vatan hainliği

Bir karının hile yaptığını nasıl öğrenebilirim?

Bir karının hile yaptığını nasıl öğrenebilirim?

tartışmaya katıl

 
İçerik
 1. Şüphe Nedenleri
 2. İhanetin başlıca belirtileri
 3. Nasıl kontrol edilir?
 4. Psikolog ipuçları

Yanlış karı kocanın baş ağrısıdır. Bütün aile ihanetinden acı çekiyor. Bu durumda boşanma kaçınılmazdır. Hangi adam sadakatsizliklere katlanır? Ve eğer güçlü seks temsilcisi kız arkadaşının doğru olup olmadığından emin değil mi? Eşinizin sizi aldattığını nasıl belirleyebilirim? Bunun için bazı teknikler var.

Şüphe Nedenleri

Koca, karısının onu aldattığını düşünmeye başlar ve bunun belirli nedenleri vardır. İlk durumda, adam patolojik kıskanç bir adamdır. Eşine "düz bir zeminde" ihanet etti. Anlaşılan aşıklar her köşesinde kadını bekliyor. Bu özellik hakkında hiçbir şey yapılamaz, çünkü bu özellik, bir kişinin olgunlaştığı süre boyunca ortaya konan güçlü cinsiyetten bazı temsilcilerinin davranışlarının psikolojisidir.

İkinci durumda, şüphe nedenleri de hiçbir yerde ortaya çıkmaz. Bu, eşlerin çok uzun bir süredir evli kalması ve çok saygın bir yaşı olması durumunda gerçekleşir. Yaşlı eş, karısının sürekli sadakatsizlikten şüpheleniyor. Bu saçma bir hikaye gibi görünüyor. Fakat burada komik olan hiçbir şey yok. Sadece bir karı koca hayatları boyunca birlikte yaşadı ve şimdi her biri “müreffeh dünyasını” kaybetmekten korkuyor.

Yıllar geçtikçe insanlar birbirlerine alışır ve bir olurlar. Bu nedenle, birinin bırakabileceğinden korkuyorlar. Ve onunla birlikte, yaşlılıkta çok gerekli olan barış da ortadan kalkacak. Daha güçlü cinsiyet temsilcileri daha tahrik edicidir ve bu nedenle karısının hayali ihanetine karışmaya ve kendilerini icat etmeye başlarlar. Buradan spekülasyon ve fantaziyle başarıyla birleştirilen çeşitli saplantılı durumlar.

Üçüncü durumda, kocanın güvensizliği çok gerçek bir temele sahiptir ve anlaşılabilir. Bu karısı davranmaya başladığında olur oldukça yeterli değil. Davranış dramatik bir şekilde değişir ve ailesi onu tanımaz. Kadının yeni bir sevgiyle tanışması mümkündür ve ailenin sorunlarından tamamen farklı sorunlardan endişe duymaktadır.

Bu durumda, eşin evliliğin dağılmasını önlemek için eşiyle neler olup bittiği hakkındaki gerçeği bilmesi gerekir, çünkü boşanma her zaman bu durumdan mükemmel bir şekilde çıkmaz. Çocukların yetiştirildiği bir ailede, ebeveynlerin bir çözüm ya da diğerini seçmede dikkatli olması gerekir.

Bu nedenle, önce sorunun nedenini tanımlamanız ve sonra birlikte çözmeniz gerekir. Bunu, ilişkide biriken zorlukları gidermekten daha çabuk ve zamanında yapmak daha iyidir. Aslında, bir aile üyesini güvensizliğe iten birçok önkoşul vardır. Onları daha ayrıntılı olarak düşünün.

 • Bir erkeğin sık sık kadınını değiştirmesi durumunda, şüpheli olur. Etrafındaki herkesin kendisiyle aynı şekilde davrandığı görülüyor: Her fırsatta ruhlarını değiştiriyorlar. Burada önce kendini anlamalısın, ama sonra başkalarını günah işlemelisin.
 • Karının sadakatsizlik şüphesini doğurabilecek başka bir durum. Eşi dikkatlice görünüşlerini izler ve kadın güzelliğinin ölçütüdür. Kıskanç olmamak nasıl? Bu durumda, sadece imkansızdır.
 • Yukarıda bahsedilen nedenden uzak olmayan bir durumda, böyle bir durum kocanın devasa kompleksleri olduğunda da oldu. Her zaman karısının önünde aşağılık hisseder ve bu yüzden durumu rahatsız edici hale gelir. Hem o hem de karısı bundan acı çekiyor.
 • Aynı zamanda, kadının kendisi, kocasının sürekli ihanetinden şüphelendiği için suçlanıyor demektir.Daha önce, bir eşin daha güçlü seks temsilcileriyle flört etmek için sevgilisini bulduğu durumlar vardı. Şimdi ona, karısının, daha önce olduğu gibi, tüm erkeklerle rahatça davranmaya devam ettiği anlaşılıyor ve bu onun tahminlerini daha da güçlü kılıyor.
 • Eşin bekar kız arkadaşları eşinin güvenini azaltabilir. Eğer yakın bir arkadaş sıkça eş değiştirirse, koca istemeden kadının da aynı şekilde davranabileceğini düşünmeye başlar. Evlilik bağları ihanet edebilecekleri durduramaz.
 • Özgürleşmiş evli kadınlar hemen hemen her zaman ikinci yarısından itibaren çeşitli varsayımlar bölgesindedir. Gerçek şu ki, farklı insanlarla iletişim kurmak zorunda kalıyorlar, aralarında iş ortakları var. Ortak ortak çalışma arkadaşları sıkça şüpheli görünebilir. Bu anlaşmazlıktan gidecektir.
 • Eşi düzenli olarak iş gezilerindeyken sık sık ayrılmak bazı şüpheler doğurabilir. Evlilik yatağında eşinin yokluğunda, karının ne ile ve neyle uğraştığı yetmiyor mu? İkinci yarının kendisi için doğru olduğuna ikna olana kadar kıskanç adam, karısının onu aldattığını bilmeden spekülasyon yapacak.
 • Yaştaki en büyük fark, önyargının gelişimi için verimli bir zemindir. Genç bir bayanla evlenen yetişkin bir adam her zaman biraz aşağılık hissedecektir. Fizyolojik verilerin tutarsızlığında yatıyor. Solmuş organizma ve genç organizma birbirinden önemli ölçüde farklıdır.

Yetişkin bir eş, samimi kürenin onun suçundan acı çektiğini hissedecektir. Bu şaşırtıcı değil. Bu doğal bir süreçtir ve bu nedenle bir partner seçerken geçen yılları hatırlamanız gerekir.

Yukarıda belirtilenlerden sonra, nedenlerin çok olabileceğini ve erkeklerin paniğe düşmemesi gerektiğini eklemek gerekir. Her iki üyesinin de davranışı, aile ilişkilerinin sağlıklı iklimine bağlıdır. Düşüncelerinizi ve varsayımlarınızı daima olumlu yönde ayarlamaya çalışmalısınız. Durumu bırakmaya ve ihanete uğrayabileceğinizi düşünmeyi bırakmaya değer. Ve ısrar etmeye devam ederseniz ve ruh eşiniz hakkındaki gerçeği bilmek istiyorsanız, aşağıdaki bilgileri okuyun.

İhanetin başlıca belirtileri

Bunun için iyi sebepleri yoksa kadınların genellikle ihanete gitmemesi için bir rezervasyon yapılması gerekmektedir. Ve bu gerçek ilk etapta ele alınmalıdır. Nymphomaniac kadınları ve kolay erdem kadınları burada sayılmaz. Bu durumda nezih evli bayanlar hakkında konuşacağız.

İyi bir eş aldatmaya giderse, bunun sebepleri olduğu anlamına gelir. Suçlamadan önce ailenizdeki davranışınızı ve ilişkilerinizi analiz edin. Belki kötülüğün kökü kendinde yatmaktadır?

Her durumda, karının sadakatsizliğindeki durumun “şans eseri” olmasına ve “gök gürültüsü patlak verene” kadar beklemesine gerek yoktur. Ancak harekete geçmek için önce zina gerçeğini tanımlamanız ve sonra nedenlerini ve sonuçlarını ortadan kaldırmanız gerekir. Peki, bir şeylerin yanlış ve şüpheli ihanet olduğunu düşündün mü? Karısının seni değiştirdiği davranışını nasıl tanıyabilirim? Bunun için aşağıdaki bilgileri okumaya değer.

 • Eşin "insanlarda" her çıkıştan önce dikkatlice daha güzel başladığını görüyorsanız, uyanık olmalısınız. Doğru olarak, bu temelde karınızın sadakatsiz olduğunu söyleyerek işe yaramayacak, çünkü kadınlar öngörülemeyen insanlar. Belki tam tersine, sizi kıskanıyor ve görünümdeki bir değişiklikle daha fazla arzu edileceğine karar verdi. Bu nedenle, panik yapmanıza gerek yok, ancak uyanık olmanız gerekiyor.
 • Daha belirgin işaretler - bu, karının sizinle olan farklı iletişimi keskin biçimde sınırladığı zamandır. Artık çalışmalarında neler olup bittiğini, bir takımda nasıl hissettiğini anlatmıyor. Sevdiklerinizi birleştiren bu görünmez bağlantı sizler arasında kayboldu ve siz onu iyi hissediyorsunuz.
 • Ayrıca eşin sadakatsizliğini de belirleyerek görüş olabilir.Önde gelen soruları sormaya başladığınızda, doğrudan gözünüze bakmayacak, ancak onları suçlu bir çocuk gibi gizleyecektir.
 • Eşinizden işten sonra geciktiğinde nasıl davrandığına daha yakından bakın. Bariz işaretler orada olacak. Bir kadın huzursuz olacak, çiğneyecek ve sorulardan uzaklaşmaya çalışacaktır.
 • Ailenizde meydana gelen her şeye kayıtsızlık, ihanetin bir başka işaretidir. Kadın uzun zamandır seçimini yapmıştı ve seninle bağlantılı her şey artık onunla ilgilenmiyor.
 • Sık görülen ruh hali değişimleri, sevgilinizin vicdan azabı duyduğunu ve belki de hızlı ayrılmanızın planını düşündüğünü gösteriyor. Eşinizin ciddi davranışları ve şaşkın bakışları sizi sorun hakkında düşünmeye teşvik ediyor.
 • Kadının güzel iç çamaşırlarıyla ilgilendi mi? Öyleyse gösterecek biri var. Buna dikkat ettiğinizden emin olun.
 • Karısının gözleri parıldıyor ve “düzgün” bir yerde mutlu görünüyor. Tabii ki, bu henüz hiçbir şeyden bahsetmiyor, ama şüpheli şüphelere neden oluyor.

Alarmı çalmanız gerektiğinde daha belirgin davranışsal belirtileri düşünün. Yanlış olan ikinci yarı sevgilisi ile buluşmaya başlar başlamaz, o zaman istemeden eşi ile mevcut seçiciyi karşılaştırır. Elbette, bir şekerleme dönemi varken, sevgili öncelikli bir konumda olacaktır. Yeni favori kadında, görünümünün tüm ayrıntılarına hayran kalacaksınız: kolonyadan figüre ve giysilerden.

Aynı zamanda, uzun yorgun kocasıyla, yani sizinle olan her şey onu kızdırmaya başlar. Eşiniz size sebepsiz ve sebepsiz olarak yorum yapacaktır. Tüm kusurları tanımla. Bu ne anlama geliyor? Bu da onu kızdırdığın anlamına geliyor. Doğru, hala dikkatlice saklamaya çalışıyor, mükemmel bir yaşam tarzı getirdiği ve size sipariş vermeyi öğrettiği gerçeğini saklıyor.

Artık modern toplumun üyelerinin her birinin kendi kişisel telefonu var. Gadget'lar hayatımıza sıkı sıkıya girdiler ve şimdi kişisel alanın bir yansıması. Etrafımızda olan her şey istemeden telefona yansır.

Ve eğer bir kadın cihazdakileri gizlemeye ve dahası da gizlemeye başlarsa, o zaman gizli bilgi onun hafızasındadır. Yanlış kız arkadaşın orada senden sır saklar. Bu aynı zamanda inkar edilemez bir ihanet işaretidir.

Olur ve tersi: eş, tüm aile üyelerine daha dikkatli davranır, kocasına hediyeler alır. Sebepsiz veya sebepsiz flört. Dikkatli ve özenli vurguladı. Ek olarak, eş mutfak yemeklerine katılmaya başlar: lezzetli bir şekilde yemek pişirmek ve tüm yemekleri ziyafet masasında servis edecekmiş gibi dekore etmek. Ve en önemlisi: Bunu daha önce hiç yapmamıştı. Bu, karının önünüzde değişiklik yapmaya çalıştığını gösteriyor.

Ayrıca, kadın kendini ve tüm haneleri talep ediyor. Bu, zayıf cinsiyet temsilcisinin çok gerekli hissettiği ve birileri tarafından sevildiği gerçeğinin arka planında gerçekleşir. Ve yakın insanlar - koca ve çocuklar - sanıldığı gibi takdir edilmediği gerçeğinden biraz rahatsız olurlar.

Aynı nedenden ötürü, zayıf cinsiyetin temsilcisi kendine güvenir hale gelir. Cesur düşünceleri ifade eder ve herkesi küçük düşürmek ve kızdırmaktan korkmaz. Ergenlikte olduğu gibi üstünlüğünü gösterir.

Ve eğer hayat arkadaşınızın arkasındaki böyle davranışsal eğilimleri hiç farketmediyseniz, o zaman bu gerçeklere dikkat etmelisiniz.

Fizyolojik işaretler, karınızın sevilen bir gerçeği hakkında da çok şey söyleyebilir. Gerçek şu ki, güçlü arzu anında bir kadın hormonal seviyesini biraz değiştirir, bu yüzden karakteristik özellikleri değişir ve kışkırtıcı hale gelir. Gözlerindeki mütevazı kadın, kaba bir insana dönüşüyor. Yüksek sesle ifadeleri ve özel hareketlerle dikkat çekiyor.

Şu anda ona bu kadar ilham veren hiç kimsenin olmaması önemli değil.Her zaman zayıf seksten sadece bir temsilci onunla bağlantılı hissediyor ve görünüşte hanım yüreğini izliyor gibi görünüyor. Bu nedenle, “bir tiyatro performansı” yaratır.

Bir fizyolojinin ihanetini belirlemek zordur, ancak bazı özellikler hangi yönde hareket edeceğini söyleyecektir. Örneğin, yakın zamanda başka bir erkekle bir bağlantısı olup olmadığının belirlenmesi mümkündür, eşin vücudunda ilerleyen kırmızımsı yamalar.

Basitçe söylemek gerekirse, dikkatli muayenede farkedilecek olan kıllardan kaynaklanan tahriş görülür. Bununla ilgili sorular sorun ve tanımanız zor olmayan kadın yalanlarını duyacaksınız.

Ve bir başka açık işaret seks hayatınızdır. Bu konuda güçlü bir soğutma olduğunu fark ettiyseniz, o zaman eşinizin sadakat sorunu hakkında derinden düşünmelisiniz. Yan tarafta fırtınalı ve canlı bir yaşam var ve ailesinin varlığı için ne gücü ne de zamanı kaldı. Yakında seninle yakınlıktan tamamen vazgeçmesi ve bunun için sadece seni suçlaması olası.

Yine de şunu eklemek gerekir: eğer bir kadın zeki ve yaratıcıysa, ihanetinden bahseden bariz işaretler asla vermeyecektir. Herhangi bir şey farketmezseniz, hiçbir şey farketmemeniz ve özel olarak davranıştaki şüpheli işaretleri aramanız gerekmez. Siz mutlusunuz - ve bu önemli, fakat karısı sizi terk etmeye karar verirse, yine de yapacak.

Nasıl kontrol edilir?

Erkeklerden biri karısının sadakatsizliğinin boşanma nedeni olmadığına karar veriyor. Bu onun hakkıdır ve mahkum edilmemelidir. Bu durumda, karısının sevgilisiyle görüşmeyi bir kere ve herkes için durdurabilmek gerekir. Bu amaçla, kendisiyle konuşma, çeşitli aile sorunlarını ortaya çıkarma vb. Teknikler uygundur. Sadece hiçbir durumda kuvvet kullanmayın. Aksi takdirde, istediğini elde edemezsin, sadece kendine zarar verirsin. Şiddet, ailenin kaçınılmaz şekilde dağılmasına yol açacaktır.

Bazıları yanlış karısından uzaklaşmak ve boşanmak isteyecek - bu akıllıca bir karar. Evlilik ilk önce birbirlerine güvenmek için gerekli olduğu için. Ve eğer ortaklardan biri sahtekârlığını gösterdi ise, böyle bir ilişki sonlandırılmalıdır.

Ancak kesin kararlar almak için kesin olarak bilmeniz gerekenler: ihanet ya da değil. Yani, ihanetin belirtilerini tespit ettiyseniz, o zaman şimdi bir sonraki aşamaya geçmeniz gerekir: Yanlış eşi yakalamak için. Bunun için bazı ipuçlarına ihtiyacınız var.

 • Karınızın sizi değiştirdiğinden emin olmak için davranışını bir süre gözlemlemeye çalışın. Bu biraz zaman alacaktır - sadece bir hafta, en küçük detayların bile görülmemesi için son derece dikkatli olmalısınız. Bu, şüphelerinizin doğruluğunu bir kez daha doğrulamak için yapılmalıdır.
 • Sessizce eşin telefonunu alın. Aldatma eylemini onaylayabilecek bilgiler kesinlikle olacaktır. En küçük ipucu daha fazla doğrulamaya yol açacaktır.
 • Eğer karısı sayfasını bir şifreyle sosyal ağlarda “kapattıysa”, bu tekrar saklayacak bir şeyi olduğunu gösterir. Hesabınızı kırmak için modern teknolojiyi kullanmayı deneyin.

Eşin ihanet ettiğini kanıtlayacak yazışmalar olabilir. Ancak, bunun tersi de olabilir, şüphelerinizin boşuna olduğundan emin olun. Bu nedenle, para kaybetmeyin ve birinci sınıf bir uzman tutmayın.

  • Eşinizin hile yaptığından emin olun, özel olarak sakin bir konuşma ile yapabilirsiniz. Karınızın sadakati hakkında doğrudan sorular sorun. Hiç kimse gibi, karakterinin en ince özelliklerini biliyorsunuz ve bu nedenle eşinizin size yalan söyleyip söylemediğini hemen anlıyorsunuz.
  • Eşinin katılığını tanırsan, basit gözetleme kullanabilirsin. Kendiniz yapabilir veya bir uzmanı işe alabilirsiniz. Size fotoğraf şeklinde kanıtlar sunacak ve ayrıntılı olarak doğru bir rapor verecektir.
  • Bir iş seyahatindeyken karınızın sizi yatağında evde aldattığına dair şüpheleriniz var mı? Ardından gizli bir kamerayı bazı gizli köşelere yerleştirin. Elektronik medyadan kayıtları görür görmez, her şey sizin için hemen anlaşılacaktır. Ayrıca, mahkemede ihanet kanıtı sağlamanız gerekirse, bu tür kanıtlar gerekebilir.
  • Karısı - çok meşgul bir adam ve iş ortakları ile iletişim kurmak için kullanılır? Onlardan birinin karısının sevgilisi olduğunu mu düşünüyorsun? Sonra bir uzman yardımı ile kadının iş yazışmasını ortaya çıkarın. Orada aradığınızı bulacaksınız. Korkular boşuna olsaydı, hiçbir şey kaybetmezsiniz, ancak yalnızca iç huzuru bulacaksınız.
  • DNA testi ayrıca karınızla ilgili gerçeği bilmenize yardımcı olacaktır. Doğru, bu çok pahalı bir olay, ancak eşinizin suçunu kanıtlamak için istekli iseniz, o zaman harekete geçin. Bunu yapmak için, deneyimli personelin biyomalzemeyi toplamak için nasıl ve ne yapmanız gerektiğini size söyleyeceği laboratuara başvurmanız gerekir.
  • Komşular ve tanıdıklar size eşinizin bilinmeyen bir adamla ne gördüğünü de söyleyebilir. Ancak burada, insanların aile sırları söz konusu olduğunda özellikle iletişime geçmedikleri gerçeğini dikkate almak gerekir. Bu durumda dikkatlice ilerleyin. Muhatap derhal tartışmanızın konusunu açmayın ve akıllıca davranın. Tarafsız bir konuyla sohbet etmeye başlamanız ve ardından sessizce sorularınıza cevap vermeniz yeterli olacaktır. Onlara rahat ve baskı olmadan sorun. Arkadaşınızın size doğrudan bir şey söylememesi mümkündür, ancak uzun bir süredir "onunla" tuttuğu bilgisine kesinlikle işaret edecektir.

  Bunu hissediyorsanız, yeni bilgileri "itmeye" devam etmemelisiniz. Hiçbir şey elde edemezsin, ama adam kendini tamamen kapatacak. Zaten “ize saldırdıysanız”, daha açık olacak birini bulmaya çalışın ve size ayrıntıları anlatın.

  • Karınıza ortak bir dinlenme önerin. Düzenli bir eşi varsa, aramanız ilgini çekmeyecektir. Daha sonraki tahriş ve hoşnutsuzluk, eşinizin açıkça ortak mesleğinize meraklı olmadığını söyleyecektir. Ve sevgilisinden ayrılmak onun için kabul edilemez bir sınavdır.
  • Ve bir daha önemli an. Ailenizde küçük çocuklar varsa, o zaman “bebek konuşması” ile karınızın ihanetini açığa çıkarabilirsiniz. Kadın, çocuğun yetişkin ilişkilerinde hiçbir şey anlamadığından emin. Bu nedenle, ortak çocuğunuzun bulunacağı toplantılar için seçeneklere izin verebilir. Örneğin, bu gibi durumlarda, yeni bir partner çocuğunu anaokulundan aldıktan sonra sadakatsiz karınızı eve getirdiğinde. Araba kabinde yolculuk sırasında genç bir çocuktur. Her şeyi bilmekle ilgileniyor ve olanları dışarıdan gözlemliyor.

  Bir yabancı ile yolculuk hafızada saklanır ve her an böyle bir cümle biçiminde parçalanabilir: “Ve bugün annemle birlikte başka birisinin amcasının bulunduğu bir arabada seyahat ettik”. Bu kelimelerden sonra, oğlunuzla veya kızınızla konuşmak için bir oyun formu deneyin. Belki onların sözleriyle, bazı sorularınıza ışık tutabilecek bilgiler bulacaksınız.

  Psikolog ipuçları

  Zina gerçeği kanıtlandığında, adam bir sersemlemenin içine düşer veya ağır bir şekilde depresyona girer. Bunun nedeni, erkeklerin psikolojisinin, kadınların psikolojisinden önemli ölçüde farklılaşmasıdır.

  • Koca, karısının sadakatsizliğini kişisel ve güçlü bir hakaret olarak algılar. Tüm bunlar, güçlü cinsiyet temsilcilerinin belirgin bir avcı içgüdüsüne sahip olması nedeniyle ona olur. Avını kaybettikten sonra, kıskanç adam sinirlenir, çünkü daha güçlü bir rakip en pahalısı seçebilirdi.
  • Kaybın acısını hissediyor. Sevgili ve sevdiği şey ezildi ve kirletildi. Bu tür deneyimlerden kandırılan bir koca bir aşağılık kompleksi hissediyor. Ve erkekler için çok güçlü bir güç testidir.
  • Güçlü cinsiyet temsilcisi, ruhunda iki güçlü duygunun kendi aralarında savaşmaya başlaması nedeniyle her zaman somut bir karar veremez: ihanete uğrayan kadına karşı nefret ve sevgi.

  Tabii ki, böyle durumlarda, bir psikoloğa dönüşmek durumdan çıkmanın en doğru yoludur. Ama ne yabancı ne de bir yabancıdan yardım isteme gücü yokken ne yapmalı? Cevap açık: Aşağıdaki ipuçlarını okuyun.

  Daha sonraki eylemlerinizi belirlemek ve belirlemek için önce şu soruyu yanıtlamanız gerekir: ihanetinden sonra ruh eşinizi boşanmaya hazır mısınız?

  Boşanmak istiyorsan hemen yap. Zaman çekmeye başlayın - daha fazla acı çekeceksiniz. Bu problem sizi ruh halinize sokacak ve oradan çıkmak zor olacak.

  Ailede kalmaya ve karınızı affetmeye karar verirseniz, aşağıdaki şemaya göre kendi kendini rehabilitasyon kursunu tamamlamanız gerektiği anlamına gelir.

  • Karının seni neyin değiştirdiğini düşünmeyi bırak. Bu bilgiyi bilinçten paylaş. Yarımda hiçbir şey yapamazsın. İlişkiyi sürdürmeye karar verdi - sonra yap.
  • Sen bir insansın ve affetmeyle ilgili bir karar vermişsen, affet. Bunu içtenlikle yapmanız ve bilincinizin en gizli köşesinde bile kin bırakmamanız gerekir.
  • Arkadaşlarınızın ve ortak tanıdıklarınızın ne söyleyeceğini düşünmemelisiniz. İnan bana, onlar, büyük ölçüde, acınızı umursamıyorlar. Bazıları, zina ile durumu tartışırken, sadece eğlenin. Ailenizin böyle zorluklar yaşamasını seviyorlar. Bazı insanlar başkalarının başarısızlıklarını öğrendiklerinde gerçekten mutlular. Bu yüzden kötü gizlenmiş yargılayıcı bakışlara ve alay hareketlerine dikkat etmemeye çalışın. Olumsuzluktan ve saldırıdan kaçının. Hayatta ölümden daha kötü bir şey yoktur ve dedikodu er ya da geç sona erer. Hayatınızdan bu tür “iyi dileklileri” geçin, sorunun artık sizi rahatsız etmeyeceğini göreceksiniz.
  • Çocukları bu çatışma durumuna dahil etmeyin. Siz ve eşiniz barış yapar ve yeni nesil yaşamlarının geri kalanında travma geçirebilir ve size kızabilir.

  Aile ilişkilerini geliştirmek için, sadece karınızı affetmeniz yeterli değildir. Eşinizin suçlu olduğu ve acı çektiği gerçeğini dikkate almak gerekir. Bu nedenle gergin ve skandallara yol açan hatalar yapabilir. Her zaman bir erkek olduğunu ve daha bilinçli davranması gerektiğini hatırla. İyileşme döneminde ailedeki durumu etkisiz hale getirmek için bu ipuçlarını kullanabilirsiniz.

  • Hile yapan eşin hatıralarını canlandırmak havayı önemli ölçüde bozar. Durumu iyileştirmek için balık tutmaya gidin. Orada dikkatiniz dağılacak ve düşünceler toplayacaksınız. Kamp yapmak, iradenin tüm gücünü bir yumruk haline getirmeye yardımcı olacak ve bir güç dalgası hissedeceksiniz.
  • Spor yap. Sizi olumsuz düşünce ve duygulardan uzaklaştıracak, aynı zamanda özgüveninizi arttıracaktır.
  • Arkanızdaki arkadaşlarınızla ve eski sınıf arkadaşlarınızdan zayıf olduğunuza dair suçlamalar duyarsanız, bunun tersini ispatlayın. Her zaman ve her yerde karınızla gidin, elini dikkatli bir şekilde alın. Dedikodu azaltıyor ve öfkeyle kıskanç boğuluyor.
  • Yakın akrabalarınızla tatil toplantıları düzenleyin. Seni daima ahlaki olarak destekleyecekler ve mahkum etmeyecekler.
  • Doğa gezileri aile atmosferini önemli ölçüde arttırmaktadır. Birlikte yürüyüşe çıkın. Tüm akrabaların çanta, ekipman ve provizyon toplanmasına katılmasına izin verin. Ortak aktiviteler insanları birleştirir.
  • Dairede tamirat yapın. Bu çalışma size çok zaman kazandıracak ve tamamen olumsuzdan uzaklaşacaktır. Bu nedenle, üzücü düşüncelere kalmayacaksınız.
  • Eşinizi biraz istif yapmaya davet edin. Gerekli toplamı topladıktan sonra, gerekli bir şeyi satın almak için harcarsınız. Bu arada, paradan tasarruf edersiniz, ortak bir nedenle meşgul olacaksınız ve bu, ilişkinizin iyileşmeye başlayacağı anlamına gelir.

  Aklı başında herhangi biri onun için onun sorunlarını çözemeyeceğinin farkında olmalıdır. Bir psikolog bile size nasıl devam edeceğiniz konusunda bir ipucu verebilir.Gelecekte, “ben” inizin size söyleyeceği yolu izlemelisiniz.

  Yorum yaz
  Referans amaçlı sağlanan bilgiler. Kendi kendine ilaç verme. Sağlık için her zaman bir uzmana danışın.

  moda

  güzellik

  ilişkiler