Elbise stilleri ve modelleri

Flared elbiseler - romantik bir görünüm için

Flared elbiseler - romantik bir görünüm için

tartışmaya katıl

 
İçerik
 1. Kimler uygundur?
 2. modası
 3. örgü
 4. Flared etek çeşitleri
 5. Alevlendi kollu
 6. Mevsime göre
 7. uzunluk
 8. Ne giymeli?
 9. Kemer veya kemer
 10. ayakkabı
 11. aksesuarlar

Her zaman uymayan siluet uygundur ve çoğunlukla kızlar için mükemmel bir figürle uyar. Figürünüzdeki bazı kusurları gizlemek, kadınsı ve romantik görünmek ve rahat hissetmek istiyorsanız, alevlenen bir elbise mükemmel bir çözüm olacaktır.

Dünyanın önde gelen tasarımcıları sürekli olarak bu koleksiyonlar üzerinde çalışıyor, çünkü bu seçenek bizim zamanımızda geçerli.

Kimler uygundur?

 • Dar kalçalı kızlar için alevlendi bir elbise gerçek bir keşif. Parlama, figürün etrafından akan ve kalçaya biraz hacim katan dalgalar oluşturarak figürü daha çekici hale getirir.
 • A tipi vücuda sahip olanlar, diz uzunluğunun altında alevlendirilmiş bir elbise üzerinde durmalıdır. Bu uygulamada, kalçaların dolgunluğu ayarlanacak ve bacaklar en iyi ışıkta gösterilecektir.
 • T tipi figürü olan kadınlar, formlarını koruyan kalın kumaşlardan yapılmış alevlendirilmiş elbiseleri seçmelidir. Elbise kalçalara görsel olarak hacim katmanıza ve kum saati benzeri bir figür oluşturmanıza yardımcı olur.
 • Düşük kızlar böyle bir elbise seçmekte dikkatli olmalıdırlar, çünkü stil biraz dolu olabilir ve silueti ağırlaştırabilir.
 • O tipi figürü olan kadınlar belden alevlenmeli elbiseler seçmemelidir, çünkü belin yokluğu sadece üzerinde durulacaktır. Göğsünden alevlenmiş elbiseleri seçin.

modası

Yüksek bel

İdeal olmayan bir figürü olan kızlar arasında bu tarz büyük talep görüyor, çünkü problemli alanlardan dikkatini dağıtıyor ve ayrıca mideyi gizlemeye yardımcı oluyor.

Pahalı malzemelerden alınan modeller çok güzel görünüyor, görüntü ciddiyeti, sofistike ve çekicilik veriyor. Göğüs çizgisinin altında bir broşu iğneleyebilir veya bunları şeritlerle süsleyebilirsiniz, bu yaklaşım göğüs bölgesine dikkat etmenizi sağlar.

Belden parlama

Belden alevlendi elbisesi, geçen yüzyılın 50'li ve 60'lı yıllarında popüler olan klasik bir versiyon. Ana odak bel üzerinde. Daha da vurgulamak için, ayrıca zarif bir kemer kullanabilirsiniz. Bu tarzın elbisesi farklı uzunluklarda olabilir: diz altı, mini veya maksi. Retro tarzında döşeme modelleri kullanılmıştır.

Dar veya orta bel ve dar kalçaların sahibi iseniz, bu tarz sizin için yaratılmıştır. Klasik kesim sayesinde, elbise şekil üzerinde yatıyor.

Ancak, tam etekli bir tandemdeki dar oturan korse, kalçalarınızı görsel olarak daha geniş hale getirebileceğini hatırlamakta fayda var. Ancak bu hava dokusu ile başa çıkmak yardımcı olacak, daha küçük bir ağırlıklandırma etkisi yaratır.

memeden alevlendi

Bu tarz genellikle İmparatorluk tarzında bir görüntü oluşturmak için kullanılır. Yerdeki uzun elbiseler, kolların ve omuzların güzelliğini vurgular ve mini uzunluğundaki modeller güzel ve ince bacaklara dikkat çeker. Göğüs dikkatini çekmek için, birçok modelde zıt renkler vardır.

A-line elbiseler trapez seçeneklerinden biridir. Elbisenin sıkı üst kısmı yemyeşil göğsün altını çizer, sonra koltuk altlarından gelen kumaş pürüzsüz bir şekilde aşağı doğru genişler, böylece kızlar şekildeki tüm kusurları gizleyebilir. Göğüs göğsü olan elbiseler gevşek bir oturuşa sahiptir, bu yüzden genellikle şifon kumaştan dikilir.

Kalçalardan fişek

Bu kesim sayesinde, düz bir karın ve mükemmel kalçaları vurgulayabilirsiniz, böylece sadece mükemmel bir şekle sahip kadınlar bu stile sahip olabilir.

uygun

Bir iş tarzı yaratmak için, alevlenmiş bir eteğe ve kapalı omuzlara sahip bir elbise tercih edebilirsiniz. "Elma" tipi olan kadınlar için uygun elbise önerilmemektedir.

Bu tarz, ofis tarzı veya her gün için mükemmeldir. Mini veya midi uzunlukta dar trikodan yapılan elbise çok popülerdir. Gizli bir gri renk, işletme görüntüsü oluşturmak için uygundur, ancak şık ve parlak görünmek istiyorsanız, çiçek baskısı gerçek bir his yaratır.

örgü

Örgülü alevlendi etek de figür kusurlarını gizlemeye, silueti daha ince hale getirmeye yardımcı olacaktır. Örme işleminin etkisi ile delikli veya gipürlü elbiseler orijinaldir. Bu model, konfor ve güzelliği başarıyla birleştiriyor.

Örgülü alevlenmiş elbise genellikle sonbahar ve kış sonunda günlük kullanım için satın alınır, çünkü soğuk günlerde ısınmaya yardımcı olur. Örme elbiseler de yaz sezonunda kullanılır, yumuşaklık ile karakterizedir ve çok orijinal görünürler. Muhteşem bir çözüm - örme elemanların ve bir kano kıyafetinin birleşimi.

Flared elbiseler genellikle uzunluğu ve tarzı kesinlikle herhangi olabilir, kollu ile. Kalın kumaştan yapılmış uzun kollu sıcak kışlık elbiselerini mükemmel bir şekilde tamamlar ve yaz modelleri hafif malzemelerden yapılmış olan kılıflara sahiptir veya tamamen yoktur.

Flared etek çeşitleri

Alevlenmiş elbisenin alt kısmının stilinin seçimi yeterince büyük: zeminde uzun, midi, kısa ve en farklı biçimlerde. Her durumda, işaret fişeği görüntüye önemli miktarda hafiflik ve kadınlık ekler.

 • En basit kesime sahip güneş etekleri ve yarı güneş, ince belleri ve yemyeşil kalçaları olan kızlar için mükemmeldir.
 • İnce kızlar da eteğe takılarak veya belinde kıvrımlarla otururlar.
 • Trapez eteği evrenseldir, farklı şekiller için uygundur. Zayıf kızlar gerekli sesleri verecek ve onu daha kadınsı kılacak. Yemyeşil kalçalara sahip bayanlar, kalça kısmında biraz gevşek olan etekleri tercih etmelidir. Daha karlı, mat malzemeye küçük bir desenle bakacaktır.
 • Bir kalem eteğinin ve alevlenmiş bir eteğin bir arada olduğu yıl eteği, kalçaları örter ve alttan alevlenir. Her zaman her uzunlukta baştan çıkarıcı görünüyor. Akşam giyimi için lüks seçenek.
 • İki katlı elbiselerde, daha yoğun, kumaş şeklindeki bir tutuştan bir kalem etek, genişletilmiş bir üst etekle tamamlanabilir.
 • Genişlemiş eteklerin çeşitliliği, pilili bir etek, büyüleyici bir çan benzeri etek, flört fırfırlar ve eteğin dibinde bir akşam ve gündelik kıyafetlerde daima güncel olan bir fırfır içerir.

Alevlendi kollu

Tarza bağlı olarak alevlendi kollu farklı uzunluklarda olabilir. Onlar elbisenin ana bölümlerinden biri.

Uzun kollu genellikle açık şifondan yapılan elbiselerde bulunur, dantel, gipür veya başka yarı saydam kumaştan yapılabilir.

Bazı tasarımcılar, kolların asimetrik olduğu orijinal elbise modelleri sunar: bir kolda bir kol var, ikincisi ise tamamen çıplak.

“Yarasa” kılıfı, beraberinde hafiflik ve hafiflik sağladığı için çok popülerdir. Flared tipin bir diğer seçeneği de düşerek lüks mekikler yaratan “çarpıntı” dır. Bu kıyafet sayesinde daha şık görünecek.

Mevsime göre

yaz

Yaz için, birçok kız bronzlaşmış bacakları tercih ediyor çünkü kısa bacakları tercih ediyorlar. Pamuk veya chintz'den yapılmış elbise, ısıya mükemmel şekilde dayanmanıza izin verir. Çok popüler bir model, kayışların arkası açık olan ve onlarsız bir elbisedir.

Elbise, şerit veya kafes şeklinde bir baskı ile süslenebilir, ancak klasik modellerin şıklık ve sadelikle karakterize edildiğini hatırlamakta fayda vardır.

İlkbahar ve sonbahar

İnce doğal kumaşlardan dikilmiş bahar elbiseler ve soğuk bir sonbahar için en iyi seçenek yoğun bir triko olurdu. Renk şemasına dikkat etmeye değer. Sadece gizli renkleri kullanmamalısınız, çünkü parlak renkler yağmurlu bir günü dekore etmeye ve moralinizi yükseltmeye yardımcı olacaktır.

kış

Soğuk mevsim için modeller genellikle kalın trikodan yapılır, ancak sıklıkla örme kıyafetler bulabilirsiniz.

Kışın sadece orta uzunlukta elbiseler değil, uzun elbiseler de giyebilirsin. Uzun kollu ve açık yakalı olmayan seçenekler tercih edilmelidir. Elbisenin doğal kumaştan yapılması gerektiğini unutmayın, çünkü yalnızca soğukta ısınmaya yardımcı olur.

uzunluk

uzun

Maksi uzunlukta elbiseler özel etkinliklerde her zaman popülerdir.

Lüks ve zengin görünmek istiyorsanız, o zaman yerdeki alevlendi elbiseye dikkat etmelisiniz. Görüntünün oluşturulmasında ana vurguların yerleştirilmesi ve görüntünün görsel olarak düzeltilmesi, siluetin uzatılmasına yardımcı olacaktır.

midi

Midi uzunlukta alevlendi etek elbiseler parti ya da yarı resmi bir olay için mükemmel bir çözümdür. Bir atlas, şifon veya ipek bu kıyafet için idealdir.

Midi boyu elbiseler günlük yaşam için uygundur. Bacakların güzelliğini vurgulamanın yanı sıra figür kusurlarını gizlemeye yardımcı olurlar, böylece kendinizi rahat hissedersiniz.

kısa

Gardırobunuz geniş etekli siyah kısa bir elbiseye sahipse, o zaman herhangi bir partide daima ilgi odağı olacağınızdan emin olabilirsiniz. Şık, kısa bir elbise klasik veya retro bir görünüm oluşturmak için mükemmeldir.

İnce kızlar için, kısa bir elbise, gömülü bir korsaj veya sırt ile tam bir etekle uygundur.

Ne giymeli?

Modeller, ceketler, bolerolar, ceketler veya hırkalarla mükemmel bir şekilde kombine edilmiş alevlendi elbiseler. Uzun kollu kıyafetler, kürk yeleklerle harika bir şekilde birleştirilmiştir. Flaring etekle takılı bir elbisenin güzelliği kısa bir ceketle mükemmel bir şekilde vurgulanır. Dış giyim seçiminde bir elbise tarzı ve randevu almayı düşünebilirsiniz.

Retro tarzında bir görüntü oluşturmak istiyorsanız, A-silhouette elbise, fiyonklu orijinal bir saç modeli, sabit bir topuklu ayakkabılar ve o zamanların tarzını taşıyan bir çanta ile tamamlanabilir.

Kemer veya kemer

Kemer, kemer, özellikle ince modeller için alevlendirilmiş elbise için popüler bir detaydır. Mükemmel belinizi vurgulamanıza izin verir ve benzersiz bir görüntü yaratmada vurgulardan biri olarak işlev görür.

ayakkabı

Ayakkabı modelinin seçimi sadece elbisenin tarzına değil, uzunluğuna da bağlıdır. Bu nedenle, kısa bir elbise için alçak topuklu şık sandaletler veya ayakkabılar seçebilirsiniz, ancak yüksek topuklar görüntünüzü daha ince yapar.

Genelde, rahat sandaletler veya topuklu zarif ayakkabılar alevlendi elbiseler için seçildi, ancak günlük yaşamda bale düzlükleri de giyilebilir.

Boyuna yeni renkler getirecek olan parlak bir şal, görüntüye şık bir katkı sağlayacak. Kıyafetin kısaltılmış bir kılıfı varsa, alt kısmın altında bir bluz veya balıkçı yaka giyebilirsiniz.

aksesuarlar

Zarif aksesuarlar, görüntüyü dekore etmeye, daha parlak ve zarif hale getirmeye yardımcı olacaktır, ancak alevlenilen elbiselerin tarzına göre farklılık gösterdiğinden, onları seçerken dikkatli olmalısınız:

 • Omzundan alevlenen bir elbise için, siluetinizi daha uzun süre tutmanıza yardımcı olacak mücevherler almaya değer. Örneğin, ilginç bir boyuna şekle sahip uzun küpeler veya kolyeler.
 • İmparatorluk tarzında bir görüntü oluşturmak için sıklıkla seçilen göğüsten yayılan elbise, hem kısa hem de uzun kolyeler veya kolyelerle birlikte giyilebilir. Büyük küpeler boyuna dikkat çeker. Ayakkabı seçerken sadece hafif ve zarif satın almaya değer.Örneğin, bir Yunan stili oluşturmak için altın veya gümüş renkli sandaletler giyebilirsiniz. Unutmayın ki kısa elbiseler her zaman zarif ayakkabılara ihtiyaç duyar, çünkü geniş bir kıyafetle bacaklarınız ilgi odağı olacaktır.

Flared modeller için en popüler aksesuarlar eşarp ya da eşarpdır, ancak onları rahat bir yaka ile değiştirebilirsiniz. Uzun eldivenlerin görüntüsünü mükemmel şekilde tamamlar.

Moda trendlerini dinleyen gerçek bir bayan, erdemlerini vurgulayan ve onun tarzına karşılık gelen stilleri seçebilir. Ve aksesuarların görüntüsünü tamamlayarak, her zaman harika bir lezzet gösterebilirsiniz!

Yorumlar
 1. Alexander
  19.02.2016

  Bu benim favori tarzım! Dikdörtgen türü için, bu elbiseler sadece mükemmel.

Yorum yaz
Referans amaçlı sağlanan bilgiler. Kendi kendine ilaç verme. Sağlık için her zaman bir uzmana danışın.

moda

güzellik

ilişkiler