ayrılık

Ayrılmadan sonra kocamı iade etmeli miyim ve nasıl yapmalıyım?

Ayrılmadan sonra kocamı iade etmeli miyim ve nasıl yapmalıyım?

tartışmaya katıl

 
İçerik
 1. Bir ilişkiyi düzeltmeye değer mi?
 2. Psikolog ipuçları
 3. Ya bir erkek başka biriyle yaşarsa?
 4. Hatalardan nasıl kaçınılır?

Genellikle boşanma, yeni bir hayata başlamaya ivme kazandırır. Ancak her zaman birliği bozma kararı eşler için karşılıklı değildir. Bu kocanın ayrılığın başlatıcısı haline gelir ve karısının hala erkeğine karşı hisleri vardır. Bu durumda, bir kadın, elbette, eski eşini en kısa zamanda geri vermek istiyor. Makalede, ayrıldıktan sonra bir erkekle nasıl bir araya gelileceği tartışılacak.

Bir ilişkiyi düzeltmeye değer mi?

Boşanma sevinçli değil duyguları getiriyor. Genellikle kadınlar depresyona girerler ve uzun süre kendilerini bir araya getiremezler. Eşe karşı hislerin kalması durumunda boşanma yaşanması özellikle zordur. Kadın umutsuzca ilişkiyi yeniden kurmak istiyor. Bazen ona kocasının aileye dönmesi için hemen hemen her şeye hazır olduğunu gösterir.

Böyle bir durumda kendinizi biraz serinletmek önemlidir. Dürtüsel dürtü bazen pişman olması gereken sonuçlara yol açar. Bütün durumu mümkün olduğunca ayık ve rasyonel olarak düşünmek için duygularınızı biraz alçaltın.

Yani, bir erkekten ayrıldınız ve şimdi gerçekten size geri dönmesini istiyorsunuz. Böyle bir arzu oldukça mantıklı ama kendi iyiliğin için, ne kadar samimi olduğunu kontrol etmeye değer. Belki de hakaret ve kısıtlı gururla yönlendirilirsiniz.

Genellikle kadınlar, eşleri tutamamaktan utanırlar. Bu gibi durumlarda, başkalarına değer verdiğini kanıtlamak için her şeyi normale döndürmeye çalışırlar. Ancak bu yaklaşımla erkeğin dönüşüyle ​​eski sorunları iade edersiniz.

Kocası başka bir kadına gittiğinde, terkedilmiş eş, mümkün olan her yolla çifti kırma hedefini belirleyebilir. Aktif olarak eski eşi geri çekmeye çalışmak da dahil. Tabii ki, bu macera iyi bir şey yol açması muhtemel değildir.

Evlilik ilişkilerinizi ve duygularınızı analiz edin. Bu kişiyle ne hissediyordun? Ayrıldıktan sonra neler hissediyor ve endişeleniyorsunuz? Evliliğinizi ve birlikte yaşamınızı gerçekten nasıl düzenlediniz?

Kabul ediyorum, kesinlikle boş bir yere çiftler ayrılmıyorlar. Demek hala biraz problemin vardı. Bir kocadan mı, yoksa sizden mi oluşması özellikle önemli değildi. Bu durumun anahtarı, hem hatalar hem de hatalar üzerinde çalışma arzunuz ve isteğiniz olup olmadığıdır. Böyle bir çalışma olmadan, birleşme, işe yaramaz ve tavizsiz olabilir.

Aileyi restore etme kararında bir başka önemli nokta, kişinin zaman içinde değişmesidir. Kocanızın, onu evliliğinizde bildiğinizle aynı olmasını bekleyebilirsiniz. Ancak, çeşitli olaylar ve sizden ayrı bir yaşam kişisel nitelikleri üzerinde ciddi bir iz bırakabilir. Adamınız bazı görüşlerini değiştirebilir, daha duygusal hale gelebilir veya tam tersine kendine nasıl çekilebilir. Bir zamanlar sana hissettiği hisler değişebilir.

Yani: devam etmeden önce, yukarıdakilerin hepsini özetleyelim. Eski kocanızla ilişkileri yeniden kurma arzunuzu düşünün. Samimiyet için duygularını kontrol et. Dürüst olmak gerekirse, eşi aileye iade etme arzunuzun ardındaki nedenlerin ne olduğunu anlamaya çalışın. Bununla birlikte, yeni tutkusundan gurur ya da intikam ihlali varsa, o zaman büyük olasılıkla restore edilmiş sendikanız zaten zamana dayanmaz.Paritenin tam olarak iyileşmesi için, her ortağın karşılıklı samimi bir arzusu olması önemlidir.

Psikolog ipuçları

Çöken ancak bir süre sonra yeniden kurulan birliğin bazı avantajları var:

 • ortaklar zaten birlikte yaşama ve yaşama tecrübesine sahip;
 • ilişkilerde geçmiş hataları hesaba katmak ve bunları çözmek mümkündür;
 • ayrıldıktan sonra bir araya gelen eşler, birbirlerinin karakterleri ve kişilik özelliklerinin çok iyi farkındalar ve “alıştırma” aşamasını ortadan kaldırıyorlar.

Hepiniz tartılır ve eski kocanızla yakınlaşmaya karar verirseniz, yapacak çok işiniz vardır. Süresi ve başarısı özel duruma bağlıdır: boşluğun şartları ve nedenleri, boşanma sonrası ilişkiniz, ortak çocuklar sahibi olma ve eşiniz için yeni bir tutku.

Başlamak için, eşinizin kişiliğinin ve karakterinin özelliklerini göz önünde bulundurarak, sizin için en uygun taktikleri geliştirin. Bir aradan sonra iyi ilişkilerde kaldıysanız ve iletişimi sürdürdüyseniz, bu büyük bir artı olacaktır. Köpeği olan bir kedi gibi kavga ettiyseniz ve kocanızın bile bir kadını varsa, ne yazık ki daha zor bir iştir. Ancak emin olun, ayrılmadan sonra birleşme umutları ve şansları her durumda.

Davranışınızda aşağıdaki taktikleri ve genel kuralları izleyin.

 • Aradan hemen sonra bir birleşme empoze etmemelisiniz. Sadece bir koca kullanmayacağınızı açıkça belirtmeniz mümkündür. Kendi inisiyatifinizde onunla temasları kesmeyin. Ancak, erkek bir süre kendisi ile iletişim kurmak istemiyorsa, ısrar etmeyin ve onu zorlamayın. Bir süre kesmek ve durumun gelişimini takip etmek.
 • Eski eşinizi cinsiyet notlarıyla baştan çıkarmaya çalışmayın. Ona bir daire getirdiği mahremiyet tam tersi bir etki yaratabilir. Bir erkek bunu ücretsiz olarak yaparken sizden hiçbir zorunluluk olmadan seks yapma fırsatı olarak yorumlayabilir.
 • Erkekler sıradan çocuklara sevgi getirmeye yardımcı olabilir. Ortak dinlenme düzenleyin ve baba ile yürüyor. Bu tür etkinlikler sırasında, hayatınızın eğlenceli ve keyifli anlarını birlikte hatırlamak için birkaç kez sohbet edebilir veya birkaç kez konuşabilirsiniz.
 • Eski eşinizle tanışırken, onu rahatsız eden ya da onun için rahatsız edici olan anlardaki davranışınızı düzeltmeye çalışın. Örneğin, kocanız aşırı konuşkanlığınızı beğenmedi, ardından kendinizin üstesinden gelin ve ilgiyle dinlemeyi öğrenin. Belki onun işleri ve problemleri hakkında çok az özen gösterirdin. O zaman ona işteki ilerlemesini önemsediğini göster. Fakat burada tekrar etmemek önemlidir. Sahte katılım, tartışmalı sorular sizin bahanenizi verecektir.
 • Kocanızın gözünde daha yeni ve daha ilginç olun. Bir çeşit hobi veya yaratıcılık atın. Bu iyi bir konuşma konusu olabilir. Belki de kocanız yeni mesleğinizle de ilgilenecektir. Olmasa bile, hayatınızdaki bazı değişikliklerin dikkatini çekeceğini hala bekleyebilirsiniz.
 • Daha önce yaşanmış bir boşanmadan sonra, geçmişe bir hesaplaşma, kınama ve şikayetler yapıldı. Evliliğinizde bu kadar sık ​​görülürlerse, tekrarları sadece eski eşi erteler. Ne de olsa, hiçbir şeyin değişmediğini ve aynı yaşamın onu henüz kaçabildiği, onu beklediğini anlayacaktır.

Düz konuşma

Yakınlaşmanın belli bir aşamasında, adamı ilişkiyi yeniden kurma isteğiniz hakkında bilgilendirmek gerekir. Doğal olarak, telefonla veya SMS ile değil, şahsen gözlerin içine bakarak yapmak en iyisidir. Bu, niyetlerinizin samimiyetini ve ciddiyetini vurgulayacaktır.

Acelesiz böyle bir konuşma ile. Kesinlikle yırtılmadan hemen sonra yapılmamalıdır. Tutkular azalıncaya kadar bekleyin, yeniden birleşme için belli bir zemin hazırladığınızdan emin olun.

Doğal olarak, böyle bir sohbet yakınlarda başkaları olmadan her zaman özel olarak yapılır. Bunu hatırlamak da önemlidir. Bu durumda, mütevazi bir dilekçe olarak hiç hareket etmiyorsun.Yalnızca eskisine aileyi restore etmeye hazır ve istekli olduğunuzu bildirirsiniz.

Bu nedenle, erkeğin böyle bir sohbete hazırlık derecesi çok önemlidir. Böyle bir sohbete karar vermeden önce durumu değerlendirin. Sevdiklerinizin olumlu havasından emin değilseniz, görüşme sırasında biraz bekleyin.

Görüşme sırasında eski kocanıza kınama ve yorum yapma. Durum hakkındaki görüşünüzü ve boşluğa yol açan sorunları çözmenin yollarını belirtin. Hataların için özür dile. Kocayı affetmeye zorlamayın, bu durumda resmi ve samimiyetsiz olacaktır. Bir kişi özür dileyebilir ve üzerinde çalışmaya başlayabilir, yalnızca kendi eksikliklerini gerçekleştirebilir ve varlığının gerçeğini kabul edebilir.

Olumsuz bir cevap alabilirsiniz. Diyelim ki hemen, bu umutsuzluğun bir nedeni değil ve son değil. Her durumda, şimdi eşiniz, ilişkiyi yeniden kurma niyetine sahip olduğunuzu biliyor. Ve bu büyük bir artı. Ne de olsa, kendisi aniden böyle bir arzu yaşarsa, artık korkmayacak ve size geri dönme kararını erteleyecek.

Ancak, sizin için asıl şey, saygınlıkla başarısızlığı kabul etmektir. Tabii ki, sizin için çok kolay olmayabilir, ancak duyguları kontrol altında tutmaya çalışın. Bir skandalı karıştırmayın ve tüm köprüleri yıkmayın. Sadece istenen sonuç biraz daha beklemek zorunda kalacak ve belki de taktiklerini biraz değiştirecek.

Kaldırma yöntemi

Bu davranış ve eylem paterni, bir yıl kadar veya daha uzun bir süre önce gerçekleştiyse işe yarayabilir. Bu süre zarfında, adam evlilik dışı hayatın özelliklerini tadabiliyor ve eski karısına alışkın olmuyor. Yani, boşanmadan birkaç ay sonra, kocalar genellikle eski kadınlarını neredeyse diğer kadınlar kadar algılarlar.

Bu süre zarfında, hayatında yeniden ortaya çıkabilir ve bir öncekine tekrar aşık olmaya çalışabilirsiniz. Tabii ki, bu durumda imajınız çok önemlidir. Kursta ayrıca flört ve kolay flört koymak zorunda. Genel olarak, her şey yeni bir partnerle ilişkinin başlangıcında olduğu gibidir. Romantizm ve dikkat belirtileri ile çevrili bir erkek tekrar sizi arasın. Biraz bekleyin ve fiziksel bir samimiyetle, onun için herhangi bir taviz vermeye hazır olduğunuz izlenimini edinmesin.

Genellikle eski bir ortak kadını yeni bir bakış açısıyla sanki kadını kendisi için keşfeder. Doğal olarak, tüm olumsuz nitelik ve alışkanlıklarınız mümkün olduğunca sınırlandırılmalıdır.

Ya bir erkek başka biriyle yaşarsa?

Eski koca her zaman yalnız ayrılıktan uzak duramaz. Çoğu zaman, boşanmış bir adam çabucak tutkusunu bulur ve bu nedenle aileye geri dönmek istemez.

Kuşkusuz, bu durum daha karmaşıktır. Öncelikle, ayrılmanızdan sonra ilişkilerinin gerçekten geliştiğini çözün. Evlilik sırasında bir erkeğin başka bir kadınla zaten bağlantısı varsa, o zaman bu zemin hazırlandı. Belki de seni terk etme kararı dengesizdi ve hiç kendiliğinden değil.

İkinci seçenek, eski bir eşe rağmen bir ilişki başlatmaktır. Dayanıklı ve başarılı olmayacakları olasılığı daha fazladır.

Her durumda, sabırlı olmalısın. Toplantılar ve iletişim sırasında, eskilerin gözlerine mümkün olduğunca karlı ve ilginç bakmaya çalışın. Evliliğinizi ve yeni ilişkinizi karşılaştırarak çok mümkündür, normal yaşam ve çevre seçimine meyilli olacaktır. Yeni tutku da mükemmel değil. Birden fazla hata yapması ve bu nedenle kısa sürede süvarilerinin duygularını ateşe vermesi ihtimali var.

Hatalardan nasıl kaçınılır?

Vazgeçme ve umutsuzluğa kapılma. Hayat çok öngörülemez bir şey. Tam olarak bir hedef belirlediyseniz, cesaretle ve sıkıca ilerleyin. Belki de bu durumdaki tek koşul, kararlarının ağırlığında ve titiz ve dürtüsel eylemlerin dışlanmasıdır. Ayrıca sizin için kötü bir yardımcı tam eylemsizlik olacaktır.

Kendini koşma, güzel, başarılı ve ilginç kal. Evet, boşanma çok zor bir olaydır, ancak ölümcül değildir.Yas tutup ağlamak ve iyileşmek için kendinize biraz zaman verin, ancak bu süreyi geciktirmeyin. Figürünüzü izleyin, kendiniz için yeni bir stil yaratın, spora gidin. Sonunda, herhangi bir durumdan kendinize olumlu dürtüler ve yeni fırsatlar tahsis edebilmeniz gerekir.

Kocanızın arkadaşlarıyla ve akrabalarıyla ve ortak arkadaşlarınızla kavga etmeyin. Aksi takdirde, kavgacı olarak sizinle ilgili bir fikir yaratacaktır. Ayrıca, bu insanlar kişisel sorunlarınız ve çekişmeleriniz için suçlanmaz. Eski sevgilinle iletişim kurmaya devam edersen, onunla tekrar bir araya gelme şansını artıracaksın.

Gereksiz sebeplerin yanı sıra, gerekçesiz sebeplerle hem çağrı hem de SMS ile eşinize saldırmayın. Sinir bozucu ve aşırı iddialı olmayın.

Büyük bir hata, çocukları kendi durumunuza sokmak. Onları manipüle etmeyin, babaya karşı koymayın ve iletişim kurmalarını yasaklamayın. Aksine, toplantılarına katılmak ve ilginç bir ortak dinlenme ile gelmek daha iyidir.

Eşinizin “çamurunu püskürtmek”, gözlerinde de sizi süslemeyecek. Özel ilişkileriniz, zayıf yönleriniz, zayıf yönleriniz ve delinmeler her halükarda aranızda kalmalıdır. Kirli detayları tartışmak veya eskiden birine şikayet etmek gibi bir fikriniz varsa, kendinize tek bir soru sorun: “Kocam böyle bir şey yapmış olsaydı nasıl hissederdim?”

Apati, hareketsizlik ve çekilme durumu etkilemez. Depresyon, ağrılı bölümlerin nadir görülen bir arkadaşı değildir, ancak ele alınması gerekir. Çok zorsanız ve depresyondaki durumla baş edemiyorsanız, bir psikoloğa veya psikoterapiste danışın. Bu, zor bir durumdan çıkmanıza ve ilerlemenize yardımcı olacak tamamen normal bir uygulamadır.

Adam şu anda bunu istemediğini açıkça ortaya koyarsa, iletişimde ısrar etmeyin. Takıntı ve baskı onu senden uzaklaşmaya ve tüm temasları koparmaya zorlar.

Eskinin başka bir kadını olduğu durumda, onlarla ilişkiye girmeyin. Yeni seçilenleri aramayın ve tehdit etmeyin, skandallar yaratmayın. Bu, kocanızın tercihi, eğer birisini etkiliyorsanız, o zaman sadece onu. Aşırı açgözlülük ve maddi meselelere olan ilgisi, eski eşinden para çekilmesi de sizin fikrinizi önemli ölçüde kötüleştirecektir.

Hatalarını farketmeden, onları ayrıntılandırmadan bırakma. Bir adamın "aynı nehre" dönmek istememesi muhtemeldir. Ve eğer evliliğiniz onun için rahatsızlık veren bir hücre gibi bir şeyse, değişiklik yapmadan ve kendiniz üzerinde çalışsanız, muhtemelen kocanızı geri getiremeyeceksiniz.

Elbette birlikte yaşama sırasında, eksikliklerinizi ve karakterinizin zayıf yönlerini zaten farkedebiliyordunuz. Onları düzeltmeye çalışmanın zamanı geldi. Bu konuda iyi yardım uzman bir psikolog sağlayabilir.

Eski kocayı yumuşatmaya çalışmayın, toplantıya çirkin bir şekilde gelin. Yazık hala sevgi değil, hatta sempati de değil. Ve senin görevin, adamın ilgisini sana geri vermek ve aileni kurtarmak. Sadece başarılı, ilginç ve kendine güvenen bir kadın dikkat çekecek ve tekrar aşık olacak.

Eski bir ilişkiye dönüp dönmeme konusunda, aşağıdaki videoya bakın.

Yorum yaz
Referans amaçlı sağlanan bilgiler. Kendi kendine ilaç verme. Sağlık için her zaman bir uzmana danışın.

moda

güzellik

ilişkiler