Elbiseler renkleri

Kiraz elbise - sulu ve "lezzetli" görüntü

Kiraz elbise - sulu ve lezzetli görüntü

tartışmaya katıl

 
İçerik
 1. Renk özelliği
 2. Kimler uygundur?
 3. Tam için
 4. Muhteşem kombinasyonlar
 5. Ne giymeli?
 6. süsleme
 7. ayakkabı
 8. Makyaj yapmak
 9. manikür

Kişisel bir gardırop hazırlarken stilistler, siyah, beyaz ve gri gibi tek renkli renklerde şeyler satın almanızı önerir. Yalnızca temel renkleri kullanarak günlük "yay" ı çizerken hatalardan kaçınmanız olasıdır. Aynı zamanda en sıkıcı ve ilkel gardırobun sahibi olma şansı var.

Risk almaktan korkmayan, kıyafetleri denemeyi ve diğerlerinin yanı sıra öne çıkmayı sevmeyenler için, kiraz rengi olgun bir elbise ideal bir seçenek olacaktır. Bu asil gölge her zaman aristokratlar tarafından takdir edildi ve özel bir hesapta kraliyetliler arasındaydı.

Renk özelliği

Bu rengin özelliği, kirazın doğal enerjisini, aktivitesini ve mizacını miras aldığı kırmızı türevlerinden biri olmasıdır. Ancak atalarının aksine, kiraz çok kaba ve meydan okuyan görünmüyor. Aksine, bu rengin bir elbisesi sahibinin asaletini ve yüksek sosyal durumunu vurgulayabilir.

Kimler uygundur?

Vişne elbisesi kendine güvenen kadınlar için uygundur, şehvetli ve zarif bir manevi organizasyona sahiptir. Bu kraliyet renginin bir elbisesinin basit ve sıradan bir kişiye hitap etmesi pek mümkün değildir. Ne de olsa, aksesuarlarını almak ve takmak o kadar kolay değil.

Stilistlerin tavsiyelerine göre, herhangi bir kadın bağımsız olarak kendi kiraz rengini alabilir ve mükemmel bir bitmiş görüntü yaratabilir.

Daima size uygun bir elbise seçin. Elbisenin doğru modelinin, figürün avantajlarını olumlu şekilde vurgulayabildiğini unutmayın. Ve tersine, yanlış seçim küçük kusurları (eğer varsa) diğerlerine daha belirgin hale getirecektir.

Tam için

Çok sık görkemli formlara sahip kadınlar, tüm durumlar için onları sihirli değnek olarak kabul ederek elbiseleri, tulumları tercih eder. Bu basmakalıp sık sık bir kadının boyutunu artı daha hacimli ve tamamen orantısız yapar.

Örneğin geniş kalçalar vişne lale elbisesini veya A çizgisini gizleyebilir. Hem bel hem de dekolte bölgesini olumlu şekilde vurgulayacak ve sorunlu alana odaklanmayacaktır.

Muhteşem kombinasyonlar

Renk kombinasyonları oluştururken basit kurallara uymalısınız.

Herhangi bir kadın için bir kazan-kazan, ana rengin bitişik tonlardaki aksesuarlarla birleşimidir. Kirazlı bir elbise söz konusu olduğunda, ayakkabı, mücevher ve pembe, bordo ve koyu tonların diğer yardımcı unsurları, ilgili giyim eşyası haline gelebilir.

Kiraz elbisesinin zengin bir sulu tonu varsa, pembe aksesuarlar da aynı derecede parlak ve etkileyici olmalıdır. Seçiminiz - sessiz kiraz rengi bir elbise ve yardımcı renkler uygun olmalıdır.

Üst düzey tasarımcılar koleksiyonlarında siyah, beyaz, gri ve bej renklerle güvenli kiraz kombinasyonunu kullanırlar.

Kiraz rengindeki elbiseler, altın ve zıt taşlarla işlendiğinde dönüştürülür.

En popüler modeller, hemen hemen her zaman göğsün hemen altına yerleştirilmiş siyah bir kemer ve tatlı bir yay ile süslenmiş, yüksek belli kiraz bir elbisedir.

Takılan bir silueti vişne elbisesinin eşit derecede popüler olan bir başka modeli, en sık manşonlarda kullanılan siyah bir ızgara ile birlikte kiraz saten kumaştan yapılır. Bu model seksi ve cesur görünüyor.Kıyafetin asil kiraz tonu, cinsel ve kaba yol arasındaki her zaman belirgin olmayan çizgiyi başlatmamaya yardımcı oluyor.

Ne giymeli?

Ana rengin karşıt kontrast renkler ile olan kombinasyonları daha kalın olarak kabul edilir. Kirazlı bir elbise için, aksesuarlar, ayakkabılar ve çeşitli yeşil tonlardaki diğer yardımcı gardırop unsurları ve ayrıca su rengindeki eşyalar iyi bir ek olabilir.

Örneğin, kahverengiye daha yakın olan kiraz rengi bir elbise, zengin çimenli gölgeli bir ceket için mükemmeldir. Bu kombinasyon doğanın kendisini ortaya koyuyor.

Olgun bir vişnenin kendi yeşil yapraklarının arka planında ne kadar lezzetli göründüğünü hatırlayın. Bu görünümü koyu kahverengi el çantası ile tamamlayın. Böyle şık bir "yay" sıkıcı veya sıradan olarak adlandırılamaz. İş için mükemmel olsa da, elbiseniz elbette uygun uzunluğa sahipse.

Bir partide, viskon veya elastandan yapılmış, gipür veya dantelle birlikte yapılan ultra kısa kiraz renginde bir elbise uygun olacaktır.

Yaz aylarında, kesilmiş bir kesimin beyaz ceketi karlı bir vişneli elbise partisi ve sonbaharda beyaz bir ceketi yapacaktır. Ofis versiyonu, örme hırka ya da gömme ceketle mükemmel uyum sağlayan daha kalın kumaştan yapılmış, küçük, yuvarlak yakalı kiraz rengi bir elbisedir. Ofis elbisesi takılmış veya basit A ​​şeklinde kesilmiş olabilir. Karmaşık ve asimetrik elbise modelleri, arkadaşlarla buluşmak veya herhangi bir görünüm için daha uygundur.

Kiraz elbise bandajı sizi sosyal bir olayın yıldızı yapacak. Modaya uygun bir elbise bandajı seçerken bir ön şart - kadının figürü kusursuz olmalıdır. Görüntüyü siyah, beyaz veya gri renkli minyatür debriyaj ve lake pimlerle tamamlayın. Ve görüntü tam olarak kabul edilebilir.

süsleme

Uygun süslemeler ve aksesuarlarda yardımcı olacak olgun kiraz tonlarının vurgulanmasında fayda vardır. Vişneli elbiseyi altın veya gümüş takılarla bir araya getirmekten çekinmeyin. Soğuk renk tipleri için “kış”, “yaz”, gümüş, beyaz altın, platin gibi değerli metallerden yapılmış takılar daha uygundur.

Kendisini renk türlerine göre düşünen kadınlar için - “ilkbahar”, “sonbahar” altın takıları işe yarayacak.

Çok kıskanç olmayın ve her şeyi bir seferde koyun. Dozaj aksesuarları - özlü ve uyumlu bir görüntünün garantisi.

ayakkabı

Sonbahar-kış döneminde, siyah veya gri ayak bileği botları, botları ve diğer yalıtımlı grafit renkli ayakkabı modellerinin yanı sıra “ıslak asfalt” renkleri kiraz elbisesine uyacaktır. Koyu gri rugan çizme, laconic vişne elbiseyle başarıyla birleştirilmiştir.

Yaz aylarında hafif kiraz rengi bir elbise, kahverengi hasır kama sandalet veya düz ayakkabılarla kolayca birleştirilebilir. Elbise ne kadar basit kesilirse, uygun ayakkabılar o kadar karmaşıklaşır. Ne de olsa, dekorun çok çeşitli unsurlarına sahip olan sandaletler, tüm dikkatini kendine çekebiliyor.

Seçtiğiniz elbise asimetrik bir kesime sahipse veya sıkıca dekore edilmişse, klasik siyah veya bedensel tekneler her zaman yardımınıza gelir.

Makyaj yapmak

Bir elbise tonunda parlak sulu dudaklar hiç şüphesiz ekleme ve bitirme aksanı olacak. Vişne rujunu kullanacaksanız, dudaklarınıza önceden dikkat etmeniz gerekir. Yıpranmış olmamalılar.

Stabilite için ruj önceden kontrol etmek arzu edilir. Sonuçta, yayılan parlak dudaklar kaba görünüyor ve çekici değil.

İş yerinde, makyajdaki parlak vurgulardan kaçınmalısınız. Burada her kadına uygun nötr renkler daha uygun olacaktır.

manikür

Kiraz elbisesi neredeyse her zaman soylu ve pahalı görünür, bu nedenle manikür uygun olmalıdır. Bu güne en elit, klasik bir fransız olarak kabul edilir. “Türün klasikleri” artık sizin için hayranlık uyandırmazsa, bir renk servis ceketi yapabilirsiniz. Çivilerinizin uçlarını cila ile örtün, elbisenizin seçtiğiniz tonuyla tonda tonlayın.

Giysileri denemekten korkmayın, çünkü sadece bu şekilde size uygun benzersiz bir görüntü oluşturabilirsiniz.

Yorumlar
 1. Lina
  28.01.2016

  Kocam bana bu rengin bir elbisesiyle kiraz diyor. Güzel) Renk çok güzel ve hemen kendine dikkat çekiyor.

Yorum yaz
Referans amaçlı sağlanan bilgiler. Kendi kendine ilaç verme. Sağlık için her zaman bir uzmana danışın.

moda

güzellik

ilişkiler