suç

Kırgın olan kızdan nasıl özür dileyebilirim?

Kırgın olan kızdan nasıl özür dileyebilirim?

tartışmaya katıl

 
İçerik
 1. Hangi davalar özür dilemek ister?
 2. araç
 3. örnekler
 4. Psikolog ipuçları

Daha güçlü cinsiyet temsilcilerinin psikolojisi, adil cinsiyet psikolojisinden önemli ölçüde farklıdır. Bu nedenle, temas noktalarını tanımlamaları çok zordur. İki kişi çok yaklaştıysa, "kuyruktan iyi şanslar" yakaladıkları anlamına gelir. Ancak bu gerçekleşene kadar çatışmalar mümkündür. Öyleyse, tavizler aramaya ihtiyacın var ve sevgilini kaybetmek istemiyorsan her zaman tetikte olmalısın.

Hangi davalar özür dilemek ister?

Her şeyden önce, çoğu durumda meydana gelen çatışmanın sorumluluğunu hemen almamanız gerektiğini hatırlamak gerekir. Bunu yapmamalısınız, çünkü masumiyet karinesi her zaman hayatta olmalıdır. Aksi takdirde, yapmadığınız şey için kendinizi sağa ve sola sürmeye başlayacaksınız. Kısa bir süre için günah keçisine dönüşün.

Ancak, bunun için iyi sebepler ve kanıtlar varsa, birinin hatalarını kabul edebilmesi gerekir. Her şeyden önce, suçlu hissettiğiniz zaman özür dilemeniz gerekir. Bu yetenek hiçbir şeyle karıştırılamaz. Ve bilincinin derinliklerinde her insan, hataları kabul etmeden, yeterince affedilmeyi talep edemeyeceğini daima hatırlamalıdır. Aşağıdakiler gerçekleştiğinde sorun hakkında düşünmeye değer.

 • Sarhoş bir stupor içindeki bir kıza zarar verdin. Bir partide, arkadaşınızın yanlış olduğuna karar verdiğinizde bir durum oluştu. Bundan, ruh haliniz bozuldu ve sonra kendinizin kontrolünü kaybettiniz.

"Bir sürü huzursuzluk" konuştu ve hatta saldırıya izin verildi. Şimdi seni artık görmek istemiyor. Derhal şunu söylemeliyim ki bu çok zor bir durum.

 • İnkontinans nedeniyle kıza kelimenin tam anlamıyla "mavi dışında" hakaret etti sokakta herkesle. Bu küçük düşürmeden, gözyaşlarına boğuldu ve şimdi telefonu size uygun değil.
 • vatan hainliği - Bu en "affetmez" davası. Bu çatışmayı çözmek için çok denemelisiniz. Ve bunun için hazır olmalısın. Bütün çabaların boşa harcanması mümkündür, ama affetmeye devam edilebileceğinden umutsuzluğa kapılmamalısınız.
 • Dikkatsiz tutumÇok sık tekrarlanan, kızgınlık ve ilişkilerin kopmasıyla sonuçlanabilir. Diğer insanlarla ilgilenmeye alışkın değilseniz, bunu öğrenmelisiniz. Aksi takdirde, olumsuz deneyim tekrar tekrar tekrarlanacaktır.
 • Sebepsiz kıskançlık ilişkideki ana sorunlardan biridir. Kıskançlıktan sonra, kız ve etrafınızdaki insanlar için dayanılmaz hale gelirsiniz. Böyle karakter belirtileri ile başa çıkmalısın.
 • Can sıkıntısı ve bencillik Herhangi bir kişiyi ve özellikle kız arkadaşınızı karıştırmak. Bu gibi tezahürlerden kaçınmaya çalışın.
 • Açgözlülük ve kısıtlama Daha yakın bir ilişkiniz varsa, her durumda da kabul edilemez.

Çatışmadan sonra, herhangi bir erkek gerçekten durumu düzeltmek istiyor. Bu nedenle, hareket etmek gereklidir ve sonra uzlaşma mümkündür.

araç

Gerçek bir erkeğin, ona zarar verdiği zaman kızdan özür dilemesi gerektiği açıktır. Bunu yapmanın birçok yolu vardır. Önemli olan, özürlerinizin müdahaleci olmaması ve yeni hakaret saldırılarına neden olmamasıdır.

Unutma, kızlar çoğunlukla etkilenebilir ve hassas yaratıklar. Bu nedenle, yaklaşım için kabul edilemez yöntemler kullanmak gerekli değildir. Örneğin, eğer koymak istemiyorsa, bağıramaz ve onu tehdit edemezsiniz.

Eğer agresif davranır ve zorla affetmeye çalışırsan, başarısız olursun. Kendi kişisel durumunuza göre uyarlanmış bazı ipuçları kullanın.

 • En kolay ve en hızlı yol doğru kelimeleri bul: birinin kendi sözleriyle konuşmak ve içtenlikle tövbe etmek ve tövbe etmek Bunun için önceden uzlaşma ile oynamaya çalışın ve ezbere öğrenmek için daha iyi bir metin hazırlamayı unutmayın.

Sadece bir toplantıda, planlarınızı yerine getireceğiniz zaman, ezberlenmiş öbekler konuşmayın, itirafınızı samimi hale getirin. O zaman başaracaksın. Özür diledikten sonra, genç bayanın kalbinin “çözüldüğü” an için sabırla bekleyin ve tekrar diyaloga ve ilişkinin devamı için hazır olacaktır.

 • Yazılı olarak daha güvenilir iletişim kurmak için. Bu nedenle, toplantıda söylemek istediğiniz her şeyi bir kağıda yazın. Samimi ifadelerden korkmayın. Her şey hazır olduğunda, tüm metni tekrar okumaya çalışın ve ifadelerin doğruluğunu kontrol edin.

Aynı zamanda, bir kişinin duygularına göre bir şeyi düşünmesi ve oldukça farklı ve farklı bir anlamı olan bir şey yazması olur. Burada güvende olmak daha iyidir. Büyük bir gül buketi (ya da kız arkadaşınızın sevdiği çiçekler) sipariş ederek bir kurye ile birlikte bir mektup gönderilebilir. Notu çiçeklerin içine koy.

 • Modern toplumda kabul edilir sosyal ağlarda iletişim kurar. Bu nedenle, özel mesajlarda bağışlama isteyebilirsiniz. Bunun için en samimi özürleri yazmaya değer. Fakat önce sorunu tanımlayın ve yanlışlığınızı kabul edin.

Sadece burada böyle bir yöntem seçmeden önce dikkatlice düşünmeye değer. Önemsiz bir çatışmanız varsa, bir mesaj göndererek bir özür işe yarayabilir. Ancak, çok çirkin davrandıysanız, başka yollar hakkında düşünün. Böyle bir soruna çok yüzeysel olarak tepki verdikten ve çaba göstermeye tenezzül etmemiş olan kızın, sizi engellemesi muhtemeldir.

 • sürpriz Ayrıca çalışabilir ve belki de olmayabilir. Her şey, kızın doğasına ve tartışmanın doğasına bağlı. Çok güçlü bir çatışma ile "zıt etki" elde edebilirsiniz. Bu nedenle, sevgilinizi bir sürprizle geri getirmeyi düşünüyorsanız, “iyi” ve olağanüstü bir şey düşünmeye çalışın. Aksi takdirde, adımınızı alay konusu olarak atabilir.
 • İyi yol ayette affetmek istemek ve arkadaşların ve sevdiklerin huzurunda. Böylece “bir taşla iki kuş öldürebilirsin”: kızın önünde kendini rehabilite etmek ve başkalarının önünde rehabilite etmek.

Tabii ki, tavsiyelerde bulunmak kolaydır. En etkili yollara karar veremeyen bir kişi için çok daha zordur. Bu nedenle, bu beceriye sahip olanların deneyiminden yararlanmanız gerekir.

örnekler

Unutmayın ki ilk siz değilsiniz ve bir kız suç nedeniyle iletişim kurmayı reddettiğinde böyle nahoş bir durumda olan son kişi değilsiniz. Bu durum geri döndürülemez hale gelebilir. Oyunculuğa başlaman gerek. Aşağıdaki bilgileri kullanmaya çalışın ve pratikte de uygulayın. Sadece kız arkadaşına özgü olan, dünyanın bireysel algısı gibi tüm nüansları düşün.

 • Eşinize teklif ederseniz fena değil birlikte seyahat ederek zaman geçirin. Kuponun ne kadara mal olacağı ve nereye gideceğiniz önemli değil. Asıl mesele, yalnız kalabilmeniz ve sonunda ilişkinizde ortaya çıkan boşluğu "düzeltebilmeniz" olabilir.
 • Pahalı bir hediye verin. Burada her şey sizin iyiliğinize ve kızın ihtiyaçlarına bağlı olacaktır. İstediğiniz şeyi yapmaya çalışın. Belki de sevgilin uzun süredir bir şeyi hayal etmiş ya da gerçekten bir şey satın almak istemiş. Hayallerini veya arzusunu yerine getirmeye çalış. O zaman belki de kalbi "erimiş" olur.
 • Pencerenin altına yaz Büyük harflerle "affet" kelimesi (renklerle yazılabilir). Rahatsız olduğunuz kişinin adını eklediğinizden emin olun. Etrafınızdaki herkesin bu yazıyı görmesine izin verin. Kızlar ilgi odağı olmayı sever. İlişkinize ne kadar değer verdiğinizi görmekten memnun olacak.
 • Konser Biletleri onun en sevdiği sanatçı da, sizin adorasyon nesnenizi dünyanın en mutlu kılacak.Her şeyi, onun için sürpriz olması için ayarlanması tavsiye edilir.
 • SPA tedavileri tam olarak sadece güzel bir hediye değil, aynı zamanda ruh halinizi de iyileştirir. Kız kozmetik bir kursu geçtikten sonra her taraftan “yenilenmiş” gibi hissedecek ve sizi affetmeye hazır olacak.
 • Kırgın kız arkadaşına ver güzel kıyafet. Bunu yapmak için, onu en iyi kadın mağazasına davet et ve onunla bir gece elbisesi seç (ya da ne isterse). Bu tür davranışlardan, özgüvenini artıracak.
 • Tutkunuz hayvanları seviyorsa, o zaman Ona bir köpek ya da elit ırkların bir kedi ver. Bu nezaketten dolayı, ruhu çözer ve hediyenizi takdir eder. Siz ve kendiniz ruh halinizin kırgın kız arkadaşınızı nasıl değiştirdiğini görmek sizi memnun edecek.

Hediye veya sürpriz ne olursa olsun, kalpten gelmelidir. O zaman bu adım ilişkinizi güçlendirecek.

Psikolog ipuçları

Seçtiğiniz kişiyi rahatsız ettiğiniz için kendiniz çok endişeleniyorsanız, hatalı olduğunuzu farketmek öncelikle gerekli. Ve sonra aşağıdaki ipuçları yardımcı olacaktır.

 • Bir uzlaşma başlatmak için birlikte etiketlemeye gerek yok hayranlığı nesnesi için. Toplantının saatini ve yerini belirlemek yeterlidir.
 • Bağışlama talebinde bulunmaya karar vermişseniz, görüşmek için en iyisi sorun hakkında yüz yüze konuşmak. Kız arkadaşınıza böyle bir hakaretin nedenini tam olarak bulmak gerekir. Bu yaptığınız şeyi yapmamak için yapılmalıdır.
 • Genç bayanla olan ilişkiyi açıklığa kavuştururken, suçlamaları ve suçlamaları "düşebilir". Sessizce onları dinleyin. Rahatsız edilen kişinin konuşmasına izin verve sonra öfkesi azalır.
 • Bütün kelimeleriniz sakin bir sesle konuşur ve çatışma durumları yaratmamaya çalışın. Bir hata yaptığınızı unutmayın, bu yüzden doğru davranmaya çalışın.
 • samimiyet tüm söz ve eylemlerinde tezahür ettirilmelidir. Aksi takdirde, hiçbir şey olmuyor. Kız sadece sana inanmayacak.
 • Bağışlama alır almaz, müdahaleci olmamaya çalışın. İlişkide bir duraklama yapın. Aynı zamanda özen ve ilgi göster. Bu iki kavram arasında akıllıca “denge”.
 • Sıkı çalış Genç bayan hakkında sert açıklamalar yapmamak, uzlaşma sonrasında çok zaman geçmediyse. Bazı sınırları aşarsanız, kız sizin farketmediğinizi ve yanlışlığınızı farketmeyeceğinizi düşünebilir ve uygunsuz davranış karakterinizin kalıcı bir parçasıdır.
 • Bunu unutma moraliniz bozuk olduğunda, hiçbir şey yapmamak en iyisidir.. Ayrıca, tarafların uzlaşmasına yönelik adımlar atmak. Bu durumda, sadece zor durumlarını daha şiddetlendirirsiniz.
 • Dünyada sosyal ağlarda aktif olarak iletişim kurmanın artık geleneksel olduğu gerçeğine rağmen, Haberciler aracılığıyla katlanmamaya çalışın. Bu yöntem duygularını tam olarak ifade etmek için çok şüphelidir. Çok kötü değilseniz mesajınız yararlı olabilir.
 • Arkadaşların ve kız arkadaşlarınla ​​senin problemin arasında bağlantı kurmamalısın. Böyle bir yardımdan ancak daha kötüsü olabilir. Sevdikleriniz size içtenlikle yardım etmek isteseler bile, kız böyle bir dürtüyü takdir etmeyebilir ve sizin bir korkak olduğunuzu ve karar veremeyeceğinizi ve hataları gerçekleştiremeyeceğinizi düşünecektir.
 • Başka bir düzenlemede, daha da kötü olabilir. Arkadaşlarınız ya da arkadaşlarınız arasında sadece kavgadan memnun olacak bir kişi olması mümkündür. Bu "asistan" dan yardım beklemeyeceksiniz, ama zarar, oldukça muhtemel, önemli sebep olacak.
 • Endişelenmemeli ve paniklememelisin. Toplantınızdan bu yana her zaman güçlü bir ilişkiniz varsa, onlar gitmediler. Sadece bir hakaret genç bayana ilişkinin sıcaklığını hatırlama şansı vermiyor. Bir kavgadan sonra hafifçe soğutulması gerekir. Belki ortağın kendisi size tekrar yaklaşmak ister.
 • Uzlaşma sonrasında kızı suçlama Hala affedilmeyi isteme gücün var.Birincisi, sizin ve yalnızca sizin kararınızdı ve ikincisi, sizden ona katlanmanızı istemedi.

İki insan arasındaki ilişkinin karşılıklı saygıdan oluştuğunu unutmayın. Kavgalardan ve skandallardan kaçınmak, böyle bir olaydan sonra ortaya çıkan durumu düzeltmekten daha iyidir.

Yorum yaz
Referans amaçlı sağlanan bilgiler. Kendi kendine ilaç verme. Sağlık için her zaman bir uzmana danışın.

moda

güzellik

ilişkiler