Elbise baskısı

Kamuflaj elbise - askeri tarz

Kamuflaj elbise - askeri tarz

tartışmaya katıl

 
İçerik
 1. Kime gidiyor?
 2. Renk özellikleri
 3. Renk çözümleri
 4. Kamuflaj baskılı elbiseler popüler stilleri
 5. Düğün kıyafetleri
 6. Ne giymeli?

Kamuflaj deseni askeri tarzdaki giysilerin yanı sıra safari tarzında da kilit kalıptır. Günümüzde, böyle bir baskı en iyilerden biri, bu yüzden de fashionistas gardırobunda kamuflaj desenli bir elbise beliriyor. Kamuflaj elbisesi nedir ve ne giyer?

Kime gidiyor?

Kamufle edilmiş elbiseler ince kızlar için uygundur, çünkü bu baskı şekle bir miktar cilt katıyor. Elbise büyük düğmelerle terbiye sağlarsa veya elbise geniş bir kemeri tamamlarsa, kırılgan ve kısa bayanlar için bu kıyafetler seçilmemelidir.

Renk özellikleri

Kamuflaj baskısının temeli, gri ile tamamlanan yeşil ve sarı tonlarından oluşan bir kombinasyondur. Bu renklerin kombinasyonları, renklerden birinin geçerli olacağı, diğerleri daha küçük miktarlarda kullanılacaksa, çeşitli varyasyonlarla temsil edilebilir. Ayrıca, kamuflaj deseni farklı hafifliğe sahip olabilir.

Renk çözümleri

Kamuflaj desenine en iyi katkı, gri ve kahverengi gibi nötr tonlardır. Böyle bir baskıya sahip bir elbise, gri-kahverengi, gri-beyaz, açık kahverengi veya kumlu tondaki diğer giyim eşyalarına eklenebilir. Ayrıca, denim, mavi ve yumuşak yeşil renk, bu tür bir askeri baskı ile başarıyla birleştirilir.

Kamuflaj baskılarını en iyi tamamlayan parlak renkler arasında mandalina, limon, havuç, limon veya malakit denebilir. Bu forma daha az başarılı bir şekilde eşlik etmek kırmızı olmayacak. Kamuflaj deseni ile hem koyu hem de parlak renkler (bordo, domates, kırmızı) iyi görünür, ancak pembe tonlardan kaçınılmalıdır.

Kamuflaj baskılı elbiseler popüler stilleri

Kamuflaj elbiseyi kesmek için en iyi seçenekler modellerdir:

 • Çan eteği ile;
 • A benzeri silueti ile;
 • Dolu bir etekle;
 • Yarım etekle;
 • Bebek dolar tarzında;
 • Triko sıkı;
 • Arkasında bir yaka veya düşük kesim ile.

Düğün kıyafetleri

Modern düğünler genellikle alışılmadık bir temayla şaşırtıyor ve askeri stil bunlardan biri olabilir. Bu durumda gelinin gelinlik tamamen kamuflaj baskılı kumaştan yapılmış bir model olabilir. Bu elbiseler farklı tarzlarda ve genellikle tül ekler ile tamamlanan kadınlık kıyafetleri için. Daha az cesur gelinler, geleneksel beyaz elbiseyi kamuflaj desenine sahip bir kemer, bu kumaşın ekleri veya verilen konunun aksesuarları ile tamamlar.

Ne giymeli?

Kamuflaj renklerinde bir kıyafet çarpıcı görünebilir, bu yüzden nötr görünen şeyler ile dengelenmelidir. Kamuflaj desenli elbiseye iyi bir ilave, klasik gri renkte bir ceket, siyah deri ceket ve örme bir ceket olabilir. Böyle bir kıyafet için ayakkabılar kadınsı seçmelidir, örneğin kama ayakkabıları veya topuklu botlar.

Kamuflaj renklerinin kendileri çok agresif olduklarından, bu baskıya sahip elbise için takı ve aksesuar seçiminde dikkatli olmalısınız. Kamuflaj giysili bir kız, asgari miktarda metal ürüne sahip olmalıdır. Ayrıca kaba ayakkabılarla da benzer bir kıyafet giymeyin - bağcıklı veya spor ayakkabılı ayakkabılar.

Yorumlar
 1. Galya
  15.02.2016

  Elbise üzerindeki kamuflaj kontrastların kasırgasıdır. Tek şişede kadınlık ve vahşilik. Super!

Yorum yaz
Referans amaçlı sağlanan bilgiler. Kendi kendine ilaç verme. Sağlık için her zaman bir uzmana danışın.

moda

güzellik

ilişkiler