Elbise stilleri ve modelleri

Köylü elbise

Köylü elbise

tartışmaya katıl

 
İçerik
  1. Avantajlar ve özellikler
  2. model
  3. uzunluk
  4. aksesuarlar

Birkaç mevsim önce, bir köylü kıyafeti moda podyumlarından ve moda dergilerinden çıkmadığından reenkarnasyondan kurtuldu. Serbest, hafif ve akıcıdır ve serbest siluet sayesinde tüm kusurları güvenle gizler. Kısacası, dar kot pantolonlardan ve dar bluzlardan bıktıysanız, köylü elbisesi gardırobunuza yerleşmek zorundadır!

Avantajlar ve özellikler

Elbise köylü kadının klasik yorumunda mutlaka uzun, tamamen gizleme bacaklar. Ancak bugün bir midi tarzı veya hatta mini bir uzunluk bulabilirsiniz.

Ön şart - dikiş için sadece doğal kumaşların kullanılması. Pamuk, keten, batiste ve diğerleri olabilir.

Bu elbiseler mutlaka bir folklor güdüsü şeklinde farklı bir özelliğe sahip. Nakış, kollar-fenerler, bazen sadece göğüs bölgesini değil aynı zamanda omuzları da açığa çıkaran derin bölünme olabilir.

Podyumlarda bu sezon, Orta Çağ tarzında bolca flouncuk, fırfır ve yaka yaka elbiseleri görebilirsiniz.

Bu elbise, herhangi bir kız çok kadınsı görünecek, çünkü silüeti daha ince ve kırılgan hale getiriyor, boynu görsel olarak uzatıyor ve perdelikten dolayı göğsünü arttırıyor.

Stilin özelliği, her türlü şekle tam olarak uyması, çünkü mevcut tüm kusurları gizlemenize, kalçalara hacim eklemenize veya silmenize olanak tanır.

Bir karnı gizlemek gerekirse, düz, hafifçe takılmış bir elbise seçin. Ve bel vurgulamak için, yumuşak bir tekstil kemer ile tamamlayan, bir siluet tercih.

model

Çıplak omuzlar

Bu tasarım modern tasarımcıların bildiği gibi yaz için mükemmeldir. Bugün onunla birçok önde gelen lüks marka ve pazarda buluşabiliriz.

Ayırt edici özellikleri geniş bir yaka ve raglan manşetlerdir. Geniş, takılı ya da alevlendi bir etekle olabilir.

Bu tarz elbise, imajınızı yumuşak ve romantik kılar, bu nedenle buluşmak için mükemmeldir.

Bale ayakkabısı veya sandaletler ile düz bir kursta veya topuklu ayakkabılarla giyebilirsiniz. Büyük küpeler ve güzel saç takıların görüntüsünü tamamlayın.

Bir kesim ile

Bacağında bir yarık ile Elbise çok zarif görünüyor. Aynı anda hem mütevazı hem de baştan çıkarıcı bakmak isteyen uzun ve ince bacaklı kızlar için idealdir.

Kesimin temel avantajı, görsel olarak bacakları daha da ince hale getirerek sizi bir süper model haline getirmesidir. Bacaklarınızı görsel olarak uzatan topuklu bir elbise giymek en iyisidir. Bir hacimli torbayı zarif bir kavrama lehine reddetmek daha iyidir.

yaz

Yaz için yarı saydam kumaşların hafif havadar bir elbise seçmektir. Hassas çiçek baskılarla pastel tonları tercih edin.

Günlük yaşamda bile, her türden fular, dantel ve elastik hacimli kollu elbiseyi güvenle giyebilirsin.

En önemlisi, bu mevsimde böyle bir elbise hemen hemen her yere uygun olur. Yürüyüşte, bir kız kardeşinin düğününde, laik bir partide veya romantik bir tarihte.

Hafif yazlık hırka, denim yelek veya hafif pelerin ile birleştirebilirsiniz.

Hassas imajınızı tamamlamak için çiçekli saç süslemelerini, kurdeleli feminen şapkaları, küçük el çantalarını kullanın.

uzunluk

Yere

Uzun elbise köylü kadın çok güzel ve kadınsı görünüyor. Her gün için ve şehirde rahatlamak ya da yürüyüş yapmak için uygundur.Ve güzel, parlak kumaştan bir elbise seçerseniz, ciddi bir olaya dar bir daire içinde uygun olacaktır.

kısa

Uzun elbise sevmeyen, diz veya kısa ön uzun arka elbiseler seçebilir.

aksesuarlar

Köylü elbisesi denim kıyafetleri ve aksesuarları ile iyi gider. Kıyafet tarzı uygun saç modeli veya saç aksesuarları için geçerlidir. Bir şapka veya atkı ile tamamlanan sadece örgü veya saç modeli olabilir.

Takıyı rustik tarzda seçin - ahşap unsurlu kolye, doğal taştan boncuk veya makrome tekniği kullanılarak yapılmış kolye.

Her gün giymeyi planlıyorsanız, ayakkabılarınızı düşük bir hızda toplamak daha iyidir. İnce askılı sandaletler veya klasik pompalarla olabilir.

Kontrast üzerinde oynamak ve resminize acımasızlık katmak istiyorsanız, pürüzlü ayakkabılar giyebilir ve bir deri ceket ile deri ceket ekleyebilirsiniz.

Köylü kıyafeti sıcak yaz günleri için mükemmel seçimdir. Ücretsiz, hafif ve içindeki cilt nefes alıyor, bu yüzden onu giymek bir zevk!

Yorum yaz
Referans amaçlı sağlanan bilgiler. Kendi kendine ilaç verme. Sağlık için her zaman bir uzmana danışın.

moda

güzellik

ilişkiler