Elbiseler renkleri

Gri bir elbise ile ne giymeli?

Gri bir elbise ile ne giymeli?

tartışmaya katıl

 
İçerik
 1. Kılıf elbise
 2. örgü
 3. ayakkabı
 4. tayt
 5. aksesuarlar
 6. Çiçek kombinasyonları
 7. görüntüler
 8. stilleri

Siyah küçük bir elbise, kadın gardırobunun tek evrensel unsuru değil. Onunla birlikte, içinde herhangi bir görüntüyü oluşturabileceğiniz gri bir elbise bulunur. Sadece bazı hileler hakkında bilmek ve temel kuralları hatırlamanız gerekir.

Kılıf elbise

Dava şeklindeki elbise, ayrıntıların seçilmesine gerek duymayan, resmin bağımsız bir öğesi olarak işlev görebilir. Ancak ofis için, görünümünüzü tazeleyen ve bir formalite dokunuşu, mavi aksesuarlar veya parlak bir bluz katan beyaz bir gömlek alabilirsiniz.

örgü

Gri renkte örme elbiseler giymiş güzel bir figür. En başarılı seçeneklerin, pastel bir paletteki örme gömleklerle desteklenebilen yüksek bir boynu vardır.

Siyah tayt da bu topluluğa katılabilir, ancak yüksek klasik ayakkabılar almaları gerekecek.

ayakkabı

Süet ayakkabılar - bu gri bir elbise ile mükemmel bir şekilde birleştirilen en başarılı ayakkabıdır. Bu tür ayakkabıların rengi klasik siyah, sessiz kırmızı veya koyu mor olabilir.

Çalışmak için kesinlikle rahat bir topuklu siyah ayakkabılar seçmeniz gerekir, yaz yürüyüşü için, metalik dekorlu botlar daha uygundur ve kış ve soğuk sonbaharda yüksek botlar, yarım botlar veya modaya uygun botlar bulundurun.

Kıyafet kısa ise, altına süet dizine bot giymelisin. Fare rengi gri ile farklı görünüyor.

tayt

Tayt seçimi, diğer unsurlardan daha az ciddi olmamalıdır. Bu aksesuarı gri renkte seçebilirsiniz, ancak yalnızca bu grafitin rengi veya ıslak asfaltın gölgesi olmalıdır.

Taytın rengi ile ayakkabılar arasında harmonik bir bağlantı bulunmalıdır. Ayakkabıların kırmızıysa, tayt elbiseyle uyuşmalıdır.

aksesuarlar

Klasik görüntüler parlaklığı ayrıntılı olarak kabul etmemektedir, ancak altın (tercihen beyaz) veya gümüş, katı gri bir elbise ile birlikte kullanılabilir.

Bu seçeneğe iyi bir alternatif, bir dizi inci, turkuaz veya gri sedeften yapılmış mücevherlerdir. Siyah eldiven bu görünüm için isteniyor: uzun boylu ve zarif, ince deriden veya süetten yapılmış ve küçük bir el çantası.

Mavi renk, renk türünüze uyuyorsa, gri bir elbise ile bu tür aksesuarların çok iyi uyduğunu bilin.

Çiçek kombinasyonları

Gri elbiselerin sıkıcı olduğunu düşünen insanlar, onlar için ek unsurların nasıl seçileceğini ve en önemlisi renkleri seçmeyi bilmezler.

 • Gri olan siyah, bir moda tasarımcısı olarak becerilerinin gerçekleştirilmesi için tükenmez bir yöndür. Gri bir arka plan üzerinde, siyah deri veya tekstil ekler harika görünüyor ve birkaç kilo almanıza yardımcı olacak. Ayakkabılarda veya aksesuarlarda siyah renk bulunabilir.
 • Gri ile pembenin bir kombinasyonunu düşünmeye değer. Bu kombinasyon sıradışı olmasına rağmen çok yumuşak görünüyor. Popülerliğin zirvesinde gri elbiseyle de kullanılabilecek fuşya rengidir.
 • Kırmızı renk gri bir elbiseyi seksi yapar, bu özellikle akşam perdeleri için önemli olacaktır.
 • Gri elbiseli mavi, şıklıktan yoksun değil, büyüleyici bir görüntü oluşturmanıza yardımcı olur.
 • Gri bir arka plan üzerinde sarı öğeler, muhteşem ve beklenmedik şekilde parlak görünüyor.

görüntüler

Her gün için günlük görünüm

Günlük kullanım için en iyi seçenek örme bir elbisedir.İçinde ve filmde gidebilirsin ve arkadaşlarınla ​​birlikte en yakın kafede otur ve ürünler için git.

Çalışmak

Hassas bir renkte gri bir hırka elbisesi veya trençkotu seçmek, iş arkadaşlarınız arasında en şık olacaksınız. Tamamen çeşitli gri tonlarında bir görüntü oluşturabilirsiniz - ofis için bu çözüm çok uygundur.

Gri bir elbise içeren çalışma görünümü kolayca ciddi yapılabilir. Sadece birkaç parlak aksesuar ekleyin ve dudaklarınıza kırmızı ruj uygulayın.

Önemli görüntüler

Özel durumlar için, üzerine dekoratif elemanların yerleştirilebileceği hafif kumaştan yapılmış bir elbise bulmakta fayda vardır. Bu durumda, meraklı gözler için mıknatıs görevi görecek parlak ayakkabılar uygun olacaktır. Aksesuar ve el çantası (tercihen debriyaj) seçimi birbirine bağlanmalıdır.

stilleri

60'ların modası uygunluk kazanıyor ve yeni fikirlerle ifade ediliyor, bu nedenle her moda kadını gardırobuna trapez şeklinde kısa bir elbise veya model eklemeye çalışıyor. Koyu renkli botlar olmadan, düşük hızda, belki de vernikli yapmak mümkün olmayacaktır.

Hassas gölgeli ayakkabılar daha sıcak havalar için uygundur.

Spor kıyafetler için modanın aktif gelişimi, rahat kıyafet severlerin eline geçti. Elbisenin sadeliği, gri bir arka plan üzerinde etkileyici görünen parlak anlarla yumuşatılıyor.

Rahat ve ayakkabı olmalı, sadece bir elbise değil, bu yüzden en sevdiğiniz spor ayakkabı ve spor çantası ile bu görüntüyü isteyin.

Gri bir elbise korkusu ve bunun ifade edici ve sıkıcı olduğu düşüncesinin temeli yoktur. Tavsiyemiz, zevkiniz, tarz duygunuz ve gri kıyafet, her koşulda karşı konulmaz formüldür.

Yorum yaz
Referans amaçlı sağlanan bilgiler. Kendi kendine ilaç verme. Sağlık için her zaman bir uzmana danışın.

moda

güzellik

ilişkiler