Elbiseler renkleri

Mavi bir elbise giyen ve hangi aksesuarları seçmek için?

Mavi bir elbise giyen ve hangi aksesuarları seçmek için?

tartışmaya katıl

 
İçerik
 1. Koyu mavi
 2. Beyaz ve mavi
 3. Kılıf elbise
 4. Yere
 5. kısa
 6. Ne giymek tayt
 7. Ne ayakkabı giymek
 8. aksesuarlar

Mavi elbise figürü doğru şekilde vurgulayabilir, avantajları vurgulayabilir ve kusurları avantajlı bir şekilde gizleyebilir, ayrıca zarafet ve gizem katabilir. Parlak ve dinamik, ama aynı zamanda temiz ve huzurlu olan mavi renk, bize özel bir iç ruh verir.

Hepimiz tekrar tekrar sorunla karşı karşıya kaldık - mavi bir elbise giymek. Bununla başa çıkalım.

Koyu mavi

Koyu mavi bir elbise sadece genç kızlarda değil, yetişkin kadınlarda da her zaman mükemmel görünecek. Diğer pastel tonlarda olduğu gibi gri, siyah ve bej ile sorunsuz bir şekilde harmanlanır.

Bu tür kombinasyonlar, hem gündüz aktiviteleri hem de sıkı bir kıyafet kuralına sahip olan akşam iş toplantıları için mükemmeldir.

Mükemmel bir görüntü elde etmek için - koyu mavi bir elbiseyi beyaz bir ceket, kemer ve diğer aksesuarlar ile birleştirin.

Derin mavinin gölgelerinin görüntünüzün sertliğine ve sertliğine katkıda bulunacağı unutulmamalıdır. Görüntüyü parlak yapmak için, parlak kırmızı, sarı ve turuncu tuğla aksesuarları ekleyin.

Beyaz ve mavi

Beyaz ile birlikte mavi, asla modası geçmeyen bir klasiktir. Küresel markalar tarafından böyle bir kombinasyonun sergilendiği ilk sezon değil.

Beyaz ve mavi elbise, özellikle sıcak yaz günlerinde geçerli olan, parlak ve neşeli, eşsiz bir denizcilik tarzıdır.

Kıyafet beyaz veya mavi aksesuarlarla harika görünecek.

Kırmızı ve mavi tonlarında kırmızı tonlara izin verilir.

Ancak beyaz-mavi elbise kolayca basit görünebilir, ancak aynı zamanda çok sevimli ve özlü, beyaz manşet ve yakalı gibi kırpılmışsa sıkı ve iş gibi olur. Görüntüyü geniş bir kemer ve beyaz ayakkabılarla da seyreltebilirsiniz.

Kılıf elbise

Tüm zamanların favorisi, zarif ve gizli bir kılıf elbisedir. Basit tarzı nedeniyle çok yönlüdür. Bu, kılıflı bir elbiseye dayanarak, tamamen farklı tarzlarda birçok set oluşturmamızı sağlayan şeydir.

Örneğin, ofiste, kısıtlanmış renklerde bir ceket ve klasik ayakkabılarla giyebiliriz, ayakkabılar mükemmeldir.

Arkadaşlarla alışveriş yapmak için bir elbiseyi rahat bir hırka ve rahat ayakkabılarla birleştiriyoruz.

Akşam için özel bir etkinliğiniz varsa, kılıf elbisesini şık bir broş, inci boncuklu benzersiz bir kemer veya yapay elmaslı kolye ve özlü bir debriyaj ile yenebilirsiniz.

Yere

Zeminde inanılmaz derecede romantik ve nazikçe görünen elbise. Ağırlıksız kumaştan yapılan uzun ve hafif bir elbise pratikte ilaveler gerektirmez. Oldukça kendine yeter.

Zemine bir elbise hem örme ceket hem de klasik bir ceketle güzel görünür, ancak onu bir süveterle birleştirmeyi deneyebilirsiniz.

Zemine yazlık uzun bir elbise ile plastikten, taşlardan ve hatta tahtadan yapılmış muazzam mücevherlerden oluşan harika bir kombinasyon olacak.

Elbise çok uzun değilse, kontrast ayakkabılara vurgu yapılabilir.

kısa

Kısa mavi bir elbise seçerken, mavi rengin kendisinin kendi kendine yeterli olduğunu ve aşırı savurganlığın görünüşünüzü aşırı yükleyebileceğini hatırlamaya değer. Mavi renk çok parlak ve doygun olup, yetersiz kullanım için dezavantaj olabilir.

Parlak mavi bir elbise seçerken kabalaşmayı önlemek için, stil kontrastlarıyla oynamayı deneyin.Klasik ayakkabı örneklerinden vazgeçip, kaya tarzındaki abartılı ayak bileği botlarının lehine olan ayakkabıların yanı sıra bir deri ceket, deri ceket ve saçaklı bir çanta imajını tamamlar.

Ne giymek tayt

Mavinin tonları, tabaklanmış cildi zarif bir şekilde vurgular. Bu nedenle, dışarıda yaz mevsiminde ve hava bizi mutlu ederse, zevkle mavi bir elbise giyin.

Hava koşulları bronzlaşmanıza izin vermiyorsa ve takvim hala yaz değilse, mavi elbiseniz için mat tayt seçmenizi tavsiye ederiz. Siyah, bedensel, mavi ve hatta beyaz olabilir. Bir elbiseyi taytlı kapuçino veya bordo ile de birleştirebilirsiniz.

Ne ayakkabı giymek

Mavi bir elbise için ayakkabı aldığınızda, gölgelerin kombinasyonunu unutmayın. Mavi, eşleşen gölgelerdeki fırfırları ve fazla gölgeleri sevmez.

Elegance ve şıklık, doğru modelin gümüş ayakkabılarını yaratacak.

Altın skaladaki ayakkabılar harika görünecek.

Mavi elbise sarı ayakkabılarla uyumlu görünüyor. Ancak tonunuza bir aksesuar ekleyerek, hemen hemen her renkteki ayakkabıları seçebilirsiniz.

Siyah ayakkabılar ideal. Bununla beraber, herhangi bir görüntüyü oluşturabilirsiniz.

Kahverengi botlar veya botlar bir kot elbise için mükemmel bir çift olurdu. Ve eğer doğru bir şekilde ayakkabı ile eşleşecek şekilde seçilmiş bir deri takı ve el çantası eklerseniz, karşı konulmaz olacaksınız.

Ayrıca mavi elbisenin altında spor ayakkabı, baskısı olan ayakkabı veya elbisenin rengi seçebilirsiniz.

aksesuarlar

Mavi renkte bir elbise kesinlikle aşağıdaki renklerde süslemeleri ile mükemmel bir kombinasyon olacaktır:

 • Simli ve gri tonlar.
 • Altın.
 • Süt ve inci tonları.

Kuşkusuz, mavi elbisenin en iyi arkadaşları inciler, elmaslar, beyaz altın ve gümüş olmuştur ve olacaktır. Görüntüyü mükemmel bir şekilde tamamlayacak, eksiksiz ve eksiksiz bir görüntü oluşturacak, rengi mükemmel şekilde vurgulayacaklardır.

Siyah aksesuarlar, elbisenin mavinin herhangi bir tonunda şık bir şekilde eklenmesi olacak. Mavi renkte parlak bir elbise tercih ediyorsanız, koyu tonlardaki sade şekillerin aksesuarlarıyla tamamlamaktan çekinmeyin. Bu durumda, görüntüyü aşırı yüklememek için göstergeli ve abartılı olmayı unutmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Doğal, kahverengi deri ve ahşabın tonlarında mücevherler daha az avantajlı olmayacak. Bu tür aksesuarlar yaz görüntülerine mükemmel bir katkı olacaktır.

Klasik, kırmızı kuşaklı mavi elbisenin düetidir. Daha parlak ve savurgan bayanlar, doğal taşlardan turuncu ve şarap tonlarından parlak pembe renklere kadar aksesuarlara bakmalı.

dış giyim

Deri ceket ve bolero, kürk pelerin ve sonbahar ceket gibi eklemelerinizi unutmayın.

Bütün bunlar duruma ve hava durumuna bağlı olarak seçilir.

Renk ve stil ile oyun çok heyecan verici. Ne de olsa, orijinal, ama aynı zamanda, doğru renk kombinasyonu sıradışı ve en çekici görünmenizi sağlar. Bu nedenle, dünya stilistlerinin deneyimini cesaretle kucaklıyor ve kendi benzersiz imajımızı yaratıyoruz!

Yorum yaz
Referans amaçlı sağlanan bilgiler. Kendi kendine ilaç verme.Sağlık için her zaman bir uzmana danışın.

moda

güzellik

ilişkiler