ayrılık

Bir erkekle nasıl ayrılırsın?

Bir erkekle nasıl ayrılırsın?

tartışmaya katıl

 
İçerik
 1. Ayrılma nedenleri
 2. Nasıl ayrılırım?
 3. Daha fazla yaşam
 4. Psikoloji ipuçları

İlişkileri kesmek neredeyse her zaman zordur. Bu niyet karşılıklı değilse, eşiniz hakkında ayrılma hakkında bilgilendirmek özellikle zordur. Bir erkekle ayrılmaya karar veren birçok kız, zor bir sohbete giremez. Aynı zamanda, ayrılma şartlarını geciktirmenin hiçbir şekilde yardımcı olmayacağı açıktır.

Bu makalede bir erkekle nasıl ayrılacağı anlatılacak.

Ayrılma nedenleri

Ne yazık ki, tüm çiftler ilişkilerini sürdüremezler. Son zamanlarda, hayatınızı sevilen biriyle birleştirmeyi ciddi bir şekilde hayal etmiş, geleceğe yönelik genel planlar hayal etmiş gibi görünüyorsunuz. Fakat hayatta her zaman istediğimiz gibi gitmiyor. Ve şimdi çiftiniz kırılmanın eşiğine düştü ve farklı yönlere gitmek için bir adım atmanız gerekiyor.

Bir çiftin ayrılmasının birçok nedeni var. Herhangi bir ilişki zorluk testine tabi tutulsa da, ne yazık ki bütün ortaklar bunlara dayanamıyor.

 • Vatana ihanet büyük suç ve acıya neden olur. Bir erkek böyle bir suiistimalden suçluysa, bir kızın onu affetmesi çok zor olabilir. Genellikle bu gibi durumlarda ilişkileri parçalamak için zor bir karar almak gerekir.
 • Bir iş ortağının kişisel kazanç için tutkuyu kullanması yeterli olur. Örneğin, bir kızın kendi yaşam alanı varsa veya bu araç tarafından kısıtlanmadıysa ve onları sevgilisi için harcamaya hazırsa. Bu durumda, elbette, bir erkek için gerçek bir his yoktur. Ve bir süre sonra soğuk hesaplama tutumu hala ortaya çıkacaktır.
 • Arkadaşlar veya akrabalar gençlerin ilişkilerine müdahale edebilir. Bazı nedenlerden dolayı sık sık yakın biri, genellikle sadece onunla anlaşılabilir olanları, birbirlerini severler. Örneğin, çocuğun annesi, seçtiği kişiden hoşlanmadıysa, mümkün olan her şekilde ondan kurtulmaya çalışabilir, kavgalara yol açabilir ve ona karşı entrikalar kurabilir.
 • Aşırı kıskançlık ve aşırı erkek egemenliği. Kıskanç bir adam, sık sık skandallar ve sahneler düzenleyerek asılsız şüpheleriyle sevgili işkenceye maruz kalır. Böyle bir çifte, eş kilitli kalmış gibi hisseder. Bir arkadaştan gelen herhangi bir telefon görüşmesi, bir randevu yolundaki gecikme ve diğer üçlüler, genç bir erkekte kıskançlık ve güvensizlik saldırılarına neden olur. Böyle bir ilişki zor, hoş ve sakin olarak adlandırılabilir.
 • Ortak çıkarların eksikliği, bakış açıları ve karakter farklılıkları, çiftin ilişkisini önemli ölçüde baltalamaktadır. Size çok az desteği olan veya hiç desteği olmayan birine yakın olmak zor. Sevinçlerini ve deneyimlerini onunla paylaşmak işe yaramaz, çünkü onları paylaşmaz ve işte, evde ya da okulda sevdiklerine ne olduğu ile ilgisizdir.
 • Sevgili erkeğin dikkatinin eksikliği, kızın duygularını büyük ölçüde soğutur. Çoğu durumda, ilişkinin ilk aşamalarında, sevgiliini kazanmaya çalışan adam kibar sözler, iltifatlar, küçük hediyeler, öpücükler ve hoş romantik sürprizlerle uğraşmazdı. Ama buradasınız ve tüm bunlar yavaş yavaş kayboldu. İlişkiler rutin, düşük duygusal ve monoton hale geldi. Genç adamdaki belirteçlerin eksikliği, bu soğuk ilişkilerin duyguları ve umutları hakkında şüphe yaratıyor.
 • Olumsuz özellikler ve kötü alışkanlıklar genellikle kızları kırmaya zorlar. Aşırı terbiyesizlik, saldırganlık, dikkatsizlik ve diğer çirkin kişilik özellikleri, bir kişiyle iletişimi çok rahatsız edici ve rahatsız edici hale getirir.Tabii ki, eğer seviyorsanız, o zaman genç bir adamın bazı eksikliklerine gözlerinizi adapte etmeye ve kapatmaya çalışın. Ancak er ya da geç tüm sabır sona erer.
 • Bir erkeğin güvencesiz mali durumu da bir boşluğa neden olabilir. Şüphesiz, para hayattaki en önemli şey değildir.

Eğer bir kadın, böyle bir erkekle geleceğinin olmadığını görürse, elbette ayrılmaya karar vermesi muhtemeldir.

 • Çeşitli durumlarda sıklıkla tekrarlanan aldatma. Böyle bir adamla güvende hissetmek imkansızdır. Neredeyse sürekli uyanık olmak zorundasın. Bir erkeğin genellikle yalan söylemeye yatkın olduğu bir durumda karşılıklı güven, imkansızdır.
 • Genellikle, bir çift için tökezleyen blok, samimi yaşamlarında sorun olur. Cinsel partnerle ilgili memnuniyetsizlik, kızı ayrılmaya zorlayabilir. Ne yazık ki, tüm çiftler cinsel yaşamlarını inceliğe göre tartışamazlar. Bu nedenle, zamanla ilgili sorun yalnızca artar. Bu genellikle ortakları birbirinden yabancılaştırır.
 • Elbette, ortaklar kendileri üzerinde çalışmaya, karşılıklı tavizler vermeye ve birbirlerine güvenmeye istekli olduklarında, neredeyse bir ilişkideki tüm problemler çözülebilir. Eğer erkek kendisi için çaba sarf etmek istemiyorsa, yalnız kızı durumu düzeltmek çok zor olacaktır.

Bir adamı ilişkiler üzerinde çalışmaktan uzaklaştırmak, kısa sürede birkaç kişiyi kolayca yok eder.

Nasıl ayrılırım?

Yani, sıkı bir şekilde ve nihayet genç bir adamla olan ilişkileri koparmaya karar verdiniz. Şimdi ona kararından bahsetmelisin.

Sizi çok seven ve gitmesine izin vermeyen bir erkekle ayrılmak özellikle zordur. Bu durumda, hislerini bir şekilde yumuşatmak için sert ve yumuşak olmanız gerekir.

Ayrılma için en iyi seçenek kişisel bir toplantıdır. Göze bakacak biriyle konuştuktan sonra, ona en büyük saygıyı gösterirsiniz.

Ayrıca, böyle bir haberden sonra, adamın herhangi bir sorusu olabilir veya kendini ifade etme arzusu olabilir. Buna anlayış, sabır ve dokunma ile yaklaşılmalıdır.

Böyle bir toplantı için güvenle konuşabileceğiniz sessiz bir yer seçin. "Nötr" bölgede buluşmak daha iyidir, bir şekilde eşinizle bağlantılı olan yerlerde olmaz. En iyi seçenek, en sevdiğiniz kafe, parktaki unutulmaz yerler veya sık sık bir araya gelerek ya da birlikte yaşadığınız bir daire değil.

Bir konuşmayı doğru bir şekilde yürütmek için, ne söyleyeceğinizi önceden düşünün. Adamdan ayrılmaya karar verdiğiniz nedenleri belirtin. Sızıntı ve suçlama olmadan, sakince konuşun. Eski ortağınızın duygularına saygı gösterin.

Bir adamın bu haberi duygusal olarak alacağı gerçeğine hazırlıklı olun. Bunun için onu suçlama. Kendinizi benzer bir duruma sokun - kendinizi iyi hissetmeniz olası değildir.

Yazışma ile

Ayrılmanın ikinci yolu bir mesaj ya da e-posta göndermek. Oldukça sık, kızların kendisine başvurması, gözlerinde bir erkeğe ayrılma hakkında bir şeyler söylemeye karar veremedi. Aşırı şiddetli tepkilerden korktuğu için, ilişkileri uzaktan koparmayı tercih ediyorlar. Bir oğlanla bir kızın şu anda birbirinden uzakta olduğu durumlar vardır ve kişisel toplantı mümkün değildir. Bu durumda da kararınızı belirtmeye çalışın, genç bir adamı rahatsız etmeden.

“Seni bırakıyorum, bir daha arama!” Gibi kısa standart ifadelerden kaçının. bu hareketi yap.

SMS ile kesinlikle hızlı ve acısız bir şekilde ayrılacağınıza güvenmeyin. Her şey genç adamın doğasına ve onunla olan ilişkinizin özelliklerine bağlı. Adam toplantıda her şeyi görüşmek istiyor ve bu konuda ısrar ediyor olabilir olabilir. Veya ondan mesaj veya müdahaleci aramalar alacaksınız.

Uzun bir ilişkiden sonra

Özellikle zor, aradaki fark, uzun süredir tanışır ve birlikte yaşarsanız.Bu durumda, hayatınızda ayrıldıktan sonra önemli değişiklikler meydana gelecektir. Kendini önceden hazırla.

Uzun zamandır birlikte olan ortaklar genellikle zaten birbirlerini iyi tanıyorlar, ortak bir yaşam sürdüler. Bu nedenle, böyle bir durumda kararınızı dikkatlice değerlendirmek ve duygularınızı kontrol etmek faydalı olacaktır.

Çoğu durumda, bu molalar çok acı verici şekilde yaşanır. Belki sizin durumunuzda hala bir çift kurtarmak için bazı yollar bulabilirsiniz.

Daha fazla yaşam

Eski ortakların ayrıldıktan sonra iletişim kurmaya devam ettiği ve hatta iyi arkadaş olduğu sık örnekler vardır. Ancak bazen kayıp ve sönmez duygular acısı, eskisi ile herhangi bir teması imkansız kılar. Bu gibi durumlarda, yeni bir hayata başlamak için duygularla başa çıkabilmeniz ve mümkün olan en kısa sürede bir araya gelmeniz gerekir.

 • Genç adamı terk etmeye karar verdikten sonra, artık bu adamla hayata dair plan ve hayallerinin bittiğini de anlamalısın. Artık onlarla yaşamamaya çalışın ve nadiren hatıralarınızda kendinizi şımartmanıza izin verin. Ayrıldıktan sonra çok az zaman kaldığı zaman, geçmişe derinleşmek sadece olumsuz duyguları şiddetlendirir: üzüntü, küskünlük, pişmanlık.
 • Kendini bir şeyle dikkatini dağıtmaya çalış. Örneğin, uzun zamandır denemek istediğiniz yeni bir görüntü oluşturun. Spor bölümüne veya yaratıcı çevreye kaydolun. Bu, kendinizi formda tutmanıza, ufkunuzu ve tanıdık çevrenizi genişletmenize yardımcı olur

Senin için çok zorsa, kendine ağla. Durumun içten deneyimi, gerginliği giderecek ve size baskı yapan ağır duyguları hafifletecektir.

 • Sevdiklerinizle bu konudaki konuşmalar, depresyon ve depresyondan iyi bir terapötik etki olabilir. Güvendiğiniz biriyle konuşmaktan çekinmeyin. Bize deneyimlerinden bahset. Size pratik tavsiyelerde bulunmama yardım etmeseniz bile, samimi ve gizli görüşmeler size rahatlama getirecektir.
 • Belki bir süre sonra, olanlar hakkında güçlü bir pişmanlık duyacaksınız ve her şeyi iade etme arzusu. Bu aldatıcı bir yanılsama olabilir. Bazen, ayrıldıktan sonra, kadın, ayrıldığı kişiyi değil, yaşam tarzı ve şimdi değişmiş olan yaşam tarzını özler. Böyle bir durumda, gerçek duyguları geçici geçici duygulardan ayırmak önemlidir. Sizi kırmak için neden olan nedenleri yeniden düşünün. Bundan sonra, geçmiş ilişkinize bir son verin. İleri gitmek ve değiştirmek için kendinizi ayarlayın.

Kendine güvenme. Eğlenmeye ve arkadaşlarınızla sohbet etmeye çalışın. Kötü düşüncelerden uzaklaştıracak ve sizi neşelendirecektir. Kendine iyi bak, kendine not aldığın eksiklikleri gidermeye çalış.

 • İlişkilerin kopması hiç de yaşamın sonu değil, aksine, yeni bobinidir. Belki eski ortağınız bir şekilde sizi sınırladı ve yavaşladı, ama şimdi yol açık ve güvenle rüyanıza gidebilir, deneyebilir ve geliştirebilirsiniz.

Psikoloji ipuçları

 • Arkadaş kalmak istiyorsan ve adam buna hazır değil ise, ona basma ve kırılma. Belki de duyguları azaldığında zamanla iletişim kurabilirsiniz. Büyük olasılıkla, sizinle temasa geçtikten sonra onu incittim.
 • Belki de bıraktığın adam aktif olarak seni geri almaya çalışacaktır. Bu durumda, sıkı kalın. Ona yanlış umutlar vermemek önemlidir. Çağrılar ve mesajlarla şiddetle tacizde bulunmanız durumunda, bunun sizin için hoş olmadığını nazik ve titizlikle açıklamaya çalışın. Bazen kızlar bu gibi durumlarda daha sert önlemler almak zorunda kalır ve telefon numarasını değiştirir, yaşlı adamın pariteyi geri alma girişimlerini göz ardı eder.
 • Ayrılırken, genç ve erkeğe sizin için çok önemli olan anlar için teşekkür ederim, sıcak ve hassas. Çiftinin asla hatırlanması güzel bir şey olmadı olamaz.
 • Boşluğun başlatıcısı olduğunuzda, genç adam üzerindeki bütün suçlamaları değiştirmeye çalışmayın.Bazen bir erkeğe atılan kızlar, onu yanlış iddialarla suçlamaya ve mümkün olduğunca çok şikayet etmeye çalışırlar. Böyle nahoş bir durumda, kız arkadaşınızın davranışı daha da fazla acı verir.
 • Bir aradan sonra arkadaşlarınızla ve tanıdıklarınızla iletişim kurmayı bırakmak gerekmez. Kişisel sorunlarınız üçüncü şahıslara aktarılmamalıdır.
 • Aceleci bir önceki ilişkinin bitiminden hemen sonra bir ilişki kurmaya çalışmayın, sadece birincisini bıçaklayın ya da kıskanın. Yakılma şansı yanlış. Ve bu durumda, sadece zaman kaybetmekle kalmayacak, aynı zamanda nahoş bir kırılma durumu yaşamaya zorlanacaksınız.
 • Genç bir erkekle ayrılma nedeni sizin yeni ilişkiniz olsaydı, gereksiz ayrıntılara girmeyin. Şu anda başka bir erkek için duygularınız olduğunu kısaca bildirmeniz yeterli olacaktır.
 • Bazı durumlarda, sevgili geri dönmek için, adam oldukça sert önlemlere gidebilir. Şantaj veya intihar tehditleri kullanılıyor. Böyle bir durumda, uyuşmazlığı kaybetmeyin. İsteğinize ve tavrınıza aykırı taviz verirseniz, gelecekte de aynı şey iyi gelecek.

Özellikle intihar tehdidi söz konusu olduğunda durumu yeterince değerlendirin. Genellikle bu sadece bir rant. Ancak, zor ve güçlü deneyimler bir insanı böyle bir adıma itebilir. Belki de eski erkek arkadaşının akrabalarıyla konuşmalı ve koşulları bildirmelisin.

Yorum yaz
Referans amaçlı sağlanan bilgiler. Kendi kendine ilaç verme. Sağlık için her zaman bir uzmana danışın.

moda

güzellik

ilişkiler