Elbise stilleri ve modelleri

Asimetrik elbise - sıradışı siluet tarafından çekti

Asimetrik elbise - sıradışı siluet tarafından çekti

tartışmaya katıl

 
İçerik
 1. Kesim özellikleri
 2. modası
 3. Asimetri çeşitleri
 4. Popüler renkler
 5. Moda trendleri
 6. Ne giymeli?
 7. aksesuarlar
 8. ayakkabı

Asimetrik elemanları olan elbiseler, ilk sezon için değil, moda kadınları ile popülerdir. Rahatlık ve özgürlük konusunda kasıtlı karışıklıktan bahsettiler. Ek olarak, kesimin asimetrisi nedeniyle, kız vücudun belirli bir bölümünü açığa çıkarabilir ve buna dikkat çekebilir, ancak kaba ve aşırı açık gözükmez.

Kesim özellikleri

Kesimi asimetrik olarak adlandırılabilen elbiseler, şu avantajlara sahiptir:

 • Kıyafet kızı daha baştan çıkarıcı yapar.
 • Görsel olarak, bu elbise siluetini geliştirir.
 • Doğru asimetrik ayrıntı seçimi ile, böyle bir elbisenin içindeki bir kız, bazı figür kusurlarını gizleyebilir.

modası

Asimetrik elbise, önemli bir akşam ya da plaj için bir kıyafete ihtiyacınız olduğunda sık kullanılan bir seçimdir. Bu tarz elbiselerin sunulduğu ana stiller, bir trapezin yanı sıra A şeklinde ve alevlenmiş bir siluetdir.

Asimetrik elbiseler için sıkça kullanılan bir diğer stil, antika stili kıyafetler. Böyle bir elbisenin içindeki figür çekici bir şekilde örtülmüş ve alışılmadık şekilde baştan çıkarıcı görünüyor.

Asimetri çeşitleri

Bu tarz bir elbisede asimetrik detaylar olabilir:

 1. Kollu. Bir kılıfı olan elbiseler orijinal görünür ve genellikle bir parti veya başka bir özel durum için seçilir. Bu tür elbiseler içinde çoğu zaman, üst kısmın asimetrisi eteğin düzgün olmayan bir kesimi ile tamamlanmaktadır.
 2. Etek. Düzensiz etekleri olan modeller asimetrik elbiseler arasında en popüler olanıdır. İnce bacaklarını göstermek isteyen kızların dikkatini çekiyorlar, ama aynı zamanda mini'nin uzunluğunun çok zor olduğunu düşünüyorlar. Asimetrik etekleri olan elbiseler için çok az seçenek var. Farklı uzunluklarda eteklerden oluşan çok katmanlı kıyafetler olabilir. Etek yana veya arkaya eğimli olabilir. Orijinal perdeleri olan modeller de var.
 3. Tren. Bu tür asimetrik kıyafetlerin öne çıkan kısmı, eteğin ve önünün kısaltılmış ön kısmıdır, öyle ki, bir tren oluşturur. Bu elbiseler genellikle muhteşem bir gece elbisesi olarak seçilir. İnce bacakları olan uzun kızlarda en iyi şekilde görünürler.
 4. Kesim. Asimetrik yakalu elbiseler genellikle güzel omuzlara sahip kızlar tarafından seçilir. Kıyafetin bu versiyonu, göğsün asimetrisinin görsel olarak düzeltilmesine yardımcı olur, ancak modelin çok dikkatli seçilmesi gerekir; Bu tip asimetrinin en yaygın çeşitlerinden biri, bir omuzda bir omuz askısının bulunmasıdır.

Popüler renkler

beyaz

Asimetrik elbiselerden oluşan bu renkler özellikle hafif bir yaz versiyonu ararken çok rağbet görüyor.

Çoğu zaman bu elbiseler asimetrik hem ve açık yakalıdır. Bir omuzda kar beyazı elbiseler ve bir yandan açık bir kol ile talep edilmektedir.

siyah

Kaba bir siyah altlıklı elbise, her durum için kısa ve zarif bir elbise görevi görebilir.

Parlak bir kemer, topuklu ayakkabılar ve altın takılarla tamamlayarak lüks bir akşam görünümü elde edersiniz. Bir omuzdaki siyah elbiseler de yaygındır.

kırmızı

Parlak kırmızı asimetrik bir kıyafetle herhangi bir kız harika görünecek, bu yüzden çoğunlukla bir kokteyl veya gece elbisesi olarak giyilir.

Çoğu zaman, bu stilin kırmızı elbiseler bir omuz askısı, bir kol veya tren ile modelleri. Eğik etek ile daha az muhteşem ürün yok.

Renk asimetrisi

Ayrı olarak, özel renk şemaları nedeniyle asimetrik görünen basit bir kesime sahip olan elbiselere dikkat etmek gerekir.

Bu kıyafetler ofis için iyi bir seçenektir, çünkü kesim kıyafet kurallarına uygun olacak ve renkler diğer ofis çalışanları arasında öne çıkmaya yardımcı olacak.

Moda trendleri

Bu tarzdaki kıyafetler arasında, şu an en popüler olanı asimetrik etekli modeller. Bir yandan, etek ucu yere dokunabilir veya hatta bir trene, diğer yandan da çıplak bacakları yukarı veya aşağı hareket edebilir.

Üstünün asimetrisi olan modeller daha az yaygındır. Esas olarak bir manşonlu veya boyun çizgisinin asimetrisi olan elbiseler ile temsil edilirler.

Ne giymeli?

Asimetrik şık bir elbise bolero, kürk, ceket veya paltoyla giyilebilir. Serin yaz akşamlarında, pürüzlü bir etek ile gündelik kıyafetler yumuşak bir ceket, kot ceket veya raglan ile tamamlanabilir.

Çanta gelince, o zaman asimetrik akşam boyunca elbiseye uyacak şekilde küçük bir debriyaj almak. Asimetri ile yaz gündelik elbiseler zarf çanta veya ince bir kayış ile küçük bir çanta tamamlıyor. Ofis modelleri orta büyüklükteki hafif veya siyah deri çantalarla iyi bir şekilde birleştirilmiştir.

aksesuarlar

Asimetrik elbise modelleri o kadar parlak ve etkileyici ki, çoğu durumda mücevherleri onlarla bir arada kullanmıyorlar. Eğer böyle bir elbisenin üst kısmı bir korse ile temsil edilirse, bir kolyenin veya zincirin varlığına izin verilir. Asimetrik uzun bir elbise sadece halkalar veya bileziklerle desteklenmelidir.

Tek omuzlu kıyafetler ayrıca minimum aksesuar gerektirir. Parlak küpeler takmak ve açık bir ele çekici bir bilezik bulmak yeterli olacaktır.

ayakkabı

Asimetrik kıyafetler için ayakkabı seçerken, klasik renklere (siyah, gri, beyaz) dikkat etmeli ya da elbiseyle eşleşmesi için ayakkabı almalısınız. Etkileyici dekora sahip çok renkli parlak ayakkabılar alttan aşırı yüklenerek uygunsuz seçenek olarak adlandırılabilir.

Asimetrik bir elbise için ayakkabı Topuk yüksek seçmek veya bir kama ile değiştirmek daha iyidir. Topuklu olmayan ayakkabılar sadece kısa asimetrik kıyafetlerle iyi bir şekilde birleştirilir.

Yorumlar
 1. tropik sarmaşık
  20.02.2016

  Asimetrik etekle veya bir omzunda elbiseleri severim)

Yorum yaz
Referans amaçlı sağlanan bilgiler. Kendi kendine ilaç verme. Sağlık için her zaman bir uzmana danışın.

moda

güzellik

ilişkiler