kıskançlık

Bir kızı kıskanç olmayı nasıl durdurabilirim?

Bir kızı kıskanç olmayı nasıl durdurabilirim?

tartışmaya katıl

 
İçerik
 1. Kıskançlık Nedenleri
 2. İlişkiler üzerindeki etkisi
 3. Üstesinden nasıl gelinir?
 4. Psikolog ipuçları

Kıskançlık, ele geçirmelerinin sebebi ne olursa olsun, atılması gereken olumsuz bir duygudur. Soruşturma yapmak anlamsız, çünkü birbirlerini seven insanlar için kavgalar sadece yoluna giriyor. Psikologlar, erkek arkadaşınızla ilişkilerinizi sürdürmenize yardımcı olmak için erkeklere bir dizi iyi tavsiye sunar.

Kıskançlık Nedenleri

Kıskançlık haklı ve temelsizdir. İlk durumda, kızın başkalarıyla flört ettiğini ve flört ettiğini fark ederseniz, benzer bir duygu ortaya çıkar ve bunun bir temeli vardır. Bununla birlikte, kıskanç adamın kanıtı olmadığı da olur, ama yine de kızı şüpheli olandan yakalamaya çalışır. Kıskançlığın değerlendirilmesinin birkaç nedeni vardır. Uzmanlar tarafından geliştirildiler. Her şeyden önce, bu olumsuz hissin temeli, düşük özgüven ve doğru kişiyi kaybetme bilinçaltı korkusudur. Son yerde değil, bir erkek ve bir kız ailelerinin finansal sorunları ve farklı sosyal düzeyleri vardır.

Özellikle genç bir erkek, karşı cinsle çok fazla deneyime sahip değilse, yeni bir kız arkadaşı bulmak kolay olmayacak gibi görünmeye başlar. Aslında, öyle değil. Bu kızla ayrılmaya karar verirseniz, buna karar vermeniz ve çekmemelisiniz. Kıskançlık ve ihanet şeklinde bir sebep icat etmek anlamsızdır. İlişki bitmişse, başka biriyle iletişim kurma becerisi hala yaşam tecrübesiydi. Bu nedenle, her durumda, en iyi seçenek bir kavga çıkarmadan nazikçe parçalanmaktır.

Aşağılık kompleksleri, muhtemelen dünyadaki tek bir erkeği atlamamıştır. Her zaman daha uzun, daha serin, daha zengin ve daha ünlü biri vardır. Ve daha başarılı bir rakip kızın dikkatini çekip onu uzaklaştırırken, hayal gücü resmi bitirmeye başlar. Özellikle de böyle olumsuz bir örnek geçmişte olsaydı. Çok sayıda erkeğin, masum bir kız arkadaşının sahnelerini çekerek giderdiği çok stres var.

Aynı zamanda, erkek arkadaşı hiç kimseyi kıskanmasa da, aslında nedenin boşaltılması için icat edildiğine inanılıyor.

Köken ve sosyal çevre ile maddi zenginlik seviyesinden bahsedersek, o zaman ilişkileri en çok etkileyenler onlardı. Zengin gençler seçkin eğlenceye alışmaktadır: yurtdışı gezileri, açık hava etkinlikleri ve spor, ünlü sanatçıların konserlerine ve yeni filmlerin öncülüğünde.

Çocukluktan itibaren değerler zaten gelişmiş bir aile tarafından oluşturulmuştur. Bu adam, şirkette ve kızın ailesinde çok saygın bir şekilde tutulan çok miktarda alkollü ve yüksek sesle garip müziğin olduğu partilerde ilginç bulabileceğinizi anlamak zorlaşıyor.

Bir kız daha iyi bir ortamdan gelirse durum daha da karmaşık hale gelir.Arkadaşları arasında maddi olarak başarılmış erkekler, genellikle daha yaşlı ve daha deneyimli. Sonuçta, güzel kızlar başarılı erkekleri sever, bu klişedir. Adam kendini gereksiz görmeye başlıyor, kıskanç ve kız arkadaşı geçmişi hakkında sürekli sorgulamalar yapıyor. Ancak yaratıcı ve amaçlı doğanın, kadın cinsiyetini geleneksel "alfa erkeklerden" daha az çekmeyeceğini unutmamalıyız. Kaç kadın, çok fazla fikir.

İstatistiklere göre, erkekler kıskançlık krizine eğilimlidir. Çok eşli doğaları gereği, psikolojilerini bilmeden vizyonlarını kadınlara aktarırlar. Bazılarında bu yıkıcı his, paranoya gibi devasa sınırlara bile geliyor.Sonra adam, ortağının her boş dakikada onu aldattığını düşünmeye başlar. Herhangi bir telefon görüşmesi, mesaj, akraba ve arkadaş ziyareti, sökme nedenidir.

Aslında, herkes kendileri tarafından yargılar. Kadınlar zinaya eğilimli değil, erkeklerle ilişkilerde yenilik arayışı içinde. Bu kanıtlanmış bir gerçektir.

İlişkiler üzerindeki etkisi

Kıskançlığın sevginin bir göstergesi olduğunu iyi bilinen bir deyiş aslında yanlıştır. "Dereceyi artırın" ve diğerini iyi durumda tutun, adrenalin salgılanmasına, rutinin çeşitlendirilmesine neden olabilir - evet, caziptir. Fakat bu çizgiyi aşmanın ne kadar kolay olduğu iyi ve parlak olanların yok edilmesine yol açar.

Bir başkasını kıskanmak olan adam, eşini değiştirmeye zorlar. Skandallar ve şiddet içeren sahneler sadece ayrılığa yol açabilir, ancak durumu değiştiremez. Bunlar kadınların ihtiyaç duyduğu hisler değil ve kesinlikle bir sevgi ifadesi değil. Her durumda, sakinleşmeli ve kendini silmeyi bırakmalısın. Eşin mülk olmadığı, eğlenceli olmadığı unutulmamalıdır. Bu nedenle, düşünen bir kişi tüm riskleri tartacaktır ve temelsiz fanteziler için karşılıklı ilişkilerini mahvetmeye değip değmeyeceğine karar verecektir. Ve durumların% 99'unda buna değmez, hayır olur.

Kıskanç "Othello" davranışının neye yol açtığını düşünün.

 • Karşılıklı saygı kaybı. Serin bir maço imgesi yerine, kendine sevgi dolu bir egoizm gösteren, kendine güvenen bir tiran alacaksın. Gerçek ilişkiler ancak kişisel alanların korunmasına dayanarak inşa edilebilir. Daraltmak, hiçbir yere gitmiyorsun.
 • Arıza ve yanlış anlaşılmadan kaynaklanan yorgunluk. Protestolar ve şüpheler “kafesteki bir kuş”, özgürlük ve sevinç kaybı hissine yol açıyor.
 • İhanet. Skandallar ve küçük düşürmeler ile, adam sadece kız arkadaşını olası ihanete itiyor. Başka bir kavga ve kız, mutlu ve sakin bir arkadaşın hayalini kurmaya başlar. Bundan sonra ne olacağını hayal etmek kolaydır. Uzmanlar, bir kadının intikamını değiştirmeye karar verirse, o yapacağını söylüyor.
 • Çocuklar için olumsuz. Çocukların huzurunda asla şiddet içeren sahneler yapamazsınız. Korunmasız ruhları, değersiz bir baba imajını oluşturacak şekilde tepki verecek. Gelecekte, ailede böylesi bir davranış modeli çocukta komplekslere neden olacaktır. Bu, kendinizin üstesinden gelmek ve skandalları durdurmak için önemli bir argümandır.

Üstesinden nasıl gelinir?

Kendinizi sınırlamayı öğrenmek için, dikkatini kişisel gelişime yönelik sınıflara çevirmek daha iyidir. Bu, başarısızlıklara odaklanmayı durdurmaya ve bir kadının kötü ruh halini bozmaya yardımcı olacaktır. Kendisini hasta psikiyatrı haline getirmeyi düşünmeyenler, herkese kızarkadaşlık yapmaktan vazgeçmek acildir. Erkek hayatı zengin ve ilginç olabilir ve olmalıdır. Benlik saygısını artırmak ve tanınırlığı sağlamak için tek başına arzu yeterli değildir. Kendin için sıkı çalışmalısın.

Hoş olmayan kıskançlık düşüncelerinin yerini alabilecek farklı etkinlikler hakkında bazı ipuçları vereceğiz.

 • Yeteneklerini geliştir. Kızın seni seçtiği koşulsuz avantajları değerlendir: uzman ve yetenekli bir işçi olduğun, karakterin ve görünüşün güçlü olduğu yerler. Kadınların özellikle sevdiği nitelikler arasında, psikologlar özveri, nezaket ve sadakat, iyimserlik ve mizah anlayışıdır. İyi fiziksel durum ve temizlik tartışılmamıştır. Stil ve lezzet duygusu, edebiyat ve profesyonel tavsiyelerle geliştirilmekte ve güçlendirilmektedir.

Genellikle, istediğiniz şekle ulaştığınızda özgüveniniz artar. Bu gece gündüz sallanmanız gerektiği anlamına gelmez. Fakat kilo vermek, aktif görünmek ve spor yapmak şart.

 • Bir şeye bağımlı ol. Her insan için bir hobi gereklidir. Yani, kızları düşünmek yerine, adam bir motosiklete biniyor, snowboard yapıyor ve bisiklete biniyor, spor salonunda zaman geçiriyor. Seçim çok büyük - satranç ve dövüş sanatlarından yabancı dil öğrenmeye kadar. Fena olmayan düşünceler gereksiz düşüncelerden uzaklaşır ve kendi işinize başlamanın avantajlarından yararlanır.Sedasyon için meditasyon ve yoga önerilir.
 • Diğer kızlar da dahil olmak üzere iletişim kurun. Bu, güvensizliği yenmenin ve ayrıca kadınların psikolojisi hakkında çok şey öğrenmenin harika bir yoludur. Bu durumda, sadık kalmak, sadece arkadaşça bir şekilde iletişim kurmak oldukça mümkündür. Kıskançlık için kesinlikle daha az zaman ve daha olumlu zaman olacaktır.
 • Özgün ve benzersiz ol. Beklenmeyen hediyeler verin ve gece gündüz sürprizler verin. Uyumlu samimi ilişkiler, sendikanızın ne kadar güçlü olduğunu belirler. İltifat etmek, duygularını keşfetmek ve romantik tarihler düzenlemek için sevin ve çekinmeyin. İçinizde bir neşe ve olumlu duygu kaynağı gören bir kadın için, kesinlikle tek ve arzulanan kişi olacaksınız.

Aynı zamanda ilişkinin uzun sürdüğü ve adam şu anda eski kız arkadaşını kıskanmaya devam ediyor. Eğer kıskançlığın eşlik ettiği acıların eşlik ettiği hisler geçmezse, psikologlar geçmişi çabucak unutmayı ve geleceğe ayak uydurmayı önerir. Zamanın geçtiğini düşünmek daha iyidir, kız sizinle iletişim sırasında olduğu kadar çekici ve ilgi çekici değildir. Diğer adam daha alaycı, sert ve daha yaşlı olacak. Onu sosyal ağlarda çok az izleyin ve fotoğraf ve videoları gözden geçirmeyin.

Yeni bir romantizm çok çabuk ortaya çıktığında, bir sonraki adam muhtemelen bir önceki tutkuyu kıskanacak ve bu da deneyimlerinizi unutmanızı kolaylaştıracak.

Psikolog ipuçları

Psikologlar kıskançlık hissinin kişinin kendisinde doğup kendine güvenindeki problemleri sembolize ettiği konusunda eminiz. Bu alışkanlığı tamamen ortadan kaldırmak için, sistem-vektör felsefi uygulamasını kullanabilirsiniz. Burlan tarafından geliştirilen bu teknik.

Güvenlik ve koruma hissi vermek, insan ruhunun özellikleri ve türleri hakkında bilgiye dayanabilir. Eğer aranızdaki güven tamamlandıysa ve tüm hayallerinizi ve sırlarınızı birbirine açacaksanız, kıskançlıktan bir ipucu bile olmayacak. Vektörlerine göre belirli bir kıza zevk verin, ama rastgele değil, tam olarak nasıl yapılacağını bilerek. Herhangi bir yakın arkadaşınızdan daha önce, hassas bir kadın ruhunun açıldığından emin olun. Bu olursa, daha sonra asla kıskanç olmayacaksınız.

Öncelikle, ana vektörlerden hangisinin kadın olduğu tespit edilmelidir. Bu temelde, her bir türün gereksinimlerinin nasıl karşılanacağına bir psikoloğun önerilerini listeleriz.

 • Kahverengi. Alışveriş dahil iş hayatında daha fazla doğruluk ve yavaşlık sağlayın. Haksız sözler yok, sadece sebebi övmek. Ayrıca mutfağını da seviyorsun.
 • Görsel. Romantik şiirler, renkli kartpostallar ve büyük buketler asla bitmemelidir. Ayın yanında çıkmanın yanı sıra, parlak resimler ve ışıltılı danslar.
 • Cilt. Bu, kızın ihtiyaç duyduğu masaj ve dokunsal zevktir. Fakat aynı zamanda muhasebe ve işletme becerilerinin tahminlerine ihtiyacı var. Ne de olsa, bu arkadaş mutlak bir realist.
 • Ses. Müzik olmadan, bu tür hayal etmek zor. Bütün dernekler, erkek sesi de dahil olmak üzere hoş bir sesle bağlanır. Ancak, bu tür kızlar yalnızlık, epistolary tarz ve harika fikirleri sever. Güneş sisteminin cihazını birlikte tartışmak mümkündür ve uzak bir yıldıza birlikte uçup gitmek daha iyidir.

Psikolojinin inceliklerini anlayan, daha güçlü cinsiyetten binlerce temsilci aptal kıskançlıktan öğrendi. Bunun yerine, seçtikleriyle mutlu ve derin bir ilişki kurdular.

Sevgili kız arkadaşın ya da karının kıskançlığını nasıl durdurabilirsin, bir sonraki videoya bak.

Yorum yaz
Referans amaçlı sağlanan bilgiler. Kendi kendine ilaç verme. Sağlık için her zaman bir uzmana danışın.

moda

güzellik

ilişkiler