Elbiseler renkleri

Bej renkli bir elbise ile ne giyebilirim?

Bej renkli bir elbise ile ne giyebilirim?

tartışmaya katıl

 
İçerik
  1. Diğer renkler ile kombinasyon
  2. Nerede giyilir
  3. Ayakkabı ve diğer ayakkabılar
  4. aksesuarlar
  5. dış giyim

Moda dünyasındaki popülerlik Olympus'unda bej renkli bir palet, yumuşak ve feminen sayılan haklı yerini alır, bu nedenle çoğu genç insan gardırobunu en az bir şey sütlü kahve rengiyle doldurma eğilimindedir.

Diğer renkler ile kombinasyon

Bej elbise, rengin kendisi gibi, sıradışı. Cildin rengine benzer, bu yüzden kadın neredeyse çıplak görünüyor ve heyecan verici derecede seksi.

Mütevazı kızlar bu elbise içinde çok rahat hissedemezler. Öte yandan, elbisenin tonu biraz daha koyu seçilirse, resmi bir stil oluşturulur.

Bej kendi kendine yeten bir renktir ve beraberindeki tonlara ihtiyaç duymaz. Fakat uzun zamandır, konuşmak istediğim ilginç kombinasyonlar oluştu.

Kırmızı ile

Kırmızı ve bej kombinasyonu, oldukça canlı bir görüntü oluşturmanıza olanak sağlar. Kırmızı aksesuar seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli şey, çünkü bu renk akılda kalıcıdır, bej tonundan çok fazla dikkat çekecektir. Elbiseye veya debriyajlı ayakkabılara kırmızı bir kemer eklemek yeterlidir.

Beyaz

Ancak bej bir elbisenin beyaz bir tonla kombinasyonu çok temiz ve yumuşak. Her iki renk de uyumlu bir şekilde birbirini tamamlar, böylece herhangi biri geçerli olabilir.

Gri ile

Soğuk gri ve sıcak bej tonlardan oluşan bir düet imkansız ve tutarsız görünebilir. Bununla birlikte, iki farklı tonu bir araya getirmekten korkmayın, hassas görüntünün kaybolmaması için griye fazla abartmamak önemlidir.

Siyah ile

Bir görüntüyü zarif yapmak için siyah aksan ekleyin. Bej rengi siyah arka planını açığa vurmaktadır. Bu arada, böyle lüks bir tuvalette iş görüşmelerine veya iş toplantılarına güvenle gidebilirsiniz.

Kahverengi ile

Bej rengi için en iyi kombinasyon kahverengi ton olacaktır. Uyumlu bir şekilde birleştirilen iki sıcak renk, klasik ve kadınsı bir görüntü yaratabilir.

Nerede giyilir

Bej renkli elbiseler seksidir ancak agresif değildir, bu yüzden sıklıkla kırmızı halıda bulunurlar. Bir parti için çıplak tarzda bir elbise giyerken, aksesuar olarak turkuaz veya siyah mücevherleri seçin.

Bej elbiseler bir restoranda giyilebilir, romantik toplantılar için, yukarıdan görüntüyü bitirmek için, tonda bir kürk manto giymek daha iyidir, ayakkabılardan ayak bileği çizmeler seçmek ve bir el çantası olarak şık bir debriyaj seçmek daha iyidir.

Günlük yaşamda bej elbise ve giyim. Koyu gölgenin elbisesi daha pratik ve mütevazı olacaktır. Buna ek olarak, leopar desenli sıcak bir ceket, geniş bir çanta ve topuklu çizme alabilirsiniz.

En iyi arkadaşlarla yapılan toplantıda ayrıca bej bir kıyafet giyin. Bu görüntü daha iyi vurgulanmış küçük bir çanta ile siyah pelerin yanı sıra topuklu çizmeler ile vurgulanır.

Ayakkabı ve diğer ayakkabılar

Bej kaba şeylerle birleştirilmez. Sandalet, ayakkabı, bot kadınsı olmalı.

Takılı bir ceketi olan bej renkli bir elbise giyerseniz, ayakkabıdan kahverengi ayakkabı ve bir çanta seçmek daha iyidir. Bu formda çalışmak için ofise gidebilirsiniz.

Kış aylarında, örneğin, sıcak botlar bej bir elbise için en iyi kombinasyon olacaktır. Sonbaharda ayakkabılarla veya ayak bileği botlarıyla elbise giymek daha iyidir. Yaz aylarında şık sandaletlere bakabilirsiniz.

Görüntünün ciddiyeti topuklara ayakkabı verir. Bu nedenle, önemli bir etkinliğe gitmeniz veya sevdiğinizle buluşmanız gerekirse, topuklu ayakkabı seçmek daha iyidir.

aksesuarlar

Bej rengi bir elbise için doğru aksesuarları seçebilmek için elbisenin stilini ve kutlamanın veya olayın biçimini dikkate almak gerekir.Örneğin, inciler ofisi veya klasik stili mükemmel şekilde tamamlar.

Günlük ya da hippi tarzı için, desenleri olan etnik motifler mükemmel dekorasyon olacaktır.

Romantik bir görüntü için mütevazı ve çok parlak süslemeler seçmek daha iyidir.

dış giyim

Bej elbise her türlü dış giyim ile birleştirilmiştir: tonda kürk pelerin, deri ceket, gömme ceket, yarım kuyruk, ceket ve kürk mantolar.

Lüks bir görünüme şifon bir fular eklenebilir.

Yorum yaz
Referans amaçlı sağlanan bilgiler. Kendi kendine ilaç verme. Sağlık için her zaman bir uzmana danışın.

moda

güzellik

ilişkiler