Elbiseler renkleri

Beyaz bir elbise ile ne giymeli ve hangi aksesuarları seçmelisiniz?

Beyaz bir elbise ile ne giymeli ve hangi aksesuarları seçmeli?

tartışmaya katıl

 
İçerik
  1. Beyaz ve siyah
  2. Beyaz ve mavi
  3. dantelli
  4. uzun
  5. kısa
  6. Ne giymek tayt
  7. Ayakkabı ve diğer ayakkabılar
  8. Aksesuar ve el çantaları
  9. dış giyim

Hepimiz romantik ve kolay bir şekilde ilişkili beyaz bir elbise var. Uzun zamandır dünyanın podyumları üzerinde sağlam bir pozisyon aldı ve küçük siyah elbiseye karşı güçlü bir rakip haline geliyor.

Beyaz ve siyah

Tek renkli elbise - özlü, sıkı ve her zaman güncel. Renkli oynamaktan korkmayın. Bir gökkuşağı atkı veya kırmızı ayakkabılar bu kıyafet için mükemmel bir seçenek.

Nötr renkler siyah ve beyaz, gardırobunuzda bulunan diğer tonlarla kolayca birleştirilebilir. Klasik ve sade bir görünüm oluşturmak için beyaz veya siyah renklerdeki aksesuarlar size yardımcı olacaktır. Örneğin, bir broş, incilerden boncuklar ve siyah deri bir kemer.

Pastel tonları kullanarak parlak bir görüntü kolayca ve çok başarılı bir şekilde oluşturulabilir - soluk pembe, cennet, nane ve açık sarı tonları çok taze ve parlak bir şekilde siyah beyaz elbisenizle birleştirilecektir.

Beyaz ve mavi

Beyaz bezelye, kafes veya soyutlamada mavi elbise size romantik, yumuşak ve hafif bir görünüm verecektir.

Boncuk ya da bir boncuk bileziği ile seyreltebilirsiniz. Aksesuarların en önemlisi basitti.

Yumuşak bir şeftali ya da sarı tonlu bir sabit topuklu sandalet mükemmel bir şekilde bir şeritte yazlık elbise yaklaşacaktır.

Beyaz ve mavi çizgili elbiselerin mutlu sahipleri çok şanslı. Bununla beraber, kolayca deniz yaz görüntüsünü oluşturabilirsiniz. Ahşap ve deniz kabuklarından yapılmış aksesuarlarla uyumlu bir şekilde birleştirilecektir.

Daha uzun bir görünüm oluşturmak istiyorsanız, beyaz ve mavi elbisenin altına siyah, beyaz veya parlak terracotta ayakkabılar giymekten çekinmeyin.

dantelli

Özel dikkat beyaz dantel elbise verilir. Üst üste birkaç mevsim boyunca, beyaz dantel insanlığın güzel yarısının kalbini kazanmaya devam ediyor.

Resme denim ceket veya ceket, sabit topuklu ayakkabılar ve saçaklı bir çanta eklemek yeterlidir - günlük ve akşam görüntünüz tamamlanır.

Mücevher gelince, elbiseye uyması için kendini boncuklarla ya da küpelerle sınırla.

Dantelin beyazlığını ve güzelliğini altın bir kemerle vurgulamak mümkündür.

Beyaz dantel elbisenin parlak ayakkabılarla çok iyi gittiğini belirtmekte fayda var. Ve onlara siyah veya koyu kahverengi bir ceket eklerseniz, mükemmel bir parti seti alırsınız.

uzun

Uzun beyaz bir elbise lüks görünüyor ve şüphesiz şenlikli günlere uygundur. Daha rahat bir görünüme ihtiyacınız varsa, beyaz bir uzun sundress of free fit satın almaktan çekinmeyin. Denim ve deri ceketlerle kolayca kombine edilebilir.

Gümüş ve altın bilezikler, zincirler ve yüzükler ekleyerek daha ciddi bir görüntü yaratacaksınız. Ancak fırfırlı süslemeleri seçmeyin, mütevazı ve özlü seçin.

Ayakkabılara gelince, beyaz veya bej renkli sandalet ve ayakkabılar ile onlara gümüş veya beyaz bir debriyaj düşecek.

kısa

Kısa beyaz bir elbise giymek ne? Bu soru çoğumuz için endişeleniyor. Parkta bir gün yürüyüş için, parlak kemer, şal ve el çantası ile birlikte beyaz bir elbise giyin.

Çalışmaya giymeye karar verirseniz, üst kısım siyah bir ceket veya bir ceket ve aynı renk ayakkabılar giymek için daha iyidir. Bu durumda çanta hem parlak hem de nötr renkler olabilir.

Şenlikli bir çıkış için, görüntüyü altın veya gümüş bir debriyajla seyreltmek ve bej veya açık karamel renkli ayakkabılar seçmek daha iyidir. Ayakkabı rengine uygun, daha iyi ince bel belini vurgulayın.

Ne giymek tayt

Beyaz bir elbise için doğru tayt veya çorap seçmek çok önemlidir. Ayakkabının eşleşmesi için nötr bir ton olmalıdırlar. Hiçbir durumda siyah ayakkabılarla beyaz tayt birleştirilemez.

Beyaz elbisenin bej, katı ve açık kahve tonları ile klasik kombinasyonu her zaman uygun olacaktır.

Daha parlak bir görüntü için doygun renklerden oluşan bir tayt seçebilirsiniz.

Ayakkabı ve diğer ayakkabılar

Gevşek beyaz bir gömlek elbise ile, büyük bir bot giyebilir, sıcak örme elbise botları ve ayak bileği botları ile yaz beyaz elbiseler ile, güvenle pompa, kama sandalet ve hatta mokasen giyebilirsin.

Bu durumda, ayakkabının klasik renkleri siyah, gri ve bej. Sıradan bir görünüm için siyah ayakkabıları, siyah bir kayışı ve aynı renkteki küçük bir çantayı birleştirebilirsiniz.

Parlak tonlardan kırmızı, pembe, gök, açık sarı ayakkabılar mükemmel.

Aksesuar ve el çantaları

Hafif beyaz bir elbise için mükemmel arkadaş bir zincir üzerinde küçük bir debriyaj olacaktır. Parlak bir gölgeden dolayı beyaz bir elbisenin arka planına karşı duracaksa idealdir.

Özellikle avantajlı kırmızı görünecek. Ancak bu durumda, herhangi bir büyük dekorasyonu dışlamanız gerekir, aksi takdirde aşırı yüklenmiş ve tatsız görüneceksiniz.

Ayrıca, beyaz elbise altında uygun ve hacimli çantalar.

En iyi seçenek ince bilezikler, küpeler ve kayışlardır. Daha büyük mücevherleri tercih ediyorsanız, doğal taşlı boncuklar ve yüzükler en iyi şekilde karşılanacaktır.

Atkılar, şapkalar ve kemerler de görünümünüz için mükemmel bir tamamlayıcı olabilir.

dış giyim

Pencerenin dışında hava soğuksa ve yılın zamanı sadece bir elbiseyle yürümeye izin vermiyorsa elbisenin üstünü kolayca seçebilirsin.

Sonbahar ve ilkbaharda, gür beyaz bir elbise ile kısa bir deri ceket giyebilir. Uzun ve koyu renk bir trençkot veya ceket uzun ve takılan elbiseye uyacaktır. Mükemmel bir seçenek uzun yelek olacaktır.

Kışın kürk astarlı bir ceket, uzun bir ceket veya bir kürk manto giyebilirsiniz. Elbise orta uzunlukta ise, kürk mantoların diz boyu olması istenir.

Herkes her kızın gardırobunda küçük siyah bir elbise olması gerektiğini bilir. Fakat bugün, tam bir güvenle, beyaz elbisenin küçük siyah elbisenin yanında durması gerektiğini söyleyebiliriz. Tüm hayal gücünüzü ekleyin, renklerle denemeler yapın, kendinizi canlandırın ve her zaman karşı konulmaz olacaksınız!

Yorum yaz
Referans amaçlı sağlanan bilgiler. Kendi kendine ilaç verme. Sağlık için her zaman bir uzmana danışın.

moda

güzellik

ilişkiler