suç

Kaba adam: onunla davranış kuralları ve kuralları

Kaba adam: onunla davranış kuralları ve kuralları

tartışmaya katıl

 
İçerik
 1. Erkek Öfke Nedenleri
 2. Nasıl davranır?
 3. Bir kız ne yapmalı?

Bir ilişkide, hoş olmayan durumlar, bir çiftten biri rahatsız edildiğinde ortaya çıkabilir. Bu dönemde iletişim çok zor, hatta durdu. Doğal olarak, böyle gergin bir atmosfer ilişkisini hızla değiştirmek ve normal durumuna döndürmek istiyorum. Kırgın adam iletişim kurmayı bıraktığında ne yapmalı? Bir erkeğin neden bu şekilde davrandığını nasıl anlayabilirim?

Erkek Öfke Nedenleri

Kadınların duygulara daha duyarlı oldukları ve bu nedenle daha sık kırıldıklarına inanılıyor. Ancak bu tür duygular, yalnızca insanlığın güzel yarısının temsilcilerine özgü değildir. Erkekler ayrıca iddialarını ifade etme veya davranışlarından hoşlanmadıklarını gösterme hakkına da sahip olabilirler.

Birisi duygularını açıkça ifade ediyor. Birisi skandallar veya boykotlar atıyor. Ve aksine, biri kendi kendine yeten hale gelir ve suçlu veya suçlu ile iletişim kurmaktan hemen hemen kesilir. Her iki durumda da, her iki taraf için de bu tür durumlar çok rahatsız edicidir, çünkü ilişkiler riske girmektedir.

Karşılıklı anlayışın nasıl sağlanacağını anlamak ve atmosferi bir çift halinde ayarlamak için erkek suçlarının en yaygın nedenlerini göz önünde bulundurun.

 • Bir erkeğe zarar vermek, kaba ve inceliğini yitirmeyen bir ortağa samimi yaşam hakkında yorum yapabilir. Çoğu erkek bu konuda çok acı verici ve sert bir şekilde eleştirilmektedir. Eğer bu eleştiri de önyargılıysa, durum kısa sürede bir ilişkinin sonuna gelebilir.
 • Kadına kıtlık, eş ondan yeterince ilgi görmezse oluşabilir. Tabii ki, kur liderleri geleneksel olarak daha güçlü seks temsilcileri olarak kabul edilir. Ancak aynı zamanda sevdiklerinin duygularını onaylamaları gerekir.
 • Bazen kızlar ve kadınlar açıkça eleştirmelerine izin verir, erkek arkadaşlarının akrabalarına veya akrabalarına hakaret eder. Bu herkes için çok hoş değil. Bu düzenli bir şekilde gerçekleşirse, bu yalnızca kınamaya değil, aynı zamanda ciddi bir çatışmaya da yol açabilir. Bir erkek akrabalarını ve arkadaşlarını senin saldırılarından korumak zorunda kalacak.

Çiftler için akut bir problem eşin ebeveynleriyle olan ilişkidir. Genellikle sevgili, erkek arkadaşının annesini bir şeyle memnun etmedi. Sevilen birine yapılan tutku saldırıları, bir erkeğin ağır yaralanmasına neden olur.

  • Aşırı kıskançlık ve kızların güvensizliği, bir çiftin arasındaki ilişkiyi mahvedebilir. Mantıksız suçlamalarla ve suçlamalarla mücadele etmek çok yorucu ve küçük düşürücü. Sürekli gerginlik, her adımın açık kontrolü her iki ortağı da olumsuz yönde etkiliyor. Ve eğer bir kız çok ısrarcı ve fanatik olarak aldatma ve yalanlar ararsa, muhtemelen kendisini seçmenin sahtekârlığına ikna edecek şekilde “bulacaktır”. Temelsiz suçlamalar zarar veremez. Bir erkeği çok incitiyorlar.
  • Bir kadının eşiyle ilgili olarak aşırı sahip olması onu ilişkilerin “esiri” yapar. Her adımı kontrol etme ve yönetme girişimleri kesinlikle direnişe neden olacak ve daha fazla yanlış anlamaya yol açacaktır.
  • Her insanın bir hobisi, hobileri ve sade bir şekilde tercih ettiği eğlence var. Bir çiftte, birbirlerinin çıkarlarına saygı göstermek önemlidir. Bir kadın erkeğinin hobilerini tamamen kabul etmiyorsa veya boş zamanını kendi takdirine bağlı olarak geçirmesini yasaklıyorsa, bunun olumsuz bir tepkiye yol açması şaşırtıcı değildir.
  • Sadece çok hassas ve hassas tabiatlar var. Belki de erkek arkadaşın onlardan biri. Bu insanların dokunması çok kolaydır, şüphelidirler ve uzun zamandır başarısız olurlar.Bazen böyle bir kişiyle uğraşmak kolay değildir, her kelimeyi ölçmeli ve neredeyse her adımı saymalısınız.
  • Adamın sevdiği, kişisel fantezilerini talep ettiği şişirilmiş bazen açıklanamayan suçlara neden olabilir. Erkekler akıllarında bir tür “prenses imajı” yaratırlar ve seçtiklerini ideallerine uymalarını beklerler. Bir kız “yanlış” bir şey yaptığında, ortak, istediği tutarsızlığı görerek, hayal kırıklığı ve dokunuş hissi verir.
  • Sevilen birine ihanet etmek acı verir ve acı verir. Burada sadece kızgınlık hissi hakkında değil, aynı zamanda ciddi bir travma hakkında da konuşabiliriz. Pek çok erkek, ihanetle ilgili kıtlığı affetmez.
  • Sevdiği kadının samimiyeti, sistematik aldatma çok olumsuz bir izlenim bırakıyor. Kasıtlı yalan, bir insanı küçük düşürür ve rahatsız eder, sonunda yarısına güvenmeyi bırakır.

  Nasıl davranır?

  Çoğu erkek için, küskünlük deneyimi, kızlardan biraz farklıdır. Sonuncusu duygusal patlamalara ve iddialarının gösterilmesine daha yatkındır.

  Ancak erkekler çoğu zaman kendi içine çekerler. Bir adam aniden çok kuru ve iletişimde kısa olabilir. Bazen bir insan hiç teması keser: aramayı, mesaj yazmayı, randevu almayı keser.

  Olumsuz duyguların kendilerine tutunması nedeniyle, erkeklerin kızgınlığı kadınlarınkinden çok daha uzun sürebilir.

  Bazı adamlar öfkelenip çok fazla konuşmaktan korkuyorlar. Bu nedenle, akut bir deneyim süresince kendilerini iletişim ve temaslardan kasten uzaklaştırmaya çalışırlar ve daha sonra ilişkiyi mümkün olduğunca sakin bulurlar.

  Tabii ki, insanın evrensel davranış modelini, çok rahatsız olduğu bir durumda tanımlamak mümkün değildir. Her şey, kişinin doğası ve kişiliğinin kendine özgü koşullarına ve özelliklerine bağlıdır.

  Küçük nedenlerden dolayı kadınlara karşı erkek kızgınlığı tamamen dışsal olabilir, yani dış belirtiler olmadan. Güçlü adamlar duygularını pasifleştirebilir ve en sevdikleri küçük hatalarını affedebilir, alışkanlıklarını ve davranış biçimlerini kabul edebilir. Ancak, elbette, bu onu kullanmanız ve eşinizin sabrını bilerek denemeniz gerektiği anlamına gelmez.

  Bir kız ne yapmalı?

  Adamın senin tarafından rahatsız edildiğinden eminsen, sebebini bulmaya çalış. Eşinizle temasa geçmezse, ilişkinizi son birkaç gün içinde analiz edin. Cidden düşün, davranışların ya da sözlerin ona zarar verebilir mi? Samimi bir özür, onların yanlış olduklarını kabul etmek ve kalpten kalbe konuşmak kesinlikle çiftin durumunu düzeltecektir.

  • Bir erkek temas kurmaya ve konuşmaya hazır değilse, ısrar etmeyin ve acele etmeyin, ona "sakinleşmek" ve duygularını yeniden yaşatmak için zaman verin.
  • Bazen onun için zor durumda olan bir kişinin yalnız olması için biraz zamana ihtiyacı vardır. Eğer kırgın bir adam bunu size sorarsa, direnmeyin.
  • En sevdiğiniz notunuzu veya e-postanızı yazarak ilk adımlarını pişmanlıkla yapabilirsiniz. Ama sonra samimi bir kişisel konuşma takip etmeli.
  • Bir erkek çok kırgınsa ve seninle bağlantıyı kopardıysa, arkadaşları ya da akrabaları aracılığıyla barış yapmaya çalışabilirsin. Güvendiği biriyle konuş ve özürlerini iletmelerini isteyin.
  • Doğal davranın, sizin için alışılmadık bir rolü hemen denememelisiniz. Bir partneri taklit ediyormuş gibi davranıyorsun veya kötülük ediyormuşsun gibi görünecek.
  • Özür dile, sakin ol. Suçlamaları karşılık olarak atmayın ve tepki olarak adamı incitmeye çalışmayın.

  Hakaret için en iyi çare, birbirlerine karşı karşılıklı saygı, içten bir duygu ve bir eşin kabulüdür. Hoş olmayan durumlar ve çatışmalar en iyi şekilde uyarılır ve oluşma ihtimalini en aza indirir.

  Eşinizde, ilişki psikolojisinden aşağıdaki ipuçlarını takip etmeye çalışın.

  • Seks partnerinize görüş ve önerilerinizi ustaca ifade edin.Sert ifadeler ve sert suçlamalar sadece aşk hayatınızı düzeltmez. Sadece erkeğinize zarar verir ve muhtemelen zamanla ona kompleksler yerleştirir.
  • Erkek arkadaşınla ve ailenle iyi ilişkiler kurmaya çalış. Kendine mantıksız eleştiri veya onlara hakaret etme. Onun için pahalı olduklarını ve saldırılarınız hakkındaki öfkesinin tamamen haklı olduğunu unutmayın.
  • Uzun bir ilişkide bile, eşinize dikkat etmekten vazgeçmeyin. Her insanın zaman zaman, onu sevdiklerine dair onay alması gerekir. İhale kelimeleri, iltifatlar, tatiller için küçük hediyeler ve unutulmaz tarihler ilişkinizi güçlendirecek ve size keyifli anlar katacaktır.
  • Kıskançlığa yatkınsanız, kendinizi elinde tutmaya çalışın. Gerçek durumunuza, fantezilerinize veya olası bir iftiraya dikkat edin. Genellikle kıskançlığa takıntılı olanlar, gerçekten orada olmayan bir şeyi düşünmeye başlar. Böyle bir durumda bir ortak ancak sonsuz mazeret olarak kalır ve masumiyetini kanıtlamaya çalışır.
  • Sevdiklerinizin ilgi alanlarına ve hobilerine saygı gösterin. Boş zamanını istediği gibi geçirsin. Hobileri, kişiliğinin ayrılmaz bir parçasıdır, kabul et. Genellikle karıları kocalarının balığa veya spor eğlencesine girmesine izin vermez ve rahat ve ilginç bir tatil geçirme ihtimalinden mahrum kalır. Bu tür hatalar yapmayın, bu konuda diğer yarısından öfkelenmekten kaçının.
  • Çiftine olan güvenini koru. Samimi, samimi bir konuşma birçok sorunu çözebilir. Birşeye önem veriyorsa, erkeğine konuşma şansı ver. Sevdiklerinize zor durumlarda destek verin.
  Yorum yaz
  Referans amaçlı sağlanan bilgiler. Kendi kendine ilaç verme. Sağlık için her zaman bir uzmana danışın.

  moda

  güzellik

  ilişkiler