Elbiseler renkleri

Yeşil bir elbise ile ne giymeli ve hangi aksesuarları seçmelisiniz?

Yeşil bir elbise ile ne giymeli ve hangi aksesuarları seçmelisiniz?

tartışmaya katıl

 
İçerik
 1. Yeşil tonlarının diğer renklerle kombinasyonu
 2. zümrüt
 3. dantelli
 4. uzun
 5. Kısa elbise
 6. ayakkabı
 7. Takı ve aksesuarlar
 8. tayt
 9. dış giyim

Seçilen elbise sahibi hakkında çok şey söyleyebilir. Örneğin, yeşil bir kızın hassasiyetini ve sakinliğini gösterir. Genellikle yeşil severler hayata hayran olanlar.

Ancak, kahverengi saçlı kadınlar gibi esmerlerin şeffaf yeşilimsi renkleri tercih etmesi gerektiğini, sarışınların daha parlak ve daha doygun tonlarda kalmaları önerilir.

Yeşil tonlarının diğer renklerle kombinasyonu

Koyu yeşilden açık yeşil tonlara kadar olan elbise her zaman ilgili olacaktır. Sadece her moda kadının güzelliğini tamamlayacak ve örneğin gözlerinin rengini vurgulayacak kendi rengini bulması gerekiyor.

Hangi tonlarla yeşili birleştirebilirsiniz? Aslında, yeşil renk çeşitli tonlarla iyi gider:

 • Mavi, mor, sarı, koyu kırmızı, beyaz, gri veya siyah genellikle yeşil ile birlikte giyilir;
 • Topraklı, koyu sarı veya ılık tarçın tonlu haki, elbisenin yeşil rengine mükemmel bir tamamlayıcı olacaktır;
 • Ultraviyole ışık ile harika seladonlar;
 • İlginç bir çözüm, mor ve yeşilin bir kombinasyonu olacaktır.

zümrüt

Bu renk, kendine özgü bir şekilde eski renk tonu olarak kabul edilen zarif bir tona atfedilir. Çikolata ve kahve renkleriyle birleştirin.

Koyu yeşil

Koyu yeşil renkli elbise, Bordo tonlarını, siyah renkleri ve leopar baskıları mükemmel bir şekilde vurgulamaktadır. Antep fıstığı tonu koyu yeşil tonuyla mükemmel bir şekilde uyum sağlar.

Ama parlak yeşil renkli mercan elbisesiyle aksesuarların beyaz ve sarı tonları, dış giyim ve ayakkabı en iyi şekilde birleştirilir.

Açık yeşil

Soğuk yeşil renkteki elbiseler için, tüm görüntünün ciddiyetini vurgulayan gümüş aksesuarları seçmek en iyisidir. Çok güzel yeşil elbise, bir çanta ve altın ve şeftali rengi ayakkabılarla görünecek.

dantelli

Yeşil gölgenin dantelli elbisesi her zaman yeterince ilginç görünecektir. Aslında, böyle güzel bir kıyafet zaten bir süs olarak kabul edilir. Elbise kendi kendine yeterli ve bu nedenle herhangi bir ek ve daha hacimli aksesuarları gerektirmez.

Böyle muhteşem bir elbise için, bir debriyaj çanta veya uyacak küçük bir el çantası mükemmel. Ancak mücevher altın zincirinden halkalar, ince bir bilezik ve küpeler elbisenin koyu yeşil tonu için daha uygun olacaktır.

uzun

Saten, kadife veya dantel gibi pahalı malzemelerden yapılmış yeşil bir zemin elbisesi, lüks bir gece elbisesidir. Aksine kayış veya debriyaj gibi aksesuarlar basit olarak seçilir.

Kısa elbise

Zümrüt renk tonu kısa gündelik elbise siyah veya beyaz stiletto topuklu ayakkabılar, bale daireler, spor ayakkabı ve sandaletler ile iyi gider.

Ancak kısa bir resmi elbise, elbette, yüksek topuklu ayakkabılarla giymek için en iyisidir. Aksesuarların renginde ayakkabıların rengini, yani el çantasına, mücevherlere ve kemere göre seçmek daha iyidir. Zarif, örneğin siyah veya bej renkte görünür.

ayakkabı

Belirli bir ayakkabı tonunun seçimi oldukça önemli bir nokta olarak kabul edilir. Sıcak tonların yalnızca sıcak tonlarla, sırasıyla soğuk tonlarla yalnızca soğuk olanlarla birleştirildiğini hatırlamak gerekir.

Klasik ayakkabılar örneğin beyaz ayakkabılardır. Birincisi, bu renk evrenseldir ve ikincisi, en iyi şekilde herhangi bir yeşil gölge ile birleştirilir.

Takı ve aksesuarlar

Yeşil bir elbiseyle veya birkaç tonla biraz farklı renklerle eşleşecek şekilde mücevherleri ve aksesuarları seçebilirsiniz, ancak zengin renk eşliğinde renklerle oynamak en iyisidir.

Şık bir kemer yeşil bir elbise için lüks bir aksan olacak. Düzgün bir kemer yardımı ile bel vurgulanır ve siluet daha ince ve kadınsı olacaktır.

Ancak klasik ayakkabılar ve zıt renkli bir çantada harika bir sonuç olacak.

Mücevherat hakkında konuşursak, elbisenin üstü açıkken, masif olabilirler.

Elbisenin zengin yeşil tonları, gümüş ve altın takıları kolayca vurgular.

tayt

Renk taytları da göz ardı edilmemelidir. Genellikle, bacakları görsel olarak uzatan siyah taytlar koyu yeşil olarak seçilir, ancak nötr veya fiziksel taytlar sıcak tonlara ve açık yeşil tonlara en uygun olanıdır.

dış giyim

Basit bir örgü elbise için, kırmızı veya siyah bir deri ceket en iyisidir, ayrıca bir blazer veya ceket de giyebilirsiniz. Bolero veya kürk pelerinli, gece elbisesine şıklık katar. Elbise gömlek üzerine hırka atılabilir.

Yorum yaz
Referans amaçlı sağlanan bilgiler. Kendi kendine ilaç verme. Sağlık için her zaman bir uzmana danışın.

moda

güzellik

ilişkiler