ayrılık

Nasıl ayrılır?

Nasıl ayrılır?

tartışmaya katıl

 
İçerik
  1. Sonuçsuz ayrılma
  2. Sevdiklerinizle olan ilişkinizi nasıl kırabilirim?
  3. Uzun bir birlikte yaşamadan sonra boşluk

Ayrılma sorunu birçok insanı endişelendiriyor. Her neyse, her birimiz, ilişkinin sonsuza dek sona erdiği gerçeğiyle karşı karşıya kaldık. Bu durumda, herkes boşluğun her iki taraf için daha az acı verici olmasını istiyor. Nasıl doğru yapılacağını anlayacağız.

Sonuçsuz ayrılma

Zor sorular bazen insanlarla yüzleşir. Bunlardan biri: nasıl davranılacağı ve doğru şekilde ayrılması için ne yapılması gerektiği. Bu soruya birçok cevap var, çünkü davalar farklı çünkü bir tanesi ayrıldı çünkü ortaklarından istediklerini alamadılar. Diğerleri yeni bir aşkla tanıştı. Üçüncü versiyonda bu, görüşlerin uyuşmazlığı olabilir. Halkın bir kısmı ayrılma vakası ile karşı karşıya kalmıyor ilk defa.

Diğer yarınla ​​ilişkinizi koparmaya karar verdiğinizde, Bu işlemi hem eşiniz hem de sizin için sorunsuz ve acısız bir şekilde yapmaya çalışın. Bunun için durumunuzu seçmek, geliştirmek ve uygulamak için seçmeniz gereken genel teknikler var. Hoş olmayan bir şey söylemeniz gereken bir kişiyle sohbet etmeye başladığınız anda, hemen kendinizi tedirgin hissedersiniz.

Bu pozisyonda gücünüzü hesaplamanız gerekir. Eğer doğru kelimeleri söyleyecek yüreğiniz yoksa ve düşüncelerde kafanızın karışacağını hissediyorsanız, aklınızdakileri kağıda yazın.

İnan bana, kendinle yalnız kaldığında, en güzel sözleri alacak ve düşüncelerini muhataplara aktarabileceksin. Daha sonra, şahsen veya telefonla çok çaba harcamadan, kalpten öğrenebilirler ve diyebilirler. Başka bir yapılanmada düşünceleriniz posta yoluyla posta yoluyla gönderilebilir veya bir sosyal ağ üzerinden kişisel bir mesaj yazabilirsiniz.

Ayrılma sırasında böyle bir duruma neden olduğu iddia edilen varolmayan bir tarih veya sebep icat etmek gerekli değildir. Öyle olması en iyisi.

Aşkın dışında - derhal ve geri dönülmez şekilde söyle. Bu yüzden çok daha dürüst ve doğru olacaktır.

Eğer aşk ruhta hala sıcaksa, ancak bazı şikayetler varsa, eşinize gözünüzün içinden söyleyin. Belki ondan sonra her şeyi anlayacak ve gitmene izin vermeyecek, ama hatalarını düzeltmeye başlayacak.

O zaman ayrılık meselesi sis gibi dağılır. Problemden saklanma. Bazı insanlar (özellikle genç erkekler ve kızlar) hiçbir açıklama yapmamak için ikinci yarıdan kaçınmaya başlarlar. Bu çeşitli nedenlerle olur. Bazı insanlar kırgın birinin tepkisinden korkar, bazıları ise her şeyin kendi başına oluşacağını umar.

Bu gibi durumlarda kendinizi daha da kötüleştirirsiniz. Vicdanınız size işkence edecek ve bundan çok acı çekeceksiniz. Düz gözlere soruna bakın ve cesur bir adım atın. Eski seçtiğiniz kişilere her şeyi açıklayın; her şey gerçekleşecektir.

Yeni bir aşkla tanıştın. Hayatta çok sık. Bunda yanlış bir şey yok. Bunu doğrudan eski ikinci yarısına anlat. Böyle bir haberden sonra bir insan bir sersemliğe düşecek, şok yaşayacak, ama bu şekilde aramızdaki her şeyin bittiğini açıkça ortaya koyuyor.

Umut olmadan, aşk yakında ölecek. (A) Eski erkek arkadaşın (kız arkadaşın) çok pişman olmayacak ve yeni bir aşk bulacak. Konuşmaya karar verdiğinizde, aradığınız şey için geçmiş eşinize teşekkür etmeyi unutmayın. Sana kızmasına izin ver, ama olumlu sözlerin yumuşatıcı etkisi olacak.Duygusal insanların kendi duygusallıklarını gizlemelerine gerek yoktur. Boşluk oluştuktan sonra, ağlayın, buharı bırakın ve derhal daha iyi hissetmenizi sağlayacaktır.

Ayrıldığınız kişinin tüm hatırlatıcılarını kaldırın. Olumsuz bir deneyimi unutmanız sizin için daha kolay olacak ve ruh haliniz her zaman anılar tarafından gölgelenmeyecek.

Sevdiklerinizle olan ilişkinizi nasıl kırabilirim?

Genellikle çok sevdiğiniz bir kişiyle ayrılmanız gerekir. Bunun için açıklamalar var. En yaygın ve tek seçenek, evli bir erkekle veya evli bir kadınla çıkmak.

Bu davada bir kısmı tamamen etik bir soru yüzünden, diğerleri eşinden kardinal adımlar beklemekten yoruldukları için, örneğin eşinden veya kocasından boşanma gibi.

Evli bir eş ile iletişim bir çıkmazdır. Böyle bir ilişkiden çok acı çekiyorsun.

Olaylar genellikle bu şekilde gelişir: ilk olarak, sevdiğiniz kişiyle toplantıların kendiliğinden ve acımasız gerçekleşmesine çok önem vermezsiniz. Tatillerde yalnız ya da bekar bir arkadaş veya kız arkadaşların arasında olmalısın. Akranlarınız evlilikte yaşarken ve aileleriyle geçirdikleri her günün tadını çıkarırken.

Yavaş yavaş bağlanma meydana geldikçe ağrı artar. Toplantılar için bekliyorsunuz ve oluştukları zaman, beklediğiniz duygusal tatmini almıyorsunuz. Çünkü cinsel ilişkide "uzağa gidemezsin". Bir erkek ve bir kadın arasındaki toplantılar, bir tür manevi bağlantı ve ortak çıkarlarla desteklenmelidir. Onlar orada değilse, o zaman evli ortağından tam bir yakınlaşma ve evlilik için bazı teklifler bekleyen tarafın bilinçsiz bir soğutma geliyor.

Kendiniz için kınama, yaşamınızdaki her şeyin yanlış gittiğinin farkına varacaktır. Evli eşiniz hayatı sonuna kadar yaşıyor. Çocuklar ailesinde büyür ve eş sizin hakkınızda hiçbir şey bilmez ve bu nedenle her şeyden (keten) memnun olur. Ve saatiniz “geçiyor”, bazılarının hala bir çocuğu olması gerekiyor. Ve eğer evli değilseniz (evli değil), nasıl yapılır. Sadece bir aile kurup yarın kendine güvenmen gerekiyor.

Bu nedenle, bu sürümdeki eylemleriniz tamamen haklı. Eski sevgilinizin reddetmeyi kişisel bir hakaret olarak algılamaması için, ona farklı yönlerde gitmeniz gereken nedenleri ona açıklamaya çalışın. Soruyu, kendisinin (a) kendisinin suçlu olduğu (a) gibi bir karara vararak ver. Artık kendinizi acı çekmeye tabi tutamazsınız ve artık bu tür yüzeysel ilişkiler istemezsiniz.

Bu dikkatlice, ancak ısrarla yapılmalıdır. Onun tarafındaki hiçbir ikna, bu değersiz bağlantıyı kesmenizi engelleyemez.

Hiçbir durumda evli bir eşinizin kaybına pişmanlık duymayın, çünkü siz büyük ölçüde, duygularınızın kurbanısınızdır.

Bir ortak, oldukça iyi bir insan değildir, çünkü sizi kendi amaçları için kullanmasına ve ruh eşini aldatmasına izin vermiştir.

Uzun bir birlikte yaşamadan sonra boşluk

Eğer evli değilseniz, eşinizle uzun süredir yaşamış olsanız da, o zaman bu durum hakkında derinlemesine düşünmeniz gerekir, çünkü bu doğal değil. Yasal güvencelerinizin yer alacağı ve meşru çocukların doğacağı normal bir aileniz olması gerekir.

Bu argüman, cariye ile kolayca ayrılmanıza yardımcı olacaktır. Bu boşluk kısa veya uzun bir ilişkiden sonra ortaya çıkar - önemli değil.

Bazı şartlar nedeniyle bir zorba ile yaşamak zorunda kaldın. Seni bırakmadı ve birlikte yaşama şartlarını dikte etti. Gidecek ve yardım isteyecek bir yerin yoktu.

Unutmayın ki size değersiz bir kişiden alçakgönüllülüğe tahammül etmemelisiniz ve bunu sadece kötü bir şekilde istiyorsanız her zaman bir çıkış yolu olacaktır. Size yardım edebilecek yakın akrabalarınız ve arkadaşlarınız yoksa, umutsuzluğa kapılmayın.Zor durumda olan kadınlar dahil, ihtiyacı olan tüm insanlara yardım ettikleri özel sosyal merkezler var. Oradan dönerek, her taraftan nitelikli destek alacaksınız.

Ebeveynleriniz, kız kardeşleriniz, kardeşleriniz, sadık arkadaşlarınız varsa, ayrıldıktan sonra uyum sağlama süreci çok daha kolay ve sakin olacaktır.

Ailenizi ve iyimser tutumunuzu teşvik etmek, tiranla ilişkilerde nihai molaya güç verecektir.

Ancak bu adım, korkunuza karar vermek ve üstesinden gelmek için gereklidir. Bütün hayatını tolere etmek imkansız. Eğer böyle bir ilişki uzun süre devam ederse, o zaman psikosomatik olaylara başlarsınız. Artık kendinizi bir kişi olarak görmeyeceksiniz ve fiziksel olarak hastalanabileceksiniz.

Evlilikle bağlı değilsin ve bu onu kolaylaştırıyor. Bu durumda, sadece gidin ve oda arkadaşınıza bulunduğunuz adresi bilmeme izin verin. Ayrıca, ilk eylemi tamamladığınızda, ikinciye geçin - bu olumsuz deneyimin tüm hatıralarından kurtulun ve yeniden yaşamaya başlayın. Kesinlikle şanslı olacaksın.

Bir diğer sorun ise sosyopatla ortak yaşamdır. Bilginize, bu sosyal kuralları algılayamayan zihinsel olarak sağlıksız bir kişidir. Genellikle bu tür bireyler kendi yasalarına göre yaşar ve yetenekli manipülatörlerdir. Eşiniz size evliliğin bir kalıntı olduğunu önerdi, çünkü bu onun için faydalıdır.

Sizi zihinsel durumunuz hakkında düşünmeden kendi amaçları için kullanır. Bu durumda, böyle anormal ilişkilerin mümkün olduğunca çabuk sona ermesi gerekir. Bir karar vermeyi zor bulursanız, o zaman çaba gösterin. Bu konuda iyi bir şey olmadığını anlayın.

Bu yüzden, kişiyle konuşmaya çalışın ve bakımınızın nedenini sakince açıklayın. Konuşma, halka açık bir yerde yapılmalı, böylece eski eşiniz bir şekilde fiziksel olarak size zarar verme eğiliminde olmamalıdır. Bu kararı vermenizin nedenlerinin detaylarına girmeyin. Sosyopat öylesine kurgulanır ki, argümanlarınızı kabul etmeyip anlamayacaktır. Konuşmadan sonra, artık birbirinizle görüşmediğinizden emin olun.

Hayatınızdaki her şeyin size bağlı olduğunu unutmayın.

Yorum yaz
Referans amaçlı sağlanan bilgiler. Kendi kendine ilaç verme. Sağlık için her zaman bir uzmana danışın.

moda

güzellik

ilişkiler