Elbiseler renkleri

İki renkli elbise - iki rengi birleştirerek muhteşem kontrast

İki renkli elbise - iki rengi birleştirerek muhteşem kontrast

tartışmaya katıl

 
İçerik
 1. Kombinasyon Yöntemleri
 2. modası
 3. Tam için
 4. Örme desen
 5. Ne giymeli?
 6. bakım

Farklı renkteki büyük öğelerin, genellikle oldukça farklı ve hatta keskin kontrastlar yaratan kombinasyonlarının bir arada, kombine bir elbise oluşturması için temel oluşturur.

Kombinasyon Yöntemleri

İki renkli kombine elbise sayesinde, bazı özellikleri gizleyebilir ve faydalarını vurgulayabilirsiniz. Zaten ilgileniyor musun? Tüm detaylar aşağıda açıklanacaktır.

Bir rakam çizin

Kıyafet üzerinde iki karşıt renk bulunması, şekle görsel olarak doğru şekli vermenizi sağlayan kanıtlanmış bir yöntemdir. Elbisenin bir rengi merkeze, diğeri yanlara yerleştirilmiştir. Görünüşe göre, en idealinde ideal bir figürün siluetinin ana hatları çiziliyor.

Kontrast renkli yan paneller

Birleştirilmiş bir elbise yaratmanın bu yöntemi her tasarımcı tarafından bilinir. Bu tarz kıyafetler figürü inceler, daha dar ve zarif yapar.

Çoğu zaman, iki rengin kombine elbiselerinde yan panelleri siyah olarak bulabilirsiniz, ancak diğer renk çeşitleri de popülerdir.

Üst aydınlık, alt karanlık ve tersi.

Klasikleri başka bir versiyonu. Böyle bir elbiseyle, göğüsleriniz daha büyük ve kalçalarınız daha ince görünür. Ters sonuç elde etmek istiyorsanız, ters renk kombinasyonuna sahip bir elbise seçmeniz gerekir.

Dikey olarak bölünmüş

Bir partiye gidiyorsanız, farklı renkteki iki yarıdan oluşan bir elbise giymekten çekinmeyin. Misafirler elbisenizin renginin ne olduğunu anlasa da, farklı elbiseleri gösteren bir fotoğraf çekimi yapabilirsiniz.

Optik bir illüzyon kullanıyorsanız elbisenin renk şeması akşamları değişebilir. Bazılarının mavi-altın olarak algıladığı siyah dantelli mavi renginde bukalemun elbisesi sansasyonel bir kıyafet oldu.

Diyagonal çizgili

Yatay şerit şeklin sınırlarını görsel olarak genişletirse, çapraz şerit onu saran, hafifçe sığacak, kontürleri ve kıvrımları vurgulayacak şekilde vurgular.

Geometrik elemanları ile

Bir elbiseyi renkli "bloklar" a, dolayısıyla popüler renk engelleme stilinin adını kırmak çok modadır.

Benzer tarzda elbiseler herhangi bir şekil için seçilebilir ve avant-garde ve çirkin bir ipucu ile sıradışı, şık görünebilir.

Dikey ve yatay çubuklar

Sık sık dikey çizgilerden oluşturulan, sayısı bazen şapel olmayan, incelen bir elbise. En çok kullanılan klasik kombinasyonlar, örneğin beyaz ve mavi veya aynı rengin tonları. Modada, sıradışı renklerin şaşırtıcı derecede iyi bir şekilde birleştirildiği parlak modeller de vardır.

Gala gecesi için tek bir geniş bantla elbise alabilirsiniz. Uyumun etkisi sağlanacaktır.

Moda uzmanları yatay çizgilerin dolu olduğunu söylüyor. Ve eğer genişlerse bu kısmen doğrudur. İncelik verin ve birkaç santimetre uzunluğunda küçük ve yoğun yerleştirilmiş bir şerit ekleyin.

Taklit kemer

Elbisedeki küçük bir eleman, belini daha dar ve daha zarif hale getirebilir - kayışın yerini alan geniş bir karanlık malzeme parçası. Karanlığın altında mutlaka siyah anlamına gelmez - herhangi bir zengin gölge uygun olacaktır.

Kontrast baskıyla

Monokrom gündelik veya gece elbisesi, ana renk seyreltildiğinde, örneğin kontrast renk bezelye, çiçek baskısı, dantel aplike veya payet deseni gibi çekici olacaktır.

modası

Kombine elbiseler olan bu tür karmaşık giysiler bile farklı tarzlarda düzenlenmiştir. Bazıları tanıdık ve tanıdık, bazıları sıra dışı ve çok ilginç.

trapez

Kombine elbiseler, tüm renkli delilik modelleri arasında uygun olan yamuk. Optimum uzunluk, diz seviyesinin biraz üzerindedir - bu durumda, görüntü orta derecede kısıtlanır ve hatta biraz seksi olur.

kaykaycı

Çok yönlülük ve kadınlık, güneşin eteği ile donatılmış tarzdaki kısa elbiseler ile karakterizedir. İki rengin birleşimi, tek parça kıyafetlerin değil, iki ayrı şeyin birleşiminin etkisini yaratır.

dava

İki renkli klasik bir elbise genellikle ofis görünümü oluşturmak için kullanılır. Sıkı bir kıyafet kuralları için bile, siyah beyaz elbiseler mükemmeldir.

Elbise dönüşümü

İki renkli transformatör elbise kullanmanın rahatlığı farkedilemezdi. Tasarımcılar, çok zor ve özel beceriler olmadan farklı kayış çeşitlerinin oluşturulmasının mümkün olduğu bu modellere esnek kayışlar ekler.

Yere

Modern akşam görünümleri arasında oldukça parlak ve zarif görünen, ancak çok ayrıntılı olmayan en uzun iki renkli elbiseleri bulabilirsiniz.

Tam için

İki renkli elbiselerin fotoğraflarına bakıldığında, kusurlarını her şekilde gizlemeye çalışan obez kadınlar için özel olarak oluşturulmuş görünüyor. Bir figürü görsel olarak inceltme yetenekleri, yalnızca renk vurgularının uygun şekilde yerleştirildiği durumlarda, iyi bir stil seçildiğinde ve kumaş dokusuna ideal şekilde uyduğunda paha biçilmezdir.

Genellikle büyük boylarda birleşik elbiseler siyah renkte kullanılır. Bununla beraber, çeşitli renkleri kullanarak çok sayıda kombinasyon oluşturabilirsiniz.

Geniş bir şeridin uzun siyah bir elbisenin arka planına açık renkte yerleştirilmesi, incelik vermeyi ve görsel olarak doğru şekil çizgileri düzeltmeyi mümkün kılacaktır..

Tombul bayanların eteklerinde yer alan diyagonal kontrast şeridine dikkat etmeleri önerilir.

Yatay çizgiler hiç düşünülmemelidir - obez kadınlar için bir tabudur. Göğsü vurgulamak istiyorsanız, dekolte içindeki bir yatay şerit zarar vermez.

Triko şişman kadınların gerçek bir arkadaşıdır. Şekle mükemmel uyum ve farklı renkteki malzemelerin iyi bir kombinasyonu yemyeşil formlara olumlu bakacaktır.

Örme desen

Örme iki renkli elbise, bir renkten diğerine yumuşak geçişlere sahiptir. Kontrastın etkisi yumuşak ve göze çarpmayandır. Bunun nedeni, muhteşem ve keskin renk geçişleriyle birleştirilemeyen büyük çiftleşmede yatmaktadır.

Kış için, genellikle örme malzemelerden yapılmış iki renkli kazak elbiseler seçilmektedir. Böyle bir elemanı birleştirmek tozlukta iyidir. Bu şekilde donmayacaksınız ve kış yayınız ilginç ve rahat olacak.

Ne giymeli?

Kıyafet bir elbisedir: sıradan veya iki renkli - imge oluşturma ilkeleri hakkında konuşma geldiğinde belirli bir fark yoktur.

Kombine renk elbise altında bir el çantası veya dış giyim seçerken yalnızca bir değişmez kural düşünün - resminizde mevcut olan renkler üçten fazla olmamalıdır.

Parlak bir elbisenin nötr renk aksesuarlarını alması için. Bir aksesuar seçmesine ve rengini elbisenin üzerinde bulunan renk tonlarından birine seçmesine izin verilir. Modern moda artık aynı renkteki çanta ve ayakkabıların kötü bir form olduğunu düşünmüyor.

Colorblocking stili burada uygulanmaz ve bu kural bu tür görüntüler için geçerli değildir.

bakım

Yıkanmasıyla ilgili iki renkli elbiseyle ilgili sorunlar.Kıyafet üzerindeki çiçeklerden birinin bütün kıyafeti döküp bozması her zaman bir ihtimaldir. Bu, özellikle siyah beyaz modeller için geçerlidir.

Kaliteli kıyafetler satın alarak böyle bir sorunun başlangıcından korkamazsınız. Kumaşın kalitesinden şüphe ediyorsanız, kalıcı kuru temizleme hizmetlerine başvuramazsınız. Birleşik renkli elbiseleri evde el ile ılık suyla yıkayın. Renkli kumaşların rengini sabitleyen kimyasalların kullanılması tavsiye edilir. Bunların yokluğunda, sıradan bir sofra sirkesi çözeltisi kullanabilirsiniz (3 litre su için sadece 1 çorba kaşığına ihtiyacınız olacak).

İki renkli elbiseler dikkatinize layık, gardıropta bir yer ve en sevdiğiniz kıyafetler arasında favorinin adı.

Yorumlar
 1. Maria
  04.02.2016

  Kontrast seçeneklerinden hoşlanıyorum. 2 renk - bu tam anlamıyla görüntüyü alyapıstıma değil muhteşem yapan idealdir. Siyah beyaz ve mavi beyaz - en sevdiğim kombinasyonlardan 2 tanesi.

Yorum yaz
Referans amaçlı sağlanan bilgiler. Kendi kendine ilaç verme. Sağlık için her zaman bir uzmana danışın.

moda

güzellik

ilişkiler