Elbise stilleri ve modelleri

Gömlek elbise giyen ne?

Gömlek elbise giyen ne?

tartışmaya katıl

 
İçerik
  1. kot
  2. Bir kafeste
  3. uzun
  4. kısa
  5. İş tarzında
  6. Her gün için
  7. Akşam tarzında
  8. İlkbahar ve yaz aylarında ne giymeli
  9. Kış ve sonbahar görüntüsü
  10. Ne ayakkabı giymek

Gömlek elbise Uzun süredir moda oldu ve dünya koleksiyonlarındaki yerini sürekli koruyor. Böyle bir elbise, her şık kızın olmazsa olmaz bir özelliğidir. Şaşırtıcı değil, çünkü herhangi bir şekil ve yaş için uygundur. Her gün çok basit ve her gün basit görünüyorsa, yapmanız gereken tek şey doğru aksesuarları eklemek ve zarif ve zarif bir görünüm elde etmek.

kot

Denim elbise, farklı tarzlardaki aksesuarlarla mükemmel bir şekilde uyum sağlayan bağımsız ve şık bir şey. Asıl mesele kot gömlekli elbiseyi kotla birleştirmemek.

Elbise gömleğinin asıl arkadaşı kahverengi gölgede deri ayakkabılar. Ayrıca diğer deri aksesuarları da unutmayın - kemer, çanta veya büyük debriyaj. Kaba botlar ve hatta bale ayakkabıları genel set için mükemmeldir.

İşe giderken, bir kot gömlek elbise üzerine koyu renkli erkek tarzı bir ceket giyin. Dışarısı yeterince soğuksa, üstüne klasik bir yağmurluk ya da orta uzunlukta bir ceket atın.

Bir kot elbise klasik ve spor ayakkabılar, renkli kemerler, şapkalar, örme atkılar ve sobalarla iyi geçiniyor.

Bir kafeste

Bir kafeste elbise gömlek moda olacak, ancak bir sezon olacak. Sonuçta, kafes, son yıllarda en popüler baskılardan biridir.

Yüksek botlu veya ayak bileği botlu böyle bir elbise giyerler. Serin bir zamanda, örme bir bere ve bir hırka en memnuniyetle karşılanacaktır.

İnce deri kayış ve Chanel tarzı zincirdeki küçük deri çanta gibi deri aksesuarlar, kareli bir elbise için mükemmel. Dar kot pantolon veya deri pantolon ile giyilebilir.

Serin bir mevsimde, bir deri ceket veya kısa bir kot ceket giymek en iyisidir. Ekose bir elbise içinde görüntü sözde "sokak" tarzı sevenler için ideal olacaktır.

uzun

Katta bir gömlek elbise kadınsı ve nazik bakmak isteyenler için doğru seçimdir. Daha cesur bayanlar için hafif kumaşlardan yapılmış bir elbise iyi bir seçim olacaktır. Onu şık mücevherler ve küçük bir el çantasıyla yenebilirsin.

Sıradan bir görünüm için uzun bir elbisenin zıt kayışlar ve büyük bir çanta ile tamamlanması gerekir. Önemli olan, kayışın seçtiğiniz ayakkabılarla kontrast oluşturmaması gerektiğidir.

Uzun kot elbise, büyük zincirler, bilezikler ve hatta şapkaların imajını tamamlayan ceketler, sandaletler veya sandaletler ile birlikte giyilmelidir.

kısa

Genellikle diz boyu veya kısa bir elbise yaz aylarında giyilir. Elbisenin ne ile birleşeceği, modeline ve kumaşına bağlıdır. Hem basit bale ayakkabıları hem de topuklu ayakkabılarla iyi görünebilir.

Kısa bir elbise, bağımsız bir kıyafet veya tozluk veya skinny jean pantolonla tamamlanan bir tunik olarak giyilebilir. Evrenseldir ve herhangi bir özel aksesuarı zorunlu kılmaz. Bununla birlikte, görüntü kayış ve bileziklerle tamamlanabilir. İnce deri kayış belinizi vurgulayacak ve sizi daha ince yapacaktır.

Görüntüyü bir debriyaj ve stiletto ayakkabı ile tamamlarsanız, bir gece kıyafeti alacaksınız ve spor ayakkabılar ve bir sırt çantasıyla, o zaman kesinlikle rahat bir yürüyüş görüntüsü olacak.

İlkbaharda böyle bir elbiseyi kazak veya hırka ile birleştirebilirsiniz. Bu eşarp görüntüsüne çok uygundur, özellikle zıt renkliyse ve ayaklarınızda opak yoğun taytlar giyebilirsiniz.

İş veya iş etkinlikleri için sessiz tonlarda bir gömlek seçin. Yakayı son düğmedeki elbiseye bağladıktan sonra, kısa lakonik küpeler ile görüntüyü ekleyin.

Elbise malzemesi de büyük bir rol oynar. Keten ve pamuk gibi doğal kumaşlardan yapılmış bir elbise çok yumuşak ve yumuşak görünecektir. Ona sağlam bir form çantası ve aksesuarları seçmek daha iyidir.

Ve hafif akan bir elbise gömleği için tek parça bir bileklik ve bir şapka alabilirsiniz.

İş tarzında

Yakası sayesinde gömlek elbise, üstü kapalı ve orta boy sıkı bir kıyafet koduna mükemmel şekilde uyar.

Aksesuarlar da oldukça renkli görünüşte olmalıdır. Ayakkabı ve çanta klasik bir biçim olmalıdır. Bu, görüntüyü daha iş ve katı hale getirecek. Elbiseyi belinde ince bir kayışla giyin ve boynunuzu narin boncuklarla süsleyin.

Serin bir mevsimde, elbisenin üzerine orta uzunlukta bir ceket veya trençkot giyin. Bu durumda ceket yerinden ve aptal bakacak.

Her gün için

Askeri tarzda kahverengi, gri-yeşil ve kahverengi-yeşil tonlarında gömlek elbise, kaba ağır botlar, deri kemerler ve bilezikler yardımı ile aynı tarzda korunur. Elbise üzerinde koyu bir kot yelek veya ceket seçmek daha iyidir.

Hafif bir gömlek gündelik görünüşünüzü ayakkabılara ve aksesuarlara dönüştürür. Bu bale daireler, kama sandaletler, şeyl yardımcı olacaktır. Parlaklık büyük bir çanta, güneş gözlüğü ve büyük bilezik ve yüzükler verecek.

Akşam tarzında

Neredeyse tüm gömlekler akşam tarzında yenilebilir. Elbisenizi, yüksek topuklu pompalar ve bir debriyaj gibi ayakkabılarla renkle birleştiren geniş bir kemerle tamamlarsanız, bir akşam etkinliğinde mükemmel görüneceksiniz.

Ayrıca altın tonlu takılar, parlak taşlı küpeler ve denim ceket yardımı ile gelin. Aksesuarların akşam görünümünü vurguladığına dikkat etmek önemlidir.

İlkbahar ve yaz aylarında ne giymeli

Aksesuarlar ve ayakkabılar olaya ve gideceğiniz yere göre seçilmelidir. Örneğin, bir debriyaj ve gümüş takılar iş için mükemmeldir. Bir yürüyüşe çıkacaksanız, daha büyük dekorasyonlar, geniş bir kemer ve büyük bir çanta uygun olacaktır.

Topuk giyin veya düz bir taban seçin - karar sizindir. Önemli olan, son görüntünün uyumlu ve rahat olmasıdır. Sıcak havalarda elbisenizin üzerine hırka ya da hafif bir siper takabilirsiniz.

Hasır tasarımdaki aksesuarlar ideal olacaktır ancak deri malzemeler eşit derecede iyi bir şekilde birleştirilecektir. Mükemmel bale daireler, topuklu veya takozlu yüksek sandaletler. Çanta mutlaka geniş, geniş deri kemer ile uyumlu olmalıdır.

Kış ve sonbahar görüntüsü

Kırpılmış bir kaşmir palto, sıcak bir gömlek elbise için mükemmel bir seçim olacaktır. Bu görüntü klasik bir çanta ile desteklenebilir.

İmajınıza biraz kadınlık vermek istiyorsanız, omzuna takılan büyük bir deri kavrama bununla başa çıkacaktır. Aksine, daha gayrı resmi bir görünüm için deri aksesuarlar ekleyin.

Kışın, bir kürk manto, dizinizin hemen üstünde kalıyorsa, sizi daha iyi ısıtır. Böyle bir kıyafet, ince bir topuk üzerinde küçük uzunlukta bir debriyaj ve süet çizme ile birleştirilebilir.

Daha sert bir görüntü için, stiletto botları ağır kovboy botlarıyla değiştirmeye değer. Kışın bir kot elbise giymeye karar verirseniz, aşağı ceket veya tavşan kürk onun için mükemmeldir.

Ne ayakkabı giymek

Elbisenin tarzı ayakkabı seçimini doğrudan etkiler. Örneğin, kot gömlekler büyük ayakkabılarla iyi görünür, fakat ince pamuklu elbiseler sandaletler ve sandaletler ile giymek için en iyisidir. Ofis kıyafetleri için klasik pompalar, topuklu siyah veya kahverengi botlar yola düşecek.

Ancak "sokak" görüntüsü için deneyebilirsiniz. Hepsi istediğiniz son yaya bağlıdır.Hem kaba bağcıklı acımasız botlar, Kazak botları hem de sabit topuklu basit botlar ve hatta jack botlar olabilir.

Beyaz spor ayakkabılar, spor ayakkabılar ve mokasenler bu sportif görünümü tamamlayacak.

Gelecek sezonda, elbise gömlek gerçek bir hit haline geldi ve hak ettiği gibi. İnanılmaz derecede çok yönlü ve kullanışlıdır. Bu nedenle, henüz onları edinmek için zamanı olmayan tüm kızlar, düşünmenizi şiddetle tavsiye ederiz.

Yorum yaz
Referans amaçlı sağlanan bilgiler. Kendi kendine ilaç verme. Sağlık için her zaman bir uzmana danışın.

moda

güzellik

ilişkiler