Elbise stilleri ve modelleri

Pilili elbise: hadi şık kıvrımlar hakkında konuşalım

Pilili elbise: hadi şık kıvrımlar hakkında konuşalım

tartışmaya katıl

 
içerik
 1. Pileli elbiseler
 2. Kimler uygundur?
 3. Dalgalığın kırılganlıktan farkı
 4. kumaşlar
 5. uzunluk
 6. Popüler renkler
 7. Marilyn Monroe Pileli Elbise
 8. Ne giymeli?
 9. ayakkabı
 10. aksesuarlar

Pileli - kumaşlara ve kıyafetlere lüks bir görünüm kazandırmak için harika bir yol. Lüks ve kadınlık, her kadının giyebileceği, güzelliğini vurgulayan pileli elbiseler verir.

Pileli elbiseler

Kıvrımların bolluğu görüntünün zor bir unsurudur, bu nedenle genellikle

 • Elbisenin dibi pileli bir etek. Aksanları aşağı kaydırmaya yardımcı olur, düşük veya yüksek bir bel ile herhangi bir uzunlukta bir elbise için mümkündür. Görüntünün diğer detayları ile inceltilerek, kadınlık ve zerafet dokunuşuyla bırakılır.
 • Pilili detay: Kolların üzerinde ellerin dolgunluğunu gizler, elbisenin tepesinde - Göğüs hacmini görsel olarak artırır. Zarif bir görüntü oluşturmaya yardımcı olur, kollu kumaşın saçılması sayesinde bohem şıklığı ekler. Geniş kalçalara bir bakış getirir. Görüntü zarif ve ilginç.
 • Elbise uzunluğu boyunca plise - Enfes ve şenlikli bir seçenek. Sık sık kollu eksikliği, gevşek bir yaka ve güzel aksesuarlarıyla yenilir. Bu kesimden kıyafetler kutlamalar için kullanılıyor, bu yüzden çok dikkatli seçilmeleri gerekiyor. Ancak bu eğilim birkaç mevsim için alaka düzeyini kaybetmiyor.

İnce malzemeden elbiseler, çok katmanlı farklı dokular modelleri oluşturmanıza olanak sağlar. Çok katmanlı yarı saydam ve akıcı kumaşların kullanımı, kıvrımlı ile mükemmel bir şekilde birleştirilmiştir.

Kimler uygundur?

Pileli kumaşın ilginç özellikleri vardır. Bu, onu sürüklemenizi ve hacim oluşturmanızı ve yemyeşil formların varlığında - ustaca gizlemenizi sağlar. Herkesin yüzüne yalvaran, doğru uzunluk ve yer aksan seçmek önemlidir.

Kıvrımlar hacim katar, böylece narin kızlara gider, hafiflik yaratır, yumuşak ve romantik bir görüntü verir. Yetenekli sunumuyla, yalvarma dolgunluğunu gizleyebilir, kadınlığa vurgu yapabilir, sofistike bir şıklık katabilir.

Uzun boylu kızlar uzun pileli elbiseler deneyebilir, etek kıvrımları kabarık uylukları gizler, sorunlu durumlarda vurguyu üst kısma taşıyabilirsiniz. Bu "armut" figürü için de geçerlidir: bol dökümlü bir korse veya kollar doğru oranları oluşturacaktır. Kabarık pileli etekler geniş omuzlardan uzak tutar. Tamamen kısa kızların böyle bir kumaş dokusuna dikkat etmesi gerekir, renk aksanları, elbisenin tüm uzunluğu boyunca kıvrımları veya hacmi maskeleyecek büyük düz kıvrımların kullanımıyla yardımcı olmaları gerekir.

Dalgalığın kırılganlıktan farkı

Oluklu ve kıvrımlı - kumaşı belirli bir şekilde ekleyerek nihai ürüne hacim katmanın bir yolu. Pileli bir taraf daha uzun, diğer taraf daha kısa. Kıvrımların yönü ve yeri ne olursa olsun, kıvrımın genişliği kıçtan daha büyük olacaktır. Aynı ebatta ve kat için ve kat için de oluklu mukavva üretildi. Bu nedenle, bir bölümde, kağıt vantilatör için yapılmış bir akordeon benzemektedir.

Bu nedenle, oluklu kumaşların genişliğini değiştirmek daha uygundur: aynı, düzgün kıvrımlara sahiptirler. Bir kıvrım ile bunu yapmak zor olacaktır, çünkü ete oranlarını gözlemlemek zordur.

kumaşlar

Güzelce örtülmüş hafif ve ince kumaşlara (saten, şifon bazlar, ipek) istenen şekli vermenin en kolay yolu. Geleneksel olarak zarif oluklu elbiseler için kullanılırlar. Etkili pilili deri, triko ve örme görünüyorsun. Organik cilt tipi yapılar benzersiz ve şık bir görünüm yaratır.Sıcak kumaşlar kıvrımları daha rahat ve ofis yapar.

Pileli yün asil ve pahalı görünüyor, iyi bir tonun işaretidir. Katta örme ve örme kumaşlar Giyinme - ilginç ve tehlikeli bir resepsiyon. Örme sakızının dolgunluğunu gizlemek ya da süslemek daha iyidir, ancak tam bayanlar için böylesine karmaşık bir stil ve malzeme oyunundan kaçınmak daha iyidir. Ancak gelecekteki anneler, oluklu giyimi memnuniyetle kullanabilirler ve yüksek belden aşağı ve örme elbiselerden kıvrımlı olabilirler.

uzunluk

Kıyafetin boyu belirli bir durum için seçilmelidir. Önemli olan pilili uzunluğu, diğer detaylarla olan ilişkisi olacaktır. Tamamen pilili elbise - çıktı versiyonunda, şenlikli ve şık. Pileli süslemeli düz veya takılı bir elbise daha çok yönlüdür ve iş ortamına mükemmel şekilde uyar.

Stilistler, kıvrımların büyük hacimleri gizlemeleri, gizlemeleri gerektiğine inanıyor. Düzensiz bacaklar böyle bir elbise ile kaplanabilir. Fakat bu bile kattaki asimetrik kenarı vurgulamaya değer.

Zemine uzun

Sosyal etkinlikler ve halı yolları için elbise, kıvrımlarla süslenmişse özellikle zarif ve zarif olacaktır. Açık sırt, çıplak kollar, diğer dekolte seçenekleri, şeffaf ve uçan bir yüzey ile harika görünüyor. Bir ağzın Amerikan armhole arıtma ve laconic ciddiyet katacaktır. Küçük katlı uzun bir elbise - dedikodunun ebedi bir klasiği.

midi

Etkileyici ve tehlikeli elbise uzunluğu. Kalça ve bacaklara vurgu yaparak figürü iştah açıcı ve kadınsı yapar. Eğer bu bir sorunlu bölgedeyse - eteği hafifçe uzatın, oluklu tırnağı öne doğru hareket ettirin ve yemyeşil trimin büstü vurgulayın.

Hassas kumaşlar ve yaka - gece elbiselerinin ayrıcalığı. Yoğun madde, sağduyulu renkler ve tasarım, klasik stiller, katı detaylar, modeli bir ofis versiyonuna dönüştürür.

kısa

Pileli mini elbise, retro tarzı hatırlatan, figür için mükemmel bir iltifattır. Tasmaya çok dikkat edilir. Böyle bir elbise minik kızlarda ince, gergin bir figürle iyi görünecek.

Popüler renkler

Modeli karmaşıklaştırmamak için pileli düz kumaşlar kullanın. Çizim nadiren kullanılır, küçük ve basittir. Kontrast veya tek renk kaplamalı ilginç elbiselere bakın. Farklı kumaşlar kullanılıyorsa, o zaman gama aynı olmalıdır. Geçişler gibi stilistler, bozulmanın karmaşık kıvrımların performansındaki etkisi. Parlak ve doygun renkler her zaman iyidir ve dikkat çeker. Hassas pastel tonlar, vanilya ruhunu ve romantizmi vurgulamaktadır.

siyah

Siyah pileli elbise hem ofis hem de festivali kolaylaştıran çok yönlü bir seçenektir. Uygun aksesuarlar görüntünün tasarlanmasına yardımcı olacaktır.

beyaz

Beyaz elbisenin siyaha olduğu gibi duruma da adapte edilmesi kolaydır. Rengi nedeniyle yaza ve zarif seçeneklere daha yakın.

kırmızı

Parlak ve doygun renk stili vurgulayacak ve elbiseyi ana detay haline getirecektir. Kutlamalar için ideal, ancak bu elbise güzel bir kesim ve tüm nüanslara sorumlu bir yaklaşım gerektiriyor.

Marilyn Monroe Pileli Elbise

İnsanlık tarihinin en ünlü ve en pahalı kıyafeti. Bu beyaz şaheser Marilyn için özel olarak üretildi. Stilistler özlü ve açık bir elbise yaratmayı başardılar. Şimdi klasik olarak kabul edilen en popüler model.

Ne giymeli?

Kıvrımlı, yazlık elbiseler, etnik ve klasiklerle kusursuz bir şekilde harmanlanmış, bohem bir kıyafet, hippi veya gündelik kıyafetler oluşturuyor. Ceketler, hırkalar, ceketler, deri ve denim ceketler ile harika görünüyorlar. Bu üst dikkatsizliği susturur veya elbisenin hassasiyetini vurgular. Şık ve akşam modelleri zorlu: dantel pelerinler, bolerolar ve hırkalar veya sezon için kürkler.

ayakkabı

Ofis için klasik bir tekneye, lofçılara, bale dairelerine ihtiyacınız var. Yaz mevsiminde düz ve platformda açık sandalet uygun sandalet vardır.File botlar uzun bacakları kısa bir elbise boyu ile süsleyecektir.

Maxi, zarif topuklu ayakkabılar gerektirir. Mevsimselliği gözlemlemek ve elbisenin tarzını korumak önemlidir.

aksesuarlar

Mücevherleri dikkatli kullanmak gerekir, hacimli ve karmaşık olmamalıdır.

Delikli, ince, hava elementleri ve küçük taş bilezikler, saç bantları ve zincirler, ince bantlar, zarafet vermeye ve görüntüyü tamamlamaya yardımcı olacaktır.

Pileli - gardırobunuzda olması gereken mükemmel ve etkileyici bir trend!

Yorum yaz
Referans amaçlı sağlanan bilgiler. Kendi kendine ilaç verme. Sağlık için her zaman bir uzmana danışın.

moda

güzellik

ilişkiler