Burç burçları

Zodyak işaretleri farklı temsilcileri nasıl parçalanır?

Zodyak işaretleri farklı temsilcileri nasıl parçalanır?

tartışmaya katıl

 
İçerik
  1. Boşanma istatistikleri
  2. Hangi nitelikler süreksizliğe yol açar?

Sadece yetiştiriciliği ve mizacı değil, aynı zamanda burcu da aile hayatında bir insanın nasıl olacağını etkiler. Astrolojik kişilik özellikleri, sadece bir erkek ve bir kadının birlikteyken nasıl etkileşime girdiklerini değil, aynı zamanda çiftin bir kez böyle bir karar vermesi durumunda, tam olarak nasıl ayrılmanın gerçekleşeceğini de etkiler.

Boşanma istatistikleri

Rosstat’a göre, bugün Rusya’da evliliği resmi olarak kayıtlı olan çiftlerin% 53’ü boşanıyor. 5 ila 9 yıl boyunca evli olan çiftler diğerlerinden daha sık ayrılmaktadır; bu gibi durumlar toplam boşanma sayısının% 28,5'ini oluşturmaktadır. Kadınlar erkeklerden daha çok boşanma davası açmakta ve boşanma sürecini başlatmaktadır (toplam boşanma sayısının% 68'i). Eşler tarafından verilen en yaygın nedenler eş hakkındaki görüş değişikliği ile ilişkilidir: boşanacakların% 42'sine evliliklerini yanlış bir karar verir. Bunu, ortak bir dil bulmak mümkün olmadığından, kötü alışkanlıklar, ihanet, çok kutuplu karakterler izler.

Evdeki güvensizlik nedeniyle, çiftlerin% 3'ü boşanmakta, boşanma başvurusunda bulunan ailelerin sadece% 0,8'i eşleri ile hayatın cinsel yönünden memnuniyetsizliği hakkında konuşmaktadır.

Astrologlar istatistiklerini korurlar; bu veya burcun diğer işaretlerinin ne kadar uyumlu olduğu hakkındaki ana fikirleri onaylamak veya reddetmek için tasarlanmıştır.

Hava işaretleri

İkiz erkekler ve Koç kadınları evlilikte iyi yaşar, sadece her beşinci birlik dağılır (% 22). Toros burcunda doğan bir kadınla, ikiz erkeklerin yaşaması daha zordur: Böyle bir kombinasyonla boşanma sayısı% 36,7'dir. İkiz bir bayanla daha iyi bir yaşam (çiftlerin yaklaşık% 25'i boşandı). En sık olarak, İkizler burcunda doğan erkekler, genellikle kendi girişimleriyle, kadın kanserler, Akrepler ve Yay (sırasıyla% 38.5,% 42 ve% 39.7) ile boşanırlar. Astrolojik istatistiklere göre en güçlüsü Gemini'nin Kova ve Oğlak ile yaptığı evliliklerdir (boşanmaların% 13'ünden fazlası değil).

Erkekler Ölçekleri en çok kadın bakirelerden (% 39), Koç ve İkizlerden (her biri% 37), Akreplerden (% 34,5) ayrılıyor. Ortalama olarak, boşanmaların% 23 ila 28'i kadınlarda Toros, Kanser, Terazi, Yay, Oğlak, Balık ve Kova ile daha güçlü cinsiyetin ölçeklerinin yarattığı çiftlerde gerçekleşmektedir. Terazi burcu en iyisi kadın Aslanlarla iyi geçinir (boşanmaların sadece% 17'si).

Kova burcunda doğan erkekler iyi yaşar ve kadın Boğa (boşanmaların% 9'u) ile evlilik ilişkilerini sürdürür.

Koç ve İkizler ile aile ilişkileri (sırasıyla% 17 ve 13), Kanser (% 19) ile oldukça olumlu olabilir. Ortalama olarak her dördüncü evlilik, Terazi, Akrep, Oğlak ve Balık kadınların Kova burcu erkekleri için eş olarak davrandığı çiftler halinde ayrılır. Kova, Leydi Leo, Bakire, Yay ve Kova ile yaşarsa, her üç evlilik (yaklaşık% 30 veya daha fazla boşanma) sona erer.

Yangın işaretleri

Eşleri Akrep, Yay burcu ve Oğlak burcu (% 37-38) işareti altında doğan kadınlar ise, Koç erkekleri daha boşanmaktadır, sadece Kova hanımlarıyla olan birliktelik daha kötüdür (bu evliliklerin% 40'ı boşanma ile sonuçlanmaktadır). Boşanmaların% 30'u daha az veya% 30'u Koç erkeği ve Toros, İkizler, Yengeç, Dev ve Balık kadınları birliğinde bulunur. En iyi yol, Koç ve Koç, Koç ve Aslan ve Koç ve Terazi arasındaki ilişkidir. Bu durumlarda, 10 üzerinden en fazla 1,5 çift boşanmaktadır.

Gururla Leo burcuna basan adamlar, digerlerinden daha cok bosanmislardi, oldukça kargaşaliler.İstatistiklere göre en güçlü evlilikler kadın Terazi ile (boşanmaların% 18,3'ü) birlikte gelişiyorlar. Geri kalan işaretlerle birlikte, Lviv'deki boşanma sayısı yaklaşık olarak aynı: evliliklerin% 25 ila 32'si dağılıyor. En çarpıcı evlilikler Yay ve Balık'tır (bu çiftlerin neredeyse% 33'ü dağılır).

Daha güçlü olan cinsiyet Yay Temsilcileri, davaların neredeyse% 40'ında kadın Koç ve Kova'yı boşadı.

Biraz daha az zor, ama yine de negatif olarak İkizler, Bakireler, Kanserler, Akrepler ile ilişkiler geliştirir. Oğlak, Balık ve Yay ile her üç evlilik ayrılıyor. Başarabilecek en iyi adamlar Boğalara Okçular, Aslanlar, Terazi (boşanmaların% 22-24'ünde).

Su işaretleri

Erkek kanserler Kova'nın güzellikleriyle çok kötü bir şekilde geçinirler, bu evliliklerin yaklaşık yarısı boşanmayla sonuçlanır. Kadını Koç ve Yay'la, her üç evlilik de ayrılıyor. Erkek Kanserlerde% 20-30 arası boşanma sayısı Aslanlar, Bakireler, Terazi, Akrepler, Oğlaklar ve Balıklarla birlikte görülür. Tüm bu adamların en iyisi Boğa ve İkizler'le (sırasıyla% 18.2 ve boşanmaların% 19.2'si) birliktedir.

Erkekler Akrepleri Yay (boşanmaların% 18'i) ve Balık (% 19) ile Bole güçlü evlilikler kurar. Eşleri Akrep ve kadının Kova (% 40) veya Koç (% 38,5) olması durumunda aileler genellikle ayrılır. Her üç evlilikte İkizler, Akrepler ile Akrepler kırılır. % 20–27 seviyesindeki boşanmalar diğer tüm işaretlere kaydedilir.

Balıklar, Balıklarla, Terazi ve Bakirelerle, Akreplerle iyi yaşıyor (çiftlerin% 15'inden fazlası boşanmıyor). Tüm erkeklerin en kötüsü, Balık kadını İkizler (boşanmaların% 38'i), Kova ve Oğlak (% 36 ve% 37) ile yaşıyor. Güçlü cinsiyet temsilcilerinin diğer işaretleri ile Balık yaklaşık aynı sıklıkta yetiştirilir: yaklaşık% 22-25.

Dünya elemanı

Erkekler Boğa burcu, Terazi ve Oğlak burcunda doğan eşleri ile (boşanmaların% 17'si) en iyi yaşıyor. Vakaların% 46'sında, bu erkeklerin kadınlarla yarattığı çiftler Kanserler dağılıyor. Koç, Boğa burcu, Yaylı kadınlarla çiftlerinde yüksek boşanma olasılığı (% 35-37) vardır. İşaretlerin geri kalanıyla birlikte, bu tür erkekler oldukça iyi geçinir ve boşanmalar ortalama olarak yalnızca 5 çiftinde kaydedilir.

Bir Başak erkeğinin bir kadını Koç, Oğlak, Kova, Akrep ve Aslan’tan (olasılık% 36'dan fazla) boşanması daha olasıdır.

Balık ile en iyi ilişki (boşanmaların% 18,2'sinden fazlası değil). Diğer işaretlerle birlikte Başak burcularının sık sık boşandıkları dikkat çekicidir: neredeyse tüm olasılıkla% 30'dan fazladır. Erkek Oğlaklar en başarılı evlilikler kadınlara girer. Oğlak, Yay, Bakireler (boşanmaların yaklaşık% 16'sı). Hepsinden kötüsü Koç (boşanmaların% 38'i), Kova (% 37) ve Balık (% 36) ile birlikte yaşamak zorundalar.

Hangi nitelikler süreksizliğe yol açar?

Zodyak işareti hangi eşe ait olursa olsun, eşlerden birinin yanına flört etme ve hobilere eğilimli olmaları durumunda (Başak Erkisi gibi) flört etme ve hobilere yatkın olma ihtimaline bağlı olarak boşanma olasılığı artar Leo). Koçluk, kusursuzluğuyla bir bütünlük içerisinde, titizlikle birleşti- rebilir ve bu nedenle Koç'u boşananlar genellikle ana sebep olarak adlandırılır. Kova fikirleri, idealleri, vaatleri ve bunların yarısını yerine getirememesiyle ortaya çıkar. Boşanma sırasında Kova'nın ortakları tarafından belirtildiği gibi çok temkinli ve kıskanç biri.

Taureuslar inatçıdır, onlarla tartışmak zordur ve eşiniz adalet için sıcak ve istekliyse durum boşanmayla sonuçlanır. Fakat genel olarak, zodyak özelliklerinde değil, eşlerin psikolojisinde ve belirli bir ailenin yaşam koşullarında, uyumsuzluğun sebeplerini aramaya değer. İlişkilerin dağılması, her zaman farklı işaretlerin kendilerini farklı şekillerde gösterdiği güçlü ve stresli bir durumdur.

Ateş

Yangın işaretleri büyüleyici bir şekilde ayrıldı: duyguların havai fişekleri ve öfke voleybolu. Fakat boşanmaya çabuk ve çabuk uyum sağlarlar. Koçun (hem erkek hem de dişi) bulaşıkları parçalama skandalı atması çok muhtemeldir.Ancak birkaç hafta sonra öfkeden bir iz kalmayacak. Koç uzun süre hayatta kaldı ve bu yüzden çabucak bir yedek bulur. Koç aileden ayrılmaya karar verirse, durmayacak. Daha fazla acı çekmeden çabucak yapacak. Geri Koç genellikle geri dönmez.

Aslan, hayvanların kralı gibi acı çeker: başı yüksek tutulurdu, böylece kimse egosunun yaralandığını tahmin edemezdi. Yaralarını haysızlık ve secde ile haysiyetle yalayacak. Kırgın Aslan hediyeler verir, ortak fotoğrafları imha eder ve daha fazla bilgi edinmek istemediğini ilan eder.

O zaman kararını kraliyetle tekrar gözden geçirebilir, ancak bu mümkün değil.

Yay kolayca rahatsız olur ve kolayca ayrılmaya karar verir. Skandal oluşturmaz ve havayı sallamaz, Koç gibi, aslan gibi kükremez, ancak yalnızca bavullu şeylerin toplanması için can sıkıcıdır. Bunu yavaşça yapıyor, kendine ve eşine acı çekiyor. Yapraklar, geri döner, tekrar bırakır. Ve böylece, o ya da bir ortak, epizodik bagaj koleksiyonlarını düşünmek için sıkılmadan önce.

Hava

Özgürlüğü seven ve bağımsız hava, duygusal olarak parçayı işaret eder, ancak bir süre sonra eski ortaklar için güvenilir arkadaşlar ve mükemmel muhataplar olabilirler: özgürlüğe her şeyden daha çok değer verirler ve bu nedenle ayrılma konusunda felsefidirler. İkizler, kendi inisiyatiflerine katılarak ya da bir ortak inisiyatifine veda ederek, egoistlere ve Samoyedlere dönüşür. Her durumda, yüksek sesle analiz etmeye başlarlar, niçin öyleyse, niçin aksi olmasın, neyin eksik olduğunu, niçin yaptıklarını ve sonuç olarak, tüm bu açıkları dinlemeye zorlanan başkalarını beyaz ısıya getirmek zorunda bıraktılar. Ancak ayrıldıktan sonra diğer İkizler duyguları umrumda değil. Sadece kendi deneyimleriyle ilgileniyor.

Ölçekler uzun süre tereddüt eder, ayrılma konusunda karar veremez. Eğer terk edilirlerse, ilk başta acı çekmek sınır tanımaz.

Büyük zorluk çeken ölçekler geçmişten nasıl kurtulacağını bilir. Ölçekler uzun süre arayabilir ve toplantı talep edebilir, mesaj yazabilir, ortak geri dönmeye çalışabilir. Ama sonra serinlerler ve sadık ve sadık arkadaşlar olurlar.

Kova fark edilmeden yok olabilir: evde kimse yokken bir araya gelin ve ayrılın. Ancak aynı zamanda, ayrılmadan önce büyük bir bilgilendirme düzenleyebilir - bu onun ruhuna bağlıdır. Terk edilmiş Kova muzdarip ve acı çeker, ancak Terazi kadar az değil ve daha az acı çeker.

yeryüzü

Dünya kısmının tüm belirtileri zor, zor ve uzun bir boşanma hayatta kalır. Boğa özellikle etkilenir. Çok uzun süre dayanıyorlar, her şeyi affediyorlar, ancak sabır bir zirveye ulaştığında ayrılıyor ve sonra acı çekiyorlar. İhanetten sonra en zor Toros. Terk edilmiş bir bakire çok üzüldü, ama yüreğinde affetmeye ve kabul etmeye hazır. Eşiniz affedilmek ve iade edilmek istemiyorsa, Bakire sırrını kaldırabilir, ona gülmek için bir stok yapabilir, genel olarak en iyi şekilde davranmaz. Eğer Başak önce ayrılırsa, biraz utanmış ve suçlu bir bakışla yapar. Ama çabuk ve güvenle.

Oğlaklar, yaklaşmakta olan boşanma hakkında önceden bilgilendirilirlerse, hayatınızı ve hayatınızı cehenneme dönüştürebilirler. Oğlak ayrılırsa, nedenleri hakkında açıklama yapmayı gerekli görmüyor bile.

su

Su işaretleri çok endişeli ve gerçekten her şeyi iade etmeyi umuyoruz. Kanser “evinde” kapatılabilir ve tüm dünyaya savaş ilan edebilir. Eğer Cancer kendini terk ederse, yavaşça yapıyor, aynı zamanda tüm kararlarını ve nedenlerini açıklıyor, böylece hiçbir şey bilinmeyen kalıyor. Akrepler intikam alma eğilimindedir. Eğer atılırlarsa, intikam acımasız olabilir. Akreplerin kendileri ekstra duygu olmadan gider, bir kez ve herkes eski ortağını hayatından, hafızasından ve telefon rehberinden siler.

Balıklar acı çeker, acı çeker, depresyona girerler ve ağlarlar, çünkü çok kötü değiller, ama sanata olan sevgilerinden ağlarlar.

Oyunu kendileri önünde oynarlar ve kendilerini alkışlarlar. Kendilerine inanırlar.Balık ilk önce ayrılırsa, sizi bir kez daha tekrarlamaya başlar ve ayrılmanın yarattığı etki, terk edilmiş bir eş için üzülebilir, sempati duyar. Ancak, dertte gerçek yardım sağlamak mümkün değildir.

Yorum yaz
Referans amaçlı sağlanan bilgiler. Kendi kendine ilaç verme. Sağlık için her zaman bir uzmana danışın.

moda

güzellik

ilişkiler