Burç burçları

Hangi burçlar erkekleri en sadık insanlar?

Hangi burçlar erkekleri en sadık insanlar?

tartışmaya katıl

 
içerik
 1. Sadakat derecesi
 2. En az kim değiştirir?

Bazı kadınlar burçlara güvenir. Tabii ki, zodyak işaretleri bizim kaderimizi ve hatta karakterimizi etkiler. Ancak burçlar da yanlış olabilir. Bir erkek seçerken tamamen güvenilmemeleri gerekir, çünkü sadece yıldızlar değil, diğer faktörler de karakterinin oluşumunu etkileyebilir.

Sadakat derecesi

Tabii ki, bir kadın hayallerinin bir erkekle tanıştığında, evlilikten sonra hayatına girebilecek sorunlar hakkında çok az şey düşünüyor. Kocanın sadakati, ilişkide istikrarı sağlayacak en önemli noktalardan biridir. Değişen bir eğilim için inancını test etmek için icat edilmiş yöntemlerin en hızlısı burcu görmektir. İstatistiklere göre en sadık erkeklerin sıralamasını sunar. Her bir burçtan birinciden üçüncüye kadar olanları dikkate alın.

 • Koç - N2 sadakat derecesi. Ateşli ve tutkulu bir doğası var. Kadınların kalbini kazanmayı sever. Adorasyonunun nesnesini baştan çıkarmak ve baştan çıkarmak için mümkün olan ve imkansız olan her şeyi yapacak. Bunun için sevgili kadın, tutkusu tüm hızıyla iken, tek kişi. Ama sevinmek ve duygusal taliplerin tüm yaşamınıza sadık kalacağını düşünmek için acele etmeyin. Seni fethettiği anda, derhal ilgisini kaybeder ve yeni bir nesneye geçebilir. Böyle bir arkadaşla daima uyanık olmak gerekir.

Diğer yarınızı daha sık kendi ilişkinizin yeniliğine dahil edin. O zaman seni özenle saracak.

 • Boğa - sadakat derecesi N1. Bu çok "temel" bir işarettir. O sakin ve her zaman her şeyi ağırlığındadır. Bu işaretin adamları çok duygusal değiller ama duyguları çok güçlü. Eğer bu aşk, o zaman ondan kurtulmak kolay olmayacak. Bu burç ile evlilikte kendinizi rahat hissedeceksiniz. Her zaman bir omuz verecek ve her durumda yakın olacak. Bağlılık ve rasyonellik onun temel özellikleridir. Evlilikte barış istiyorum - Boğa'yı seçin.
 • İkizler - sadakat derecesi N3. Onlar dualiteye ve sürekliliğe yakınlar. Bütün hayatı tahmin edip ihaneti çözmek istiyorsan, bu burcu kocan olarak seç. Unutmayın ki İkizler konforunu yitirir kaybetmez, yanınızdayken, sizi derhal terk edecektir. Ancak, böyle bir erkekle evlilikten vazgeçme, sadece karakterinin tüm inceliklerini dikkatlice incelemeye çalış. Kalbinin istediği kadar ayar yap ve onunla yaşa.
 • Kanser - sadakat derecesi N3. Eğer böyle bir ortağın doğasının detaylarına bakmazsanız, o zaman, ilk bakışta, bunun çok doğru ve kusursuz bir insan olduğu anlaşılıyor. Ancak kerevitlerin sadece çok sadık ve iyi olduklarını iddia ettiklerini unutmayın. Aslında, rahatlık dışında, artık hiçbir şeyle ilgilenmiyorlar. Seninle evlendikten sonra, Kanser adamı oturup hayatını ayarlamanı bekleyecek. Eğer seni değiştirirse, bu meseleyi ihanetten sadece kendinle suçlayacaksın.
 • Leo - sadakat derecesi N1. Söylenecek - kral. Görünüm ve davranış her zaman böyle bir temsilciyi kalabalıktan ayırır. "Spick and span" 'a bakın, özenle ve incelikle sadece elitlerin temsilcisi olabilir. Nadiren ihanete giderler. Ancak, Leo onun üstünlüğünü hissediyorsa olabilir.

“Taht” deyince yanınızda yumuşak ve tüylü bir kedi yavrusu göreceksiniz.

 • Başak - N1 sadakat derecesi. Pratiklik, güvenilirlik - bu onların güçlü noktası. Bu işaretin temsilcileri aşırılıklardan hoşlanmaz. Bakire güzel kursun adamından, sicillerinden ve diğer romantizmden beklerseniz, bekleyemezsiniz.Bunlar sahneli sahneleri sevmiyor. Ancak, seçilen birinin görünümü önemlidir. Başak kocasını aldatmayacak çünkü basitçe geveze ve hasta bir şey almaktan korkuyor. Sonuç olarak, kendi yarısı için doğrudurlar.
 • Ölçekler - N1 sadakat derecesi. Kesinlikle seni fethetmeye gitmeyecekler. Onları dolaşıma sokmak zorunda kalacak. Flört edecekler ve hiçbir kadının dayanamayacağı baştan çıkarmaya düşkün olacaklar. Narsisizm - temel özellikleri. Tüm eylemleri için övgüyü bekliyorlar. Doğal içgüdüleri sayesinde, her zaman "suyun kuruması" ortaya çıkarlar. Sizi başka biriyle değiştirirse, seçtiğiniz birini nasıl affedeceğinizi bile farketmeyeceksiniz. Eğer sürekli bir tutku ısısını ve bir ilişkideki "sallanmayı" seviyorsanız, o zaman Terazi ile evlilik ihtiyacınız olan şeydir.
 • Akrep - N3 sadakat derecesi. Bunun için en önemli şey yataktır. Akrep için heyecan - aşık ana motor. İlişkide doygunluk olur olmaz, Akrep çok ciddiyetle gidecek. Ruh, ikinci yarısına ayrılıyor, ama seks onun için ciddi duygulardan daha önemli. Ancak, Akrep hala evlendiyse, ikramiyeyi aldığınızı düşünün.

Ailenizi en üst düzeyde sağlayacak ve koruyacaktır.

 • Yay - N3 sadakat derecesi. Buradaki takımyıldızın adı kendisi için konuşur. Sürekli denemeye istekli olduğu arayışı içindedir. Yay ya sürekli bir şeyler icat eden bilim adamları ya da kadın erkekleri olur. Acelem olmadan Yay ile evlen. Ve eğer seninle evlenirlerse, sana hayatları boyunca sadık kalacakları bir gerçek değil.
 • Oğlak - sadakat derecesi N1. Çocukluğundan beri yaşam için planlar yaparlar. Her seferinde aşık olurlar ve her seferinde sadık kalmaya çalışırlar. Evlilik söz konusu ise, bir koca bulmamak daha güvenlidir. Her şeyi yapacak, böylece karısının hiçbir şeye ihtiyacı kalmayacak.

Pratik ve çalışkan bir kadınsanız, Oğlak ile evlilik güçlü ve uzun sürecektir.

 • Kova - sadakat derecesi N3 ve hatta daha düşük. Böyle bir insan için, özgürlük ve bağımsızlık her şeyden önce duygu ve ilişkilerin içindedir. Dikkat etmeyecek ve onunla tanışmak istiyorsan önce bir adım atman gerekecek. Kova - tek eşli, bu yüzden ilk aşkının daima senin arasında bir gölge olacağının bilin. Kova hisleriniz tükenirse, o zaman muhtemelen hissetmezsiniz. Bu nedenle ayrılışı sizin için ani olacak.
 • Balık - sadakat derecesi N3. Hassas ve ilk bakışta savunmasız yaratıklar. Rüşvetlerinden daha fazla. Aşıklar, süreksizdirler ve duygularını anlamak zordur. Her an kuyruğunu sallayıp, geri dönemeyecekleri yerlere yüzebilirler. Aşk ve seks arasında daha sık seks seçin.

En az kim değiştirir?

Bazı nedenlerden dolayı, erkek kanserlerinin nadiren ikinci yarısını değiştirdiğine inanılıyor. Bu ifadeye şu ifade söylenebilir: "Bu, hangi tarafa ve hangi tarafa bakılacağına bağlıdır." Doğruyu söylemek gerekirse, onlardan kocalar “ne balık ne de et” ortaya çıkar. Zayıf enerji tarafında sürekli besleme gerektirir. Belki de bu çok besleme olacaksın. Böylece, Kanserler küçük dünyalarında olmayı sever. Mecazi anlamda, lavaboda. Eğer bir ortak "kabuğunu" gerekli olan her şeyi sağlayabilir, ancak gelecekte de güven verebilirse, Rakov sadakati sınır olmayacak.

Zodyakın bu temsilcisi sizin için dünyanın en iyi ortağı olacak.

Diğer yarısını da ellerine giyecek ve beslenecek. Çocuk kanseri sever. Bu nedenle, özenle çevrili olacaklar. İdil, bir ömür boyu sürebilir veya “zırh kaplı” eşiniz için sürekli rahat bir yaşam sağlayabildiğiniz sürece sürebilir.

Ancak aile hayatının ufkuna girer girmez beni zorluklardan ve zorluklardan mahrum edecek, Cancer hemen evinde saklanacak. Onu artık oradan çıkaramazsınız ve sorunlar kırılgan omuzlarınız üzerinde tam bir yük olacak. Siz kavga edip hayatta kalırken, kocanız daha rahat bir yer aramaya devam edecek. Ve bundan şüphe etme Yan tarafta, Kanser hızla çok sıcak ve rahat olacağı güvenli bir sığınak bulacak. Erkek karakterin tahmin edilmesi zor.

Burçlar güvenilir olmalı, ancak sonuna kadar değil.Seçtiğiniz kişinin kişisel özellikleri en iyi şekilde deneyimlenir. Sadece zaman, yıldızların doğru söyleyip söylemediğini söyleyecektir.

Yorum yaz
Referans amaçlı sağlanan bilgiler. Kendi kendine ilaç verme. Sağlık için her zaman bir uzmana danışın.

moda

güzellik

ilişkiler