Elbise stilleri ve modelleri

Elbise etekleri: mevcut trendler

Elbise etekleri: mevcut trendler

tartışmaya katıl

 
İçerik
  1. Kimler uygundur?
  2. modası
  3. kumaşlar
  4. Popüler renkler
  5. Obez kadınlar için tercih edilen özellikler
  6. Ne giymeli?
  7. seçim

Kıyafet, Rus ulusal kostümünün en tanınan unsurudur. Kadınlar ve kızlar bu kıyafeti bizden uzun süre önce giyiyorlardı ve şimdi, uzun yıllar sonra sundress hala gardırobumuzun en gözde eşyalarından biri. Bir Rus sundress'in karakteristik belirtileri geniş kayışlardı ve zemine geniş bir etektü. Korse hem yoğun hem de serbest olabilir - ancak mutlaka kapanması gerekir.

Modern sundresses önemli ölçüde değişti ve atalarımızın gittiği yerlere zaten çok az benzerlik gösteriyor. Etek artık herhangi bir uzunlukta olabilir ve kayışlar - ince veya tamamen yoktur. Bir diğer önemli fark şudur: eğer bir sundress önce sadece bir tişörtün altına giyilirse, şimdi çoğunlukla çıplak bir vücuda giyilirdi.

Kimler uygundur?

Bir sundress, herhangi bir şeklin yumuşak, feminen formlar vereceği evrensel bir şeydir. Vücudunuzdaki herhangi bir kusurun farkına varırsanız, uygun şekilde seçilmiş bir elbise sundress ile kolayca düzeltilebilirler.

Çocuksu bir şekle sahip ince kızlar için, gevşek bir eteği ve korsedaki kıvrımları olan bir sundress, göğse ve uyluklara hacim katacaktır. Yüksek belli pantolonlar, hem ince hem de dolgun genç bayanlar için çok uygundur.

Belirgin bir bel, kabarık göğüs ve kalça sahipleri takılan modellere dikkat etmelidir. Armut biçimli figürlü kızlarda, üst kısmı oyuklar seçilmelidir (örneğin, korse kanatları veya fırçalı).

modası

Rusya'da, sadece yıpranmış uzun pantolonlarSonuçta, geçen yüzyıla kadar bacaklar göstermek için uygunsuz olarak kabul edildi. Modern tarzda, maksimum kapalı alt açık bir üst ile dengelenir. Maxi pantolonlar, kural olarak, omuzları tamamen açan, üste sahiptir.

kısa pantolonlar birçok kız sıcak günler gelir gelmez giyinmeyi tercih eder. Açık elbiselerde, vücudun çoğunu açmak, sıcağında inanılmaz rahatlık: hareketleri tutmazlar ve güzel bir bronzluk elde etmenizi sağlar.

Gömlek elbise sundress küçük, alıştığımız aydınlık yazlık elbiseye benziyor. Daha ziyade iş tarzı anlamına gelir ve birçoğu çalışmak için giyer. Bu tarz kollu ve bir yaka varlığı ile karakterizedir. Genellikle bu elbisenin takılı bir silueti var, bu yüzden kemerle giyilir.

Şal elbise - Bu 60'ların modasının mirası. Bugün, bu tür modeller stilistler tarafından çıkıntılı göbeği mükemmel şekilde maskeleyip gür göğsüne vurgu yaptıkları için kızları tomurcuklamaları için önerilmektedir. Bu yüzden etrafındaki şallar sık ​​sık gelecek anneler tarafından satın alınmaktadır.

kumaşlar

Pantolonlar, her şeyden önce yaz kıyafetleridir, bu nedenle en sık olarak ince, doğal kumaşlardan dikilir. Pamuk, keten, viskon, patiska, şifon - en sıcak günde bile bu malzemelerden yapılan giysilerde kendinizi rahat hissedeceksiniz. Geleneksel olarak sundresses için parlak renklerdeki kumaşları seçin. Özellikle popüler çiçek ve etnik süslemeli modeller.

Ancak, sundresses sadece yaz değil, aynı zamanda soğuk mevsim için tasarlanmıştır. Bu durumda, yün veya sentetik elyaf içeren daha yoğun ve daha sıcak kumaşlardan dikilir.

keten

Gardırobumuzdan uzun süre kaybolan keten giysiler, şimdi aktif olarak pozisyonlarını geri veriyor. Sentetik kumaşlara alıştıktan sonra, vücudumuzun doğal malzemeden yapılan eşyalarda ne kadar rahat olduğunu unuttuk.Keten sarafanlar, doğal malzemelerin kullanımına dayalı popüler bir tasarım yönü olan eko-stil sayesinde modaya geri döndü.

kot

Denim giyim casul stilinin ayrılmaz bir parçasıdır. Kot pantolonlar, kot ceketler, tulumlar ve elbiseler hayatımızı çok daha rahatlatıyor. Denim pantolonlar iyi, çünkü sadece yaz aylarında değil, aynı zamanda soğuk mevsimde de giyilebilir - bir gömlek veya balıkçı yaka ile birlikte. İnce denim kumaştan yapılmış hafif güneşlikler çok sevimli ve romantik görünüyor.

örgü

Birkaç iplik ipliğinin, bir çift örgü iğnesinin veya bir kancanın yardımıyla alışılmadık derecede güzel, gerçekten eşsiz kıyafetler yaratabilirsiniz. Örgü için en uygun elbise modellerinden biri sundress. Oldukça sade bir şekilde uyuyor ve ayrıca parlak ipliklerden dokunmuş minyatür bir sundress çok etkileyici görünüyor.

Popüler renkler

Yaz için, kızlar çoğunlukla parlak renklerde elbiseler seçer. Sonuçta, uzun sonbahar-kış mevsiminde, katı koyu tonlardan çok yorulduk! Cilt hafifçe bronzlaştığında, açık beyaz, limon, soluk renkli leylak veren açık renkli giysiler giydiğinizden emin olun. Bununla birlikte, koyu tonlardaki elbiseler koyu tende daha az güzel görünmez - sarı, kızıl, turkuaz, zümrüt.

Pantolonlar monoton olmak zorunda değildir: örneğin hayvan veya soyut geometrik desen gibi parlak baskıya sahip modelleri seçmek için çekinmeyin. Günümüzde popüler, sözde "gradyan" renkler: bir renk kademeli olarak diğerine geçtiğinde.

Obez kadınlar için tercih edilen özellikler

Yukarıda yazdığımız gibi, elbise-elbise düzgün vücutlu kızlar için idealdir. Serbest kesim sayesinde, tüm problem alanlarını mükemmel şekilde maskeleyerek şeklin yararına odaklanır. Çok büyük omuzlarınız varsa, kabarık kollu elbiseler giymeyin - “kanatlar” ve “el fenerleri”. Eğer karnınız varsa, yüksek bel veya kokusu olan sundresses en iyi görünecektir. Tombul bacaklar mükemmel geniş bir eteği zemine gizler.

Sarafan-sarafanın sadece tarzı değil, rengi de figürün görsel olarak düzeltilmesine yardımcı olacaktır. Desenli bir model seçerken, çok küçük desenlerden ve yatay çizgilerden kaçının.

Ne giymeli?

giysi

Elbise, modeline bağlı olarak, farklı şeylerle iyi gider. Yazlık pantolonlar bir kot ceketle veya gömlekle ve ayrıca açık bolero veya ince bir ceketle giyilebilir. Ofis pantolonları gömlek, bluz veya balıkçı yaka ile giyilir. 90'lı yılların tarzında kayışlar üzerinde kot pantolonlar bir tişört üzerine giyilebilir.

ayakkabı

Farklı ayakkabılar sundress'e uyar - modern kızlar spor ayakkabılarla bile giyerler. En geleneksel seçenek sandalet veya sandalettir. Tıkanmalar ve kayraklar da uygundur (ikincisinin sadece sahilde giyilmesi önerilir). Serin bir mevsimde ofis ayakkabılarıyla, botlarla veya botlarla bir sundress giyilebilir.

aksesuarlar

Bir sundress çok kadınsı bir kıyafet ve biraz saçma, bu yüzden uygun aksesuarlara ihtiyacı var. Küçük, parlak çantalar veya geniş hasır çantalar bu romantik elbiseye uyacak. Hasır şapkalar ve orijinal kafa bantları ile iyi gider. Ahşap veya plastik çok katmanlı boncuk ve bilezikler, büyük küpelerin yanı sıra çok uygun olacaktır.

seçim

  • Doğal kumaşlardan yapılmış sundresses tercih edin. Yapay olanlardan daha iyi görünüyorlar ve dahası, sıcakta rahatsızlık yaşamamamızı sağlıyorlar.
  • Figürünüzün türüne göre bir elbise seçin. Tüm kusurlar gizlenmeli veya iyi gizlenmeli ve tüm avantajların altı çizilmelidir.
  • Sadece elbisenin tarzına değil aynı zamanda renk performansına da dikkat edin. Görünümünüzü olumlu bir şekilde vurgulayan, sıradışı renklerden oluşan basit bir elbise, başarısız renkteki en şık elbiseden daha iyi görünecektir.
Yorum yaz
Referans amaçlı sağlanan bilgiler. Kendi kendine ilaç verme. Sağlık için her zaman bir uzmana danışın.

moda

güzellik

ilişkiler