vatan hainliği

Ya kocası değişirse ve onunla nasıl başa çıkacaksa?

Ya kocası değişirse ve onunla nasıl başa çıkacaksa?

tartışmaya katıl

 
İçerik
 1. Ana nedenler
 2. Nasıl davranmalı
 3. Savaşmaya değer mi?
 4. Vatana ihanet hamile karısı
 5. Nasıl başa çıkılır?
 6. Zinadan nasıl korunulur?

Eski zamanlardan beri olan bağlılık insan toplumunda değerliydi. Eşler arası sadakat ana bağlantı ve dayanıklı elemandır. Bu olmadan tam teşekküllü bir aile olmayacak. Karı koca birbirlerine sevgi ve saygı göstermelidir. O zaman evlilikleri daha güçlü olacak. Ancak, bir eşin evlilik bağlarında var olan dürüst koşulları kabul etmek istememesi durumunda ne yapmalı?

Ana nedenler

İhanetin sebepleri çok olabilir, ancak çoğu durumda bir ailenin ihaneti bir trajediyle sonuçlanır. Hemen tüm ailelerin ihanetinin aynı şekilde algılanmaması için rezervasyon yapılması gerekir. Ondan sonra bazı eşler, bir şekilde ondan kurtularak, kardinal bir şey üstlenmeden, bazıları da birinin ihanetinden sonra boşanır.

Bu olur çünkü her insan başka bir insanın hatalarını affetmeye hazır değildir. Sadece özel bir mizacı olan kişi, bir ortağın sadakatsizlikleriyle başa çıkabilecektir veya kendisinin sadakatsiz hale gelebilecektir. Ama bunun için birini suçlamaya değer mi?

Çoğu insan aile bağlarını çok ciddiye alır. Fakat bu çoğunluk arasında bile, karşı cinste dikkatini göz ardı edemeyen kişiler var. Düşüncelerin ve arzuların tutarsızlığı kolay flört etmeye yol açar. Ve bu, eşin kendisinin ruh eşini değiştirmesine izin verdiği bir ailede, ilişkide pek çok sorun olduğu için olur.

Bazılarını veriyoruz.

 • Koca - yüksek özgüvenli bencil. Prensipte eşine bakamadığı için yanına bakabiliyor, çünkü yalnızca kendini düşünüyor.
 • Bazı kocalar ailenin görevleri ve işleri olduğuna inanırlar. Orada doğrudan görevlerini yerine getirirler, içtenlikle, bazen diğer kadınların dairesinde aileden “dinlenmelerine” izin verebileceklerine inanırlar. Bu nedenle onların yanlarına gitmek bir sanatoryumda bir çeşit tatil olarak algılanıyor.
 • Ayrıca, bazen kendilerini şımartmaya, biraz da "şakalara" izin vermelerine izin verebilecekleri mahkumiyetinden dolayı ihanet eden insanlar var. Bu kocalar karısına ihanetlerini sigara veya alkol şeklinde bir alışkanlık olarak algılarlar. Ve bunun gibi sebepler: bağımlılık alışkanlıkları sadece aile mutluluğunu değil aynı zamanda sağlığı da "öldürür" ve metresi olan bir eğlencede sağlık veya aile refahı için korkunç bir şey yoktur.
 • Lovelace eşlerini aldatan başka bir erkek gruptur. Ruhlarının kendine özgü yapısı nedeniyle kadınsı çekiciliğe karşı koyamazlar.
 • Cinsel fırsatların uyuşmazlığı ve karısıyla seks konusundaki farklı görüşleri de erkeklerin sıkça ihanetine yol açmaktadır. Bu, örneğin, eşin böyle bir "gri kuş" olduğu durumlarda, günlük yaşamlarında evlerine hevesli davranmalarıyla olur. Böyle bir kadın yemek yapıp çocuklara bakmaktan başka bir şeyle ilgilenmez. Ve kocası onun yanında güzel bir elbiseyle muhteşem bir kadın görmek istiyor, bu da arkadaşlarına ve tanıdıklarına göstermekten utanmıyor. Arzular gerçeklikle örtüşmüyorsa, eş tarafta idealini bulur.
 • Bir seferlik ihanet, zehirlenme arkaplanına karşı ortaya çıkabilir. Bu gerçek, mücbir sebepler için atfedilebilir. Her ne kadar saygın bir insanın, çok içmiş olsa bile ihanete izin vermeyeceği belirtilmelidir.

Psikologlar birçok hastalığın nedenlerinin kendi içinde aranması gerektiğini söylüyorlar. Willy-nilly'nin karısının, eşinin ihanetiyle ilgisi var. Mutluluğunuz ve yaşamınızı kendiniz planladığınız unutulmamalıdır.

Ve yanınızda sadık bir insan istiyorsanız, bunu başaracaksınız.

Nasıl davranmalı

İhanete farklı şekillerde tepki verebilirsiniz. Kocanızın sizi aldattığını farketmemişsiniz gibi davranmak yasaktır. Bazı kadınlar, erkeklerin psikolojisinin böyle olduğu ve bu konuda hiçbir şey yapamayacağı gerçeğine değinerek aldatma affeder.

Seçtikleri eylemleri haklı çıkarmaya çalışanlar var. Örneğin, bir adam ailedeki bir kavgadan sonra değiştiyse, kadın kendini suçlu hissederken durumu düzeltmeye çalışır. Bu onun seçimi, buradaki ipuçları işe yaramayabilir.

Tabii ki, her birimiz uygun gördüğü şeyi yapmakta özgürüz ve bunun için kimsenin kınama hakkı yok. Peki ya bir erkek sürekli karısına yalan söylerken, işte gözaltında tutulduğunu haklı çıkarırken, kendisi şu anda başka bir kadını aldatıyorsa?

Bu durumda, her şey eşinin kararına bağlıdır. Sadık olarak bu şekilde davranmasına izin veriyorsa, bu konu onu fazla ilgilendirmez.

Belki de sadakatsiz bir koca, ahlaki kusurunu tamamen kaplayan erdemlere sahiptir.

Bir koca başka bir kadını aldatıyorsa, karısı bunu tamamen tesadüfen öğrendiğinde farklı bir konudur. Duygusal bir şaşkınlık böyle bir olaydan doğdu. Karıştırılmış karının iyi bir yakınlaşmaya sahip olması ve kendisinin aptalca şeyler yapmasına izin vermemesi iyidir.

Her durumda, uzun süre sevilen birinin ihaneti, zayıf cinsiyetin en rezerve edilmiş üyesini bile mahvedebilir. Böyle bir anda yakın insanlarının desteğine ve hatta uzmanların yardımına ihtiyacı var. İlaç tedavisine de ihtiyacınız olabilir.

Kocasına ihanet etmek, hiçbir şey tarafından haklı gösterilemez: ne bir doz alkol, ne de aile kavgası, depresyon, ne de çok para kazandığı. Kocasının ihanetini öğrendim, harekete geçmelisin. Tabii ki, ilk çözüm boşanmadır. Belki de bir kadın kocasını çok sevdiği veya ona bağlı olduğu için bu yola devam etmeye hazır değildir. Bu nedenle, bu durumda, özel yaşam koşulları temelinde hareket etmek gerekir.

Eğer aileden ayrılmazsa

Örneğin, koca maruz kaldıktan sonra aileyi terk etmezse. Bu durum çok şey ifade edebilir. Gideceği hiçbir yeri yok. Başka bir seçenek: sadakatsiz bir adam karısını sevmez ve onu hiç sevmez, ama onunla evliliğinde yaşaması uygundur. Evden her zaman sıcak ve rahat bir şekilde ayrılmak zordur.

Bu durumda, bir kadının kocasının onu sadece kendi amaçları için kullandığı gerçeğini düşünmesi gerekir. Onu affedersen, ihanet yeni bir güçle devam edecek. Bir adam her şeyin elleriyle kaçtığını anlayacaktır, bu yüzden cezasızlığını hissedecektir.

Bu soruna iki çözüm sunabilirsiniz. Bir - boşanma, diğeri - sonsuza dek sevdiğinizle ayrılmaya hazır değilseniz, onu yeniden eğitmeye çalışın (tabii ki makul sınırlar dahilinde).

Örneğin, daha güçlü seks temsilcileriyle flört etmeye başlayabilir, görünüşünüzü değiştirebilir ve bakımlı bir kişi olabilir, eşinize dikkat etmeyi bırakabilir, bencil davranmaya başlayabilirsiniz. Eşiniz mantıklı biriyse, zihni açılacak ve hatalarını düzeltmeye çalışacaktır.

Unutma ki tüm numaraların kontrol altında tutulmalı ve fazla ileri gitmemeli. Seçtiğiniz karakterin karakterini yalnızca siz biliyorsunuz, bu yüzden bu pozisyondan devam edin.

Daha güçlü cinsiyetin yanlış temsilcisi patlayıcı ve tahmin edilemez bir eğilime sahipse, bu durumda ortaya çıkan sonuçları tahmin etmek zor olduğundan, önerilen seçenekler sizin için uygun olmayabilir.

Bir zamanlar olsaydı

Başka bir şey, bir koca bir kez değiştiğinde ve şimdi pişman olduğunda. Ben kendim farklı oldum, her şey kendini haklı çıkarmaya çalışıyor ve affedilmeyi istiyor. Ancak bu durumda, hepsi sizin kararınıza ve sadece sizin kararınıza bağlıdır. Affetmek ister - affet. Değişikliği kabul edemediğinizi hissedin, bir karar vermeden önce tekrar düşünmek daha iyidir.

Bu gibi durumlarda yarı yarıya hareket etmek imkansızdır. Sonsuza dek bu hikayeyi unutmazsanız, kocanın sadakatsizliği sizi hayatın her günü için zehirleyecektir. Sonuç olarak, depresyon bekliyorsunuz. Kendine işkence edeceksin ve sevdiklerini tüketeceksin. Bu nedenle, kendinize karşı dürüst olun ve ruhunuzun size söyleyeceği bir karar verin. Sadece hemen yapmayın, kendinize serinlemek için zaman verin.

Sabit ihanet ise

Eğer kocasına sürekli ihanet yorgun ve sinir krizi eşiğinde iseniz, o zaman kesinlikle bu konuda bir şeyler yapmak gerekir. Önceden, eş aldattı, ama bunu umursamıyor gibiydin. Peki şimdi ne oldu, eşinize ihanet etmek barış içinde yaşamanıza izin vermiyor mu?

Büyük olasılıkla, acı ve kızgınlık “sabrın iyi” olduğunu bastırdı. Bu sefer bir kez ve herkes için bu durumdan vazgeçmeye karar verdiniz, ama nasıl yapacağınızı bilmiyorsunuz. Buna şunu söyleyebiliriz: boşanma, elbette zamanla acı çekmekten kurtulacaktır, ancak bazı üzüntülerin başkaları tarafından değiştirilmeyeceği garantisi yoktur.

Eşinizi daha önce değiştirmenize izin verdiyseniz, bunun nedeni olduğu anlamına gelir. Bu onun sizin için değerli olduğu ve sonsuz ihanetlere katlanmaya hazır olduğunuz anlamına gelir. Bu durumda boşanma problemleri çözmeye yardım etmeyecek, ancak yalnızca onları artıracaktır. Bu nedenle farklı davranmalıyız.

 1. Görünüşün üzerinde çalış. İmajınızı değiştirin ve karşı konulmaz olun. Çok sayıdaki rakipleriniz bir şaşkınlığa düşecek ve bazıları böyle bir olayın ardından emekli olabilir.
 2. İş yerinde dil konuşmaya başlayın. Her şeyi biri seni önemsiyormuş gibi sun. Bir buket al ve eve getir. Şaşkın bir gülümsemeyle evde çiçeklere gidin ve düzeltin. Eşinizin soruları kısıtlama ile cevaplanmalıdır. Hayranı olduğunu düşünmesine izin ver.
 3. Eş görünümle ilgili iddialarda bulunmaya başlarsa, işte ve renklerdeki gecikmelerden sonra, ona sonsuz değişikliklerini hatırlatır ve ondan bir örnek alıyorsunuz. Tek uyarı: Çiçek eşliğinde, eşinizin kısıtlanmış doğasına güvendiğiniz zaman gerçekleştirilebilir. Kıskanç ve tahmin edilemez ise, bu provokasyonları reddetmek daha iyidir.
 4. Ruhun için bir hobi bul ya da bir ana sınıfa kaydol. Orada harika zaman geçireceksiniz ve kendinize saygıyla davranmayı öğreneceksiniz. Ek olarak, bu tür faaliyetler kocanızla kıskançlık hissi uyandırabilir. Erkekler her küçük şey için kadını kıskanıyor. Ve yeni tutkunuz onun gururuna dokunacak. Ve kim bilir, belki kocan sana sevgiyle davranmaya başlar.
 5. Spor yap. Bu sizi problemden uzaklaştıracak, sağlığınızı ve vücut şeklinizi iyileştirecek ve eşinizin ne kaybedebileceği hakkında düşünmesini sağlayacaktır. Bu fazla işe yaramazsa, o zaman bu listenin 1. noktasından başlayın.

Bir zamanlar olsaydı - ihanet demek - o zaman cevaplardan daha fazla soru var. Bir yandan, kıskançlık ve hınç duygularıyla işkence görüyorsun, diğer yandan, kocanın hatası senin için ciddi bir sınav olmasına rağmen, ayrılmak istemiyorsun.

Bunun üzerine, eş çok fazla tövbe eder, affedilmeyi ister ve onun duygularında samimi olduğunu hissedersiniz. Bu durumda, aşağıdakileri yapmanız önerilebilir.

 1. Kendini anlamak için, kendinle yalnız kalmaya çalış, sakin ol ve zihinsel akıl yürütmeye devam et.
 2. Artıları ve eksileri tartmak gereklidir.
 3. Boşanırsanız ne olacağını düşünün? Burada maddi ve manevi halleri düşünün. Boşanma durumunda onları alır mısın?
 4. Durumu kaybedip, kocanızın desteği olmadan yalnız kalırsanız olayların nasıl gelişeceğini hayal edin.

İnan bana, en iyi danışmanın kendin olduğundan, her şey senin için aynı anda netleşecek. Gücünüze güvenin ve gerçeği takdir edebilirsiniz. Sonra doğru hareketi yap.

Savaşmaya değer mi?

Kocasının aldatması gerçekleştiğinde, kadın şu soruyla işkence görüyor: ne yapmalı? Bir yandan, gurur ve kızgınlık, bir erkeğin affetmesine izin vermezken, bir yandan da ailesinin kaybedilmesi, dinlenebilmesi, evden sonsuza dek ayrılması anlamına gelir. Eğer tereddüt ediyorsanız ve kocanızın sizinle birlikte kalması gerektiğine eğilimliyseniz, o zaman affedin ve yanlışlıkla yapılan hatayı unutun. Ne de olsa hepimiz melek değiliz.

Bir kadın, kocasını çok sevdiğinde ve refahını kaybetmek istemediğinde bir tercihle karşı karşıya kalır.Ama eğer kendisi karıştıysa ve kiminle kalacağını bilmiyorsa, sevdiği birini nasıl tutacağınız ya da iade edeceğiniz: ailesi ya da metresiyle.

En zor sorular çözülmeli. Ve hızlıca karar vermen ve hata yapman gerekmiyor.

Aşk için her zaman savaşmalısın. Gerçekten sevdiğine "mavi kenarlı tabak" da mı veriyorsun? Bu sorunun cevabından bağımsız olarak, belli bir karar vermeniz gerekir. En iyi çıkarlarınızla kalmaya karar verirseniz, aşağıdakileri deneyin.

 1. Kocasını ihaneti için suçlamayın, onunla nasıl incindiğinizi ve size nasıl ihanet ettiğini acı içinde anlayın.
 2. Kayıt bürosuna başvuruda bulunurken, kocanıza verdiği yeminlerini anımsatın.
 3. Unutmayın ki çocuklar ailenizde büyüyor. Bir babaya ihtiyaçları var ve her iki ebeveyni de seviyorlar. Çocukların babalarının evi başka bir kadına bırakmaya karar verdiklerini öğrenmeleri çok acı verici olacaktır.
 4. Suçluyu cezalandırma isteği müdahaleci olmamalıdır. Kavgalar ve skandallar hiçbir şey elde edemezsiniz. Hiçbir durumda intikam almamalı ve ayrılığa zarar vermemelidir. Hiç yokmuş gibi yap.
 5. Eğer kocan seçimde tereddüt ederse, bu seçimi sizin lehinize yapmasına yardım edin. Onunla şefkatli ve yardımsever olun. Aynı zamanda çizgiyi geçmeyin ve gereksiz yere müdahaleci olmayın.
 6. Her zaman örnek bir aileniz olduğu gerçeğinden bahsediyor. Bu, kocasına boşanırsa istikrarını kaybedeceğini düşünmesini sağlayacaktır. Kimse kaderinin başka bir partnerle nasıl olacağını bilemez ve akrabalarında her zaman iyi hissetmiştir.
 7. Kocanı acele etmeyin ve seçiminizi özelleştirmeyin. Çocuklara şantaj yapmayın. Sabırlı olun ve ihtiyatının uyanmasını bekleyin.

Vatana ihanet hamile karısı

Hamilelik sırasında, kadın sinirlenebilir hale gelir. Her erkek kaprislerine dayanamaz. Demir sinirleri olan bir kocanız ve "altın" bir karakteriniz varsa, endişelenmeyin. Bütün sıkıntılara katlanacak. Bununla birlikte, böyle bir süpermen bile bir akıntıya ihtiyaç duyar.

Bazıları yan tarafta onu arıyor. Bazıları kasten ihanet eder, bazıları ise bilinçli değildir. Hiçbir durumda tüm kocaların sadakatsiz olduğu söylenemez. Daha güçlü cinsiyet temsilcilerinin çok sayıda temsilcisinden yalnızca küçük bir yüzdesi toplandı.

Vatana ihanet her zaman bir ihanettir. Bu tür eylemlerin normal olması imkansızdır. Karının pozisyonda olması gerçeğiyle haklı gösterilmemeleri gerektiği için karakteri ve görünüşü çok değişti. Şu anda, özellikle perfidite hakkında bilgi edinmek için kırgın olacağı unutulmamalıdır.

Bu durumda geçersiz koca iki kez ihanet eder: karısı ve çocuğu. Gelecekte onun için nasıl umut edebilirsin? Bu nedenle, eğer karısı onu terk etmeye karar verirse, kimse onu mahkum etmeyecektir. Başka bir soru, bir dizi nedenden dolayı yapmanın zor olduğudur. Örneğin, hamile eşin bebeğin doğumundan sonra ortaya çıkan problemlerle başa çıkması tek başına zor olacaktır.

Bu durumda, kapsamlı desteğe ihtiyacınız var. Eğer akrabaları varsa, destek sağlayacaklardır. Ve eğer bir kadının yakın insanı yoksa, durumla başa çıkmak zorunda kalacak. Ayık düşünmeniz gerekir, bu nedenle boşanma kararına acele etmeyin. Eylemlerini ve sorunun ciddiyetini iyi düşünmek gerekir. Önce doğum yapmalı ve sonra duruma göre hareket etmelisin.

Şu anda sağlığınıza ve doğmamış çocuğun sağlığına dikkat etmeli ve yalnızca o zaman küresel meselelerle ilgilenmelisiniz. Önümüzdeki iki yıl içinde ihtiyacınız olmayan aşırı sinir şoku. Bu nedenle, kararı daha sonra erteledi. Ve sonra, görüyorsunuz, her şey oluşuyor.

Nasıl başa çıkılır?

Kocasına ihanet ettikten sonra, ona olan güvenini yitirdin, ki geri dönmek çok zor. Aşk kalmıştır, ama aynı zamanda eşiniz için özel olarak başka bir kişiyle sunan bir sevmediğiniz de vardır. Ve bu oldukça normal ve doğru. Onun adına bir şey içtenlikle tövbe etmektir ve başka bir şey artık hata yapmak değildir.

Şu anda kocanın sadakat veya sadakatsizliği ile ilgili sorularınız için işkence görüyorsunuz.Hiç kimse bu soruları size cevaplamayacaktır, ne kadar uğraşırsanız deneyin ve kendinize işkence yaparsanız sonsuza dek huzuru kaybedebilirsiniz. Depresyon ortadan kaldırılmalıdır. Ve bu size bir psikolog tavsiyesi yardımcı olacaktır.

 • Aynı diski daire şeklinde kaydırmayı bırakın - size her ne şekilde ihanete uğradığınızı hayal edin. Bundan daha da fazla acı çekeceksin.
 • Affetmiş gibi davranmana rağmen, kocanla onu affedemediğin gerekçelerle kavga etmeyi bırak. Tahriş bir alışkanlık haline gelebilir ve böylece kendinizin, eşinizin ve hatta çocukların hayatını zehirlersiniz.
 • Kocanı aldattığın için kendini suçlama. Böyle bir gelişmeyi önceden görmenize neden karar verdiniz? Ne olması gerekiyordu - oldu, ama davanın sonucunu etkileyemediniz.
 • Hayatınızın bitmediğini anlayın. Senin gibi adamlar ve kocana ihtiyaç duyuyorlar. Aksi takdirde, seni terk ederdi ve özür bile dilemezdi.
 • Bu çatışmaya çocukları dahil etmeyin. Sen ve kocan barış yapar ve genç nesil kin tutup travma geçirebilir.
 • Yeni dalgaya geç. Kocana heyecan verici bir aktivite teklif et ve onunla birlikte yap.
 • Birlikte daha fazla yürüyüşe çıkın, ziyarete gidin. Bu sizi eşinize daha da yaklaştıracak ve özgüveninizi artıracaktır. Her şeye rağmen, birlikte ve birbirinizi seviyorsunuz.

Zinadan nasıl korunulur?

Sen bir kadınsın, bu yüzden aileni zamanla dağılmasından korumak zorundasın. Zayıf cinsiyet temsilcilerinin kendilerini ev sahibi olarak görmelerine şaşmamalı. Evi sıcak tutmalı, erkeğin aileye geri dönmek istemesi ve rahat bir tavır almak için başka bir kadına gitmemesi için rahatlık yaratmalısınız. Bu nedenle, aşağıdaki önerileri izleyin.

 • Kendinizi ve ailenizi stres altında tutmayın. Sorunlar gelir ve gider, ama mutluluk kalır. Sen birlikteyken, mutlusun.
 • Ailede uyumsuzluğa yol açan hatalar yaptıysanız, gelecekte onlardan uzak durmaya çalışın. Kocanız aileden kız arkadaşlarla uzun süre vakit geçirmekten hoşlanmaz. Bu nedenle, zaten bir kavga yaşadın. Eğer ilişkinizi sürdürmek istiyorsanız, kocanızın sevmediğini yapmayın. Sizin için neyin uygun olduğunu seçin: evlilik veya tek dedikodularla boş sohbetler mi? Cevap açıktır.
 • Sıradan insanları hayatınızdan uzak tutun. Sana zarar verebilir ve hoş olmayan bir şey yapabilirler. Sevdiklerinizle iletişim kurmaya çalışın.
 • Son zamanlarda evlendin mi? Her zaman kendin ol ve halka açık oynamayı bırak. Gerçekten neler yapabileceğini göster. Kocanızla birlikte hayatınız çoktan başladı ve tiyatro sahneleri gerçeklikle karıştırılmamalıdır.
 • Kocayı olduğu gibi kabul et. Kendin bir hayat arkadaşı seçtin. Bütün insanların dezavantajları vardır, kocanız da mükemmel olamaz. Bu yüzden onun alışkanlıklarına katlanmak. Ufak tefeklere skandal yapmayın.
 • Her zaman iyi bir ruh hali içinde olun. Olumlu olumlu çekiyor. İyi insanlardan ayrılma. Bu nedenle, kötü ruh halinizi yeniden canlandırın ve işe gitmeden çığlık atmaya ve homurdanmamaya çalışın.
 • Daha sık olarak, evinde yaptığı şey için eşine övgü: çöpü dışarı aldı, musluğu tamir etti, duvar kağıdı yapıştırdı. Bu ona yeni başarılar için güç verecektir.
 • Ziyaret et ve başkalarına oldukça güçlü bir ailen olduğunu göster.
 • İstif aracından yeni bir araçta istifade edin. Ortak sebep ilişkiyi güçlendirecektir.
 • Doğada çocuklarla sık sık yürüyün. Birleşiyor.
 • Eşinizle sorunları çözün. Sadece aynı anda birbirlerine kızmazlar ve arkadaşlarınızı onlara adamazlar. Birisi sorunlarınızı öğrenirse, bu sizin için kolay olmayacak, ancak dedikodu ailenizdeki çatışmalar için kesinlikle verimli bir zemin oluşturacaktır.
 • Birlikte daha sık iş yapın. Kır evi inşa etmek, yan yana olduğunuzda ilginç bir etkinlik olur. Ortak eğlence birleşmesine yardımcı olur ve ortak neden aile içindeki ilişkiyi güçlendirir.

Unutmayın, bu dünyadaki her şey olumlu bir ruh halimize bağlı. Hayatımızı inşa ettikçe akacak.

Bir koca değiştirirseniz yapmanız gerekenler hakkında daha fazla bilgi, aşağıdaki videodan öğreneceksiniz.

Yorum yaz
Referans amaçlı sağlanan bilgiler. Kendi kendine ilaç verme. Sağlık için her zaman bir uzmana danışın.

moda

güzellik

ilişkiler