ayrılık

Ayrıldıktan sonra kıza nasıl iade edilir?

Ayrıldıktan sonra kıza nasıl iade edilir?

tartışmaya katıl

 
İçerik
 1. Kızı geri iade etmeli miyim?
 2. Geri dönmek istediğini nasıl anlayabilirim?
 3. Duyular soğuksa ne yapmalı?
 4. Başka birine giderse sevgili nasıl iade edilir?
 5. Boşluk uzun olsaydı nasıl davranmalı?
 6. Nasıl güven kazanılır?
 7. Psikolog ipuçları

Ayrılma her iki taraf için de zor bir dönem. Bununla birlikte, sık sık son bir mola için aldığımız şey, yalnızca uzun süreli sıcak ilişkilerin mümkün olacağı, ancak uzun süren bir kavgadır. Eğer boşandığınız kızdan ayrılmak istemiyorsanız, bu makalede, telafi etmek için nasıl düzgün davranmanız gerektiği konusunda pratik tavsiyeler bulacaksınız.

Kızı geri iade etmeli miyim?

Her şeyden önce, ayrıldıktan sonra, gerçekten ilişkiyi sürdürmek isteyip istemediğinize karar vermeniz gerekir. Böyle bir karar derhal verilmemelidir: Bir aradan sonraki ilk günlerde, durumu ayık bir şekilde değerlendirmenizi engelleyen güçlü duygular sizi ezecektir. Zaman ayırın - kendinize zaman verin - stresden uzaklaşmak ve olumsuzları atmak için birkaç gün. Bu zamanda, kendinizi, isteklerinizi ve aynı zamanda bir ilişkide neyin yanlış gittiğini analiz etmeye çalışmak için değer.

Kendi kendine yeten olmanıza gerek yok: stresi azaltmak için en iyi yolu bulmak önemlidir. Bu, en iyi arkadaşınızla net bir konuşma, atış poligonuna bir gezi veya aktif spor olabilir. Duygusal deneyimler döneminden geçtikten ve tüm olumsuzlukları attıktan sonra, ilişkiyi hiç iade edip etmeyeceğiniz hakkında düşünmeye başlayabilirsiniz.

Gerçekten birbirinize uygun olup olmadığını, mutlu olup olmayacağınızı düşünün. Çok sık, geçmiş ilişkilere dönme arzumuz yalnızca yalnızlık veya yeni arkadaşlara yatırım yapma isteksizliği korkusuyla ilişkilidir. Aynı zamanda, başarısız olan ilişkileri sürekli olarak sürdürme girişimleri iyi bir şeyle bitmez: bir partnerle temel farklarınız varsa, er ya da geç, mola kaçınılmazdır.

İki kağıda bir kızla ilişkinizin avantajlarını ve dezavantajlarını yazmaya çalışın ve bunları karşılaştırın: daha fazla fayda varsa, muhtemelen uzlaşma hakkında düşünmelisiniz.

Kavgaya neden olması da önemlidir. Eğer bu bir ihanet veya ihanet ise, durumun bir daha yaşanmayacağını düşünmeye değer. Bu tür davalardan sonra, ortaklar birbirlerine olan güvenlerini kaybederler, özellikle sorunu ayrıntılı olarak tartışmadıysanız, her şeyi affetmek ve unutmak zor olabilir. Bazen güçlü kavgalardan sonra eşin bakış açısını anlamaya çalışmak önemlidir, ve bazen sonsuza dek dağılmak daha iyidir - bu yalnızca kıza ilişkin ilk başta sahip olduğunuz hislere bağlıdır.

Ayrılma sebepleri çok olabilir: soyu tükenmiş tutku, ev içi rahatsızlık, farklı bakış açısı, sosyal statü. Her durumda, boşluğun nedenini analiz etmeniz ve sorunun bir şekilde üstesinden gelmenin mümkün olup olmadığını anlamanız gerekir. Tabii ki, her şey insanların arzusuna bağlı: birbirini çok seviyorsan, hemen hemen her zaman bir çözüm bulabilirsin. Bununla birlikte, bir ilişki istemiyorsa, bir kızı ikna etmek kolay olmayabilir: onu ikna etmeniz, durumu farklı bir açıdan sunmanız ve soruna bir çözüm göstermeniz gerekecek.

Geri dönmek istediğini nasıl anlayabilirim?

Bazen her iki taraf da birbirlerine geri gelmek ister ancak doğrudan bunun hakkında konuşmazlar. Doğrudan dürüst diyalog eksikliği, uyumlu ilişkileri büyük ölçüde engelleyen sık görülen bir durumdur.Bununla birlikte, çok az kişi duygularını açıkça ifade edebiliyor: bir kız her şeyi kendine iade etmek isteyebilir, ancak dikkatle gizlemek isteyebilir - güvensizlik nedeniyle veya toplumdaki bir erkeğin ilk adımları atması gereken klişeden dolayı. Üstelik sevgilinizin ilişkiyi yenileme arzusu varsa, bu çok iyi bir işaret.

Kızın geri dönmek istediğini anlamak için dolaylı işaretlerle mümkündür. Büyük ölçüde karaktere bağlı olduklarından, eşiniz hakkında bildiklerinizi akılda tutmaya değer. Eğer uzun bir ilişkiniz varsa ve bu kişiyi yeterince incelemeyi başarabildiyseniz. Kızın geri dönmek istediği kesinliği yoksa, böyle bir arzunun bilinen belirtilerine dikkat edin.

 • Bir kız bir ilişki istemiyorsa, hayatından tamamen kaybolması muhtemeldir. Önünüzde görünmeye çalışıyorsa, karşılıklı arkadaş çevrenizde aktif olarak iletişim kurar ve kasten sizden önce mümkün olan en iyi şekilde görünmek istiyorsa, aradan pişman olmanızı ve ilk adımı atmanızı istiyor.
 • Kıskançlığa neden olmaya çalışır - bu başka bir işarettir. Eski kız arkadaş hızlı bir şekilde yeni bir romantizme başladıysa ve kişisel yaşamını aktif olarak size gösterirse, bu çoğu durumda bir araya gelme arzusunu gösterir. Bununla birlikte, böyle bir kıza geri dönmek kolay olmayacak: Muhtemelen onu büyük ölçüde kırdın ve ilişkilerin restorasyonu çok çalışmayı gerektirecek.
 • Kızın sosyal ağlarda aktif çalışması da bir araya gelme isteğini gösterebilir. Her gün yeni fotoğraflar çıkarır, zengin yaşamını gösterir ya da kendi güzelliğini gösterirse, büyük olasılıkla ona bakmanızı bekler.
 • Ortak arkadaşların varsa. Kızlar, deneyimlerini arkadaşlarıyla paylaşma konusunda erkeklerden daha fazla eğilim gösterirler. Kız arkadaşınızla yakın iletişim kurdukları insanlarla konuşun - elbette gerçek niyetlerinin farkındalar.
 • Bir kız periyodik olarak sizi ararsa, yazar ve işleri çözmeye devam ederse, bu da iyi bir işarettir. Sizinle iletişim kurmayı bırakmak istemiyor ve diyaloğa ayarlanmış ve sorgulama çaba gösteriyor. Enerjiyi ilişkiyi netleştirmek için harcıyorsa, bu ilişkinize yatırım yaptığı ve kesin olarak ayrılmak istemediği anlamına gelir.
 • Çağrılarınızı ve mektuplarınızı dikkate almamak, sadece bir ilişki istemek hakkında konuşabilir.Bu, gösterici ve kısa vadeli bir olaysa.
 • Birlikte yaşadıysanız ve kızınız eşyalarınızı taşımak için acele etmezseBu aynı zamanda her şeyi iade etme şansınız olduğunu gösterir.
 • Kız, bilinçaltında bir ilişki istiyor, eğer konuşmalarınızda çok duygusalsa. Yani, tutku henüz soğumadı ve sen buna kayıtsız değil. Mevcut sorunları tarafsız ve soğuk bir şekilde tartışabiliyorsa, aşkın geçmesi muhtemeldir.

Duyular soğuksa ne yapmalı?

Sıklıkla çiftler, artık eski tutkularını hissetmedikleri ve sevginin geçtiğini sandıkları için dağılıyorlar. Buket şekeri sonsuza dek süremez - birbirinize alışırsınız, birbirinizi daha iyi tanırsınız ve ilişkilerde sıkılırsınız. Ayrıca, ev içi sorunların çözümü, ortak geziler ve iş planlaması ciddi bir sınav olabilir: uzun vadeli ciddi ilişkiler iş ve karşılıklı çaba gerektirir.

Size, duyguların soğuduğunu gösteriyorsa, bu nihayet ayrılma nedeni değildir. Aşk coşkusu sonsuza dek süremez ve ilişkiler tutkudan çok karşılıklı saygı ve anlayışa dayanır. Bununla birlikte, eğer birbirinizden yorulduysanız, küçük şeyler yüzünden kavga etmiş olabilirsiniz: belki de ilişkinin kopması, her şeyi anlamlandırmak ve iletişiminizi yeniden başlatmak için faydalı olabilir. Her zaman günlük yaşamda bir fark yaratmanın yollarını bulabilir ve birbirinizi rahatsız etmeyebilirsiniz.

Uzun vadeli bir ilişkinin krizi bir buçuk yılda bir iki yılda ortaya çıkabilir. Yakınlık önerisine cevap olarak, kadın giderek daha fazla “hayır” der ve aynı zamanda erkeğin küçük eksikliklerinde hata bulmaya başlar, yardım talep eder ve özgürlüğünü ele geçirir. Bu adam, sevgilimdeki eski bilmecenin olmamasından dolayı hayal kırıklığına uğrar ve ayrıca dikkat ve iltifatlarını vermekten vazgeçer. Seks ve ortak boş zaman her ikisine de zevk getirmeyen bir rutin haline gelir. Ancak, tüm bu sorunlarla başa çıkabilirsiniz.

Ayrıldıysanız, birbirinize olan hisleriniz soğuk olduğundan, umutsuzluğa kapılmayın. Karşılıklı arzu ile ilişkilere devam edilebilir, ancak ortak iletişim yeniden bir rutine çevrilemez. Hayatınızı değiştirmek için kesin bir niyetle bir araya gelmelisiniz. Aşağıdaki ipuçlarını dinleyin.

 • Yine karşılıklı bir ilginiz olması için, birbirleriyle bir ilişkiye tamamen dalmanıza gerek yoktur. Belki de kısa bir mola sadece yardımcı olacaktır. Tekrar kaçtığın zaman bile, birlikte değil biraz zaman geçirmeye çalış. Herkesin arkadaşları, işleri ve hobileri olsun - o zaman her zaman birbirinizle yeni bir şeyler paylaşacaksınız.
 • Ayrıca birlikte biraz zaman geçirmeye çalışın ama evde değil. Tiyatrolara gidin, müze, ortak geziler düzenleyin, romantik akşam yemekleri düzenleyin. Durumu daha sık değiştirmeniz gerekiyor, sonra duygular tekrar uyanacak.
 • Birbirinizle yaşamın mahrem tarafı hakkında açıkça konuşmaktan korkmayın, arzularınızı ve şüphelerinizi paylaşın.
 • Kendine dikkat et. Yıllardır tanıdığınız bir ortağı yakın akraba olarak algılamaya başlıyorsunuz - çoğu evde çekici görünmeye bile çalışmıyor ve bu çok önemli.
 • Gerçekten birbirinizle ilgilenmeye çalışın, o zaman partnerinizde kendiniz için birçok yeni şey bulacaksınız ve ilişki yine sizin için ilginç hale gelecek.

İlişkiyi güncellemeye çalışın ve eski tutku yalnızca bu durumlarda, ilişkiniz gerçekten güçlüyse, uzun bir ilişki ve aile istemeniz durumunda. Uçucu romanlar söz konusu olduğunda insanlar tutkular dışında hiçbir şeyin kendilerini bağlayamadığını ve bu çiftlerin şekerleme buketinin bitiminden hemen sonra parçalandığını keşfeder.

Bir kızla ortak hiçbir şeyiniz yoksa, bir ilişkiye bağlı kalmak mantıklı değildir: er ya da geç, yine de gidersiniz. Birbirinize uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, kesinlikle ilişkiyi sürdürmeye çalışmalısınız.

Başka birine giderse sevgili nasıl iade edilir?

Bir kadın başka bir erkeğe gittiğinde, sıklıkla çiftler ayrılır. Bazen bu mantıklı bir seçimdir ve bazen kendiliğinden - kadınlar duygulara özellikle hassastır, böylelikle kısacık aşk istikrarlı ve güçlü ilişkileri tahrip edebilir. Bu gibi durumlarda, eski geri dönmeyi deneyebilir. Ancak bu kolay olmayabilir. Kadın psikolojisini anlamak, geçmiş ilişkilerde kıza neyin uygun olmadığını anlamak ve her şeyi değiştirmeye çalışmak gerekir.

Her şeyden önce, durumu ayık bir şekilde değerlendirmeye ve analiz etmeye çalışın. Neden ayrıldınız, kız sizinle olan ilişkisinde ne eksikti? Ayrıca, sevdiğinize geri dönmek istiyorsanız, belki başka biri seçtiğinden, belki birbirinize uygun değilsiniz. Mutluluğunuz için savaşmaya kararlıysanız, sabırlı olmalısınız.

Ayrıldığınızda, iletişim kurmayı bırakmayın. Arkadaşlıklara güvenmeye devam et. Bu bir başarı garantisidir, çünkü daima sevdiğinizin görüşünde olacaksınız ve onu yavaş yavaş bir karar vermeye ikna edebilirsiniz. Diğer eylemler spesifik duruma bağlı olmalıdır. Eğer bir kız dürüstlüğü takdir ederse, ona yazabilir veya herşeyi geri vermek istediğini söyleyebilirsin, aşkını ispatlamak için kelimelerle deneyebilirsin.

Doğrudan tanıma tepkisinin olumsuz olacağını anlıyorsanız, yavaş yavaş hareket etmeli, daha sık iletişim kurmalı, iyi bir arkadaş olmalısınız ve güçlü yanlarınızı göstermeyi unutmayın.

Boşluk objektif nedenlerle ortaya çıkarsa, sevginizi eylemlerle kanıtlamanız gerekir. Ayrıldıktan sonra bunu yapmak oldukça zor, ama gerekli. Eski ilişkinizdeki problemlere dikkat edin, kendinizi sevdiğiniz kişinin seçtiği ile karşılaştırın ve kendiniz üzerinde çalışmaya başlayın. Bu, başarı ve görünüm ve iç çalışma için geçerlidir: belki de daha sakinleşmeli, spor salonuna gitmeye başlamalı, ev işleri öğrenmeli veya iş hedeflerine ulaşmada daha hırslı olmalısınız.

Eğer sevdiklerinizin iyiliği için gerçekten daha iyisini değiştirirseniz, kız bunu kesinlikle takdir edecektir.

Boşluk uzun olsaydı nasıl davranmalı?

Ayrılma zamanından bu yana çok zaman geçtiyse, ilişkileri yeniden kurmak özellikle zordur. Belki kızın kendi hayatı vardır ve geçmişi hatırlamak için hiçbir isteği yoktur. Bununla birlikte, ilişkiyi eski haline getirme isteği karşılıklı ise, uzun bir aradan sonra hem bir yıl hem de iki yıl sonra geçmişe dönmek mümkündür. Ama bunun için önce değişmelisin.

Eğer dağıldıysanız, çözemediğiniz çelişkiler, çatışmalar ve rahatsızlıklar olduğu anlamına gelir. Tamamen aynı kaldıysanız, kendinizden geçmediyseniz ve kişisel terimlerinizde değişmediyseniz, eski sorunlar hiçbir yerde kaybolmayacaktır. Bu nedenle, içsel çalışmayı gerçekten yapmanız çok önemlidir: canlı bir yaşam sürmek, kendini geliştirmek, yeni insanlarla iletişim kurmak ve yeni hobiler aramak. Ek olarak, bazen geçmiş ilişkiler hakkında düşünmeyi de unutmayın: içlerinde neler vardı, ne çatışmaları vardı, her şeyi nasıl düzeltebiliriz.

Değişmiş olduğunuzu düşünüyorsanız ve yeni bir şekilde eski ilişkiler kurmaya hazırsanız, bir toplantı düzenlemelisiniz. Daha önce sevdiğinizle arkadaşça bir şekilde iletişim kuruyorsanız daha kolay hale getirin, ancak bu sürümde onu geri dönmeye ikna etmek daha zor olabilir: sizi düzenli olarak görürse, değişiklikleri fark etmeyebilir ve sizin için hazır olup olmadığını kolayca kendiniz değerlendirebilir. ilişkileri güncelle.

Birbirinizi uzun süredir görmediyseniz, tekrar görüşme şansınız olur. Sadece zamanı ve yeri seçmeniz gerekiyor. Karşılıklı arkadaşlarınız varsa, ikinizin de davet edileceği bir parti veya toplantı isteyebilirsiniz. Bu, rahat bir ortamda bir şirketle buluşmak için harika bir fırsat. Böylece utanmadan kaçınacak, ilişkiyi gerçekten geri vermek isteyip istemediğinizi takdir edecek ve soyut konular hakkında birbirinizle konuşacaksınız.

Eski sevgilinizin belli olaylara, kafelere, mağazalara katılacağını biliyorsanız, bir şans toplantısı düzenlemeyi deneyebilirsiniz. Bu birbirinizi görmek için iyi bir seçenek: onu şaşırtacaksınız ve tepki ile gözlerinin aydınlanıp aydınlanmadığını, eski duygularının geri dönüp dönmediğini kolayca belirleyebilirsiniz. Tek sorun, gerçek hayatta bir şans toplantısı düzenlemenin oldukça sorunlu olmasıdır.

Sonunda, onu arayabilir ve doğrudan görmeyi teklif edebilirsiniz - bir ilişkiye ihtiyacınız olduğundan eminseniz inisiyatif almaktan korkmayın. Artık bir kişinin bağlantılarını bulmak sorun değil - eğer numara korunmadıysa, sevdiklerinizi sosyal ağlarda kolayca bulabilirsiniz. Tabii ki, onunla buluşmayı reddetme riski var: bu durumda, kızı nazikçe ikna etmeye çalışmalı ve geri dönüş arzusu hakkında ipucu vermelisin, ama ısrar etmemelisin.

Eşiniz kategorik olarak bir ilişki istemiyorsa, bu konuda hiçbir şey yapamazsınız. Ancak, toplantıya katılmayı kabul ederse, iyi bir işaret olacaktır, bu da kızın tekrar toplantı olasılığına açık olduğu anlamına gelir.

Nasıl güven kazanılır?

Bir ilişkide kaybedilen güvenini yeniden kazanmak çok zor. Eğer kızı cidden kırdıysanız ve düzeltmek istiyorsanız, ilişki üzerinde uzun ve metodik bir çalışmaya hazır olun. Ayrıca sevgili ilk başta sizinle konuşmak istemeyeceği gerçeğini de kabul edin - ısrar etmeyin, yalnız kalmak için zaman verin ve duygularını düzeltin.Kız sakin bir diyalog için hazır olduğunda, onunla içtenlikle ve güvenle konuşmaya çalışın.

Özür dilemene, mazeret yaratmana ve iltifat etmene gerek yok - ne kadar çok konuşursan, sözcüklerin o kadar az görünür. Sohbete önceden hazırlanmanız gerekir. Durumu kısaca açıklayın, sorunu çözdüğünüz kıza güven verin ve bunun bir daha olmayacağına söz verin. Kızla olan ilişki değerliyse, kesinlikle sana ikinci bir şans verecek.

Bu durumda, kendinize söz verdiğiniz şeye inanmalısınız. Bir kadın tekrar çıkmaya başlamayı kabul etmişse, affedilmiş olduğunuz anlamına gelmez. Güven güçlükle ve yavaş yavaş geri döner. Her gün sadakatini ve bakımını kanıtlaman gerekecek, kızın seni çok fazla kontrol ettiği veya seni tamamen rahatlatamayacağı için kırılmamak.

Tamamen değişiklik yapmayı denemelisin, ama buna sıkı sıkıya sarmalısın - sadece her zaman orada olan ve zamanla tüm kötü şeylerin unutacağı güvenilir bir arkadaş ve ortak ol.

Psikolog ipuçları

  Belirli yaşam koşullarında bir kızla ayrıldıktan sonra nasıl davranılması gerektiğini anlamak kolay değildir. Psikologlardan tavsiye alın.

  • Bütün ilişkiler yenilenmeye değmez. Çok sıkça aptal kavgalar vardır, çünkü iki sevgi dolu ve uygun insan birbirini terk eder, ancak çoğu zaman temel farklılıklar nedeniyle kavgalar ortaya çıkar. Hangi ilişkilerin yenilenmesi gerektiğini, hangilerinin olmaması gerektiğini anlamak için önemli şeyleri önemsemeden ayırmak gerekir.
  • Eşinizi geri almak için ısrarla denemeyin. Bir kız artık iletişim kurmak istemiyorsa, onu kelimelerle veya eylemlerle ikna etmeye çalışabilirsin, ama izinsiz giriş burada yardımcı olmaz. Bazen duygularını düzeltmek için zamana ihtiyacın var. Bazen bir kız hiç geri dönmek istemeyebilir ve onun seçimini kabul etmeniz gerekir.
  • Eski ilişkiler kurmanın eski sorunlarla karşılaşacağınızı unutmayın. Eğer güçlü ve uzun vadeli bir ilişki kurmak istiyorsanız, aradaki farkın ne olduğunu anlamalı, değiştirmeli ve bu gibi durumları önlemelisiniz.
  • Sevdiklerinizle içtenlikle ve mümkün olduğunda doğrudan iletişim kurmaya çalışın. Bölünmeye, manipüle etmeye ve aldatmaya çalışmamalısınız - böyle bir temel üzerine güçlü ilişkiler kuramazsınız.
  Yorum yaz
  Referans amaçlı sağlanan bilgiler. Kendi kendine ilaç verme. Sağlık için her zaman bir uzmana danışın.

  moda

  güzellik

  ilişkiler