Elbiseler renkleri

Kırmızı ayakkabı ile siyah elbise (56 fotoğraf)

Kırmızı ayakkabı ile siyah elbise (56 fotoğraf)

tartışmaya katıl

 
İçerik
  1. Ayakkabı nasıl seçilir
  2. Tayt nasıl seçilir
  3. Siyah elbiseyi kırmızı ayakkabılarla birleştirmenin en iyi yolu

Kırmızı ve siyah tutkuyla ilgili bir roman. Kırmızı ayakkabılı siyah elbise, dünyaya ciddiyeti ve çekiciliği, gizemi ve kadınsı çekiciliği anlatıyor. Bu kıyafet cesaret gerektirir, çünkü asla fark edilmeyecek. Ancak böyle bir kombinasyonun tüm gizemini korumak için küçük sırlarını hatırlamak gerekir.

Ayakkabı nasıl seçilir

Spot kırmızı ayakkabı ile resimde her zaman onlar olacaktır. Bu nedenle, bu tür ayakkabılar ilginç bir vurgu ve aynı zamanda sorumlu bir seçimdir. Seçilecek hiçbir şeyin olmadığı birisine görünebilir - sıradan ayakkabılar, sadece kırmızı. Fakat aslında, çeşitli stiller, renkler ve farklı malzemelerden yapılmış olabilirler. Ve her dava için seçeneğinize uyacak.

İş kıyafeti ile birlikte cilalı yüksek topuklu ayakkabılar saçma ve hatta kaba görünebilir ve bunun tersi de çok basit - lüks bir gece elbisesiyle topuklu olmayan mat ayakkabılar olabilir.

En yaygın ve çok yönlü ayakkabılar - topuklu kırmızı ayakkabılar. En son modaya göre hem iş elbisesine hem de elbiseye yakışacaklar. Ofis için, kıyafet kurallarını ihlal etmemek için sabit bir topuk ve yumuşak ayakkabı tonları, örneğin olgun kiraz rengi seçmek her zaman daha iyidir. Ve basit kırmızı bale daireler bir günlük yürüyüş için iyidir.

Süet ayakkabılar, yüksek topuklu ayakkabılar gibi, gece kıyafeti lüksüne veya resmi bir duruma daha uygundur. Ayrıca parti veya özel günlerde, patentli deri ayakkabılar iyidir. Görüntüdeki topu yönetiyorlar, diğer detaylardaki fazlalıkları tolere etmiyorlar ve onlarla sıkı siyahlar özellikle uygun olacak. Rhinestones, fiyonklar veya sıradışı aksesuarlar ile süslenmiş sıradan tekneler bile daha şenlikli görünecek.

Lüks kumaşın kıyafeti altında veya dekorasyon, perdelik kumaş ile süslemeler, yüksek platformda ve kalın topuklu ayakkabılara mükemmel şekilde uyar.

Tayt nasıl seçilir

Kırmızı ayakkabılar oldukça kaprisli ve yaya olarak yarışmayı sevmiyorlar. Bu nedenle, tayt seçimi çok sınırlıdır. Ve aralarındaki ana favoriler bedenseldir, "yokluğun" bacağındaki etkisi. Ayrıca siyah elbise ve kırmızı ayakkabılarla, parlak bir düet siyah tayt yaratacaktır. Ancak bazı çekincelerde: bu kombinasyon kalın kumaştan, kostümden veya trikodan yapılmış elbiseler için uygundur ve taytların neredeyse saydam olması gerekir. Bordo gibi yumuşak renklerde siyah tayt ayakkabılarla uyumlu görünün.

Parlak kırmızı ayakkabıların altında renkli, beyaz, kalın siyah, gri ve sadece yün tayt giymemelisin.

Ayakkabıları eşleştirmek ve sıradışı bir elbise ile kırmızı tayt, modern moda canlı bir görüntü olabilir. Bu, genç ve şık insanlar için cesur bir kombinasyondur. Ancak "ses" in ve "sahte" nin olduğu kenarı bulmak çok zordur. Fakat açıklık, desen, özellikle ağ, kırmızı ayakkabı kabul etmiyor.

Siyah elbiseyi kırmızı ayakkabılarla birleştirmenin en iyi yolu

Kırmızı ayakkabılı siyah elbise, her yaşta bir kadın için her zaman çarpıcı bir kombinasyondur. Bu ayakkabılar basit ve gizli şeyler için idealdir. Olgun kadınlar için bu, imajlarını daha taze ve genç hale getirmek için harika bir fırsat. Ama ayakkabılar için böyle parlak bir renk seçerseniz, o zaman diğer her şeyde ölçülü olmak zorundasınız.

Tüm sıkı klasikleri sevenler için, ortalama bir topuktaki kırmızı pompalar ve dizlere takılan bir elbise de imajınızı çeşitlendirmek için harika bir fırsat. Bu kombinasyon iş ve diğer durumlar için iyidir. Yalnızca bir işletme görüntüsünde diğer parlak ayrıntılardan kaçınılmalıdır.Şenlikli bir etkinlikte zarif parıltılı ve lüks stilettoslu küçük bir siyah elbise vurgulanacak.

Topuklu kırmızı ayakkabılar hafif yaz kumaş ve kalın jarse ile aynı derecede iyi görünecek. Özellikle şık elbiseler, klasik tarz, gizli bitişik ya da gevşek görünmekle birlikte, belin üzerinde durularak ve daha uzun modellerde, gereksiz kesikler ve uçlar olmadan. Elbiseler ve ayakkabıları birleştirirken, birinin dokusunu ve diğerinin yapısını dikkate almak da önemlidir.

Düz kumaş gibi saten veya patentli deri ayakkabılar, süet ve mat modelleri triko, kadife ve triko ile giyilebilir.

Ancak parlak kırmızı renk, çok fazla göstermek istemediğiniz gerçeğine dikkat çekebilir. Sadece ayakları üzerinde olsa bile. Bu nedenle, yalnızca başlangıçta şeklin saygınlığına dikkat çeken ve kusurlarını gizleyen böyle bir kıyafet tarzı seçmelisiniz. Tombul kalçalar alevlenmiş bir eteğe sahip bir elbisenin altına gizlenebilir, bel korse veya kemerle donatılmış bir siluetle vurgulanmalı ve ince bir parıltıyla parlamayan bacaklar uzun bir elbise altına gizlenebilir. Ne de olsa, çirkin insanlar yok - yanlış bir kıyafet var.

Etkileyici ve ahenkli imaj sadece bir elbise ve ayakkabı değildir. Saç, makyaj, aksesuar gibi önemli detayları unutma.

Uygun siluet uzun siyah elbise, yüksek topuk üzerinde parlak kırmızı ayakkabılar ve dudaklarında aynı ton ruj - bu tür zıtlıklar her zaman büyücüler. Ek nötr renklerle serpiştirilmiş - örneğin, bir dizi parlak düğme ve ayakkabıların ayaklarındaki aynı dekor - siyah ve kırmızı ile uyumludur. Siyah elbise beyaz bezelye ve kırmızı ayakkabılar retro tarzı ilginç bir görüntü genç ve flört kızlar içindir.

Kırmızı ayakkabılar görüntüdeki tek parlak nokta olabilir - ve şimdi moda. Ve geniş bir kayış veya dar kayış, debriyaj, aynı renkteki başlık ile desteklenebilirler. İlginç bir seçenek, topluluktaki platform ayakkabılarıyla desteklenen geniş bir kemer tokası.

Işık ve elbiseyi mükemmel şekilde çerçevelerler. Sıkı bir kıyafet ile dar bir kayış bel belini vurgulamaktadır. Ya da uzun bir elbise, büyük bir platformda ayakkabılar, altından utanarak bakan ve saçlarında büyük bir çiçek aynı zamanda romantik ve gizemli bir görüntü yaratacaktır.

Gardırobunuz henüz kırmızı ayakkabılar olmadıysa, yeni ve sıra dışı bir şeyler deneme fırsatını yakalayın. Ne de olsa, kırmızı ayakkabılar sadece siyah bir elbise için iyi değil, sıradan kot pantolonlar bile onlarla yeni bir şıklık bulacak. Ve kim bilir - bu ayakkabı en sevilen olmayacaksa.

Yorum yaz
Referans amaçlı sağlanan bilgiler. Kendi kendine ilaç verme. Sağlık için her zaman bir uzmana danışın.

moda

güzellik

ilişkiler