

düğün

Sonbaharda düğün yılın herhangi bir saatinde olduğundan daha güzel görünüyor. Gelinin elbisesi, yaldızlı doğanın arka planına karşı özellikle avantajlı görünüyor.

Gelin için asıl şey donmak değil. Bunu yapmak için, hava için bir elbise seçin: uzun kollu, maksi veya midi uzunluğu.

baskı

Bu yıl geometrik baskılar en moda olma riskini taşıyor.

Gazete baskılarının destekçileri Emilio Pucci ve Acne Studios'un koleksiyonuna dikkat etmelidir.Popüler baskıların listesi aynı zamanda soyutlama, çiçek ve çiçek temalarını içerir.

renk

beyaz

Beyaz sonbahar elbisesi, zevk almak, baştan çıkarmak ve her yoldan geçenleri ters çevirmek için doğdu.

siyah

Elbise hemen dişi hayallerde Coco Chanel imgesini çiziyor. Havaya, duruma ve havaya rağmen her zaman şık olmayı bir kural haline getirin. Ve sonbaharda bu siyah elbise ile size yardımcı olacaktır.

kırmızı

Vampir rengini, buraya bordoyu ve asil şarabın rengini ekleyelim - parlak görüntüler giymeyi tercih eden ve etraftaki dünyanın dikkatini çeken genç bayanlar için sonbahar seçimini yapıyoruz.

mavi

Mavi elbise sonbaharın renkleri çok sıradışı görünüyor. Gerçi, ne zaman deney yapmalı, altın mevsimde değilse. Mükemmel renklerinizi bulana kadar mavinin tüm tonlarını deneyin.

Ne giymeli

Sonbahar görünümü uygun ayakkabılar gerektirir (botlar, sıkı bağlanmış, düzenli yarı botlar veya yüksek botlar). Sonbahar elbisesi altında, yazlık stil için yaratılmış olsa bile, bu ayakkabı ve başka hiçbiri uygun değildir.

Farklı görünen en sıradışı unsurları unutma: Bask, üç boyutlu elemanlar, eşarplar, kayışlar ve tasmalar. Onların yardımı ile bir elbise tamamen farklı görünebilir.

Sonbahar deney, duygusal sarsıntı, yeni renkler ve stiller gerektirir. Bütün bunlar sonbahar kıyafetlerinde gizli.

Yorum yaz
Referans amaçlı sağlanan bilgiler. Kendi kendine ilaç verme. Sağlık için her zaman bir uzmana danışın.

moda

güzellik

ilişkiler