suç

Kırgın Kadın: Erkeklerde Kızgınlığa Neden Oluyor

Kırgın Kadın: Erkeklerde Kızgınlığa Neden Oluyor

tartışmaya katıl

 
İçerik
  1. Bir kadın neden kırılıyor?
  2. Ortaklar nasıl davranır?
  3. Bir kız kendini nasıl anlayabilir ve suçunu bırakabilir?
  4. Bağışlama Tekniği

Belki de her erkek bir kadının hakaretiyle uğraşmak zorunda kalmıştır. Kırgın bir kadın suçunu nasıl söyleyeceğini ve bir erkek nasıl dinleneceğini ve anlaşılacağını bilirse, o zaman ilişkide acı çeken sorunları çözmeleri yeterince kolaydır. Fakat aynı zamanda, erkeğe hakaret sebebinin eşe anlaşılamaması ve böyle bir durumda nasıl davranacağını bilmemesidir. Ve bazen kadının kendini anlamak ve hakaretle başa çıkması zordur. Birbirinizi ve kendinizi nasıl anlarsınız ve benzer bir durumda ne yapmalı?

Bir kadın neden kırılıyor?

Suçun nedeninin adama bilinmediği gerçeğinden hareket edeceğiz. O zaman kendini şu şekilde tezahür ettirebilir: kilitlenir, soğuk iletişim kurar, meydan okurcasına konuşmaz veya tersine çok zorlayıcı olur, “testereler” önemsiz şeylerde hata bulur.

Bunun nedenleri çok olabilir. İşte bazılarınız: yorgunluk, dikkatsizlik, acı sözler, kıskançlık, anlayış eksikliği vb. Fakat nihayetinde, hepsi bir kadının aptalca isteğine (ya da talebine) dikkat ederek kaynaşıyor.

Psikoloji bu davranışa manipülasyon diyor. Bir manipülatörün temel özelliği samimiyetsizliktir, böyle bir kişi doğrudan ihtiyaçları hakkında konuşmaz, ancak çeşitli geçici çözümler arar ve bilinçsizce yapar.

Manipülasyon en sık olarak zayıf iradesi olan insanlar tarafından başvurulur. Onların doğrudan isteklerinin alay edileceği, görmezden gelineceği, duyulmaması konusunda büyük korku var.

Bu nedenle, daha derine bakmanız gerekir. Daha sonra, bu tür davranışların farkında olmaması ve kırgın olanın zayıflığı göz önüne alındığında, sevilen birine yapılan hakaretin kötü niyetli bir niyetinin olmadığı, ancak büyük ölçüde dikkatini çektiği ve içsel güç ve desteğine ihtiyacı olduğu anlaşılabilir.

Ortaklar nasıl davranır?

Erkekler için, kadınların güçlenmelerine, korunmalarına ve desteklerine ihtiyaç duymaları nedeniyle de evlenmekte oldukları bir sır değildir. Ne yazık ki, erkek daire içinde, genellikle koruma ve destek altında sadece fiziksel gücü ifade eder.

Fakat gerçek şu ki, bir kadının genellikle daha az manevi desteğe ihtiyacı var. Dahili olarak, güçlü bir adam birşeyin yoldaşını rahatsız ettiğini ve onun duygularını reddetmediğini fark eder.

Bir kadın, dikkat, koca bakımı - bir akü şarj cihazı olarak. Basit kelimelerden ve kucaklamalardan suçlanıyorlar ve sevgi muamelesinden yorulmayacak jeneratörler oluyorlar. Bir kadın sadece kibar sözler bekliyor.

Aynı zamanda kız, tüm anlayışınızı topladığınızda ve size göründüğü gibi, elinizden gelenin en iyisini verdiğiniz halde, sakinleşmeyen aşırı kaprisli bir insan olarak ortaya çıkıyor. Şu anda bir mola vermek ve bunun hakkında düşünmek daha iyi: erkekler bir göz ilişkisi için göze alışıklar ve saldırganlık doğası gereği kadınlara yabancı. bu nedenle Eğer yorgun bir eş sizi “kasıp atmaya” başlar, kelimelerle delirir ve “zehiri açığa çıkarır”, o zaman bu geri çekilmeniz gerektiği anlamına gelmez - sadece ikisi için daha kötü olacaktır. Bu sadece enerjinin bittiğinin bir işareti, “pilleri şarj etme” zamanı.

Gerçekten de birçok kadın, sevdiklerinin desteği olmadan, yaşam güçlerinin bir yerlere gittiğini ve kendilerinden mutlu olmadıklarını onaylamaktadır. Ve sonra kocam biraz ilgi çekmek istiyor: sonbahar parkını kolundan geçirin ve endişelerini ve kaygılarını dile getirin;

Gerçek şu ki, çoğu evlilik ve feminizm koşullarında büyüyen modern erkekler içten bir kadının güçlü olabileceğine inanıyorlardı: lider, iş kadını, sporcu, dağcı, Komsomol üyesi, vb.Fakat gerçek doğaları, hassas ve kırılgan, toplumdaki bu durumla başa çıkmaz ve kurulan klişeleri ilişkilerinde kırmaya çalışır. Doğru, her zaman ustaca değil. Ama sonra, bu tür tezahürler sayesinde, erkekler kesin olarak bilebilir: önlerinde gerçek bir kadın var.

Gençler hala bir aileyi hayal ettikleri zaman, ailenin sadece kalıcı bir tatil değil, aynı zamanda günlük ve saatlik ilişkiler üzerinde kalıcı bir çalışma olmadığını da fark etmezler. Fakat bu eser ona yüzlerce kat ödeyecek ve yakında onlara seçtikleriyle birlikte karşılıklılık, nüfuz etme ve birlikte yaratma olağanüstü bir sevinç getirdiğini hissedecekler.

Herhangi bir ilişkinin sadece sevdiği uğruna değil, ortak iyilik için yaratıldığını unutmazsanız, o zaman ilişki kurmak için harcanan çaba büyük bir mutluluk getirecektir. Aynı tavsiye kadınlara da yakışır: Her gün “aşk bahçenize” dikkat etmeyi unutmayın ve gerçek bir bahçe gibi yabani otları yabani otlardan arındırın, iyi düşünceler ve kelimelerle sulayın ve bir hassasiyetle besleyin.

Bir kız kendini nasıl anlayabilir ve suçunu bırakabilir?

Çoğu zaman, kızlar bir tür oyun da dahil olmak üzere suçlarını kabul etmiyorlar ve erkek de suçun nedenini bilmiyor olabilir. Bu nedenler genellikle öznel olabilir. Bu onun için bir şey onun davranışlarında kabul edilemez olduğu olur, ama onun için norm. Mesela, başka bir kıza iltifat eden bir adam az önce nezaket gösterdi ve onun arkadaşı rahatsız edildi.

Kendine karşı kin sahibi olmamak için, bir kızın sadece sevgilisiyle konuşması ve onun kalbindeki şeyi ifade etmesi gerekir. Bir adam özür diledi, bir hata kabul etti ve hala sakinleşemiyorsan, belki de birisinin fikrinin seni etkilediği ve birisinin rahatsızlıklarla başa çıkma yolunda seni rahatlıkla “bağladığı” anlamına geliyor - kırılmak. Örneğin, arkadaşlarınız da benzer olumsuz bir deneyime sahipti ve size “bir alçaktan affetmemenizi” tavsiye ediyorlar.

İç saflığı sağlamanın zamanı geldi. Arkadaşlarınızın ve sevdiklerinizin benzer durumlarını erkeklerden daha fazla rahatsız ettiklerini unutmayın. Bu durumları ayık bir şekilde analiz edin ve kimin gerçekten doğru olduğunu belirleyin. Ve bir arkadaş ya da annenin kızgınlık sebebi olsa bile, kendinize bunun sizin deneyiminiz değil, arkadaşınızın (anne vb.) Olduğunu kesin olarak söyleyin. Eşinizle olan durumunuz onlara biraz benzeyebilir, ancak siz tamamen farklı insanlarsınız ve birçok bakımdan başka koşullar olabilir. Bundan böyle, kendi özel durumunuzun koşullarından ve sizin ve arkadaşınızın özelliklerinden devam edin.

Spekülasyonların hayatınızı ve bir partnerle ilişkilerinizi etkilemesine izin vermeyin.

Eğer adam onun hatasını kabul etmezse, ona fikrini verebilirsin, ama ondan sonra sakinleşip suçu affetmen gerekiyor. Bu ondan kurtulmanıza yardımcı olacaktır. Çok yumuşak ve savunmasız olmaktan korkmayın. Aksine, affetmek, dahili olarak daha istikrarlı ve güçlü olduğunuzu fark edeceksiniz. Ve artık birinin kendini iddia etme girişimi ile bile kafanız karışmıyor. İç dengeyi koruyarak her şeyi sakince alıyorsunuz. Böyle bir barışın yanında, "hissetmek" ve kışkırtmak için bir arzu yoktur. Bu kadar barış ve bu kadar güvene yakın olmak, onlara nüfuz etmek ve sizinle işbirliği yapmak istiyorum.

Kendi içinde hakarete dayanmak, yalnızca kendine daha kötüsünü yapmak anlamına gelir. Kırgın kişi ağır bir taşıyıcıya benziyor (ve gerçekten: affedilmeyen suçlar kalpte bir taş gibi yatıyor): O, uzun süredir istemeyeceğiniz böyle bir kişiyle, mutsuz, mutsuz. Hakaret kötü sağlık yaratır. Affedilmeyen kızgınlık sinir gerginliğine neden olur. Ve bildiğiniz gibi, sinir sistemi vücuttaki tüm süreçleri düzenler. Stres durumunda (uzun süreli kızgınlık vücudu sadece bu duruma getirir), kabiliyetleri sınırında çalışır ve başarısız olur.

Herhangi bir suç enerjidir. Zihinsel ve fiziksel durumumuzu doğrudan etkiliyor. Sağlığınızı korumak için, kıtlığın nasıl giderileceğini öğrenmeniz gerekir.

Bağışlama Tekniği

Suçunu bir tür enerji olarak hayal et.Kendinizi dinleyin - içinde bulunduğunuz yer, hangi forma sahip olduğu - biçim, renk, hangi duyumlara neden olabilir - sıcak veya soğuk olabilir, ovalama, sıkışma veya doğrama. Onu yandan sanki gözlemleyin: ne yapıyor, ne demek istiyorsa onu. Dinle - belki senin için önemli bir şey söyler, onun sesini seninle konuşurken bile duyabilirsin. Ders için ona teşekkür et, sana gelip onu serbest bırak, zihinsel olarak nasıl dağıldığını, sisin gökyüzüne nasıl uçtuğunu veya başka bir şekilde nasıl kaybolduğunu hayal et.

Ondan sonra, özgürce nefes almak istediğinizi hissedeceksiniz - bu sizin için yeni ve neşe dolu bir odaydı. Şimdi istediğiniz gibi derin nefes alın ve saf parlak ışıkla dolu olduğunuzu hayal edin. Düzenli olarak bu alıştırmayı gerçekleştirdiğinizde, öfke durumlarınızın zaten otomatik olarak serbest bırakıldığını ve kendinizi özgür hissettiğinizi fark edeceksiniz.

Hem erkek hem de kadınlar, bir çiftlikte bir şikâyetin üstesinden gelmek, gelişimlerinde bir adım daha yükselir ve gelecekte, sadece arkadaşlarıyla değil, diğer insanlarla da ortak bir dil bulmaları daha kolay olacaktır.

Erkeklerle ilişki kurmadan ilişki kurmayı öğrenmek için aşağıdaki videoya bakın.

Yorum yaz
Referans amaçlı sağlanan bilgiler. Kendi kendine ilaç verme. Sağlık için her zaman bir uzmana danışın.

moda

güzellik

ilişkiler