Elbise stilleri ve modelleri

Uygun elbiseler - şıklık ve şıklık

Uygun elbiseler - şıklık ve şıklık

tartışmaya katıl

 
İçerik
 1. Uygun
 2. uzunluk
 3. Moda modelleri ve stilleri
 4. Örme ve tığ işi
 5. Tam için
 6. dantelli
 7. örgü
 8. yaz
 9. düğün
 10. akşam
 11. Mezuniyet
 12. renk
 13. baskı
 14. Ne birleştirmek

Her kızın gardırobunda, zevkle giydiği bir elbise var - sonuçta, böyle bir kıyafet eldiven gibi duruyor. Bugün bu elbiselerle ilgili konuşacağız.

Uygun

Uygun elbiseler hemen hemen herkes için uygundur. Bir şekilde bir stil seçmek için ana şey:

 1. Geniş omuzlarınız varsa, kabarık etekli bir elbise ve üst kısmı takılı olacak bir elbise giyecek, böyle bir kıyafet de geniş kalçaları gizleyecektir.
 2. Kısa bacaklı modellerde güzel bacaklar tüm güzellikte sunulacak.
 3. Kılıf elbise, karın içindeki kusurları gizlemeye yardımcı olacaktır.
 4. Elbisedeki asimetrik korse, boyunuza ekstra bir çift santimetre katar.

uzunluk

uzun

Figürdeki uzun elbise genellikle gece elbisesi olarak kullanılır.

Korse uyumu ve kumaşın yumuşak kıvrımları, görünümünüze kadınlık ve romantizm katar.

Vücudunuza tam oturan bir elbise vücudunuzun her eğrisini vurgulayarak erdemlerinizi ortaya çıkarır ve imajınıza lezzet katar.

kısa

Daha yaz ve gündelik seçenek, kısa bir yarı elbise giydir. Her gün, dolu veya alevlenmemiş bir etekle göze çarpmayan renklerden bir elbise size yakışacaktır.

Üst kısım farklı şekillerde dekore edilebilir: kollar kısa, dörtte üçü uzunluğunda, geniş veya dar askıları ve hatta onsuz yuvarlak, oval, dikdörtgen veya v yakalı.

Kokteyl elbiseleri gelince, aynı çözümler vardır, ancak stil farklı olabilir. Örneğin, yanları veya dekolteleri açık omuz ve yaka kısmı, dekolteli, bağcıklı veya gipür ile süslenmiş kılıf elbise.

Başka bir seçenek: belde ince bir kemer ve kumaşın kesişiminden oluşan bir v yaka ile Yunan tarzında bir elbise.

Bize efsanevi kadın Coco Chanel - küçük siyah bir elbise - iş ve gece kıyafetlerinin çok yönlü kıyafetlerinden birini veren klasikleri unutma.

midi

Orta uzunlukta elbiseler çok yönlüdür, her gün, iş toplantıları, partiler veya gençlik partileri için giyilebilir.

Korse, yaka, kollar ve elbise eteklerinin dekorasyonu çok çeşitli olabilir, bu nedenle modeli bu kıyafet içinde bulduğunuz ayar ile ilişkilendirmelisiniz.

Moda modelleri ve stilleri

Kol ile

Takılan elbiseler modelleri çeşitli kol şekillerine sahip olabilir:

 • düz çizgi;
 • monte;
 • El feneri;
 • yarasa kovanı;
 • kleshenny.

Manşonun uzunluğu da değişir: manşon kısa olabilir, dörtte üçü uzun veya uzun olabilir. Sonuncusu serin bir sezon veya gün için idealdir.

Akşam ve gündelik elbiseleri size uygun ilginç bir kılıfla bulabilirsiniz.

direkt

Figürdeki elbise, vücudun her eğrisini vurgulayan ve tüm avantajlarını vurgulayan, ince kızlara mükemmel bir şekilde oturacak.

V yaka çizgisi, görüntüye bir vurgu ekler ve göğsüne olumlu bir ışık verir. Uzun, sıkı oturan kol ellerinize güzel bir şekilde uyum sağlar ve çok zarif görünecektir.

Uzunluğa gelince, kısa bir elbise ve orta uzunlukta bir elbise, bacaklarınızı baştan çıkarıcı bir ışıkta gösterir ve uzun bir elbise seçerseniz, aynı etki uyluğun ortasından kesilerek elde edilebilir.

deniz kızı

Deniz kızı siluet elbiseleri laik partiler, çeşitli kutlamalar ve diğer akşam etkinlikleri için uygundur. Figürü dizleri örterek görüntüyü zarif, romantik ve çekici kılar.

Dipteki ilginç bir dil kayıtsız kimse bırakmaz ve sizi gecenin kraliçesi yapmaz.

alevlendi

Yunan elbiseleri ve İmparatorluk tarzında, üste yerleştirilmiş ve tabana dikilmiş, aşırı yüksek bir belin yardımı ile karındaki kusurları gizleyecek ve kusurlu kalçaları gizleyecektir.

Genişletilmiş bir eteğin üst kısmın farklı versiyonlarıyla birleşimi ilginç modeller oluşturmanıza olanak sağlar.

Dolu bir etekle

Genişletilmiş bir etek ve orta uzunlukta takılmış elbiseler, stil tarzında sunulabilir ve partiye parlak ve sıradışı bir görünüm sağlayacaktır.

Ve eğer böyle bir kıyafet aynı renkte yapılmışsa, gece elbisesi kadar kusursuzdur.

Bir prensesin silüetinde kabarık eteğe sahip uzun elbiseler daima lüks ve zengin görünür: açık omuzlar ve boyun çizgileri cinselliğinize ve özgürlüğünüze katkıda bulunur, ancak aynı zamanda büyüklüğünüzü ve kısıtlamanızı gösterir.

Gömlek elbise

Sportif kızlar hemen hemen her gün giyilebilecek takılı gömlekleri beğeneceklerdir.

Rahat kesim ve stile ek olarak, bu elbisenin bir başka avantajı da bağımsız bir kıyafet olarak giyilebilmesi ve ayrıca tozluk veya kotla birleştirilebilmesidir.

kesim

Kesilmiş bir bel kısmı elbise, belinizi vurgulayacak ve görsel olarak daraltacaktır. Kabarık etek kalçaları gizler ve bacakların inceliğini vurgular. Hem akşam hem de her gün için idealdir.

Yüksek belli ve süslü bir fırfırlı elbisenin iki tonlu bir modeli şimdi çok popüler.

Örme ve tığ işi

Serin zaman tığ işi elbiseler ve örme için mükemmel. Çeşitli ilginç desenler saygınlığı vurgular ve kusurları gizler.

Hatırlanması gereken en önemli şey, bu tarz elbiselerin belinize fazladan bir kaç santimetre daha eklediği ve sizi biraz daha genişlediği.

Tam için

Tüm klişelerin aksine, yarı-takımlı elbiseler şişman kızlara çok yakışıyor ve geniş bantlar veya çeşitli bolerolarla birlikte bazı kusurları gizliyor ve figürü daha ince hale getiriyorlar.

Takılan üst, yemyeşil göğsün güzelliğini vurgulayacak, ince bir kemer belini gösterecek ve uzun, düz bir etek, yumuşak kalçaları olan kusurlu kalçaları gizleyecektir. Bolero ve manşonların yardımı ile ellerin dolgunluğunu gizleyebilirsiniz ve geniş kemer belinizi açıkça ayırt eder.

dantelli

Resminizin lüks, zenginlik ve ihtişamı soylu dantel gösterecektir. Son derece narin ve zarif görünümlü dantel süslemeli elbiseler ve dantel süslemeli elbiseler.

Dantel gizlilik perdesini açarak görüntünüzü daha gizemli ve arzu edilir hale getirir. Dantel takozları olan katta bir etek bacaklarınıza daha fazla incelik verir ve bej renkli bir arka plan üzerine dantel ile bir korse çıplaklık hissi yaratacak ve başkalarının coşkulu manzaralarını çekecektir.

Takılı bir üste sahip olan kısa bir dantel elbise, genç bir kız için eğlenceli ve eğlenceli bir görünüm yaratmaya yardımcı olacak, bacaklarının güzelliğini gösterecek ve uzun süren uzun bir kol ellerinizi daha zarif ve daha zarif hale getirecektir.

örgü

Örgü elbise, ideal bir şekilde şekle oturacak. Şüphesiz, kumaşın özellikleri ve iyi seçilmiş stili sayesinde en gözde kıyafetlerden biri olacak.

Figür üzerine doğrudan elbise tüm avantajlarını gösterecek, ancak bazı kusurları gizlemek mümkün olmayacak. Bu nedenle, bu kıyafet kusursuz bir şekilde kızlara ve kadınlara yakışacaktır.

Ancak gömleği koruyuculu ve tam etekli bir elbise, meraklı gözlerden mideye ve kalçalara birkaç santimetre daha gizlenir.

Zemindeki örme elbise, özel günler ve tiyatro gezileri için mükemmeldir.

Kısıtlama ve şıklık - bu size üste takılan ve yumuşak triko kıvrımlarına akan bir elbise verir.

yaz

Takılan elbisenin yaz versiyonu açık renkli veya parlak tek sesli bir kıyafet olacaktır.Kıvrımlı etekleri olan elbiseler sinemaya, kumsalda, bir restoranda ve arkadaşları ziyarete gitmeye uygun olacak ve sıkı bir elbise gömlek ya da sabahlık işe gitmek için uygun olacaktır.

Dar bir elbiseyle bir diskoya ya da partiye ya da kısa ve dolu bir etekle gidebilirsiniz. Daha uzun düz elbiseler daha resmi satış yerleri ve etkinlikler için uygundur.

düğün

Bir düğün için en popüler stil prensesin tarzıydı ve olacaktır - korse veya korse ve uzun bir kabarık etekle donatılmış bir elbise.

Ancak herkes gibi olmak istemeyenlere, geleneksel normlara uymayan gelinler için pek çok uygun elbiseler olacak. Günümüzde, ince bir Yunan tarzı gelinlik popüler hale geliyor, bu da hayatınızın en önemli gününde ilahi görünmenize yardımcı olacak.

Kabarık omuzlarınız varsa, orta uzunlukta kabarık etekli bir elbise kullanabilirsiniz. Üstü açık bir omuz omuzlarınızı görsel olarak daha geniş yapar.

akşam

Çok dikkatli bir gece elbisesi seçmelisiniz. Kısa elbise en popüler abiye olduğundan, resmi resepsiyonda görünmesinin her zaman mümkün olmadığına dikkat etmelisiniz. Bu nedenle, uzun bir kılıf elbise kısa bir elbise için layık bir yedek olacaktır.

Elbisenin tasarım ve dekorasyonuna gelince; elbise taşlarla ve süslemelerle süslenebilir, dantel ve yarı saydam kumaş ekleri, kesikler ve kesimler, ayrıca fiziğinizin avantajlarını en iyi şekilde gösterecek ve size en uygun olanı seçen çeşitli tasarım manşetleri ile süslenebilir.

Mezuniyet

Mezuniyet için bir elbise seçmek, sadece mezuniyet partisinin akşamları kısmında giyilebilecek, aynı zamanda ciddi bir cetvelde de bulunabilecek çeşitli elbise modellerine de dikkat eder.

Uzun elbiseler giymenin yanı sıra, prensesin siluetinde, orta uzunlukta ve pastel renkte kabarık etekli bir elbiseyi tercih edebilirsiniz. Açık omuzlar yarı saydam bir şal veya fuların altına gizlenebilir ve ayrıca uygun bir bolero seçebilir.

renk

siyah

Renk isyanları arasında sürekli favori siyahtır. Kısıtlama ve ciddiyet, gizlilik ve ciddiyet, gelenek ve yenilik - tüm bunlar zarif siyah rengi bir araya getirir.

Bu rengin elbiseler alaka ve tanıma asla kaybetmeyecek. Onları parlak ruj ve siyah ayakkabılarla birleştirmek için çekinmeyin, duruma göre el çantanızı alın.

mavi

Asil mavi ve tüm renkleri, popülaritesinde siyah renkten aşağı değildir. Kadın bedeninin güzelliğini vurgulayacak iş kıyafetinin veya gece elbisesinin koyu mavi rengidir ve dikkatini cildin rengine odaklar.

Bir deniz dalgasının rengi tazelik ve rahatlık imajınıza verecektir ve koyu mavi renk bir elbisenin sahibinin ciddiyetini ve ciddiyetini vurgulayacaktır.

beyaz

Başka bir klasik renk kıyafetler size masumiyet ve saflık, hassasiyet ve çekicilik verecektir. Tüm sıcak bej ve süt rengi tonları da buraya dahil edilmiştir, çünkü yumuşak parıltılı kızların etrafında dokunulmazlık ve gençlik hali yaratırlar.

kırmızı

Parlak kırmızı renk tutkunun ve arzunun rengidir, bu, görüntünüzdeki kırmızı rengin sizin kıyafetinize altını çizen şeydir. Fakat tüm kırmızı tonları iddialı ve kaba görünmüyor.

Bordo - olgunluk ve kısıtlama rengi, yaşlı kadınlar için uygundur. Parlak ve kaygısız bir pembe - genç bir kızı Barbie bebek haline getirin. Aynı zamanda, narin bir pembe renk, böyle bir elbisenin sahibine masumiyet ve bekaret verecektir.

baskı

Tek sesli elbiseler kadar, ilginç renklere sahip elbiseler de görünmemelidir. Takılan elbise bir leoparın derisinin rengini taklit edebilir veya çiçeklerle lekelenebilir.

Halk ve geometrik desenleri ihmal etmeyin. Polka noktalı popüler elbiseyi unutma.

Ne birleştirmek

Kollu elbise için belli genişlikte bir kayış seçeriz: mümkün olduğunca ince, daha geniş.İnce, nötr renkli bir kemer sıkı resmi elbiseye uyacak.

Moda aynı zamanda beline iki kez sarılabilen dar bir kemer.

Görüntü bir debriyaj çantayla tamamlanıyor. Ayrıca süslemeler hakkında unutma. Duruma göre ayakkabılar seçilir.

Kadınların arasında her zaman popüler ince elbise olacak - kadınlık, hassasiyet ve güzelliğin sembolü. Zevkle giy!

Yorum yaz
Referans amaçlı sağlanan bilgiler. Kendi kendine ilaç verme. Sağlık için her zaman bir uzmana danışın.

moda

güzellik

ilişkiler