vatan hainliği

Vatana ihanet: nedir ve nasıl tanınır?

Vatana ihanet: nedir ve nasıl tanınır?

tartışmaya katıl

 
İçerik
 1. Bu nedir?
 2. nedenleri
 3. Belirtileri
 4. Bu nasıl tedavi edilir?
 5. Nasıl hayatta kalınır?
 6. Affetmek mümkün mü?
 7. Önlemek mümkün mü?
 8. Psikolog ipuçları

İnsanlar arasındaki ilişki çok çeşitlidir. Aşk ve nefret gibi hisler her zaman oradadır. Şüphe yok ki, aşktan nefrete kadar - bir adım. Bu iki duygu, ihanet olduğunda ilk etapta bir kişinin ruhundaki yerlerini değiştirebilir.

Bu nedir?

Hile ihanettir. Ve insan yaşamının tüm alanlarında mevcut olabilir. Özellikle de bu kavram cinsiyetler arasındaki ilişki söz konusu olduğunda ortaya çıkar.

İhanet, bir erkek ve bir kadın arasındaki tüm adil ilişki yasalarını ihlal eder. İhanet ile kısacık tutku arasındaki çizgi nerede, kimse cevap veremez. Tüm sonuçlar her insanın kendisi için yapar.

Örneğin, aşk daha yakın bir şeye dönüşen iki yakın insan arasında parçalanır - ruh eşi. Vatana ihanet, bir ortağı ikisini de mutsuz ediyor. Bunun nedeni, birisinin diğerine oldukça dürüst davranmamaya karar vermesidir.

Sonuç olarak, kolay ve özgürce yaşanamayacağı bir aldatmaca var. Yırtılmaya neden olan rahatsızlık hissi uyumu.

Farklı insanlar farklı şekilde değişir. Bazıları için hile, bir kereye mahsus bir karaktere sahipse hile sayılmaz. Buna rağmen, bu tezahür asla yaşam normuna dönüşmeyecek. İyi insanlardan hiçbiri onun ihanet edildiğini kabul etmeyecektir.

Bu arada, kadınlar ve erkekler bu faktör hakkında farklı görüşlere sahipler. İlki, erkeklerin ihanetinin aileleri için bir tehdit oluşturmadığına inanıyor. Güçlü cinsiyetten bazı temsilciler, kıskanç bağlantılarını, sigara içmek ve içmek gibi olumsuz alışkanlıklarla ciddi şekilde eşitler. Sigara içmeyenler ve sigara içmeyenler, bunun tek dezavantajı olduğunu söyleyerek kendilerini haklı çıkarmaktadır.

Bir kadına karşı böyle bir tüketici tutumu hiçbir şey tarafından haklı gösterilemez. Eğer karısı kocasının bu şekilde davranmasına izin veriyorsa, bu onun kişisel hakkıdır. Ancak bu davranış, tüm insan varlığının kanunları ile çelişmektedir.

Kadınlar, inançlarını aldatmaz, erkeklerden daha az. Ancak burada rezervasyon yaptırmak gerekiyor. Yüzde biri intikam almaktan vazgeçip, kocasına istediğimiz şekilde davranmadığını ispatlamaya çalışıyor.

Doğrudan konuşmak, arkadaşı, zengin, kibar, yakışıklı, aile babası, içmiyor, sigara içmiyorsa, hiçbir iyi kadın ihanete gidemez. Bu nedenle, kadın aldatma nedenlerini bilmek istiyorsak, bu konuya daha derinlemesine yaklaşılmalıdır. Öyleyse neden kadınlar ve erkekler hala ihanete gitmek istiyorlar, hadi anlayalım.

nedenleri

Farklı olabilirler. Kaç insan, birçok sebep var. Ancak ihanete yol açan ön koşulları sınıflandırmak mümkündür. Onları puanla parçalamaya çalışalım.

 • Banal ile başlayalım. Kız aşk için evli değil. Bazı şartlar onu bu adıma atmaya zorladı. Bu kararı verdiği anda, ona her şeyin “katlandı - aşık olma” olduğu görünüyordu. Fakat hayır, insan ruhu ayık akla uymayan özelliklere sahiptir. Bir süre sonra hayallerindeki adamla tanıştı. Tabii ki, bu durumda, hiç kimse kendini ya da o kişiyi sevme ya da sevmeme emri veremez. Sonuç olarak, ihanet ve sonuç olarak - evliliğin imhası oldu.
 • Başka bir an. İlk başta aile ilişkilerinde her şey yolundaydı. Ancak zamanla çatışmalar başladı. Eşler birbirinden ayrılmaya başladı. Onlardan biri daha doğuştan biriyle tanıştı.Ona daha çekici geldi. Yakında evlilik yıkıldı.
 • Bazı eşler her zaman dikkat çekmiyor. Örneğin, bir kadın görünümünü kusursuz kılmaya çalışır. Bu çerçevede, aynı zamanda iyi bir hostes ve kendine yeten bir insan. Ve boştaki kocası tüm bu nitelikleri fark etmiyor, aksine, en ufak bir suç için onu azarlıyor.

Karısıyla olan sabır her an patlayabilir. Ve bu zamanda kesinlikle kırgın bir kadının tüm özelliklerini ve itibarını görecek birileri olacaktır. Bu durumda vatana ihanet kaçınılmazdır.

 • Eşler birlikte çok uzun yaşarlar. Çocuklar yetişkindir, ancak ortak çıkarları yoktur. Evdeki duygusal durum karı koca tamamen yabancı olduklarını göstermektedir. Bunun böyle olup olmadığını kontrol etmek için, bunlardan birine zina etme kararı verilir. Sonra, aslında, birbirlerini aile yükümlülüklerinden kurtarmanın zamanı geldiği ortaya çıktı. Ancak bu her zaman böyle değildir. Durum tersine dönüp farklı bir senaryoda ilerleyebilir. Vatana ihanet stres yaratacaktır, duygusal sarsıntı. Sonuç, eşlerin uzlaştırılması olacak ve yeni bir şekilde iyileşecekler.
 • Sosyal ağlar değişiklik sayısındaki artışa katkıda bulunur. Birçok insanın kendi kişisel hesabı vardır. Bazıları eski tanıdıklar ve sınıf arkadaşlarıyla iletişim kurar. Bunların arasında eski sevgili olabilir. Ve unutulmuş duyguların aralarında tekrar alevlenmeyeceğine dair hiçbir garanti yoktur.

Genellikle böyle başlar. İlk önce, birinin hayata nasıl yerleştiğinden ve ardından sıcak hatıraların başlamasından bahseder. Bu durumda hile yapmadan önce, el ayarlanır.

 • Hayal etmesi zor ama aynı zamanda Bazıları sadece seks ister. Aileyi ve çocukları unutmaya hazır olanlar onun için. Bu tür hareketlerden sonra tövbe gelir, ancak akrabalar bunu öğrenirse, geri ödeme çok yüksek olacaktır. Eşler arasındaki ilişkiyi düzeltmek için çok çalışma gerekir.
 • Ve bir daha “önemsiz neden” alkol. Zehirlenme halinde, kişi yeterince düşünemez. Doğal olarak, normal bir insanın kendi içinde bastırdığı hisler üstlenir. Bilinç, nezaket gereksinimlerini karşılamadığında, böyle olumsuz belirtiler ortaya çıkar. Bunun için geri ödeme çok büyük olabilir. Bu nedenle, alkol aldıktan sonra kendileri üzerinde zayıf bir kontrol sahibi olanlar özellikle dikkatli olmalıdırlar.
 • Büyük yaş farkı Ayrıca ihanet ruh halini şekillendirmede önemli bir rol oynar. Bu hemen olmaz. Bir erkek ve bir kadın bir araya geldiğinde, biri diğerinden daha büyük olduğunda, ilk başta her şey mükemmel gider. Büyük partner sevgisini korur. Ama zaman geçiyor ve yaş, yaşamın tüm alanlarında etkilenmeye başlıyor. Her şeyden önce - bu cinsel bir çekiciliktir, o zaman görüş ve inançların çok yönlülüğü vardır. Eşlerin arasındaki önemli bir yaş farkı doğal olmadığı için, sonuçta kişiliklerin tam bir uyumsuzluğu ortaya çıkmaktadır.

Belirtileri

Zina tanımak kolay değil. Bazı sadakatsiz eşler, ilişkilerini deneyimli bir özel ajanın bile bölemeyeceği şekilde gizlerler. Orada her şey çok ciddi: şifreler, apartmanlar, katılımlar. Tipik olarak, bu tür bağlantılar uzun süre açıklanmamakta ve bazıları tamamen açığa çıkmaktadır.

Değişen her iki taraf da geniş bir insan çemberinin ilişkilerinin farkında olmasını istemiyorsa, ihaneti gizlemek için mümkün olan ve imkansız olan her şeyi yapacaklardır.

Hiçbir eş ya da koca, eğer her konuda dikkatli olacaksa, ruh eşine ihanet etmekten şüphelenmeyecektir. Evet, çok zor, ama bir şekilde sadakatsiz kocaları ve eşleri haklı gösteriyor.

Her şeye rağmen, böyle “gleny” aileyi kurtarmaya çalışır. Bu nedenle, ailede barış ve çocuklar için barış uğruna, evliliklerinin dışında hayatlarını tanıtmamaya gayret ederler. Elbette, bunun için onları övmek için hiçbir sebep yok, ama bu en azından durumdan çıkmanın bir yolu.

Zina net bir kanıt olduğunda başka bir şey. Ve işte dikkat etmeniz gerekenler.

 • İkinci yarı görünüşlerini büyük bir titizlikle izlemeye başladı. Ve bu hem erkekler hem de kadınlar için geçerlidir. Bu durumda dikkat etmeniz gerekenler: son zamanlarda kocanız (karınız) özellikle kişisel hijyen ile ilgileniyor, güçlü bir parfüm veya kolonya kokusu sevdiğinizden geliyor, her gün ideal bir saç modeli yapılıyor. Her şey aniden başladı, ancak bu daha önce gözlenmedi. Arkadaşınıza daha yakından bakın.
 • Flört etmek başka bir işarettir. Tanıdık bir şirkette olduğunuzda bir neden olmadan kendini gösterebilir. Arkadaşınız (ca) kışkırtıcı davranır, sürekli kendine dikkat çeker. Bu, eşinizin (ha) takma nesnesinin yakın olduğu anlamına gelmez. Bir insan romantik bir ilişki içindeyse, hormonal seviyelerdeki küçük bir artıştan dolayı böyle davranır veya heyecanla yakalanır.
 • Cinsel ilişkilerde soğukluk - Bu, eşinizin değiştiğine dair parlak bir işaret. Sadakatsiz eş (ler) ikili bir ömre sahiptir. Birinde, diğer yarınız sadık ve sevgi dolu bir kişi, diğerinde - tutkulu bir sevgili (ca). Bu tür insanlar yeterli deneyime sahiptir ve gereksiz olanlardan kolayca vazgeçerler.
 • Sinir davranışı ayrıca bir ortağın sizi aldattığını da gösterebilir. Sadece onu kızdırmaya başladın çünkü yeni bir hayranlık nesnesi vardı. Görünüşe göre onu sinirlendirmek için her şeyi kasıtlı olarak yapıyorsun.

Kalıcı negatif emisyonlar, sizin tarafınızdan saldırganlığı tetikleyebilir. Gelişmeler önceden tahmin edilebilir. İlişkiler azalır ve hatta tamamen sona erebilir.

 • Karınız veya kocanız şüpheli davranıyor. İş yerinde sık sık yaşanan gecikmeler, önde gelen sorular sorduğunuzda bakışları korkuttu. Her şey, sorunun üstesinden gelmeniz gerektiğini gösteriyor. Değişen birçok ortak telefonlarını gizlemeye başlar, böylece aramalarını ve özel mesajlarını takip edemezsiniz. Belki de şüphelerinizden çok uzaktasınız, ancak bu durumda kontrol etmenin zararı yok.

Bunlar, dikkat etmeniz gereken en belirgin işaretlerden sadece birkaçı. Karı veya karınızı gayet iyi tanıyorsanız, kendiniz yalnızca sevdiklerinize özgü davranış değişikliklerini görebileceksiniz.

Bu nasıl tedavi edilir?

Bu soru kesin bir cevap değil ve olmayacak. Tabii ki ihanette iyi olan hiçbir şey sevilen bir şey değildir. Ve eğer tek taraflı olarak yargılanırsa, o zaman sadece bir tavsiye verebilirsin - boşanmak.

Fakat hepimiz biliyoruz ki, yaşamımızda doğrudan ve koşulsuz olarak doğru eylemleri gerçekleştirmemize izin vermeyen farklı durumlar vardır.

Eğer bir koca veya karıma sıkı sıkıya bağlıysanız, deliliğe sevin ve boşanmak istemezseniz, bir psikoloğun tavsiyesini düşünmeli ve dinlemelisiniz.

Size yakın bir insan olmadan hayatı hayal bile edemediğinizde ihanet edebilirsiniz. Bu durumda, onu dürüst bir sohbete sokmamalı ve onu “temiz su” ya getirmeye çalışmamalısınız.

Yani sonsuza dek sevgini kaybetme riskini taşıyorsun. Belki o geri dönecek ve şu kelimeleri bırakacaktır: “Her şeyi bildiğinizden, size hiçbir şey açıklamaya ihtiyacım yok”. Bu tür bir olaydan korkuyorsanız, dikkatle devam edin.

Bu durumda skandalları ve öfkeleri karıştırmak, sadakat ve dürüstlük talep etmek gerekli değildir. Eş (ler) derhal "kapıyı çarpmadı" ise, o zaman başka bir skandaldan sonra ayrılmayacağının garantisi nerededir.

Eğer kocanızın (karınızın) acı çektiğini ve ne yapacağınızı bilmiyorsanız, ani hareketler yapmamak daha iyidir. Hiçbir şey bilmediğini farz et, hiçbir şey olmamış gibi davranmaya devam et. Hatta eşinize / eşlerinize olan dikkatinizi arttırmaya çalışın.

Sevecen sözler konuş, flört et ve görünüşünü izle. Bu davranış kesinlikle ikinci yarının hala aileden ayrılmaya cesaret edemediğine katkıda bulunacaktır.

Başka bir şey de, kardinal önlemlere ihtiyaç duyulmasıdır, böylece eş, hatayı kabul eder.

Öncelikle hile yapan bir koca (karısı) yakalamanız gerekir. Yanlış bir ortak, çok kötü bir iş yaptığını anlamalıdır. Aksi halde ihanet alışkanlık haline gelecektir. Kocanın (karısının) büyük bir ceza almasına gerek yoktur (la).

Sevdiğiniz birisiyle konuşabilir ve eylemlerinin ailenizin ününe zarar verdiğini açıklayabilirsiniz. Güvenli bir ilişkiniz varsa, belki de her şey yoluna girer.

Evlilik standardı her zaman eşlerin sadakati olmuştur. Bu nedenle, eşinizi sizinle ilgili doğru davranışa teşvik etmeniz gerekir. Bunun için düşüncelerinize ve isteklerinize güvenmeniz gerekir.

Sadece zina hesaplamak için yeterli olmadığını anlamalısınız. Bu gerçekleştikten sonra, bu gerçekle ne yapacağınızı ve nasıl ilerleyeceğinizi açıkça bilmek gerekir. Bunun basit bir cevabı var - bu size kalmış. Eğer affetmeye karar verirsen, affet ve asla pişman olma.

Eğer sevilen birinin ihanetini kabul edemeyeceğinizi anlarsanız, boşanma başvurusunda bulunmalısınız.

Nasıl hayatta kalınır?

İkinci yarının değiştiğini bilmek yeterli değildir. Bundan sonra, ihanetin acısından nasıl kurtulacağını anlamak gerekiyor. Böylece iç sesini takip et, seni asla aldatmayacak. Ve sorun üzerinde çalışmaya başlayın.

 • Neyi değiştirdiğin üzerinde durma. Sevdiğiniz birinin ihanetini öğrendiğiniz süre boyunca yaşadığınız tüm olumsuz anılarınızı ve deneyimlerinizi yok edin. İhanet gerçeğini kafandan çöz. Bu, eşinizin çok tövbeli olduğunu hissettiğinizde daha kolay olacaktır.
 • Kendinizi cesaretsizce ve yanlış bir şekilde hareket ettiğiniz gerçeğiyle suçlamayın. Kalbinin çağrısına gidiyorsun ve bu kesinlikle doğru. Davranışların için kimse seni suçlayamaz.
 • "İyi dilekliler" in size vermeye çalıştığı tavsiyeleri dinlemeyin. Her zaman yardım edemezler ve bazıları sadece acıtabilir. Unutmayın ki, yargılamak, ruhta bir sorun yaşamaktan daha kolay.
 • İntikam alma. Daha uzun ol. Kızma, çünkü öfke kötü bir danışman ve henüz hiç kimseye yardım etmedi. Olumsuzluktan dolayı sorunlarınız sadece kartopu gibi büyüyecek.
 • Kalbimde sevilen birine ihanet ettikten sonra çok kötü. Depresyondan kaçınmak için dikkat dağıtıcı ve olumlu şeylerle uğraşın. En iyi yardım sporu. Bir koşu bandında veya stadyumda, düşünen insanlarla tanışacaksınız.

Yeni tanıdıklar ve genel tutkular sizi saplantılı düşüncelerden uzaklaştırır.

Şimdi bu makaleyi okuyorsanız, ruhunuzun derinliklerinde ilişkinizin bozulmayacağını umduğunuzu anlamalısınız. İhaneti affetmeye ve eşinizle barış yapmaya karar verirseniz, birkaç adımı izleyin.

 • Ruh eşinize yakın olduğunuzda, ihanet için bir kez daha onu suçlamamaya çalışın. İnan bana, sevdiğin kişi seninkinden daha azını geçiyor ve tüm güçleriyle ilişki kurmaya çalışıyor.
 • Çok beraber yürüyün, ziyarete gidin ve uzlaşmanızı gösterin.
 • Ortak bir nedene katılın; örneğin, ihtiyacınız olan ve ikinizi de memnun edecek pahalı bir ürün almak için para biriktirmeye başlayın.
 • Çocukları çeşitli aile kutlamalarına ve eğlencelerine dahil ettiğinizden emin olun. Bundan evliliğin sadece güçlenecek.
 • Dairenizde ortak bir onarım başlatın ya da çardak şeklinde herhangi bir nesnenin kulübesinde inşaatı başlatın. Daha sonra, orada ortak toplantılar düzenleyeceksiniz.
 • Ayrı eğlence de gerçekliğe hızlı adaptasyona katkıda bulunabilir. Biriniz balığa gidelim, diğeri ise ev işlerini halleder. Akşama kadar, ana yemeğin kulak olacağı ortak bir akşam yemeği ile buluşacaksınız.

  Samimi bir ruh hali olacak zaman bütün hakaretleri unutabilirsin. Kimse senin problemlerini çözemez.

  Affetmek mümkün mü?

  Vaaz ihanetidir.İhanetin psikolojisi şudur: en yakın kişi tarafından ihanete uğrarsınız ve bu daha acı verici hale getirir.

  Kesinlikle affetme ihaneti yok. Hiçbir açıklama bu işlemi haklı gösteremez. Kendinize karşı böyle bir tutum tolere edilmemelidir. Dünya gözlerimizin önünde çökmekte ve görünüşe göre her şey, hayat asla aynı olmayacak.

  Ancak, kendinize “dur” demeye değer. Kendini topla! Hıçkırarak ağlamadan ruh için daha iyi hissetmezsin. Aksine, durumunuzu daha da kötüleştireceksiniz. Hiçbir şey ölümden daha kötü olamaz. Bağlanmayan her şey düzeltilebilir.

  Affetmek veya affetmemek - bu sadece arzunuza, karakterinize ve tavrınıza bağlı olacaktır. Buradaki ahlaki yön önemli değil. Belli koşullar altında, sevilen bir kişi sizden önce çok suçlu olmasına rağmen anlaşılabilir.

  Tabii ki, arkadaşınız (ca) bir kereden fazla sadakat yeminini kırdıysa, ilişkinin devam etmesini derinden düşünmelisiniz. Bu durumda kesin olarak yargılamak mümkün olmamakla birlikte. Özellikle, ilk defa her şeyin “frene basmasına” izin vermezseniz, yaşamınızdaki bu olaylara zaten adapte olmuşsunuz demektir.

  Birlikte yaşama şeklinizi değiştirmeye değiyor mu - sevdiklerinizi her zaman affedersiniz, o zaman bu kişi sizin için sevgilidir.

  Belki de sistematik ihanet gibi olumsuz bir tarafı "yenebilecek" başka nitelikleri vardır.

  Hiçbir durumda kendilerini bu davranış için mahkum etmeyin. Bunu kimsenin akrabalarından ya da arkadaşlarından yapma hakkı yoktur. Bu senin kaderin ve belirli bir durumda nasıl davranacağına sadece sen karar veriyorsun.

  Acı çekmekten sıkılmıyorsanız, ruhunuza fazla zarar vermeyecekleri anlamına gelir. Bu durumda, tek bir tavsiye var: alay ve kınama rağmen, mutluluğunuz için mücadele.

  Normal insanlar başkalarının hatalarına gülmezler. Birisi sizi mahkum etmeye çalışıyorsa, bu onun kişisel yaşamında kendisinin iyi olmadığı anlamına gelir. Kaybedenlerin görüşleri sizi ilgilendirmemelidir.

  Aynı zamanda bir insan bir kez hata yaptı ve hemen yakalandı. Dizlerinin önüne düşmek ve özür dilemek istiyor. Ancak, gururun, seçtiğin kişiye, bağışlamanı içtenlikle sorma fırsatını vermez. Bundan kendinize işkence edip diğer yarınıza işkence ediyorsunuz.

  Bu acı ne için? Mutlu bir insan olmanın basit bir kuralı var: gerçekten bir şeyler yapmak istiyorsanız, o zaman yapın. Aksi takdirde, daha sonra hayatınızın geri kalanında kaybedilen fırsattan dolayı pişman olacaksınız.

  Sonra ne olacağını kimse bilmiyor. Belki de suçtan "körsün" ve sevdiğinin nasıl acı çektiğini göremiyorsun. bu nedenle Sağduyulu olun - samimi arzularınıza ve dürtülerinize direnmeyin.

  Önlemek mümkün mü?

  Bu soru önceki vakalarla aynıdır, kesin bir cevap yoktur. Kendiliğinden ihanetler önceden ve elbette onları önlemek için tahmin edilemez. Bununla birlikte, sarhoş alkol fonuna karşı ihanet gerçekleştiyse, mücbir sebep sayılabilir.

  Karı ya da karının seni kesinlikle değiştireceğini düşünmene gerek yok. Düşüncelerimiz maddidir ve istemeden ailenizle ilgili sorun çağırabilirsiniz. Sadece yaşayın ve hiçbir şeyden korkmayın, endişe için kesin bir önkoşul yoksa, daha fazlasını yapmanız gerekir.

  Bununla birlikte, diğer durumlarda, ikinci yarının ihaneti, sürekli önleyici faaliyetler gerçekleştirerek önlenebilir.

  Başlangıç ​​olarak, doğru davranışın standardıysanız rakibiniz (ca) asla başarılı olamaz. Kusursuz görünümünüz yoldan geçenler yaparsa ve davranış her zaman doğruysa ve tüm insani niteliklere sahipseniz, rahatlayın.

  Sevilen biri tarafından aldatılma şansınız yarı yarıya azalır. Karınızı veya kocanızı baştan çıkarmak isteyenler, diğer yarısını değişmeye ikna etmeye çalışmadan önce birkaç kez düşünecekler.Çünkü rakip (ca) sizin değerli bir rakip olduğunuzu anlayacaktır (ca) ve fiyaskoya maruz kalmak istemeyecektir.

  Başka bir şey, son zamanlarda imajınıza bakmaya çalışmıyorsanız. Bu zaman ve para eksikliğinden dolayı olabilir. Fakat özellikle kadınlar bunu hatırlamalıdır. Gerçek bir bayan her zaman kendini güzelleştirmenin yollarını bulacaktır.

  Basit salatalık maskeleri, iddiasız saç bakımı ve pahalı değil, ancak şık kıyafetler benzersiz görünmenizi sağlayacaktır. Erkeklerin kendilerini belli bir formda tutmaları da tavsiye edilebilir. Geceleri fazla yemek yemeyin ve düzenli olarak spor yapmaya devam etmeyin (bu aynı zamanda kadınlar için de geçerlidir). Sarkık figür ve sarkan göbek henüz kimseyi çekici kılmadı.

  Etrafınızdaki insanları seviyorsanız ve daima olumlu bir şey yayıyorsanız, o zaman sizinle rekabet etmek zor olacaktır. Eşiniz, yanlarda flört etmeye başlamadan yüzlerce kez düşünecek.

  Psikolog ipuçları

  Çoğu baştan çıkarma çoğu zaman bir insanın spreylemeye başlamasına neden olur. Yaşamın tüm zevklerini tatmak istiyor. Hayata daha az istikrarlı bir bakış açısı olanlar için, hobiler ve ihanet arasındaki çizgiler bulanık.

  Yaşam teorisi pratikten her zaman önemli ölçüde farklıdır. Popüler bir bilgeliğin merak etmesi: "Başkalarının belası eller keşif" diyor. Peki ya onun? Bir gecede işe yaramayacak. Bunun üzerinde çalışmamız gerekecek.

  Unutmayın ki, aranızdaki ortaklardan birinin (eşlerin) ihanetinden sonra hiçbir şeyin aynı olmayacağını unutmayın. Tüm ilişkilerin yeniden kurulması ve bazılarının tamamen farklı bir yönde değişmesi gerekiyor.

  Evliliğinizi ve duygularınızı kurtarmaya karar verirseniz, huzur ve neşe yeniden evinize gelmeden önce çok fazla şey yapmanız gerekeceği gerçeğini ayarlamaya çalışın.

  Bunu yapmak için, bir psikolog tavsiyesine uyun.

  • Bir kez daha ortağını skandallar konusunda kışkırtma. İhaneti hatırlatmayın ve suçlamayın.
  • Sizi birleştirecek ve barış sağlayacak ortak işlere katılın.
  • Çocuklarınızla daha fazla iletişim kurun ve ailenizin tatilini birlikte geçirin.
  • İhanetle ilgili olan her şeyi unutmaya çalışın. Aşırı durumlarda, başka bir şehre taşınmaya çalışabilirsiniz. Kesinlikle hiç kimse yok ve hiçbir şey size olumsuz tecrübeyi hatırlatmayacak.

   Başka bir durumda, sizin için sevilen birinin ihaneti ölümcül bir fenomen haline geldiğinde, kendinize işkence yapmamalı ve “kırılmış bir bardağı yapıştırmaya” çalışmalısınız. İsteğe bağlı bir adım atın ve bir tanesinde baskın düştü, size ihanet eden kişiyle bağlantılı olan her şeyi kesti.

   Kesin ve geri alınamaz bir karar vermişseniz, ayrılma sırasında tereddüt etmemelisiniz.

   Bu, hepsini işaret etmeyi kolaylaştıracak. Tek bir basit kuralı anlamak gerekir: karar verme süresi ne kadar uzun olursa, o kadar fazla bir uyuşukluğa düşersiniz. Bu durum psikosomatik olayları gerektirecektir. Büyük duygusal aşırı yüklenmeden fiziksel olarak hastalanabilirsiniz. Bu nedenle, sinirlerinize özen gösterin ve kendinize ayrılma emrini verin.

   Evet, ilk başta zor olacak, ama zaman iyileşecek. Her şey geçer. Acıdan geriye hiçbir şey kalmayacak ve güçlü ilişkilerle sonuçlanacak yeni toplantılara, daha parlak olanlara hazır olacaksınız.

   Sadece bir "haç" koymaya çalışmayın. Artık size öyle geliyor ki artık kimseye inanamıyorsunuz. Unutmayın ki hayatta hala çok sayıda ilginç ve keşfedilmemiş. Şimdi size en yakın kimseyi görmek istemiyorsanız, birinin ruhu için bir hobi bulmaya çalışın. Sonuç olarak ruhunuzu iyileştirebileceksiniz ve bu olduğunda, kendinizle tanışmak istediğinizi hissedeceksiniz.

   Yorum yaz
   Referans amaçlı sağlanan bilgiler. Kendi kendine ilaç verme. Sağlık için her zaman bir uzmana danışın.

   moda

   güzellik

   ilişkiler