vatan hainliği

Bir kızın neyi değiştirdiğini nasıl anlayabilirim?

Bir kızın neyi değiştirdiğini nasıl anlayabilirim?

tartışmaya katıl

 
içerik
  1. İhanetin başlıca belirtileri
  2. Nasıl kontrol edilir?
  3. Bir mesafeden zina nasıl tanınır?
  4. Psikolog ipuçları

Bir ilişkinin ne kadar sürdüğüne bakılmaksızın, nasıl toplandıkları, evliliğe ulaşıp ulaşmadıklarına bakılmaksızın, er ya da geç her erkek, sevgilisinin kalbinin değişip değişmediğini düşünüyor. İlgili sorularla erkekler genellikle arkadaşlarına veya akrabalarına gitmez - konu çok hassastır. İnternetteki bilgilere yöneliyorlar ve burada gerçek sınav için bekliyorlar, çünkü ipuçlarının çoğu, kıskanç olmayan bir insanın bile, okumaların sonunda Othello'ya dönüştüğü şekilde yapılmıştır. Tüm tavsiyeler eşit değildir. Soruya farklı açılardan bakalım.

İhanetin başlıca belirtileri

Doğa, erkekler için daha kolay hale geldi - eğer bir kız değişirse, genellikle oldukça hızlı bir şekilde belirginleşir, çünkü kadınlar zinalarına karşı daha az bilinçlidir ve duygusallıklarına daha eğilimlidirler;

İşaretlerden bahsetmeden önce, kızın psikosuna bakalım. Psikologlar, zinaya yatkın olan birkaç kadın türünü ayırmaktadır.

  • Bıkkın bayanlar - büyük miktarda boş ve boş zamanları olan kızlar ve kadınlar. Aynı zamanda seçilen kişi çalışır, çalışır ve yakındaki her zaman harcayamazsa, sıkılmış genç bayan macera ve yeni duygular aramaya başlayabilir.
  • Kalıtsal hile. Sadakat kavramı neredeyse anaokulundan geliyor. Herhangi bir kız, bilinçli olarak, annesinin ortaklarıyla olan ilişkilerin türünü ve tarzını kabul eder. Eğer anne sık sık eş değiştirirse veya kadın sadakatsizliği nedeniyle babasıyla boşanırsa, kız da hain olmak için gerekli tüm ön koşullara sahiptir.
  • Cinsel olarak rahat ve deneyimli. Kocasını ve damatlarını aldatan arkadaşlarını haklı kılan zengin bir kişisel hikayeye sahip olan kız, zina ile oldukça hafif bir ilişkiye sahiptir ve bu nedenle kendisi dışlanmaz.
  • Hayal kırıklığına uğramış hanımlar. Eğer bir kız eşinde hayal kırıklığına uğrarsa, yakın zamanda ilişkiler daha da kötüye giderse, enkaz rüyalardaki küstahlıktan sonra, başarısız prens'i değiştirebilecek birini aramaya başlaması mümkündür.
  • Başka bir sosyal tabakadaki kadınlar, farklı bir eğitim seviyesi. İlgi alanlarınızla kadınların çıkarları arasında bir uçurum varsa, prestijli ve ücretli bir işi varsa ve hafta sonları kendini tanıma kurslarına gider ve Sanskritçe öğrenirsiniz. veya daha sonra bir çıkar çatışması kaçınılmazdır. Büyük olasılıkla, Sanskritçe'yi çalışacak ve kendisiyle daha fazla ilginç olacağı için kendisiyle de ilgilenecek birini bulacak.

  • Ayrıca ihmal edilmeyin. O kadar aşklı ve coşkulu tabiatlar var ki kendi çıkarlarını ve sempatilerini yakalamak bile zor. Ayrıca, gerçek bir aşk vardır - bir kadının hata yapma hakkını bırakın (bu durumda hata sizsiniz).

Bir sürü ihanet belirtisi var, ama listede bir tane bulduktan sonra aceleci sonuçlar çıkarmamalısın. Sadece sadakatsizlik “semptomları” kompleksi, zinadan şüphelenmek için aşağı yukarı gerçek bir olasılıkla yardımcı olacaktır. Kendi başlarına, bireysel işaretler hiçbir şey söylemeyebilir.

Davranış değişiklikleri

Uzun süredir birlikteyseniz, alışkanlıklarınızı ve tepkilerinizi iyi biliyorsunuzdur. Zina etmeye karar veren bayan başka biri olur - aniden görüntüyü değiştirir, kilo kaybeder, başka bir makyaj yapar. Ve tüm bu değişiklikler sizin için açıkça değil, çünkü övgüleriniz ya ihmal edilir ya da hafif tahrişe neden olur. Bir kadın, bir eşofman ve hafif bir ceket ile tükenmiş olmasına rağmen arkadaşına gitmeden önce uzun süre solmaya başlar ve çalışmaya ya da çalışmaya başlamadan önce aynada kendine daha uzun süre bakar. Kız arkadaşla toplantılar daha sık olacak ve giderek daha sık evsiz, sensiz bir yerden ayrılmak için bir nedeni olacak.

En önemli şey ruh halini ve bakışını değiştirmektir. Kadınlar kötü bir şekilde kendi duygularını gizlerler, dikkatle gözlerine bakarlar, birçok şey anlaşılabilir - dolandırıcı gözlerini önler, doğrudan göze temastan kaçınır, aynı zamanda kanatlanır ve biraz rüya görür. Eğer ihanet bir kereye mahsus bir karakterse ve kadın pişman olursa, o zaman kötü bir ruh hali içinde olacak, iletişimden kaçınacaktır.

Toplantılar daha nadir hale geliyor

Toplantılar daha nadir hale gelir, samimi yaşam en aza indirgenir veya tamamen ortadan kalkar. Henüz birlikte yaşamıyorsanız, tarihler nadir hale gelecektir. Artan bir şekilde, makul bir mazeret altında görüşme tekliflerinizi reddedecek - işte, üniversitede çok fazla iş yükü, ailesinden biri hasta, bir iş gezisine gitmek, vs.

Eğer ilişkiniz zaten aynı çatı altında kuruluyorsa, o zaman daha sık dinlenmeye başladığını fark edeceksiniz, sık sık başını ağrıtıyor, bu da cinsiyetini reddetmek için her türlü sebebi veriyor.

Gerçek şu ki, kadınlar erkekler gibi çok eşli değil. Aynı anda birkaç ortak kadın tarzı değildir. Hem iletişim hem de seks konusunda kendisine tamamen uyan bir sevgilisi varsa, eşiyle ya da medeni bir eş olarak yaşayan bir erkekle olan cinsel ilişkiyi yumuşak bir şekilde geçersiz kılar.

Aramalar ve iletişim daha az yaygınlaştı

Duygusal olarak hile yapan bir kadın artık size ait değil. Sizinle birlikte kalmasının nedenleri nedeniyle belirsizdir, çünkü genellikle kadınlar, eşlerden finansal güvenlik konusunda ortak bir çocuk veya bağımlılık yoksa, sevgililerine gitmeyi tercih ederler veya sadece bir ilişkideki duygular tamamlanırsa ayrılırlar.

Ancak özel bir durumunuz varsa ve bir kadının hala yanında ilişki kurup, sizinle birlikte kaldığından şüpheleniyorsanız, çağrılarının ve mesajlarının sıklığına dikkat etmelisiniz. Daha yakın zamanda günde on kişi olmuşlarsa ve şimdi orada değiller ve anında size cevap vermiyorlarsa, bu düşünmek için bir nedendir. Ancak, yalnızca ilginizi çeken sadık bir kadının da aynı şekilde hayal kırıklığına uğradığını unutmayın. Onunla ilgilenmiyorsan, sadece iş araacak. Her iki durumda da ifadeler tek hecelidir, seste gerginlik vardır, kadın konuşmayı sonlandırmak ve telefonu daha hızlı kapatmak istiyor.

Çatışma artar

Bazı insanlar kendi başlarına özen göstermeye başlar. Bunun en iyi seçenek olduğunu düşünüyorlar. Skandallara dayanmaz ve ayrılmazsanız, açıklamak ve af dilemek zorunda kalmaz. Bu durumda, çatışmalar sıfırdan başlayıp parlamadığında, kadın seçici, talepkar ve kaprisli hale gelir. Ne yaparsan yap, onu memnun etmek imkansız. Daha önce sevdiği gerçeği bile tahriş olmasına neden oluyor.

Bu davranışın nedeni, hissettiği güçlü bir suçluluk duygusudur. Ve çatışmalar kendi özgür iradesiyle değil, bilinçaltı bir seviyede bile başlar. Benzer şekilde, bazı kadınların hamilelik sırasında erken evrelerde ve adet öncesi sendromunda davrandıklarını ve bu nedenle ona uygun soruyu gözlemlediklerini veya sorduklarını düşünün.

Sırlar belirir

Bilmecelerde konuşmaya başlar ve gizemler belirir. Önceleri, telefonu koridordaki rafta ya da mutfaktaki masada saatlerce uzanabiliyordu.Sır yoktu, her zaman kim ve neden aradığını söyledi. Şimdi daha fazla ve daha sık telefon dikkatinizi çekmek için "sessiz" veya "titreşim" modunda olacak. Mesajlar silinecek, bilgisayarınızda ve akıllı telefonunuzda yeni şifreler görünecek ve size hiçbir şey söylemeyecektir.

"Masha'dan işten" ya da "tırnak salonundan Lena ile" telefondan balkona veya sundurma ile konuşmaya ve manikür veya çalışma anlarını dairede bir meslektaşı ile neden tartışamayacağınız sorusuna, mutfakta doğru dürüstlükle parlayacak. Sizi öfke ve saygısızlık, psikolojik cehalet ve kişisel alan üzerinde bir girişim ile suçluyor.

Size yönelik tutumları değiştirme

Teorik olarak kendileri için bir ikame belirleyen kadınlar, yaptığınız her şey için kritik olmaya başlıyor. Yemek yeme biçiminizden rahatsız, çoraplarınızı banyodaki çamaşır sepetine geri atmamış olmanız, görünüşünüzü, çalışmanızı, arkadaşlarınızı, karakterinizi, hobinizi eleştiriyor.

En önemlisi, yalan söylemeye başlar. Kadınlar yalan söyleyebiliyorlar, ancak sadece önemsemeler hakkında, gerçeği gizlemek ve “önemsemeler” üzerine yalan söylemek iki büyük fark. Genellikle zor gerçeği saklamaları en zor olan şeydir. Dikkatli ol, izle.

Nasıl kontrol edilir?

Bu konuda çok fazla şey yoldaşınızın nasıl yalan söyleyeceğini iyi bilmesine bağlıdır. Bunu nasıl yapacağını bilemeyen kadınlar var ve gerçek ortaya çıkıyor. Bu nedenle dürüst bir sohbete başlamaya değer. Bağırmaya ve ona tanımladığınız işaretleri sunmaya başlarsanız, normal bir konuşma işe yaramayacaktır. Saldırganlık donuk bir savunma oluşturur - kapanır ve hiçbir şey söylemez, sadece konuşmadan uzaklaşabilir, ve sonra değişti ya da olmadı, kesin olarak bilmek sorunlu olacak.

Sakin konuşun, barışçıl bir şekilde, örneğin, bir gün izinsiz olarak, acele etmediğiniz zamanlarda bunun için doğru zamanı seçin. Tam olarak ne cevaplayacağını dinlemeye değmez, çok daha önemli olan nasıl yapacağıdır. Göz atmadan yalan söyleyebilecek çok az kadın var ve bu nedenle istihbaratta çok az kadın var. Yatan, uzağa bakan, doğrudan göz temasından kaçınan, boynunu çizen veya ovalayan, burun kanadı, öksürük olan bir kişi. Yalan söyleme işaretleri fark ederseniz, sakince tekrar söyleyin ve kelimeleri bulduğunuz işaretlerle güçlendirin. Bu baskı altındaki birçok kişi pes eder ve her şeyi itiraf eder.

İkinci yöntem hasta erkekler içindir. Delil gözlemini ve toplanmasını içerir. Bu durumda, toplanan kanıt kütlesi ile çok önemli olan sohbet daha sonraya aktarılmaktadır.

Sürveyans ahlaki ilkeler açısından tamamen etik değildir ve kendinizi yanlış bulursanız, kaybedilen güveninizi geri kazanmanız çok zor olacaktır. Ortak arkadaşlar ve arkadaşları yararlı bir bilgi kaynağı olabilirler, ancak burada arkadaşların önyargılı olabileceği veya kötü bilgilendirilebileceği ve daha sonra gerçeğin size çok çarpıtılmış bir biçimde ulaşabileceği ve bazen belirtilen sürümlerin gerçeklikten uzak olacağı akılda tutulmalıdır. Ayrıca, arkadaşlarınızın şüphelerinize atılıp atılmayacağı sorusu oldukça şüphelidir.

Hangi bilgi toplama yönteminin seçileceği size bağlıdır. Bunların hepsi, kişisel kültürünüz ve yetişmeniz nedeniyle kendiniz için kabul edilebilir olduğunu düşündüğünüz şeylere bağlıdır - bazıları telefondaki mesajlarını okur, diğerleri işten önce ve sonra izler, diğerleri de kirli işlerin başkasının elleriyle yapılması için özel bir dedektif tutar. Sevgiyi yalan makinesine yönlendiren büyük orijinaller var, ancak bundan sonra, çiftler sıklıkla ikiye ayrılıyor, çünkü ihanetin ispatlanmasından dolayı her zaman değil.

Bir mesafeden zina nasıl tanınır?

Eğer çiftiniz için görevde uzun süre ayrılma olağan bir şeyse, o zaman soru, bir kadının sadakatsizliğini uzaktan uzaktan tanımanın mümkün olup olmadığıdır. Evet, gözlerini göremiyor ve izleyemiyorsunuz. ancak kadının size ne kadar özenli kalacağına dikkat edebilirsiniz. Uzun süre arama yapmazsa, yazmaz ve çağrılarınızı uzun ve yürekten bir konuşma anlamına gelmeyen tek heceli cümleleri kullanarak yanıtlarsa, çağrılarınız onu sinirlendirir ve daha sık yanlış çevirirseniz, Kadının sebepleri yapılandırılmamış. Bunun için nedenleri belli bir mesafeden tespit etmek zordur.

Yazışmayla, bunu tartışmak uygun değildir, çünkü sorularınızı yanıtlayan kadının gözlerini ve tepkilerini görmeyeceksiniz. Her ne kadar bir kız ciddi bir şekilde aşık olsa da, yazışmalarda bu durumu bildirmesi ve bu durumda geleneksel "affet" ve "hoşçakal" ile sona erecek dokunaklı bir mektup yazması çok muhtemeldir. Ayrılma planlarında yer almıyorsa ve bu adam sadece bir kazaysa, ihanetle ilgili bir mesafeden veya sadece kişisel bir toplantı sırasında, şahsen konuşma fırsatı olacaksa ihanetle ilgili bilgi edinmek mümkün olmayacaktır.

Psikolog ipuçları

Kıskançlık, bir kişinin korkuları ve düşük özgüveniyle sık sık kendisi için yarattığı, yalnız olma, kaybeden olma ve başkalarının gözünde kaybetme korkusu. İş ortağı ihanetinin kanıtı için geniş çaplı bir araştırma yapmadan önce, psikologlar erkeklere iyi düşünmelerini tavsiye eder - ve eğer herhangi bir şeyden suçlu değilse? Ne de olsa, bu bir şekilde çiftin gelecekteki ilişkilerini olumsuz yönde etkileyecektir.

İhanet açıksa, o zaman adam sakinleşmeye çalışmalı, kendini bir araya getirmeli ve kendisi için karar vermelidir - sırada ne var. Ya bu kızla daha ileride kalmaya ve affetmeye hazır ya da şimdi ortak bir gelecek görmüyor ve kendisini ayırmakta ısrar ediyor.

Her durumda, uzmanlar bayanların amaçlarını anlamaya çalışmayı tavsiye eder, bu onu affetmeye ve huzur içinde salıvermeye yardımcı olacaktır. Bağışlama herkes için önemlidir: kız acı veren bir suçluluk duygusu yaşamayacaktır ve adam kendisi olanlardan daha kolay hayatta kalabilecek ve yeni bir hayata başlayabilecek. Psikojenik hastalıkların gelişme olasılığını dışlamak için şikayetlerin serbest bırakılması da önemlidir.

Vatana ihanet yetişkinlik için bir çiledir. Sadece yetişkinler, psikolojik ve duygusal açıdan olgun insanlar affedebilir. Bu kadınla daha fazla kalmaya karar verirseniz, size olanları asla hatırlatmayın ve kendi durumunuzu izlemeyin - patolojik paranoid kıskançlık da dahil olmak üzere oldukça şiddetli kişilik bozuklukları, bir kerelik ihanet temelinde gelişir.

Seçtiğiniz kişi sizinle ilişkiye devam etmek istemiyorsa, mümkün olduğu kadar doğru şekilde gitmesine izin verin. Herkes saygıyı hak ediyor ve hiç kimse beklentilerinizi karşılamak zorunda değil.

Skandallar, intikam arzusu, saldırı teşebbüsü, hakaret, bir insanın böyle bir durumda davranması için en iyi yol değildir. Bu olayın kendisi değişmeyecek, deneyimleri değişmeyecek, ancak en hoş duyguların olmadığı ölçüde utanç duygusu eklenecek, o zaman öfke bittiğinde, kesinlikle ruhtaki boş yerde ortaya çıkacaktır.

Bir erkeğin bütün bu soruları yanıtlaması zaman alabilir. Yakacak odun kırmamak için, duraklatmak daha iyidir - inanılmaz bir bahane altında bir yere gitmek, yalnızlık içinde kalmak, düşünmek, her şeyi raflara koymak. Bir sabah netliği ve ileriye yönelik yolu tam olarak anlayacaksınız. Üzerinde yaraya neden olan bir kadın varsa, onunla bir ilişki kurmaya çalış. Yol farklıysa, yeni güçlerle yaşamaya başlayın.

Yorum yaz
Referans amaçlı sağlanan bilgiler. Kendi kendine ilaç verme. Sağlık için her zaman bir uzmana danışın.

moda

güzellik

ilişkiler