Elbise stilleri ve modelleri

Tren ile elbise - özel bir fırsat için

Tren ile elbise - özel bir fırsat için

tartışmaya katıl

 
İçerik
 1. Akşam seçenekleri
 2. bereketli
 3. Gelinlik modelleri
 4. Açık ürün ile
 5. gündelik
 6. Çıkarılabilir kablo ile
 7. kumaşlar
 8. uzunluk
 9. Tüy uzunluğu
 10. Popüler renkler
 11. Ne giymeli?
 12. aksesuarlar
 13. ayakkabı

Bir tren ile elbise en lüks ve büyüleyici biridir. Böyle bir elbiseyle kızların duruşları görkemli ve asil olur. Bu durumda, tren sadece güzel değil, aynı zamanda elbisenin oldukça riskli bir ayrıntısı olarak da adlandırılabilir: böyle bir unsurun uygun olması önemlidir.

Akşam seçenekleri

Treni olan elbiseler çoğunlukla gece elbiseleridir.

Tarzda, renkte ve dekorasyonda çok çeşitlidirler, böylece herhangi bir güzellik kutlamaları için doğru modeli seçebilir.

Bir tren ile en yaygın gece elbisesi stilleri:

 • Yüksek belli model.
 • Hafifçe aşağıya doğru uzatılmış, klasik bir siluet ile giyinin.
 • Kabarık etekli model.
 • Yıl etekle giydirin.

bereketli

Özellikle hacimli kalçaları olan kadınlar gibi, çok katmanlı veya kabarık eteği olan shlef elbise modelleri. Bu elbiseler ideal olmayan bölgeleri başarıyla gizler ve kadınsı orantılı bir siluet oluşturur.

Üst kısmın korse ile temsil edildiği ve alt kısmının uzun bir trenle bereketli ve tamamlayıcı olduğu çok muhteşem elbiseler.

Gelinlik modelleri

Bir trenle giyinmek genellikle balo elbisesi olarak seçilmiştir, çünkü böyle bir olay herhangi bir kızın hayatında önemlidir.

Bu tarzın içinde genç bayan zarif ve kırılgan bir imaj yaratabilecektir, ancak aynı zamanda daha olgun görünecektir.

Açık ürün ile

İnce bacaklı kızlar genellikle eteğin ön kısmının kısa ve arka kısmında uzun bir bez bulunan bir tren modelini seçerler. Genellikle bu gibi elbiselerdeki sırtlar karmaşık bir şekilde örtülür.

Trenli elbiselerde sırt açık etkili görünüyor. Mükemmel bir duruşun varlığında bu elbise ile çok baştan çıkarıcı bir görüntü yaratabilirsiniz.

Elbisenin başka bir seksi versiyonu - çıplak omuz ile.

Bir kızın böyle bir elbise içinde düzgün durması, zarif ve güzel bir görünüm yaratmak için gereklidir.

Tren ile elbise açık boyun çizgisi çok uygundur, bu rakamın kadınlık vurgusu ve V şeklinde bir çentik varlığında rakamı kolaylaştırır.

gündelik

Bir tren ile bu elbise modelleri oldukça nadirdir. Genellikle bu, trenin çok uzun olmadığı ve eteğin ön kısmının kısaltıldığı yaz kıyafetleridir.

Bu elbiseyle kız arkadaşlarla buluşma ya da yaz yürüyüşüne çıkma. Eğer böyle bir elbise kısıtlanmış bir renk şemasında yapılacaksa ve ön etek diz boyu değişecekse, böyle bir kıyafet ofis kıyafetleri için de uygun olacaktır.

Çıkarılabilir kablo ile

Trenin serbest bırakılabildiği modeller çok pratiktir ve bir kızın dansla birlikte şenlikli bir etkinliğe gittiği durumlarda talep görür.

Akşamın başlangıcında, kıyafetinin güzelliğini bir trenle gösterebilir ve aktif kısım başladığında, bu büyük elementi kaldırabilir ve hareketleri kısıtlamadan dans edebilir.

kumaşlar

dantelli

Trenli dantel elbise çok yumuşak ve baştan çıkarıcı görünüyor. Ayrıca, dantelin sadece küçük uçlar olarak kullanıldığı modeller de yaygındır.

Sıkı bir siluet ile dantel kumaştan bir elbise seçerek, kız onun mükemmel fiziğini vurguluyor.

saten

Üretimi için saten veya saten kullanılan, şaşırtıcı derecede ışıldayan ve parlatan elbiseler, bu tür trenlerin trenle bayramlık giyim için en iyi seçenek olmasını sağlar.

parlak

Bu kumaştan yapılan abiye en muhteşem ve çekici.

Parlak kumaş sadece elbisenin üst kısmında yer alırsa, büst ve güzel beline dikkat çeker. Bu tür malzemelerin parlaklığı lüks ve şok edici bir görüntü sağlayacaktır.

hava

İpek kıyafetler bir trenle en lüks.

Aynı zamanda, üst kısmı daha yoğun olan ürünler için muhteşem bir görünüm kaydedilmiştir ve etek ile kuyruğun kendisi organze, şifon veya benzeri havadar bir kumaştan yapılmıştır.

uzunluk

Zemine uzun

Bunlar, trenle tamamlanan en yaygın şık elbiseler modelleri. Bu elbiseler korse, açık yakalı, ince askılı, tek omuzlu askılı veya V benzeri yakalı olabilir.

Kum saatine benzeyen figürlü kızlar genellikle uzun "balık" modellerini seçerler.

Yunan tarzında bir trene sahip olan elbise, yüksek bellerin kalça ve karın dolgunluğunu gizlemeye yardımcı olduğu için herhangi bir figürle genç bayanlar için uygundur.

kısa

Günümüzde kısa etekli kokteyl elbiseleri çok popülerdir, hafif veya akıcı bir kumaş treniyle tamamlanmaktadır. Böyle bir elbise, kız ince bacaklarına dikkat çekiyor.

Tüy uzunluğu

Bu tarzın mütevazı elbiseleri, 20 cm'den kısa bir trenle süslenebilir.

E-posta ve lüks gece elbiselerinde, trenin uzunluğu oldukça farklı olabilir. Burada herhangi bir kısıtlama yoktur.

Popüler renkler

beyaz

Treni olan beyaz elbiseler çekici ve zarif görünüyor. Bu giysiler bronzlaşmış ciltte en iyi şekilde görünür. Dekorasyonlarında boncuklar, dantel ekler, yapay elmaslar, orijinal perdeler, nakışlar kullanılıyor.

siyah

Trenli siyah elbise gizemli ve görkemli bir görünüme sahip. Bu elbise dikkat çeker ve altın, kırmızı veya gümüş aksesuarlar ile iyi gider.

mavi

Bu renk trenine sahip modeller çok zarif ve asil görünüyor. Açık mavi tonları genç kızlar tarafından seçilmektedir ve koyu mavi elbiseler 30'lu yaşlarda kadınlara yakışır.

kırmızı

Kırmızı bir elbiseyle, bir trenle dekore edilmiş herhangi bir kız, bir kraliçe gibi hissedecektir. Bu kıyafet seksi ve biraz ukala görünüyor.

Ne giymeli?

Treni olan bir kıyafet, şal veya kürklü yelekle çekici görünür. Üstü açık akşam modelleri için bolero başarılı bir eklenti görevi görecektir. Tren ile gündelik bir elbise deri ceket veya kısa ceket ile giyilebilir.

aksesuarlar

Trenin kendisi zaten bir süs, ancak bu öğeye sahip bir kıyafet diğer aksesuarlar ile de süslenebilir. Küpeler, kolyeler ve yüzükler bununla birlikte gelir.

Bununla birlikte, elbisenin dekorunda parlak bir baskı, süsleme rhinestones veya diğer göz alıcı materyaller kullanılıyorsa, aksesuarlar asgari düzeyde kullanılmalıdır.

ayakkabı

Bir tren ile gece elbisesi için en başarılı ayakkabı, sandalet veya yüksek stiletto ayakkabı olacaktır.

Sadece benzer bir kıyafet giyen uzun kızlar topuklu ayakkabı alamazlar. Hafif çoraplar, çorap çizme için de uygundur.

Yorumlar
 1. inanç
  13.02.2016

  Tren ciddiyet veriyor. Özellikle tren kıyafetli kısa versiyonları seviyorum - eğlenceli bir oyun çıkardı.

Yorum yaz
Referans amaçlı sağlanan bilgiler. Kendi kendine ilaç verme. Sağlık için her zaman bir uzmana danışın.

moda

güzellik

ilişkiler