Elbiseler renkleri

Siyah bir elbise ile ne giymeli ve hangi aksesuarları seçmelisiniz?

Siyah bir elbise ile ne giymeli ve hangi aksesuarları seçmelisiniz?

tartışmaya katıl

 
İçerik
 1. Kollu
 2. kolsuz
 3. Kılıf elbise
 4. Siyah küçük elbise
 5. uzun
 6. Diz boyu
 7. midi
 8. deri
 9. dantelli
 10. Çiçek
 11. Siyah elbise giymek için ne tayt?
 12. Ne ayakkabı giymek
 13. aksesuarlar
 14. dış giyim

Hiç kimse siyah elbisenin sıkıcı olduğunu düşünmeye cesaret edemez, çünkü karakteri aksesuarlar, ayakkabılar ve ek kıyafetler sayesinde kolayca değiştirilebilir. Bu soruya uyulması zorunlu olan bazı kurallar var.

Kollu

Uzun kollu, spor ayakkabılı uzun bir elbise giyerseniz, bir omuzdan ve şık güneş gözlüklerinden bir çanta alırsanız, arkadaşça bir toplantıda kız arkadaşlarınız arasında en modası olacaksınız.

Klasik kıyafet böyle bir mahalleyi tolere etmeyecek. En iyi seçenek düzgün pompalar olacaktır. Daha fazla ilaveler gerekli değildir. Siyah bir kavrama bu şekilde gereksiz olmaz mıydı.

kolsuz

Başlangıçta, siyah kolsuz bir elbiseyi tamamlamak için balıkçı yakalarını, tişörtleri ve gömlekleri en kabul edilebilir seçenek olarak kabul etmek faydalı olacaktır.

Farklı renkler nedeniyle her zaman yeni görüntülerde görünebilirsiniz.

Katmanlama ayrıca eski bir elbiseyi yeni bir ışıkla sunmak istediğinizde durumu koruyabilir. Bu durumda, balıkçı yakalarına ek olarak, bu sezon popüler olan örgü bir hırka seçmeniz gerekecektir. Bu görüntüde sadece şık görünmekle kalmayacak, aynı zamanda rahat hissedeceksiniz.

Bir işletme imajı için kısa bir ceket, hafif bir bluz veya balıkçı yaka kullanmak iyidir.

Siyah kolsuz elbise ve hatta yüksek çizmeler çizme dış giyim kürk sürümünü eklerseniz, o zaman en şık kadın olma riski.

Tasarımcılar bir fular ceketi ile birleştirdi. Sonuç, siyah elbiseler için mükemmel olan kadın gardırobunun çok şık bir elemanıdır.

Kılıf elbise

Özlü bir tasarıma sahip bir kasa şeklindeki siyah elbise, çok sayıda aksesuar ve ek elemanlarla birleştirilebilir. Hepsi, sonunda çalışması gereken resme bağlıdır.

Ofis yayları için, örneğin bir el çantası gibi parlak bir vurgu ile siyah ve gri skala sığdırır.

Yeşil, kırmızı, kahverengi ve mor bir akşam için uygundur. Topuksuz ayakkabılar ve deri ceket yürüyüş için uygundur.

Düz kesimin şiddeti, ilginç bir Pavlolopad eşarp ve parlak ayakkabılarla seyreltilebilir.

Siyah küçük elbise

Büyük Koko'nun kanonlarını karşılayan küçük siyah elbisenin hangi stile sahip olduğu önemli değil. Doğru, şık ayakkabılar ve sağduyulu aksesuarlar ile eklerseniz, görüntü kesinlikle şaşırtıcı olacak.

Doğru aksanları yerleştirmenizi sağlayan saç ve makyaj görüşünü kaybetmemelisiniz.

uzun

Akşam kutlamaları ve sosyal etkinlikler için gardırobunuzda siyah uzun bir elbise olmalı.

Yüksekliği sizin için rahat olacak böyle bir topuklu ayakkabılar, onunla iyi görünecek. Elbise yeterince açıksa, ayakkabılar da katı olmayabilir.

Diz boyu

Küçük bir siyah elbiseyi beyaz bir fular, kemer ve üst giysi parçası ile yenileyebilirsiniz. Seçim sınırsız ve zevkinize güvenebilirsiniz.

midi

Siyah midi bir elbiseyi eldivenlerle, en sevdiğin mücevherlerin, üst pelerinlerin ile birleştirmek kolaydır.

deri

Düzenli bir takı seçimi için deri elbise gerekir. Moderasyon güvenilmesi gereken ana faktördür. Almaya değer ikiden fazla ürün yok.

Şık bir deri elbiseyle uyuşması için ayakkabıların pahalı olması gerekir.Bu malzeme kendiliğinden dökülür, parlar ve parlama yaratır, bu yüzden buradaki takılar uygunsuz olacaktır.

Ancak pelerinler serbestçe kullanılabilir. Kış için, kürklü bir dış giyim olduğundan emin olun. Deri elbise için klasik ceket uygun.

Deri elbise bir deri çanta ile birleştirmek için kabul edilebilir.

Kemer sayesinde herhangi bir elbiseyi yenebilir ve istenen efekti elde edebilirsiniz. Kemer elastik bantları popülerdir. Onlara daha yakından bakın, belki bu özel öğe elbisenizi kaçırıyordur.

Kayış zıt bir eleman olarak görev yapacaksa, ilgili aksesuarlara uyacak şekilde seçilmesi gerekir. Yeterince debriyaj ve ayakkabı olacak. Görüntünün ana öğesi bir elbisedir ve ek öğelerle tıkamamalısınız.

dantelli

Dantel hafif bir yapıya sahiptir, hassasiyet gösterir, açıklık hissi verir ve kadını kırılgan yapar. Ancak yanlış aksesuarları seçerseniz tüm bu özellikler kolayca bozulabilir ve olumsuzlanabilir.

Uzunluğu dizlere ulaşmayan elbisenin altında tekstil malzemesinden yapılmış yüksek çizmeler giymek mümkündür. Tabii onlar da dantel elemanlarına sahipse. Bir el çantası ve birkaç ışık dekorasyon eklemek için kalır.

Çiçek

İçinde çiçekler bulunan siyah elbiseler muhteşem görünüyor. Peki ya aksesuarlar olmadan? Uyum, her koşulda uyulması gereken ana kuraldır. Parlak giysiler bir ayakkabı ya da çanta gibi aynı etkileyici aksesuarların varlığını kabul etmez. Bu durumda, sadelik ve klasik uygun olacaktır.

Siyah bir elbise üzerinde parlak çiçekler varsa, aksesuarlar elbisenin ana rengini tekrarlayabilir.

Hafif fakat zengin renkli elbiseyle takozlu sandalet giyebilirsiniz.

Siyah elbisenizdeki bitkisel motifler, seçimini ana elbisenin tarzına ve tarzına göre belirleyebilecek farklı ayakkabılar giymenizi sağlar.

Siyah elbise giymek için ne tayt?

Takı eksikliği ilginç ve sıradışı tayt ile değiştirilebilir. Onlar sadece tarzı daha demokratik olacak özlü bir elbise ile iyi görüneceklerdir. İyi bir örnek çan şeklindeki bir elbise, kısa bir elbise ve yüksek bir bel olabilir.

Siyah külotlu çorapların ve siyah elbise ile file çorapların kaba ve kaba göründüğüne inanılıyor.

Taytlar parlak veya desende olmalıdır. Bir şey seç. Şimdi siyah bir elbise altında bej tayt giymek modaya uygun hale geldi.

Ne ayakkabı giymek

Akşam görünümü, elbisenin rengine veya kayışın veya çantanın gölgesini tekrar edecek rengine uyması için patent deri ayakkabılar olmadan anlaşılmaz.

Muhteşem bir görüntü oluştururken parlak bir platform ile ayakkabı yardımcı olacaktır. İş için küçük ve sabit bir topuklu rahat ayakkabılar seçmek daha iyidir.

En sevdiğiniz ayakkabılarınızı yürüyüş için giyebilirsiniz. Partiye aynı siyah elbise ve parlak ayakkabılarla gidebilirsiniz.

aksesuarlar

Siyah bir elbiseye aksesuar almak kolaydır, hata yapmak zordur. Yine de, belirli kurallara uyulmalıdır:

 • Siyah bir elbise çok fazla siyah aksesuarla karanlık görünecek. Renk kayışı yas görüntüsünü sulandırır;
 • koyu kahverengi, mor ve bog renkler ile ağır bir görünüm.

Siyah elbisesi Coco Chanel’i ne giydiğini hatırla. Elbette inci idi. Klasiklerden ayrılamaz ve kendinize bu seçkin aksesuarı seçemezsiniz. Onu diğer doğal taşlarla, Murano camıyla değiştirebilirsiniz.

dış giyim

Hırka giyme fırsatını kaçırmayın. Birincisi, şu anda çok popülerler ve ikincisi, siyah elbiseyle birlikte, bu unsur uyumlu görünüyor. Elbisenin koyu rengini, zengin renkte hırkalarla ve küçük bir kayışla seyreltebilirsiniz.

Yaz aylarında, elbiseyi kaba bir denim ceket ile yarı saydam bir kumaşla tamamlamaya çalışın.

İşletme resmi için ceket bırakılabilir. Bu durumda, ayakkabıda tekrarlanabilecek sakin bir renge sahip olmalıdır.

Dış giyim, stil ve kutlamaya bağlı olarak akşam görünümü için seçildi.

Ustaca bir araya getirildiğinde herhangi bir görünüme uyabilecek tek bir siyah elbiseniz olabilir.

Yorum yaz
Referans amaçlı sağlanan bilgiler. Kendi kendine ilaç verme. Sağlık için her zaman bir uzmana danışın.

moda

güzellik

ilişkiler