bağlılık

Gerçek kız: ne anlama geliyor ve onu nasıl bulabilirim?

Gerçek kız: ne anlama geliyor ve onu nasıl bulabilirim?

tartışmaya katıl

 
İçerik
  1. Kim o
  2. Hangi ülkede en sadık kadınlar?
  3. Sadık bir arkadaşı nerede bulabilirim?
  4. Nasıl kontrol edilir?

Sadık kız ya da kadınla tanışmak her erkeğin hayalidir. Daha güçlü cinsiyet temsilcilerinin bu kavrama yatırım yaptıkları ve bu kızları nerede arayacakları her zaman net değildir. Sadakati psikoloji bakış açısından anlamaya çalışalım ve size ne olduklarını söyleyelim - sadık eşler.

Kim o

Evrim sürecinde insan çok şey kazandı, fakat ne yazık ki çok şey kaybetti. Yani, şimdi bir kez ve tüm yaşam için bir seçim yapmak kabul edilmiyor ve bunun ne olduğu önemli değil - araba, meslek veya yaşam ortağı hakkında. İnsanlar belli koşullar altında süreksizlik olasılığını kabul ediyorlar. Kişinin “Ben” in “Siz” e (Decembrist'lerin eşleri) veya “Biz” e (birinin devrim için uğruna canını veren) hayatını bırakan fedakarlık günleri, idealistlerin pişmanlığına bırakıldı.

Sadakat de değişti, ancak yine de dünyanın en iyi eş ve kız arkadaşının temel özelliklerinden biri olarak kabul ediliyor. İnsanoğlunun ilerlemesiyle birlikte, kadınların erkeklere olan sadakatsizliklerine karşı tutumu neredeyse değişmez - bir kadının sadece sadık olması gerektiğinden kesinlikle kesinlikle eminiz. Özgürlük ve cinsel devrim dalgasının ardından, kadınlar kendileri için yeni bir dünya keşfetti - ihanet dünyası.

Sadakat incelemesi yapmaya çalışan sosyologlar, adil cinsiyetin yaklaşık% 20'sinin eşlerine gerçek sadakat sağladığı sonucuna varmışlardır. Kadınların dörtte birine kadar erkekleri aldatıyorlar ve gerisi en azından bir zamanlar zina hakkında düşünüldü, flört etti, yana öpüldü, ama cinsel yakınlığa ulaşamadı.

Her üç kadın da evliliğin zina edilmesinin kabul edilemez olduğunu söylüyor. Evlilik dışı ilişkilerin sadece% 5'i onaylıyor. Çoğu, hayatta bir şey olabileceğine inanıyor ve hiç kimse, dedikleri gibi, sigortalı değil. Yani, bilinçli olarak bilinçli bir düşünce ve hatta aldatma için bir bahane zaten var.

O nedir - en sadık kız mı? Sarışın ya da esmer, bir ladin ya da yaramaz bir kabadayı olabilir.

Sadakat, karakterin belli bir özelliği olamaz. Aksine, bu tam olarak bilinçaltı bir düzeyde meydana gelen şeydir - bir ebeveyn örneği, yetiştirme, din ve kendi gözlemleri.

Sadık bir kız, genellikle belirli temellerin ve geleneklerin olduğu bir aileden gelir, ancak kızın sadık bir eş olup olmayacağını anlamak için akrabalara bakmak yeterli değildir. Bunu genel olarak anlamak oldukça zordur.

Kesin olarak bilinen tek bir şey var - en sadık kadınlar hayatta çok mutsuz. Genellikle terk edilirler. Erkekler ilk önce seçilmiş olandan sadakat ister, ve bundan yorulurlar, sevilenleri kaybetme korkusu yoktur, çünkü sadık olduğu ve hiçbir yere gitmediği, onu kazanmanın hiçbir anlamı olmadığı, her şeyin zaten fethedildiği açıktır. Sadık kadınlar, doğası gereği, genellikle yalnız yaşlanır ve ölür, erkeklerle asla mutluluk bulamazlar. Psikanalistler bilinçaltında acı çektiklerini, terk edilmek istediklerini, kendi başlarına yapamadıklarını iddia ediyorlar.

Yine de, sadakat en büyük değerdir, çeşitli insan ilişkilerinin çöplüğünde bir elmas. Herkesin onu bulmaya çalıştığı gerçeğinde şaşırtıcı olan hiçbir şey yok, daha sonra tam olarak ne yapacağını düşünmeden değil.

Hangi ülkede en sadık kadınlar?

Belirli milletlerden temsilcilerin en sadık ya da tam tersi olduğunu sık sık duyabilirsiniz.Bu yüzden, kabiliyet ve anlamsızlık Fransız kadınlarına, soğukluğuna ve duygusallık eksikliğine, İngiliz kadınlarına İtalyan kadınlarının tutkulu olduğunu düşünüyor, Çeçen kadınları ve Kabard'lıları mütevazı olarak adlandırılıyor. Ancak sadakat sorunu göründüğü kadar basit değildir. Bu, mizaç veya ulusal zihniyetin bir özelliği değildir. Bu nedenle, sadık bir kızla evlenmek için hangi milliyeti aramanız gerektiğine dair geline kesin olarak cevap vermek zordur.

Her milletin içinde tarihe geçen kahramanlar ve alçaklar var. Her millet, sadık ve sadakatsiz kadınlar vardır. Dinlerin büyük önem verdiği, emirleri yerine getirmeye çalıştıkları ülkelerde, eski günlerde bir kadının aldatma için taşlanabileceği veya kamusal olarak taşlanabileceği durumlarda, aile hafızası hala kızların eğitiminde de güçlüdür. Bu nedenle, kocasının teslimi, itaat ve sadakat, Kafkas halklarının, Arap kadınlarının temsilcilerini ayırıyor. Ancak başka bir sorun daha var - erkekler bu gerçeği genellikle takdir etmiyor ve iffetinde farklı değiller.

Bu, inançlı kadının herhangi bir ülkede bulunabileceği anlamına gelir, ancak ortodoks dini toplumun olduğu yerlerde, bu olasılık biraz daha yüksektir.

Sadık bir arkadaşı nerede bulabilirim?

Erkeklerin hatırlaması gereken ilk şey, onları çevreleyen kadınların zaten bireyler olarak oluşturdukları, onları yeniden çizip yeniden yaptıkları daha pahalı olduğu ve buna değer olduğu, sonuçta bu, bir kişiye karşı gerçek şiddet.

Bu nedenle, gelecekteki sadık bir eşin belirtileri, bir teklif vermeden ve bir kayıt ofisine gitmeden önce bile dikkatlice incelenmelidir.

Özellikle herhangi bir kızdan umutlu bir yaşam arkadaşı yaratabilmek isteyenleri özümsemek gerekir. İşe yaramayacak. 18 yıl boyunca tüm bayanlar zaten bazılarını - iyi ya da kötü, ama tamamen sağlam, kişiliğe sahipti.

Sevdiklerine sadık kalacak bu tür kızların yaşadığı yerde, hemen cevap vermek mümkün değil. Her yerdeler. Bir serada yetiştirilmezler, bir kuluçka makinesine klonlanmazlar ve bu nedenle bir gece kulübünde doğru olanı bulamadığınız ortak efsane sadece bir efsanedir ve başka bir şey değildir. Bir gece kulübünde, bir kız arkadaşının doğum günü için bir birleşme toplantısına gelebilir. Eğlence kuruluşlarının düzenli arasında böyle bir bayan olmadığı açıktır - yetiştiriciliğin izin vermediği açıktır.

Görev doğru eşi bulmaksa, psikoloji alanındaki uzmanlar cüretkar davranışlarla parlak güzelliklere dikkat etmemeyi önerir. ve daha mütevazı kadınlarda. Ama özellikle de ilk başta iletişim kurmasının biraz sıkıcı göründüğü kızlara dikkat etmeniz gerekiyor. Bu durumda, erkek, hevesli bir coşku nedeniyle kızın değerini aşmayacak, bu durumda onun niteliklerini değerlendirmen en objektif olacak.

Gelecekteki sadakatin belirtileri ilk toplantıda değil, daha yakın iletişimde bulunabilir. Seninle ne kadar ilgilendiğini gözlemle. Sadık kız nadiren sinir krizi geçirir ve kıskançlık sahneleri çıkarır, arkadaşlarınızla flört etmez ve flört etmez, tanımayan yarı çıplak erkeklerin sosyal ağlarda fotoğraflarını “sevmez”. Genellikle oldukça mütevazı bir mesleği var - eğitimci, terzi, tasarımcı, dekoratör. Ancak, istisnalar da var, ancak profesyonel deformasyon asla unutulmamalı.

Nasıl kontrol edilir?

Sadakat, sizin için en önemli role sahip olan kriter ise, o zaman sadakatine nasıl ikna olunacağı sorusu oldukça ilgili olacaktır. Ortak çalışmaların başlamasıyla birlikte davranışlarının ve size karşı tutumunun nasıl değişeceğini gözlemlemek için evlilikten önce birlikte yaşamak daha iyidir. Arkadaşları ve akrabaları ile olan ilişkilerini çokça anlatabilir.

Sadık insanlar her şeye sadık kalıyor ve hatta sokaktan bir yavru kedi alıyorlarsa, son iç çekişe kadar tam sorumluluğu üstleniyorlar. Bu kızlar, icat ettiğiniz bayana onaylamaz ve haklı çıkarmaz ve sevdiklerinize tanıdıklarınızı nasıl aldattığını söylemez. Asla kınamayacak, ama haklı da etmeyecek.

Kendi kararına sadık kalamazsın. Başlangıçta olabilirler. Sadakat şansını ayıkça değerlendirmek, daha sonraları da bildirilen zina eşini kontrol etmekten daha kolaydır.

Ve üstesinden gelmek için, erkeklere tavsiye vermek istiyorum: sadık bir kadınla tanışırsan, takdir et, besle. Bu tür kişiler genellikle sessiz kalsalar ve bunun hakkında bir şey söylemeseniz bile, ihanetlerinizi ve yalanlarınızı deneyimlemek çok acı vericidir.

Yorum yaz
Referans amaçlı sağlanan bilgiler. Kendi kendine ilaç verme. Sağlık için her zaman bir uzmana danışın.

moda

güzellik

ilişkiler